Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 24 25 26 27 28 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#333   2008. 09. 01. hétfő 20:44
epson90 epson90 VIP
Egy fehérnemű boltban történt, elkísértem a feleségemet fehérneműt vásárolni, ő bement a próbafülkébe felpróbálni, és kiszólt nekem hogy jöjjek be és nézem meg, hát mit nem mondjak őrjítően jól állt neki, rögtön felállt a farkam, ott a próbafülkében elkezdtem simogatni, izgatni ő meg elkezdte nyalni a farkamat, majd betettem neki és elélveztem, csak az volt a gond, hogy a bugyi jó nedves lett, hát egy kicsit ciki volt így visszavinni .
#332   2008. 08. 29. péntek 23:56
zolee_only zolee_only
egyszer rég mikor még összejöttema barátnőmmel, sokat szexeltünk, még a szokásostol is többet. ekoriba volt valami rokonom esküvőja templomba. igaz ez csak álom volt, de aznap éjjel azt álmodtam hogy egy szé nagy templom, oltárán vagyok a csajommal, és ott a kereszt tövében hatalmasat dugunk. igaz álom volt, d emikor felkeltem úgy meredezett az égbe, h hozzá kellet látnom. itt szeretnél elnézést kérni a vallásos beálítottságu honfitársaimtol nyes
#331   2008. 08. 27. szerda 11:23
Andrew1014 Andrew1014
Nem mintha védeni szeretnék egy számomra ismeretlen nőt, de ebben mi a hihetetlen? Én is láttam már feleséget szopni étterem WC-ben, míg a férje kint várta az asztalnál...Sőt, a pasas még tudott is róla (közös ismerettség és később a pasas elmesélte nekem). Őt ez hozta izgalomba...
Persze, érdekes....De ilyen előfordul vigyor
(Ez egy válasz jenner üzenetére (2008. 08. 27. szerda 05:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 05:42
ha,ha,ha , a mesében . Lehet , hogy csak így szeretted volna.
#330   2008. 08. 27. szerda 11:20
Andrew1014 Andrew1014
Te jó ég...A történet még OK, de hogy 10x kellett átolvassam, mire megértettem...
Máskor kérlek érthetőbben írj és olvasd vissza többször, mielőtt elküldöd. Jó? Köszi! smile
#329   2008. 08. 27. szerda 09:50
kandurmarci kandurmarci
Szerintem agrippina igazat mond. Nézzétek meg a kurvázás topicban is a hsz-eit, nagyon összepászol a helyzet. Ilyen izgalmas csaj lehet. Na persze, mindent ki lehet találni. Én most még hiszek neki. AGRIPPINA! Írd meg részletesen a történetet, engem spéci nagyon érdekel.
(Ez egy válasz Sexxy_boy üzenetére (2008. 08. 27. szerda 09:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 27. szerda 09:16
Te elhiszed? jennernek igaza van.
Elegem van a kitalált sztorikból.
#328   2008. 08. 27. szerda 09:16
Sexxy_boy Sexxy_boy
Te elhiszed? jennernek igaza van.
Elegem van a kitalált sztorikból.
#327   2008. 08. 27. szerda 05:42
jenner jenner
ha,ha,ha , a mesében . Lehet , hogy csak így szeretted volna.
(Ez egy válasz agrippina üzenetére (2008. 08. 24. vasárnap 16:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 08. 24. vasárnap 16:23
Én férfi WC-ben egy étteremben egy pincérrel (kb. 8-10 perc),a
míg a férjem kinnt várt rám.
#326   2008. 08. 24. vasárnap 16:23
agrippina agrippina
Én férfi WC-ben egy étteremben egy pincérrel (kb. 8-10 perc),a
míg a férjem kinnt várt rám.
#325   2008. 08. 19. kedd 17:58
X Törölt felhasználó (78357)
A legutóbbit írom, nem is extrém, inkább abszurd volt a szitu.
Egy vidéki kisvárosban szakadó esőben értünk a vasútállomásra egy szál pólóban, bőrig ázva, csontig fagyva. Kb. éjfél lehetett, a vonat kettőre volt kiírva, a váró természetesen zárva.
