Holnap reggel valaki Székesfehérváron?
Sziasztok, most a Déli Pu környékén szopatna valaki?
Jó estét! Pesten közös maszti orál?
Sajnos nincs adatlapod!
(Ez egy válasz gajozsi24 üzenetére (tegnap 23:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Tényleg senki nem akar találkozni? Mivan veletek?
Megismerkednék olyan kizárólag hetero úrral,sráccal akit már régóta izgat,foglalkoztat a biszex gondolata,de eddig még bátortalan volt hozzá,olyan dolgokat szeretnék ami mind kettőnknek jó,izgató,egy közös hoki,farok érintés simogatás vagy egymás meztelen testének látványa...esetleg orál,ez csak kettőnkön múlik.Kérlek akkor irj ha már tényleg ezt ki szeretnéd próbálni,bárhonnan irhatsz,helyem van Pestmegyében,akár nálam is alhatsz ha messziről jössz.Diszkrét,igényes ápolt vékony sportos biszex fiú vagyok.Ne tétovázz irj mielőbb!Ma is szabad vagyok,
békés/csongrád megyében keresek bi uniként diszkrét, de akciódús kalandokra partnerem.
Sziasztok Bp 17.ker környékén tali?
Hello! Valaki be rakná a számba Budán?
Most itt vagyok Vecsésen , de nagyon szopnék és szopatnék
Debrecenben cumiznék diszkrét ápolt macis pasi vagyok
Hali! 30-as budapesti passzív, uni pervi férfi vagyok, aktiv mackós pervi férfi társaságát keresem
sziasztok! Hellyel rendelkező fiatal srácként kalandoznék ma Budapesten
Sziasztok! Holnap este Debrecen a Nagyerdőn az Ady Endre úton szex? 42 éves bi uni női rucis pasi vagyok! Írj
Ma este éjszaka valaki meg szopatna? Jo lenne ha írna valaki.
Ma este ? Ki dugna meg ? Bp
Mostanában valaki Vecsésen ? Közös maszti-szopás oda-vissza?
Ott mit csinálsz WC be szopsz a szar szagban? Igényes hely lehet.
(Ez egy válasz Gabi31 üzenetére (tegnap 16:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Mostanában valaki Vecsésen ? Közös maszti-szopás oda-vissza?





























Shelley
