Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#573   2014. 05. 30. péntek 19:41
pinababa pinababa
Természetesen beleköthetsz/beleköthettek:Siklóson voltam katona!A laktanyával szemben volt,van a régi laktanya amit már félig lebontottak!Éjszakánként őriztük kettesével,4órás váltásban!Természetesen volt kialakitva egy kis "alvó szoba" ,ahova a kemény munka után bevackoltunk és aludtunk a váltásig!A társam behivta a barátnőjét és ott szeretkeztek amig én őrködtem!!!!Ennyit a katonai v hivatalos szervekről!ŐK IS EMBEREK és éjjel NINCS OTT A FŐNÖKSÉG!!!Várom a kioktatást smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 13:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 29. csütörtök 13:23
"...Szerintem meg hagyni kéne ezt a nevetséges "igaz-e vagy sem" vitát!..."
De nem ám! Nem kell hagyni! Mivel a topik címe az alábbi!
"Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?"
Arra, hogy ki mire vágyna van külön topik! wave
#572   2014. 05. 30. péntek 14:46
X Törölt felhasználó (69371)
Arra akartam célozni, hogy csak mert valakinek valamilyen ok miatt nincs fent képe, vagy nincs adatlapja, még kritizálhat, mondhat véleményt. Nyilván nem mindneki tudja az előzményeket, csak pár utóbbi hozzászólást lát és jön az "állandóan kritizálsz, kötekedsz" szöveggel. Úgy gondolom éltem már meg annyi dolgot, írtam már annyi dologról, vagyok annyira őszinte, hogy a véleményalkotást megtehetem jelenleg kép, és adatlap nélkül is, ami eleve nem feltétel. jeleztem, senki ne vegye magára, nem neked szólt, csak a Te általad írt néhány szó újra kiváltotta ezt belőlem. Van igazság abban is, hogy a többség valóban úgy nyilatkozik, hogy semmit nem tud felmutatni.
OFF!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 30. péntek 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 30. péntek 09:55
Azt hiszem valamit félre értettél! Mi sem keresünk senkit!Fel is tüntettük az adatlapon! Ettől meg nem bújunk a teljes homályosság mögé! Mivel mi kitöltünk normálisan egy adatlapot, és teszünk fel képeket is, akkor egy olyan ember aki egyikre sem veszi a fáradságot ne kérdőjelezze meg a valódiságát, mert borzalmasan hiteltelenné válik! A többivel egyetértek, mint azt korábban hangoztattam is.
#571   2014. 05. 30. péntek 11:54
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
A megjegyzéseddel egyetértek! Én meg eddig nem jártam mosóba! wink
Mondjuk én is csináltam a munkahelyemen, de ez csak egy egyszerű iroda. Mondjuk érdekes ott megbeszélést tartani, ahol az előző napon még a szerelmemet töcsköltem! Nem is tudtam koncentrálni... vigyor5
Persze volt már mindenféle egyéb hely is, autó, erdő, mező, magasles... De lehet, hogy ez csak nekem "extrém"...
(Ez egy válasz tintapatron üzenetére (2014. 05. 30. péntek 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 30. péntek 10:13
Volt egy házibarátunk párom részére,akinek volt egy autó mosója.A mosó elég forgalmas helyen volt,mögötte volt az egyik helyi TV központja,így elég nagy forgalom volt a területre.Régen portás bódéból,ami körben üveges őrizték a ki és be járatot a telepen.Mivel már üres volt mi 3man bementünk és párom egy igazi franciás dologgal lepett meg minket.Közben jöttek mentek az autók és néztek mit csinálunk smile Izgalmas volt.


Mellesleg jó lenne ha befejeznétek egymás piszkálását.Mint valaki írta,minden topiknak megvan a megfelelő helye.Ez nem vita topik.Nyissatok egy arra megfelelő részt.Ide élményeket írjunk már.(saját megjegyzés volt.Köszi ha elfogadod és megérted,nem erre vagyunk kíváncsiak)
#570   2014. 05. 30. péntek 10:13
tintapatron tintapatron
Volt egy házibarátunk párom részére,akinek volt egy autó mosója.A mosó elég forgalmas helyen volt,mögötte volt az egyik helyi TV központja,így elég nagy forgalom volt a területre.Régen portás bódéból,ami körben üveges őrizték a ki és be járatot a telepen.Mivel már üres volt mi 3man bementünk és párom egy igazi franciás dologgal lepett meg minket.Közben jöttek mentek az autók és néztek mit csinálunk smile Izgalmas volt.


