kecskeméti bi pasit keresek szeretek szopni.
Aktív pasit keresek aki jönne vagy jár Monor Gomba fele hely van 14 óráig rá érek
Pasit keresek aki dugna szopatna mindennap! Helyem van Most is Balatonfüred! De utazni is pk.
Sziasztok ma gyöngyös vagy környékén keresek dughato vagy szopni imádo pasit.irj privatba
Bp most?
Szigethalom-Dunavarsány környékén ismerkednék.Bi uni-passzív vagyok
sziasztok! Hellyel rendelkező fiatal srácként kalandoznék ma Budapesten
Dányból keresek srácot titkos kapcsolatra.
Privátba írj ha létezel!
Köszönöm.
Privátba írj ha létezel!
Köszönöm.
Közös hoki,esetleg orál valaki Budapesten? Helyem van 14.ker
Zalaegerszegen keresek állandó, megbízható, hellyel rendelkező aktív partnert.
52-180-80 vagyok, nem független, passzív, orális játékokban uni.
Kamusok-képvadászok kocc!
Diszkrét, kötelezettségmentes kapcsolat érdekel.
52-180-80 vagyok, nem független, passzív, orális játékokban uni.
Kamusok-képvadászok kocc!
Diszkrét, kötelezettségmentes kapcsolat érdekel.
Tiszaújvárosban ma valaki kölcsönös orálra?Autós tali is ok.
Uni keres unit orálra.
Most valaki 13 kerben közös hoki?
Hely van
Hely van
Sziasztok, Dombóvár környékén szopnék ma.
Sziasztok ! Partnert keresek Szekszárdon aki szopna és dugható. Lenne valaki akit érdekel ? Írj privit...
Szopatna valaki? helyem van a IX. kerületben
Péntek reggel ?
(Ez egy válasz sprite31 üzenetére (2026. 06. 08. hétfő 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
bp?
Sziasztok. Valaki délpest? Én passzív "akár nőirucis" ribanc lennék. Helyem van, privátban, de mobilis vagyok
Budapesten keresek partnert közös hokira, helyem sajnos nincs





























gedi33
