Motormánia
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 72 73 74 75 76 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3257   2005. 08. 03. szerda 22:36
felpa felpa
Hellň Tom!
zerintem komoly esčlye van az osszetett gyozelemre, de majd meglŕtjuk.
Mindenesetre drukkolok neki.
#3256   2005. 07. 31. vasárnap 22:55
felpa felpa
Ma sajnos csak negyedik lett.:-(
Udv. Mindenkinek.
#3255   2005. 07. 25. hétfő 19:28
q.more.d q.more.d
szega fater ezer*1 éve nem beszéltünk :) mizu veled? :) wave
#3254   2005. 07. 25. hétfő 14:56
bobxv1600 bobxv1600
Csárliné... aközeletekbe mennék 7végén.. ha eztolvasod... kérlek írj már privire olyan helyeket, amiketérdemes megnézni... az uradnak pedig üdvözletem. Bob
#3253   2005. 07. 21. csütörtök 22:07
felpa felpa
Kosz a kčpeket! Jň čjt!
udv: mindenkinek.
(Ez egy válasz barni79 üzenetére (2005. 07. 21. csütörtök 22:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 21. csütörtök 22:03
Örülök, hogy tetszik.
#3252   2005. 07. 21. csütörtök 22:03
barni79 barni79
Örülök, hogy tetszik.
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 07. 21. csütörtök 22:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 21. csütörtök 22:01
Hůůů ez nagyon klassz moci.:-)
felpa.
#3251   2005. 07. 21. csütörtök 22:02
barni79 barni79
Ma, azt hiszem, ez az utolsó. Sziasztok, és jóéjt. Barni

#3250   2005. 07. 21. csütörtök 22:01
felpa felpa
Hůůů ez nagyon klassz moci.:-)
felpa.
(Ez egy válasz barni79 üzenetére (2005. 07. 21. csütörtök 21:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 21. csütörtök 21:59
#3249   2005. 07. 21. csütörtök 22:00
barni79 barni79
#3248   2005. 07. 21. csütörtök 21:59
barni79 barni79
#3247   2005. 07. 21. csütörtök 21:57
barni79 barni79
#3246   2005. 07. 21. csütörtök 21:56
barni79 barni79
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#3245   2005. 07. 21. csütörtök 21:55
barni79 barni79
Engedelmeteket kérem, hogy ide is beléphessek, bár nem vagyok motoros, de szeretem a száguldozókat, mint látványt és mint létformát is.Barni

#3244   2005. 07. 19. kedd 13:44
felpa felpa
Na hellň!
Jottem mentem a nagyvilŕgban..:-)
Veled mi van? Megoldňdtak a problemŕk az asszonnyal?
Lŕtod itt kihalatak az emberek.:-(
#3243   2005. 07. 19. kedd 13:35
charlie79 charlie79
OK! Ti is jók legyetek!! wave
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 07. 19. kedd 13:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 19. kedd 13:29
Rendben! Akkor mim meg vŕlaszolunk..:-)))
Aztŕn vigyŕzz magadra!!! Udv.
#3242   2005. 07. 19. kedd 13:29
felpa felpa
Rendben! Akkor mim meg vŕlaszolunk..:-)))
Aztŕn vigyŕzz magadra!!! Udv.
(Ez egy válasz charlie79 üzenetére (2005. 07. 19. kedd 13:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 19. kedd 13:20
Lesz kint net, úgyhogy néha majd írok NEKTEK!!
#3241   2005. 07. 19. kedd 13:20
charlie79 charlie79
Lesz kint net, úgyhogy néha majd írok NEKTEK!!
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 07. 19. kedd 13:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 19. kedd 13:11
Akkor mŕr nem nem tudunk bulizni..:-(
Na, vigyŕzz magadra! Az asszonnyal meg irasd meg
itt mi a helyzet veled. Nčha azčrt olvasom..:-)))
#3240   2005. 07. 19. kedd 13:11
felpa felpa
Akkor mŕr nem nem tudunk bulizni..:-(
Na, vigyŕzz magadra! Az asszonnyal meg irasd meg
itt mi a helyzet veled. Nčha azčrt olvasom..:-)))
(Ez egy válasz charlie79 üzenetére (2005. 07. 19. kedd 13:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 19. kedd 13:09
OK! ha februárban hazajövök Kosovóból, úgyis jelzem!!! violent eplus2
#3239   2005. 07. 19. kedd 13:09
charlie79 charlie79
OK! ha februárban hazajövök Kosovóból, úgyis jelzem!!! violent eplus2
(Ez egy válasz felpa üzenetére (2005. 07. 19. kedd 13:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 19. kedd 13:07
O.K. Ha meglesz akkor jň.:-)
Most berektam a Bobčk melletti Honda Szalonba.
En egyelore nem mocizom, mert sokat utazom.
Amikor meg itthon vagyok bulizok a haverokkal..:-)
#3238   2005. 07. 19. kedd 13:07
felpa felpa
O.K. Ha meglesz akkor jň.:-)
Most berektam a Bobčk melletti Honda Szalonba.
En egyelore nem mocizom, mert sokat utazom.
Amikor meg itthon vagyok bulizok a haverokkal..:-)
(Ez egy válasz charlie79 üzenetére (2005. 07. 19. kedd 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 07. 19. kedd 13:05
februárban hazajövök és ha addig
el
alf
vi
alf
sz
alf
ik
az RR-t, már jöhetne is egy ilyen gép VAGY PONT EZ!! eplus2
 
... 72 73 74 75 76 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: charlie79 charlie79
Nyitás ideje: 2005. 02. 18. péntek
Üzenetek: 4717db
Utolsó üzenet: 2026. 04. 08. szerda
 

Hírek

2026. 06. 10. szerda 14:32
Így tudsz VIP tagságot váltani!!!! Kedves Goldengate tagok! Jelenleg sajnos technikai problémákkal küzdünk a bankkártyás vásárlást illetően. VIP tagságot ezért egyelőre átutalással tudtok vásárolni. Átutaláskor a következőket kell megadjátok. Kedvezményezett neve:Mediahub... Tovább
2026. 06. 08. hétfő 18:43
2026.nyári GG tali Cseteseknek ls Fórumosoknak Kedves GG csetesek és Fórumozók! Egy újabb ismerkedési lehetőség! A nagy érdeklődésre való tekintettel, idén 17. alkalommal kerül megrendezésre a GG személyes cset, -és Fórum találkozó. A találkozó időpontja: 2026. július 17-19. (3 nap, 2... Tovább
2025. 12. 29. hétfő 17:34
Szeretnél egy működő társkeresőt? Akkor tegyél is érte! Októberi felhívásunkra sajnos a hibás adatlapok tulajdonosainak 98 %-a NEM VETTE a fáradságot, hogy javítsa a beállításait. Ezért a határidőt 2026 február 15-ig meghosszabbítottuk. Mint azt... Tovább

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!