Mellesleg jó lenne ha befejeznétek egymás piszkálását.Mint valaki írta,minden topiknak megvan a megfelelő helye.Ez nem vita topik.Nyissatok egy arra megfelelő részt.Ide élményeket írjunk már.(saját megjegyzés volt.Köszi ha elfogadod és megérted,nem erre vagyunk kíváncsiak)
#569   2014. 05. 30. péntek 10:03
X Törölt felhasználó (54313)
Nem mellesleg akit kritizáltam ez miatt, az bejelentkezett a társkeresőbe! Mégsem töltötte ki!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 30. péntek 09:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 30. péntek 09:55
Azt hiszem valamit félre értettél! Mi sem keresünk senkit!Fel is tüntettük az adatlapon! Ettől meg nem bújunk a teljes homályosság mögé! Mivel mi kitöltünk normálisan egy adatlapot, és teszünk fel képeket is, akkor egy olyan ember aki egyikre sem veszi a fáradságot ne kérdőjelezze meg a valódiságát, mert borzalmasan hiteltelenné válik! A többivel egyetértek, mint azt korábban hangoztattam is.
#568   2014. 05. 30. péntek 09:55
X Törölt felhasználó (54313)
Azt hiszem valamit félre értettél! Mi sem keresünk senkit!Fel is tüntettük az adatlapon! Ettől meg nem bújunk a teljes homályosság mögé! Mivel mi kitöltünk normálisan egy adatlapot, és teszünk fel képeket is, akkor egy olyan ember aki egyikre sem veszi a fáradságot ne kérdőjelezze meg a valódiságát, mert borzalmasan hiteltelenné válik! A többivel egyetértek, mint azt korábban hangoztattam is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 30. péntek 07:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 05. 30. péntek 07:55
Egyébként ez olyan dolog, hogy itt vagyok én. Nincs adatlap (társkereső). Minek? Nem keresek senkit. Ha keresnék, sem feltétel, hogy legyen. Csak egy opció, lehetőség. Nincs feltöltött képem. Volt. Töröltettem. Egy nyamvadt elcsípett kép bent maradt a bufferban úgy látszik, amit többszöri kérésemre se voltak hajlandók törölni. Biztos nagyon macerás lehet. vigyor2 Igazából egyiknek sincs semmi köze ahhoz, hogy fórumon mit, és hogyan, miről ír valaki. Amit írtam mind igaz, saját gondolat, saját megtörtént eset, saját vélemény. Nem kamu ember vagyok, és nem is Andersen nyomdokain lépkedő író vagyok. Nem gyártok ál felhasználókat, nem pár szavas kommenteket írok, nem 1-2 kommentet írok arról, hogy mik a vágyaim, amit valós formában adok elő.
És igen! Szeretném hasonló emberek, írásait olvasni, valós dolgokról, saját véleményekről. Írhat bárki kitalált dolgokat, de a megfelelő helyre tegye azt, és vállalja fel, hogy ez egy vágya, egy képzelgés.
Kérem senki ne vegye magára. Csupán arra akartam rávilágítani. hogy nem minden a látszat, hogy van kép vagy nincs, van adatlap vagy nincs. A megírt kommentekből, minden leszűrhető, még ha éppen "kötözködő" is az ember.

