Motormánia
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 71 72 73 74 75 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3277   2005. 08. 25. csütörtök 12:55
ZENO1 ZENO1 VIP
Az álmaim motorja.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
eljen
#3276   2005. 08. 24. szerda 14:53
yanee84 yanee84
MZ TS 125 jeeeeeeee:)
#3275   2005. 08. 24. szerda 09:49
bobxv1600 bobxv1600
Én lehet, hogy lemegyek
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 08. 24. szerda 09:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 24. szerda 09:18
Hellň motorosok!
A hčtvčgčn a Brno-i nagydij. Megy valaki?
Aki nčzi jojjon ide csevegni. vasŕrnap de.10-kor.
udv.
#3274   2005. 08. 24. szerda 09:18
felpa felpa
Hellň motorosok!
A hčtvčgčn a Brno-i nagydij. Megy valaki?
Aki nčzi jojjon ide csevegni. vasŕrnap de.10-kor.
udv.
#3273   2005. 08. 21. vasárnap 21:17
felpa felpa
Na, čn is ilyenen voltam..:-)
#3272   2005. 08. 21. vasárnap 19:05
bobxv1600 bobxv1600
Nem emléxem :D képzelheted milyen buli volt :)))
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 08. 21. vasárnap 18:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 21. vasárnap 18:31
Milyen volt?
#3271   2005. 08. 21. vasárnap 18:31
felpa felpa
Milyen volt?
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 08. 21. vasárnap 18:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 21. vasárnap 18:12
Na, Kunmadaras megvolt... :)) 3 napos képernyőtörlés.
#3270   2005. 08. 21. vasárnap 18:12
bobxv1600 bobxv1600
Na, Kunmadaras megvolt... :)) 3 napos képernyőtörlés.
#3269   2005. 08. 17. szerda 21:24
felpa felpa
csak elorehoztam.
#3268   2005. 08. 12. péntek 18:46
bobxv1600 bobxv1600
hö... szomjas vagyok :D
#3267   2005. 08. 09. kedd 21:45
felpa felpa
Sajnos ezt a szezont čn is elčg karcsůra vettem!
Na, majd jovore. nčzem a meccset, udv.:mindenkinek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 08. 09. kedd 21:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 08. 09. kedd 21:40
haaat....azzal azert meg varok :))
#3266   2005. 08. 09. kedd 21:40
X Törölt felhasználó (9148)
haaat....azzal azert meg varok :))
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 08. 09. kedd 21:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 09. kedd 21:37
Motorozni szeretnčl?-:)
#3265   2005. 08. 09. kedd 21:37
felpa felpa
Motorozni szeretnčl?-:)
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 08. 09. kedd 21:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (9148)
2005. 08. 09. kedd 21:32
hello felpa,

ment neked privi, megkaptad?

audrey
#3264   2005. 08. 09. kedd 21:32
X Törölt felhasználó (9148)
hello felpa,

ment neked privi, megkaptad?

audrey
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 08. 09. kedd 19:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 09. kedd 19:28
okčs, de csak ha komolyan mondod, mert akkor hozok soroket..:-)
Ma lesz a Debrecen meccs, azt nčzem.
Hajrŕ Magyarok!
#3263   2005. 08. 09. kedd 19:28
felpa felpa
okčs, de csak ha komolyan mondod, mert akkor hozok soroket..:-)
Ma lesz a Debrecen meccs, azt nčzem.
Hajrŕ Magyarok!
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 08. 06. szombat 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 06. szombat 19:49
Aham.. a haverokkal összeütöttünk egy kis pörköltet, meg lovagoltunk, egy kis túra és haza... de ha sokat nyekerex az idő miatt, akkor átmegyek
ho
alf
zz
alf
ád
alf
sörözni
:)
#3262   2005. 08. 06. szombat 19:49
bobxv1600 bobxv1600
Aham.. a haverokkal összeütöttünk egy kis pörköltet, meg lovagoltunk, egy kis túra és haza... de ha sokat nyekerex az idő miatt, akkor átmegyek
ho
alf
zz
alf
ád
alf
sörözni
:)
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 08. 06. szombat 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 06. szombat 10:01
Talŕlkozň van?
Sajnos a mocim benntmaradt a kereskedčsben, nem gondoltam, hogy ilyen szčp ido lesz..:-)
#3261   2005. 08. 06. szombat 10:01
felpa felpa
Talŕlkozň van?
Sajnos a mocim benntmaradt a kereskedčsben, nem gondoltam, hogy ilyen szčp ido lesz..:-)
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 08. 06. szombat 07:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 06. szombat 07:39
Ne is mond :) A guta ütött meg az időjárás miatt... tényleg voltál a balcsin? nahááát :))) Én ma ha minden igaz menek egy kis összeröffenetre valahun Dunaújváros környékére... remélem azidő ilyen marad :)
#3260   2005. 08. 06. szombat 07:39
bobxv1600 bobxv1600
Ne is mond :) A guta ütött meg az időjárás miatt... tényleg voltál a balcsin? nahááát :))) Én ma ha minden igaz menek egy kis összeröffenetre valahun Dunaújváros környékére... remélem azidő ilyen marad :)
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 08. 05. péntek 21:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 05. péntek 21:07
mosst črtem haza. Mčg jň, hogy a můlt hčten voltam a Balcsin.:-)
#3259   2005. 08. 05. péntek 21:07
felpa felpa
mosst črtem haza. Mčg jň, hogy a můlt hčten voltam a Balcsin.:-)
(Ez egy válasz bobxv1600 üzenetére (2005. 08. 05. péntek 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 08. 05. péntek 20:46
nakérem... meghalt mindenki? vagy mi?
#3258   2005. 08. 05. péntek 20:46
bobxv1600 bobxv1600
nakérem... meghalt mindenki? vagy mi?
 
... 71 72 73 74 75 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charlie79 charlie79
Nyitás ideje: 2005. 02. 18. péntek
Üzenetek: 4717db
Utolsó üzenet: 2026. 04. 08. szerda
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!