Találtunk egy félretolt üres kocsit, nyitva volt az ajtaja, felkapaszkodtunk. Kezdtem hisztizni mi a francot csinálunk kettőig? Erre a barátnőm, hozzámbújt, keze becsúszott a nadrágomba, csodák csodája, a körülmények ellenére ágaskodni kezdett a farkam, ezen felbátorodva letolta a nadrágom elémtérdelt és lelkesen cumizni kezdett. Pillanatok alatt elfelejtettem szerencsétlen helyzetünket, leültettem két tenyerem közé vettem az arcát és lelkesen dugni kezdtem a száját, közben járt a fejem körbe-körbe, körülöttünk járó motorú mozdonyok, a váró előtt pár részeg fiatal, meg, hát bárki jöhetett volna, vagy ránkkötnek egy mozdonyt és elhúznak mekkába... hehe De nem zavarta meg semmi a játékunkat, mikor kezdtem éreni, hogy lassan elélvezek, megkérdeztem, mehet e végig, bólintott igen. Ez még jobban felizgatott, pár pillanat múlva el is élveztem, szájába spriccelve a bőséges nedűt, utána még játszott a nyelvével a makkomon, kiszívta a maradék cseppeket, nagyon jó érzés volt!!! Utána már teljesen lehiggadva, felszabadultan elbeszélgettük, röhögcséltük az időt, míg megjött a vonatunk. (még a végén megszeretem a vasutat?! nyes
#324   2008. 08. 19. kedd 13:51
tozsdehekk tozsdehekk
A biatorbágyi viaduktra vezető úton szombat du. 3-kor. Én voltam hátul, és mire oldalra néztem éppen eltűnt egy szőkésbarna hajzuhatag egy mellékúton.... smile
#323   2008. 07. 08. kedd 09:10
kandurmarci kandurmarci
Ezsembe jutott ugyanezzel a csajjal, merthogy nem szakadtunk el egymástól, időnként találkoztunk, amikor Bpestre jöttem. Ebédre voltam hivatalos a barátomhoz, vittem egy üveg tequillát - és a csajt. Ebéd előttiszogattunk egy kicsit, a csaj benyomott vagy 3-4 decit. Amikor kimentem a fürdőszobába, szorosan mögöttem beslisszolt és egyből a farkamra vetette magát. Megszállottan tudott szopni, a férfiember egyetlen testnyílását sem hagyta ki, csókolóztunk is, de a füleimet is kinyalta, a hátsó lyukamról nem is beszélve. Szép nagy mellei voltak, formás feneke, izmos, szűk, borotvált puncija. A végén a kád szélébe kapaszkodott és úgy durrantam el, hátulról. De mire idáig jutottunk, olyan hangok jöhettek elő a fürdőszobából, hogy talán még a szomszédban is hallották. Amikor nagysokára előjöttünk, szégyenkezve kértem elnézést a barátom mamájától, és ekkor jött a meglepetés. Azt mondta:"mi nem láttunk semmit, nem hallottunk semmit." Látni, persze, nem láttak, de hogy hallottak, azt biztos.
#322   2008. 07. 07. hétfő 02:10
kandurmarci kandurmarci
Elég régen történt, a barátommal autóztunk, 2 csaj stoppolt éjszaka Bpesten. Fölvettük őket és megkérdeztük tőlük, hova lehet ilyenkor elmenni? Így jutottunk el a Búsuló Juhászba a Gelléthegyen. Bemnetünk, megittunk valami, az én kszemelt csajomon miniszoknya volt és egy ritka kötésű pulcsi, sok kisebb-nagyobb lyukkal, alatta semmi,a mellbimbói is kitüremkedtek a megfelelő lyukon. A kerthelyiség már üres volt, a lámpák is leoltva, de be lehetett menni. Illetve ki. A csaj itt szopott le, én pedig néztem Buda gyönyörű fényeit, itt-ott már fények gyúltak az ablakokban, ébredeztek az korán munkába indulók. Akkor még nem volt divat a papaírzsepi, egy textilbe törölte bele a száját a végén a csaj, én meg a farkamat. Ledobtam a földre, a takarítónő reggel biztosan megtalálta, biztos nem ez volt neki az első ilyen, s nem is az utolsó. Emlékezetes éjszaka volt.
#321   2008. 07. 06. vasárnap 09:43
BigJoe23 BigJoe23
Ez elég extrém? smile igaz nem én vagyok a képen...