Visszatérve a témára. Igen az ember agya olykor elszáll, és ilyenkor következhet be tragédia. Aki nem tudja kontrolálni magát, az ne próbálja ki, vagy álljon félre. Ha gond van nem foghatod a pillanat hevére. Párom régen sokszor kényeztetett szájjal az autóban, a buszokról, kamionokról csak néztek. Ez is lehet veszélyes, mert nem tudni a szemben, vagy mellettünk haladó figyelmét miképpen befolyásolják a látottak. Sajnos egy jó ideje már nem alkalmazzuk ezt, talán most nyáron ismét. Viszont arra valahogy nem tudtam még rávenni a párom, hogy mellettem meztelenül vibrivel masztizzon. Említettem már neki, de valahogy nem akarja szerintem. Talán pont amiatt, hogy fél. Attól, hogy mi van, ha egy ismerős pont meglátja. Ezért egy olyan helyen, amerre ritkán járunk, simán kivitelezhető lehetne. Próbáltuk már buszon, öltözőben, fürdőben, lépcsőházban más ajtaja előtt is, pincében, szabad tereken, erkélyen, stb. Volt lebukás is, bár sokat nem láthattak, mert gyorsak voltunk. Egyébként számtalan fotósorozatom van, amik több versenyen helyt álltak volna, de hiába a kitakarás , attól még felismerhető sok minden, ami alapján beazonosíthatóak lennénk. A túl sok kitakarástól pedig élvezhetetlen lenne az egész. Így a képek, videók megmaradnak öreg korunkra.
#567   2014. 05. 30. péntek 08:04
ravenna ravenna VIP Admin
OFF
Ez a bejegyzés nálam 100% korrekt! worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 30. péntek 07:55), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 05. 30. péntek 07:55
Egyébként ez olyan dolog, hogy itt vagyok én. Nincs adatlap (társkereső). Minek? Nem keresek senkit. Ha keresnék, sem feltétel, hogy legyen. Csak egy opció, lehetőség. Nincs feltöltött képem. Volt. Töröltettem. Egy nyamvadt elcsípett kép bent maradt a bufferban úgy látszik, amit többszöri kérésemre se voltak hajlandók törölni. Biztos nagyon macerás lehet. vigyor2 Igazából egyiknek sincs semmi köze ahhoz, hogy fórumon mit, és hogyan, miről ír valaki. Amit írtam mind igaz, saját gondolat, saját megtörtént eset, saját vélemény. Nem kamu ember vagyok, és nem is Andersen nyomdokain lépkedő író vagyok. Nem gyártok ál felhasználókat, nem pár szavas kommenteket írok, nem 1-2 kommentet írok arról, hogy mik a vágyaim, amit valós formában adok elő.
És igen! Szeretném hasonló emberek, írásait olvasni, valós dolgokról, saját véleményekről. Írhat bárki kitalált dolgokat, de a megfelelő helyre tegye azt, és vállalja fel, hogy ez egy vágya, egy képzelgés.
Kérem senki ne vegye magára. Csupán arra akartam rávilágítani. hogy nem minden a látszat, hogy van kép vagy nincs, van adatlap vagy nincs. A megírt kommentekből, minden leszűrhető, még ha éppen "kötözködő" is az ember.

Visszatérve a témára. Igen az ember agya olykor elszáll, és ilyenkor következhet be tragédia. Aki nem tudja kontrolálni magát, az ne próbálja ki, vagy álljon félre. Ha gond van nem foghatod a pillanat hevére. Párom régen sokszor kényeztetett szájjal az autóban, a buszokról, kamionokról csak néztek. Ez is lehet veszélyes, mert nem tudni a szemben, vagy mellettünk haladó figyelmét miképpen befolyásolják a látottak. Sajnos egy jó ideje már nem alkalmazzuk ezt, talán most nyáron ismét. Viszont arra valahogy nem tudtam még rávenni a párom, hogy mellettem meztelenül vibrivel masztizzon. Említettem már neki, de valahogy nem akarja szerintem. Talán pont amiatt, hogy fél. Attól, hogy mi van, ha egy ismerős pont meglátja. Ezért egy olyan helyen, amerre ritkán járunk, simán kivitelezhető lehetne. Próbáltuk már buszon, öltözőben, fürdőben, lépcsőházban más ajtaja előtt is, pincében, szabad tereken, erkélyen, stb. Volt lebukás is, bár sokat nem láthattak, mert gyorsak voltunk. Egyébként számtalan fotósorozatom van, amik több versenyen helyt álltak volna, de hiába a kitakarás , attól még felismerhető sok minden, ami alapján beazonosíthatóak lennénk. A túl sok kitakarástól pedig élvezhetetlen lenne az egész. Így a képek, videók megmaradnak öreg korunkra.
