Kinek mi a perverz a szexben és merjük e vállalni?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"A perverzió az emberi viselkedés azon formáira vonatkozó kifejezés, amelyek eltérnek a hagyományostól és normálisnak tekintettől. Eredeti definíciója szerint "elhajlás az eredeti jelentéstől vagy tantól", szó szerint elfordulás a normáktól. A perverz szót többnyire pejoratív értelemben használjuk az ilyen viselkedést követő személyekre."

Élmények és eszmecsere.

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#84   2013. 09. 11. szerda 14:48
george.p.69 george.p.69
Miért vágyik mindenki perverziókra ha negatív?? smile
#83   2013. 09. 11. szerda 14:41
george.p.69 george.p.69
Fordítsuk meg a dolgot: kinek mi az amit nem mert felvállalni az ismerősei, barátai előtt?
#82   2013. 09. 11. szerda 14:40
george.p.69 george.p.69
Egyetértek veled, de ez azt jelenti hogy ez a negatív gondolattársítás abból fakad hogy mindenki mások perverzióiról beszélget és gondolkodik nem a sajátjairól? Mert az már csak nem negatív! Vagy egyszerűen mindenki csak fantáziál? Olyan dolgokról amit nem mer megtenni? Mindenki vágyik rá hogy perverz legyen csak nincs ötlete? Mert nem meri a saját határait feszegetni?

Szerinted mi az ami társadalmilag már elfogadott és mégis perverz, mire gondolsz? És mi az ami szerinted perverz de mégis elfogadott?

Amihez nincs kedvem, mert nekem már sok, arra nem biztos hogy a perverz a legjobb szó. Inkább pl gusztustalan. Ezzel persze én is belefutok ebbe az utcába, hogy ami másnak normális az nálam negatív....

Csak hogy jutunk el így a jófajta perverziókhoz? smile Mert mégiscsak ez lenne a lényeg!! smile

És hát ott van a topic címének második fele, hogy merjük-e vállani.... Innen is meg lehet közelíteni a dolgot, de csak indirekt módon, amit más előtt nem vállalok fel arról azt gondolom hogy másoknak perverz, ezzel maximum az ő határait jelölöm ki így, nem a sajátjaimat. És akkor szépen visszajutok egy korábbi saját gondolatomhoz, hogy perverz az amit felvállalok ugyan de nem hisz el senki smile