#320   2008. 07. 04. péntek 20:37
X Törölt felhasználó (58718)
Régebben a falun élők a bálokat részesítették előnyben, míg a városiak disco-ba jártak. Mivel én is falun laktam, ezért (valószínüleg) hagyományból én is így szórakoztam. Szóval egyszer egy ilyen bál előtt sorakoztak az utcán egymás mögött az autók, a haverom kocsija, akivel mentünk, kb. 15 méterre állt a bejárat előtt lévő hídtól a sorban. Csöpörgött az eső éjfél körül és mi elkértük a csajommal a slusszkulcsot, hogy beülünk a kocsiba dumálni egyet. A beszélgetéstől szépen lassan kezdett párásodni az ablak, fél óra múlva már alig lehetett kilátni és én mivel tök részeg voltam, azt is elfelejtettem ezidőre, hogy hol is vagyunk. Aztán szép lassan más dolgok is történtek, amitől a színjózan csajom úgy felizgult, hogy úgy döntött, Ö most szépen itt a Lada hátsó ülésén beleül. Nem volt az a könnyen kielégülős lány, én meg az alkoholtól zsibbadva nagyon is jól bírtam, úgyhogy szép kis menet kezdett kialakulni. Egy idő után arra lettünk figyelmesek, hogy 8-10 ember van közvetlenül a kocsi körül és kívülről próbálják törölgetni az ablakot, hogy jobban lássák a műsort. Nyílván hamar kiszúrhatták, mert hát a Lada hátsó teleszkópjai elég nagyot tudnak bemozdulni. Kikopogtunk az ablakon, hogy tűnjenek el onnét és amint nekiálltak hátrébb húzódni, azonnal folytattuk tovább. Utána már csak pár perc kellett mindkettőnknek, mert van aki ilyenkor kínjában megy el, van aki meg még jobban felizgul és attól. Mivel falun mindenki mindenkit ismer, pláne milyen a kocsija, ki a csaja, kikkel jött stb.. így nem maradhatott egy pillanatig sem titokban, hogy kik dugtak az autóban. Egy óra múlva már páran gratuláltak, páran meg sugdolóztak a hátunk mögött. Így ment ez még egy darabig és néhány hónap múlva már nem is voltunk téma.
#319   2008. 07. 04. péntek 17:41
buvár buvár
nekem a Miskolc-tapolcai tavasbarlangban.izgalmas volt mert sokan fürödtek körölüttünk
#318   2008. 07. 04. péntek 16:25
X Törölt felhasználó (154661)
nekem a Kustánszegi tó pertján az erdö alat a vizhez közel van egy kis sátor fábol és nádból ott estünk egymásnak! egyik délután és közbe pedig jöt 2 fiatal horgász gyerek és odapofátlankodtak kicsit kinos volt és izgalmas, majd elvonultunk és pár beoloval odéb a nádasba fejeztük be
#317   2008. 07. 04. péntek 15:04
X Törölt felhasználó (304753)
Régen volt egy Sport Opelem, amit nagyon szerettünk, mert viszonylag kényelmesen lehetett pajzánkodni benne. Mivel elég sportos autó volt, előfordult, hogy csak úgy minden cél nélkül elindultunk, aztán valahol meg kikötöttünk!
Egy alkalommal úgy indultunk el, hogy már eléggé rá voltunk gerjedve egymásra és a párom már menet közben elkezdett csiklandozni! Mivel engem sem kellett nagyon biztatni, viszont abban a pillanatban még nem találtam megfelelő helyet a félrevonulásra, tréfából beszóltam , hogy ne csak ingereljen hanem tessék rendesen kézbe venni a dolgokat! Nem kellett kétszer mondanom! Furcsa volt egy kicsit mert nem lazulhattam el, hiszen vezettem és az útra is kellett figyelnem, de egyben nagyon is izgalmas volt pont a veszély miatt! Ahogy egyre jobban belemelegedtünk úgy nyomtam egyre jobban a pedált és a végén 120-nál élveztem el! Jó menet volt! Sosa sem felejtjük el azt hiszem! wink
#316   2008. 07. 04. péntek 14:46
Mivvan Mivvan
Tengeren hajókázva... Vagy ez nem olyan extrém?:S
#315   2008. 06. 30. hétfő 16:12
X Törölt felhasználó (304753)
Ha jól belegondolok, akkor a legextrémebb helyzet az volt amikor egyszer a tatabányai Turul madár elött lévő kis terasz szélén elégített ki párom és én a város felett állva élveztem el!
A másik aranyos szitu az volt amikor a badacsony hegyen (jé már megint egy hegy) letértünk az ösvényről, és úgy térdelt előttem a kedvesem és szeretett a szájával, hogy tőlünk kb 5 méterre sétáltak el a túrázók! Mindkét alkalommal rendesen szétszórtam a magomat! smile
#314   2008. 06. 30. hétfő 13:46
kravcov kravcov
1989-ben a kereskedelmi minisztérium liftjében egy jó szopatás! Félelmetes volt
 
... 24 25 26 27 28 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: James  Cole James Cole
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 833db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!