#566   2014. 05. 30. péntek 07:55
X Törölt felhasználó (69371)
Egyébként ez olyan dolog, hogy itt vagyok én. Nincs adatlap (társkereső). Minek? Nem keresek senkit. Ha keresnék, sem feltétel, hogy legyen. Csak egy opció, lehetőség. Nincs feltöltött képem. Volt. Töröltettem. Egy nyamvadt elcsípett kép bent maradt a bufferban úgy látszik, amit többszöri kérésemre se voltak hajlandók törölni. Biztos nagyon macerás lehet. vigyor2 Igazából egyiknek sincs semmi köze ahhoz, hogy fórumon mit, és hogyan, miről ír valaki. Amit írtam mind igaz, saját gondolat, saját megtörtént eset, saját vélemény. Nem kamu ember vagyok, és nem is Andersen nyomdokain lépkedő író vagyok. Nem gyártok ál felhasználókat, nem pár szavas kommenteket írok, nem 1-2 kommentet írok arról, hogy mik a vágyaim, amit valós formában adok elő.
És igen! Szeretném hasonló emberek, írásait olvasni, valós dolgokról, saját véleményekről. Írhat bárki kitalált dolgokat, de a megfelelő helyre tegye azt, és vállalja fel, hogy ez egy vágya, egy képzelgés.
Kérem senki ne vegye magára. Csupán arra akartam rávilágítani. hogy nem minden a látszat, hogy van kép vagy nincs, van adatlap vagy nincs. A megírt kommentekből, minden leszűrhető, még ha éppen "kötözködő" is az ember.

Visszatérve a témára. Igen az ember agya olykor elszáll, és ilyenkor következhet be tragédia. Aki nem tudja kontrolálni magát, az ne próbálja ki, vagy álljon félre. Ha gond van nem foghatod a pillanat hevére. Párom régen sokszor kényeztetett szájjal az autóban, a buszokról, kamionokról csak néztek. Ez is lehet veszélyes, mert nem tudni a szemben, vagy mellettünk haladó figyelmét miképpen befolyásolják a látottak. Sajnos egy jó ideje már nem alkalmazzuk ezt, talán most nyáron ismét. Viszont arra valahogy nem tudtam még rávenni a párom, hogy mellettem meztelenül vibrivel masztizzon. Említettem már neki, de valahogy nem akarja szerintem. Talán pont amiatt, hogy fél. Attól, hogy mi van, ha egy ismerős pont meglátja. Ezért egy olyan helyen, amerre ritkán járunk, simán kivitelezhető lehetne. Próbáltuk már buszon, öltözőben, fürdőben, lépcsőházban más ajtaja előtt is, pincében, szabad tereken, erkélyen, stb. Volt lebukás is, bár sokat nem láthattak, mert gyorsak voltunk. Egyébként számtalan fotósorozatom van, amik több versenyen helyt álltak volna, de hiába a kitakarás , attól még felismerhető sok minden, ami alapján beazonosíthatóak lennénk. A túl sok kitakarástól pedig élvezhetetlen lenne az egész. Így a képek, videók megmaradnak öreg korunkra.
#565   2014. 05. 30. péntek 07:14
X Törölt felhasználó (54313)
Veled ellentétben mi legalább tettünk fel képeket! Ráadásul még az adatlapod sincsen kitöltve! Nem érdekel, hogy te mit hiszen, mién vagy sem! A te szádból semmi alapja a kritikának, mert képet sem mertél feltenni! Gondolom nem ok nélkül!!!! nyes
" ha látszódna az arcotok,de gondolom az meg nem fért rá"
Milyen jogon írsz így a páromról is?????? Mit képzelsz magadról?????
Többes számot használtál!
Ha csak rám írtad volna az nem érdekelne! De elárulok neked valamit! Azért mert van kialakult véleményem még nem hiszem, hogy nagy lenne az arcom! Bár ha belegondolok lehetne mire! De nem érzem úgy!