Arról gondolom sok szó esett már a topicban hogy konkrétan ezt vagy azt perverznek tartjuk-e, mondhatni ez a gyakorlati oldala a dolognak, amiről itt levelezgetünk meg az elméleti. De ez valahogy érdekesebb, arról vitatkozni hogy torokba élvezni vagy a dupla anál perverz-e szerintem uncsi. Aztán lehet én vagyok uncsi smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 04. szerda 11:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 09. 04. szerda 11:00
Talán azért, mert eleve az átlagostól, megszokotttól, elfogadottól való eltérést jelöli. Ami önmagában (és nem a szexualitás területén) akár pozitív is lehetne, csak mivel a leggyakrabban pont azzal kapcsolatosan és abban is kizárólag olyan viselkedésformákra használják(juk) amik a többség számára idegenek, érthetetlenek. Így nagyon könnyen összekapcsolják a rossz, bűnös(üldözendő), ártalmas, beteges fogalmakkal. Holott ez nincs feltétlenül így.
Én azon szoktam néha elcsodálkozni, hogy mennyien írják a partnerkeresős lapjukra az érdeklődési területhez az extrém/bizarr meghatározást és sokak számára már mi minden tartozik ebbe a kategóriába, pedig lassan mainstream gyakorlattá válik. Illetve azon, hogy többeknél egy bizonyos fétis vagy extrém vágy elképzelhetetlen és értelmezhetetlen, míg egy annál (az általános társadalmi megítélést nézve) sokkal vadabb dolog szinte természetesként jelenik meg.
#81   2013. 09. 04. szerda 11:00
X Törölt felhasználó (857830)
Talán azért, mert eleve az átlagostól, megszokotttól, elfogadottól való eltérést jelöli. Ami önmagában (és nem a szexualitás területén) akár pozitív is lehetne, csak mivel a leggyakrabban pont azzal kapcsolatosan és abban is kizárólag olyan viselkedésformákra használják(juk) amik a többség számára idegenek, érthetetlenek. Így nagyon könnyen összekapcsolják a rossz, bűnös(üldözendő), ártalmas, beteges fogalmakkal. Holott ez nincs feltétlenül így.
Én azon szoktam néha elcsodálkozni, hogy mennyien írják a partnerkeresős lapjukra az érdeklődési területhez az extrém/bizarr meghatározást és sokak számára már mi minden tartozik ebbe a kategóriába, pedig lassan mainstream gyakorlattá válik. Illetve azon, hogy többeknél egy bizonyos fétis vagy extrém vágy elképzelhetetlen és értelmezhetetlen, míg egy annál (az általános társadalmi megítélést nézve) sokkal vadabb dolog szinte természetesként jelenik meg.
(Ez egy válasz george.p.69 üzenetére (2013. 09. 03. kedd 11:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 03. kedd 11:58
Miért cseng vajon negatívan a perverz szó? Ezen töröm a fejem. Mert ha önként és dalolva megy akkor aztán nem lehet az!
#80   2013. 09. 03. kedd 12:11
george.p.69 george.p.69
Rohadt nehéz kérdés, nekem csak az a perverz amit nem csinálnék meg, tehát én magam nem is lehetek perverz smile Talán tényleg nem vagyok?? A franc!!!! wink
#79   2013. 09. 03. kedd 11:58
george.p.69 george.p.69
Perverz az amit ha elmondasz a barátaidnak akkor nem hiszik el! wink
#78   2013. 09. 03. kedd 11:58
george.p.69 george.p.69
Miért cseng vajon negatívan a perverz szó? Ezen töröm a fejem. Mert ha önként és dalolva megy akkor aztán nem lehet az!
#77   2013. 09. 03. kedd 11:55
george.p.69 george.p.69
Kinek mi a perverz? Talán az amivel a saját határait feszegeti az ember, csak sose tudjuk meg hogy ott voltunk-e ha nem lépjük túl!
#76   2013. 03. 18. hétfő 11:45
X Törölt felhasználó (792286)
így van! Ismét eljutottunk az alapokhoz az internet anonimitásához!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 18. hétfő 10:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 03. 18. hétfő 10:16
Nekem meg úgy tűnik, hogy bár itt a fórumon mindenki nagyon felvilágosult és liberális (a szó jó, nem politikailag elcsépelt értelmében) viszont ha konkréttá válik a dolog, akkor a bátorság, a kisérletező kedv az nagyon lelohad. A legbátrabbak is alig merészkednek túl a 'megdugatom a nejem-ide-oda pisilek-megkóstolom a saját váladékom' határolta területen. Ami nem baj, csak nem szinkron a kommunikált hozzáállással. Illetve hazudok, mert volt 2 partnerkereső, aki az animalt említette, mármint hogy megnézne ilyen szituban...broááfff. Számunkra viszont kizárt volt, hogy sm játékokban részt vegyenek... schmoll2
#75   2013. 03. 18. hétfő 10:16
X Törölt felhasználó (857830)
Nekem meg úgy tűnik, hogy bár itt a fórumon mindenki nagyon felvilágosult és liberális (a szó jó, nem politikailag elcsépelt értelmében) viszont ha konkréttá válik a dolog, akkor a bátorság, a kisérletező kedv az nagyon lelohad. A legbátrabbak is alig merészkednek túl a 'megdugatom a nejem-ide-oda pisilek-megkóstolom a saját váladékom' határolta területen. Ami nem baj, csak nem szinkron a kommunikált hozzáállással. Illetve hazudok, mert volt 2 partnerkereső, aki az animalt említette, mármint hogy megnézne ilyen szituban...broááfff. Számunkra viszont kizárt volt, hogy sm játékokban részt vegyenek... schmoll2
#74   2013. 03. 17. vasárnap 17:37
faresz26 faresz26
Nekem mar egy ideje a pisiszex a kedvencem, persze csak ha en pisilek a baratnom szajaba,arcara.
Ő meg le is nyeli,es szereti. imadom mikor ilyen perverz!!!
#73   2013. 03. 17. vasárnap 09:05
jósrác31 jósrác31
Sexelek a parommal es kozben nezi valaki hmmmmmmm lanyok. Most?????
#72   2013. 03. 17. vasárnap 06:13
fazonkirály fazonkirály
engem ma megajándékozott a csajom... telefonon hívott egy barátom, beszélgettem vele, a csajom meg lehúzta a gatyám, és szopni kezdett... hát alig bírtam beszélni a haverral... a végén bele élveztem a szájába. addigra leraktam a telcsit. a csajom megcsókolt, és tele volt a spermámmal a szája. elsőre meglepődtem, de jól esett nagyon....
állt is a farkam... utána megkért h verjem ki webcamon a barátnőjének... hát nem kellett kétszer mondani. a barátnője végignézte camon ahogy masztizom... mondjuk kb 3 perc alat elmentem még egyszer - annyira felvoltam izgulva
#71   2013. 03. 16. szombat 22:54
X Törölt felhasználó (849001)
Hát nekem pl olyasmi mint a Használtok valami eszközt önkielégítéshez? (férfiak) 18:01 kor írt bejegyzés,
sőt ha nekem meg nem lenne más nem átlagos "defektem" még betegesnek is tartanám, így csak magamban kapok tőle hányingert smile Amúgy hálát adok az istennek hogy én azt szeretem ha a párom mással is van, persze az átlag embernek már ez is perverz, vagyis annak aki lehet szintén "defektes" csak nem vállalja fel.
Meg nekem még az a nagyon durva mikor egy pasi a saját vagy másik pasi testnedveit fogyasztja és még örül is neki, ezek valahogy nem tünnek egészségesnek, de akkor felvetődik hogy mit nevezhetünk egészségesnek hol a határ, szerintem ezt nem lehet meghatározni definicionálni
#70   2013. 03. 16. szombat 20:40
X Törölt felhasználó (33028)
Az az igazság, h én mióta van pasim/szeretőm/férjem, azóta a perverziós határaimat igencsak kitolom.
Pár évvel ezelőtt rengeteg dolog kimaradt volna a jó szexből, mára már igencsak kibővült a lista.
Most is vannak határok, de soha nem mondom, h soha....
#69   2013. 03. 16. szombat 11:40
X Törölt felhasználó (857830)
Örök igazság:"Minden úgy jó ahogy van"
Ez így nagyon szép, de szerintem nem lenne nehéz 2-3 parafiliát (talán specifikusabb ezen a fórumon mint a perverzió) említeni, amiről másként vélekednél, illetve ha te magad vonzódnál ezekhez akkor pillanatok alatt marginális tényező lennél a társaságban...Az, hogy kinek mihez van joga, az egy dolog, ettől függetlenül te is én is és mindenki itélkezik. Pusztán azért mert társas lények vagyunk, kénytelenek vagyunk alkalmazkodni embertársaink többségéhez és ebben pl. a másik/mások viselkedésének véleményezése (itélkezés) és a viszonyrendszer kialakítása is segít minket.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 14. csütörtök 21:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (749903)
2013. 03. 14. csütörtök 21:54
Sziasztok,

