Kicsi a mell, kicsi farok, kis termet.
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Kicsi a melled, a farkad, a termeted? Itt társra találsz.
Tényleg kicsiknek.

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 38 39 40 41 42 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1765   2022. 05. 05. csütörtök 09:26
lexus72 lexus72
kistermetű roma lányt keresek,hosszú távú kapcsira!!!,..,keress privátban!!
#1764   2022. 05. 02. hétfő 17:40
munkadolog munkadolog
balatonboglár környékén keresek 50+os hölgyet kölcsönös kényeztetésre! írj privátban!
#1763   2022. 05. 02. hétfő 12:37
X Törölt felhasználó (4658772)
Sziasztok! Igényes, ápolt, mások által jó pasinak tartott harmincas férfiként keresek hölgyet vagy párt közös kalandokra. Képeim itt az oldalon is vannak, 18/4 intimmel tudok szolgálni. Május 5-én este/éjjel tudom legközelebb szabaddá tenni magam, addig bőven marad időnk megismerni egymást és eldönteni, hogy egymást keressük-e. Hely kell vagy búvóhely bérlésben is benne vagyok. Autó van, Pest megyében és Fejér megye keleti részén mobil tudok lenni. Kis mell, alkat nem akadály.
#1762   2022. 05. 02. hétfő 10:58
Bandita975 Bandita975
Sziasztok,
46 éves szolnoki férfi vagyok 13/4 farokkal.
Keresnék olyan lányt, nőt esetleg párt aki meglátogatnának, vagy akiket meglátogathatnék.
180 cm magas 88 kg súlyú átlagos független férfi vagyok.
Privát üzemeteket várok.
#1761   2022. 05. 02. hétfő 10:36
notle notle
Elhanyagolt feleséget,kiéhezett hölgyet vagy unatkozó anyukát masszíroznék,nyalnék akár viszonzás nélkül is napközben Bp 17 ker kke Igény szerint több is lehet
#1760   2022. 05. 01. vasárnap 00:59
NaturistGreen NaturistGreen
Sziasztok. Nagy bimbóudvaros lányokat szeretem. Intelligens, aranyos, fiatal fiú vagyok Budapestről aki csatlakozna idősebb párokhoz nudizni, barátkozni és szexelni smile szeretem az érett női testet a nagy bimbókat és striákat smile
#1759   2022. 04. 29. péntek 09:41
Tűzlavina Tűzlavina
Pici cicis nőt kényeztetnék a Jászság és környékén
#1758   2022. 04. 26. kedd 18:18
munkadolog munkadolog
balatonboglár környékén olyan 50+os hölgyet keresek akivel kényeztethetnénk egymást! írj privátban!
#1757   2022. 04. 25. hétfő 08:52
fefe41 fefe41
Sziasztok. Sopron és környékén keresek 50 sőt 55 fölötti szexben még mindíg nagyon aktív és kívánós hölgyet. Tartós diszkrét erotikus kapcsolatra. Én egy vidám 52 éves pasi vagyok aki imád kényeztetni.
#1756   2022. 04. 24. vasárnap 17:35
Movie Movie
Sziasztok!Hetero abszolút puncimániás srácot,urat keresek akit izgatna egy közös hoki miközben néznénk volt barátnőm amatőr szexfilmjét.Melegek kérem ne írjanak.Diszkrét vagyok,Te is légy az.
Természetesen helyem van,szállás sem gond!Pestmegye!
#1755   2022. 04. 24. vasárnap 07:15
lexus72 lexus72
Apró termetű csajokat keresek!!,..,hosszú távra,..,kor alkat nem számít!!,..,Én sem vagyok égi meszelő!!. Keress privátban.
#1754   2022. 04. 23. szombat 23:20
GDominik GDominik VIP
Sziasztok! 21 éves fiatal srácként keresek Szombathely környékéről nőt, párt (Női tag örömére, de aktív biként is csatlakozok).
Helyem nincs, de utazni tudok, illetve szabadban is szívesen kipróbálnám.
Esetleg aki messzebbről jön erre felé (Nő, illetve pár), és benne lennének az autó/szabad szexben, ők is nyugodtan írhatnak.
#1753   2022. 04. 23. szombat 19:57
szoposbeci szoposbeci
Pici cicis hölgyet kényeztetnék orálisan , vagy ahogy szeretné , de a beszélgetésben is benne vagyok.
#1752   2022. 04. 23. szombat 11:43
GDominik GDominik VIP
Sziasztok! 21 éves fiatal srácként keresek Szombathely környékéről nőt, párt (Főleg a női tag örömére, de aktív biként is csatlakozok).
Helyem nincs, de utazni tudok, illetve szabadban is szívesen kipróbálnám.
#1751   2022. 04. 23. szombat 04:23
Tűzlavina Tűzlavina
Pici cicis nőt kényeztettnék a Jászság és környékén
#1750   2022. 04. 22. péntek 17:06
gabormaraczi gabormaraczi
Sziasztok

Lányt vagy párt keresek szimpátia alapján szexkapcsolatra 3 as felálláshoz is igaz kezdő vagyok benne!!
Infó rólam: pocakos Mackós alkatú pasi vagyok, borostás, 100% Heteró vagyok!
Minden jobban benne vagyok nem vagyok semmi jó el rontoja. Valamilyen szinten tudok utazni ha arról van szó.
Főként Csákvár és Dég környékén keresek
#1749   2022. 04. 18. hétfő 19:38
X Törölt felhasználó (88953)
Sziasztok! Ma este még tudok fogadni hölgyet, párt kellemes együttlétre csendes otthonomban Pest megye(Gödöllő)
#1748   2022. 04. 18. hétfő 19:09
Kiderül Kiderül
Szia
14cm-es intimmel hölgyet keresek kellemes időtöltésre. Utazás megoldható, ha te jössz az is jó. Képkéregetők, kamusok kíméljenek.
#1747   2022. 04. 18. hétfő 13:54
faxacsavo27 faxacsavo27
Sziasztok Szolnok vagy környékén keresnék nőket lányokat aki pasit keres képeim videoim adatlapomon várom leveleket.
#1746   2022. 04. 18. hétfő 00:47
NaturistGreen NaturistGreen
kis mellű vagy nagy bimbós nőt vagy párt keresek. Egy budapesti fiatal kedves fiú smile
 
... 38 39 40 41 42 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2015. 11. 22. vasárnap
Üzenetek: 2545db
Utolsó üzenet: tegnap 16:19
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!