Még valami! Az arc kitakarás azért van, mert még mindig egy álprűd, álszent országban élünk!Így inkább kellemetlenségek lennének ezekből, mert ahol élünk ott nagyon ismertek vagyunk, a foglalkozásaink miatt! wave
Teszünk még fel képeket és talán videót is, hogy tudj majd mire élvezkedni! nyes
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 22:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 29. csütörtök 22:35
Akkor részemről is lezárom persze nem vitázni akartam csak reagálni ha már ilyen kedvesen nyitottál smile a fotók amúgy tényleg nem tartoznak ide bár azt nem tudhatjuk,hogy tényleg ti vagytok rajta csak ha látszódna az arcotok,de gondolom az meg nem fért rá nyes további szép estét és sok extrém élményt kívánok a fórumozóknak
wink
#564   2014. 05. 29. csütörtök 22:35
robertosanni robertosanni
Akkor részemről is lezárom persze nem vitázni akartam csak reagálni ha már ilyen kedvesen nyitottál smile a fotók amúgy tényleg nem tartoznak ide bár azt nem tudhatjuk,hogy tényleg ti vagytok rajta csak ha látszódna az arcotok,de gondolom az meg nem fért rá nyes további szép estét és sok extrém élményt kívánok a fórumozóknak
wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 29. csütörtök 21:23
Nem mellesleg a fotóinknak semmi köze szerintem ehhez a topikhoz! Azért tettük fel, hogy megmutassuk, hogy valósak vagyunk és nem kamuzunk hogy 20-30 cm-es a méretem. Akkora amekkora, de többen érezték mint amennyit csak remélni mernél! nyes
#563   2014. 05. 29. csütörtök 21:23
X Törölt felhasználó (54313)
Nem mellesleg a fotóinknak semmi köze szerintem ehhez a topikhoz! Azért tettük fel, hogy megmutassuk, hogy valósak vagyunk és nem kamuzunk hogy 20-30 cm-es a méretem. Akkora amekkora, de többen érezték mint amennyit csak remélni mernél! nyes
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 29. csütörtök 19:20
Mindenki tudja,hogy ez a címe ezért írnak extrém sztorikat és ezért tűnik kevésbé valószínűnek,de ez nem azt jelenti hogy neked kell eldönteni cinikus megjegyzésekkel a történet valóságát!Azért mert kiraktál magadról egy két fotó sorozatot,nem biztos hogy többször volt megvalósult extrém élményed,ezekkel a negatív hozzászólásokkal pedig te rontod el a topic-ot,mert mások is látják és inkább nem írja le nehogy egy ilyen kultúrált ember őt is lefikázza
#562   2014. 05. 29. csütörtök 21:19
X Törölt felhasználó (54313)
"...ezekkel a negatív hozzászólásokkal pedig te rontod el a topic-ot..."
Mi lezártuk ezt a témát az admin kérésére!
Te folytattad! Akkor gondolkozz most el egy kicsit!!!!!
(Ez egy válasz robertosanni üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 29. csütörtök 19:20
Mindenki tudja,hogy ez a címe ezért írnak extrém sztorikat és ezért tűnik kevésbé valószínűnek,de ez nem azt jelenti hogy neked kell eldönteni cinikus megjegyzésekkel a történet valóságát!Azért mert kiraktál magadról egy két fotó sorozatot,nem biztos hogy többször volt megvalósult extrém élményed,ezekkel a negatív hozzászólásokkal pedig te rontod el a topic-ot,mert mások is látják és inkább nem írja le nehogy egy ilyen kultúrált ember őt is lefikázza
#561   2014. 05. 29. csütörtök 19:20
robertosanni robertosanni
Mindenki tudja,hogy ez a címe ezért írnak extrém sztorikat és ezért tűnik kevésbé valószínűnek,de ez nem azt jelenti hogy neked kell eldönteni cinikus megjegyzésekkel a történet valóságát!Azért mert kiraktál magadról egy két fotó sorozatot,nem biztos hogy többször volt megvalósult extrém élményed,ezekkel a negatív hozzászólásokkal pedig te rontod el a topic-ot,mert mások is látják és inkább nem írja le nehogy egy ilyen kultúrált ember őt is lefikázza
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 13:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (54313)
2014. 05. 29. csütörtök 13:23
"...Szerintem meg hagyni kéne ezt a nevetséges "igaz-e vagy sem" vitát!..."