Ki mondja azt hogy ettől a ponttól amit teszek az perverz??Szerintem senki mert mindenkinek más a határa,és nincs jogunk ítélkezni mások felett,mindenki tegye azt ami neki a legjobb,és az lenne a szép ebben az életben ha képesek lennénk szájhúzás nélkül őszintén elfogadni a másik embert.
Vállalni?Ebben a tökéletlen világban,mindenki akar tartozni valahova,így inkább nem vállaljuk fel magunkat,de lehet hogy nem is kell.Én az életben vállalom magam és elveim ha a társaságban olyan téma jön fel,és nem érdekel hogy a többiek mit gondolnak.
Örök igazság:"Minden úgy jó ahogy van"
#68   2013. 03. 16. szombat 05:03
bubacska bubacska
Csak ismételni tudom magam, egy hosszú gyümölcsöző kapcsolat, ahol egymásnak szabnak határt a felek. A lényeg az örömszerzés. Hogy kinek mi a perverz, lehet vkinek5orgazmus kell, de lehet hogy csak 1.
#67   2013. 03. 15. péntek 16:31
X Törölt felhasználó (778974)
Sziasztok emberkék!

Maga a perverz szó annyit tesz,hogy a megszokott átlagos dologtól eltérni.A legtöbb esetben ezt pejoratív értelemben értik.Szerintem az eltérés önmagában nem valami csúnya beteges dolog,hogyha az a másik fél tudtával-beleegyezésével megy végbe,és legfőképp élvezi a dolgot!!!Pl:Nyitott kapcsolat biszexuális alapon,swingerezés,párcsere.Ellenpélda:kukkolás,nemi erőszak.
#66   2013. 03. 14. csütörtök 21:54
X Törölt felhasználó (749903)
Sziasztok,

Ki mondja azt hogy ettől a ponttól amit teszek az perverz??Szerintem senki mert mindenkinek más a határa,és nincs jogunk ítélkezni mások felett,mindenki tegye azt ami neki a legjobb,és az lenne a szép ebben az életben ha képesek lennénk szájhúzás nélkül őszintén elfogadni a másik embert.
Vállalni?Ebben a tökéletlen világban,mindenki akar tartozni valahova,így inkább nem vállaljuk fel magunkat,de lehet hogy nem is kell.Én az életben vállalom magam és elveim ha a társaságban olyan téma jön fel,és nem érdekel hogy a többiek mit gondolnak.
Örök igazság:"Minden úgy jó ahogy van"
#65   2013. 03. 13. szerda 21:37
Demona Demona VIP Admin
Pedig lehet elég lenne csak pisilni menni eplus2

Én pedig töröm az agyam, sorba veszem szexuális szokásaim és azon tűnődöm egyik sem tűnik extrémnek lookaround lehet nekem már semmi sem perverz confused nyes
 
... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2008. 07. 05. szombat
Üzenetek: 344db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 15. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!