De nem ám! Nem kell hagyni! Mivel a topik címe az alábbi!
"Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?"
Arra, hogy ki mire vágyna van külön topik! wave
#560   2014. 05. 29. csütörtök 19:09
hariyani hariyani
Sziasztok!
Hát nem is tudom,hogy mit lehet extrém helyszínnek nevezni.Ha elkapja a vágy az embert akkor
az vezérli és nem arra gondol hogy hirtelen fékezésnél leharaphatják a farkát,hanem arra,hogy milyen jól is
esik az orális szex.Feleségemmel jó pár évvel ezelőtt szexeltünk a távolsági járat hátsó ülésén,úgy hogy beleült.
Nem voltak sokan a buszon,a sofőr többet nézett a tükörbe mint az útra...De sorolhatnám,vonaton,pincében vagy épp ahol ránk tört a vágy.Az extrém nem azt jelenti,hogy szokványos....Volt,hogy a Balatonon éjjel szexeltünk a vízben és egy este úszni vágyó megállt és végignézte.Lehet,ha odajön,akkor bevettük volna smile Akármelyik klubban előfordulhat,hogy egy pár szeretkezik és a nézelődőt odahívják.Maga a helyzet nem szokatlan.Ha ez a Duna -parton történik az igen,de gondolom azért is van leírva ebben a topicba hisz a legextrémebb szeretkezést kell ide írni....Szóval nagyon átgondolt,nehogy már valami baleset történjen szexstorit nem itt kell keresni nyes
#559   2014. 05. 29. csütörtök 13:55
Fox Mulderék Fox Mulderék
Úgy látom, hogy kicsit mindenkinek le kellene higgadnia smile , ezért egy valós sztorival elterelném figyelmeteket:
tizenévesként kicsiny falum egy parknak nevezett területén az aktuális barátnőmmel heverésztünk a fűben.Mi is, Mint minden tizenéves már attól beindultunk, ha egymásra néztünk, nem volt ez másképp akkor sem.Mivel kora délután volt és viszonylag közel helyezkedett el a főutca, így nem igazán volt lehetőség, arra, hogy egymásra másszunk, maradt a jól bevált tipi-tapi. Egy bő kapucnis pulcsi volt rajtam, a csajom épp a kezével igyekezett a kedvemre tenni. Már majdnem elértem a fináléhoz, amikor felpillantva azt láttam, hogy a helyi üzemből bicikliznek haza az asszonyok, köztük jó anyám is. A sors fintora, hogy odakiabált, hogy "mikor is jövök?", amikor teleraktam a csajom markát némi anyaggal, így csak nyöszörögve tudtam válaszolni, hogy nem sokára nyes . van mégy egy- két kemény sztorim, majd azokat is elmesélem...
#558   2014. 05. 29. csütörtök 13:32
ravenna ravenna VIP Admin
OFF

Ez egy fórum! Senki se fog arról ide hitelesítő iratokat bemutatni, hogy az amit leírt valós vagy sem. Viszont egymás heccelése, hergelése vagy a személyeskedésbe menő piszkálódások megölhetik a topikot véglegesen.
Az egész vége az lesz, hogy akinél elgurul a gyógyszer egy pár napig nem tud fórumozni, és a bejegyzése, illetve azok a hozzászólások ami oda kapcsolhatóak visszafelé törölve lesznek. Gondolom ezt senki se szeretné.
Legyetek szívesen így folytatni!

ON
#557   2014. 05. 29. csütörtök 13:23
X Törölt felhasználó (54313)
"...Szerintem meg hagyni kéne ezt a nevetséges "igaz-e vagy sem" vitát!..."
De nem ám! Nem kell hagyni! Mivel a topik címe az alábbi!
"Mi volt eddig a legextrémebb szeretkezésed és hol?"
Arra, hogy ki mire vágyna van külön topik! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 10:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2014. 05. 29. csütörtök 10:13
Szerintem meg hagyni kéne ezt a nevetséges "igaz-e vagy sem" vitát! ejnye1 Honnan tudod, hogy amit egy általad nem ismert ember leírt, valós vagy sem? 1: Nem is ismered! 2: Mindenki magából indul ki. Attól még, hogy neked, nektek nem volt részetek hasonlókban, honnan veszed a bátorságot, hogy egzakt kijelentsd, valós vagy sem? Netán földönkívüli erővel bírsz és ismered az összes itt kommentáló valós életét, személyét? Attól még, hogy hihetetlenül hangzik NEKED, abból még messze nem következik, hogy meg sem történt! hehe
#556   2014. 05. 29. csütörtök 13:21
X Törölt felhasználó (54313)
Fikázok????? Szerintem nem vagy tisztában a szó jelentésével, vagy nem érted amit én írtam!!!! Én csak azt írtam le, hogy nem értelmezhető és nem életszerű SZERINTEM a történet! De látom te elhiszel mindent! wave Még a katonás, laktanyás sztorit is! Vagy csak a hitelességed kedvéért találtad ki? nyes Jah, és képzeld egy csaj ismerősöm rendszeresen szexel a parlamentben mind a 199 képviselővel egyszerre, aztán megy a 100 tagú cigányzenekarhoz, majd mielőtt hazamenne a szeretett férjéhez, mert hát ugye nagyon szerelmes belé, beugrik még a Telki foci edzőtáborba, hogy ott még levezesse az energiáit az ott levő 2-300 sportolóval, személyzettel! Remélem nem kételkedsz a szavamban! nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2014. 05. 29. csütörtök 10:19
És végül is, mindenki csak magából indul ki. Nem? crazya Ha azt írod, neked is lenne mit írnod, minek fikázol le általad sosem látott, ismert emberek írásait? Örömet okoz ez neked? Ha igen, akkor csak gratulálni tudok... confused
#555   2014. 05. 29. csütörtök 12:05
X Törölt felhasználó (69371)
Vannak, de azért írtam, hogy értelmes, tanult nő nem.
Kíváncsi leszek a film változatára.
Ezért írtam minap egy másik topic-ba, hogy az ide leírt sztorikért némileg felelősséggel tartozik az író. Mint ez a könyv látható milyen hatással van az emberekre, azokra, akik könnyen irányíthatóak. Csak szét kell nézni az országban.
Írjam le, hogy szexeltünk vezetés közben? És ha valaki emiatt kipróbálja, és tömegszerencsétlenséget okoz, mert nem tud koncentrálni kettő dologra egyszerre, akkor ugyanúgy felelős vagyok érte. Legalábbis én így gondolom, főleg ha a lánglovagok oldalán olvasom viszont. Mint volt már precedens, hogy baleseti helyszínelésnél a nő szájában egy leharapott péniszt találtak, ami a sofőré volt. Mi is szoktunk ilyet játszani, de ésszel kell, vagy ahol gyér a forgalom, vagy ha biztos vagy magadban és tudsz figyelni a vezetésre is.
(Ez egy válasz Username üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 11:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 29. csütörtök 11:46
Nem vitaképpen, de ezt elolvasva... hát... vannak olyan hülyék:

http://444.hu/2014/05/27/a-szurke-otven-arnyalata-miatt-terjed- nek-jobban-a-nemi-betegsegek-az-idosek-kozott/
#554   2014. 05. 29. csütörtök 11:52
greatom greatom
Jó, akkor érted, de nem akartad érteni, mert így fölényesen helyreigazíthattál...ügyes volt, szép napot!
(Ez egy válasz greatom üzenetére (2014. 05. 29. csütörtök 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 05. 29. csütörtök 11:35
Te ideális moderátor alkat vagy. Szereted a viccet, de nem érted. Legfeljebb a sajátodat. Persze, értem, szolgálatban vagy,több tiszteletet az egyenruhának. Kérek engedélyt meghunyászkodni. szomoru1

moderátori bejegyzés: Moderátorként itt válaszolok. Értem a viccet. Szeretem is, és még sótlan fapicsának sem tartanak a közvetlen környezetemben. Tény hogy moderátorként másképp kell néha fogalmazni, de a rajtam levő "egyenruha" nem tesz mássá. A véleményem attól még az, amit leírtam. Nem kell meghunyászkodnod.
 
... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: James  Cole James Cole
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 833db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!