Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#420   2019. 06. 03. hétfő 00:22
somkesz somkesz
Egyébként a férfi csalás nem téma.
#419   2019. 06. 03. hétfő 00:21
somkesz somkesz
Az ördög mindig a részletekben van elrejtve, vagy is, hogy mi van a dolgok mögött.
Lehet dobálózni a szavakkal felületesen. Megcsalt. Egy szó. Múlt időben.
De a lényeg ami a szó mögött van.
Mi történt? Fizikálisan, és erkölcsileg.
Egyenlőre kezdjük az utóbbival.
A házasság szövetség. Szövetséget kötöttünk. és jogunk van mindent tudni a másikról.
Ha nem tudunk az megcsalás.
Ebből következik nem megcsalás a párcsere, vagy a hármas, ahol a házastárs is ott van.
A bújkállás, a hazudozás, a másik társ becsapása az a megcsalás.
Mert a mással történő testi kapcsolaton túl, a lényegesebb a becsület. És ez veszik el. És ez meg a lekiismeret, a fontos. Akinek van ilyen, az rosszul érzi magát.
#418   2018. 08. 17. péntek 14:08
X Törölt felhasználó (86343)
A volt párommal lefeküdtem, de neki 1 éve kapcsolata van. Néha írunk egymásnak, mind a kettőnknek hiányzik a másik, de Ő szeretné megmutatni magának, hogy ki tud tartani 1 pasi mellett most, végre. A szex náluk jó, mert mindent megbeszélünk, de a pasi kihasználós, cserébe viszont szereti, amennyire tud. Az exemnek ez is megfelelő, így nem jön vissza hozzám, azt mondja. Áthívtam beszélgetni amikor úgy éreztem mélyebb pontan van a kapcsolatuk. Maszírozás volt megbeszélve. 5 percen belül a legvadabb szexben volt részem, gumi nélkül, elmondása szerint megint nagyon felizgattam, de nem mer többet adni mert otthon is kell teljesítenie, és hazament. Azt hiszem szeretem Őt nagyon, de lehet most fogom elengedni, mert hiába mondta ha szeretem akkor szeressük a párjával ketten, és a 40. szülinapjára én lennék-e a második pasi akivel egyszerre csinálja? Erre pedig nem vágyom. Soha nem csináltam ilyet, és azt mondja ő erről akar leszokni, mert hűséges akar maradni, de úgy érzem a szíve engem (is?) akar...Azt beszéltük meg, hogy erről soha senkinek sem beszélünk, de lehet az a legjobb ha elfelejtem őt? Engem így érint...
#417   2018. 08. 12. vasárnap 15:23
X Törölt felhasználó (869472)
Ha erzelmileg nem kotodom, akkor nem erdekel a megcsalas. Valoszinuleg en is megcsalom ot. De ha szerelemkapcsolatrol van szo, akkor sajnos nagyon rosszul esik nekem, ha a hatam mogott kalandozik.
Sajnos ez van.
#416   2017. 09. 01. péntek 16:11
X Törölt felhasználó (2610202)
eljen
#415   2017. 06. 17. szombat 07:11
X Törölt felhasználó (1907902)
Most halkan megsugom,párom előző hozzászólásához (mert ő NŐ nagybetűvel! Nem csalnàm meg, csak vele szeretkeznék màsok előtt többesben. Aztán csak lenne valami!) Ezt csak zárójelben! Imádom!
#414   2017. 06. 04. vasárnap 18:46
X Törölt felhasználó (13138)
Engem pedig maga a gondolat is izgat. Egy alkalmas partnernek még akár segitenék is a kapcsolat teremtésben
#413   2017. 06. 03. szombat 05:25
X Törölt felhasználó (1907902)
De ha egymás előtt csinálnánk,egyszerre és látnánk egymás élvezetét? Hmm? Én a pasi vagyok
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 05. 29. hétfő 22:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1907902)
2017. 05. 29. hétfő 22:08
Sziasztok!
Ez egy jó kèrdès!Párom szerint tolerálnom kell,ès elnèzni...mert ő fèrfi smile
Ő viszont egyáltalán nem nèznè el!Akkor hogy is van ez? smile
#412   2017. 06. 02. péntek 20:22
X Törölt felhasználó (1794082)
Pajkoskodjunk! finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 06. 02. péntek 06:15), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 06. 02. péntek 06:15
Pajkos smile ))
#411   2017. 06. 02. péntek 06:15
X Törölt felhasználó (1613842)
Pajkos smile ))
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 05. 30. kedd 18:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1794082)
2017. 05. 30. kedd 18:16
Rendetlen! ejnye1
#410   2017. 05. 30. kedd 18:16
X Törölt felhasználó (1794082)
Rendetlen! ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 05. 30. kedd 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1613842)
2017. 05. 30. kedd 12:27
Nem csalom meg a parom sosem...
Csak szexelek neha massal (is) smile
#409   2017. 05. 30. kedd 12:27
X Törölt felhasználó (1613842)
Nem csalom meg a parom sosem...
Csak szexelek neha massal (is) smile
#408   2017. 05. 29. hétfő 22:08
X Törölt felhasználó (1907902)
Sziasztok!
Ez egy jó kèrdès!Párom szerint tolerálnom kell,ès elnèzni...mert ő fèrfi smile
Ő viszont egyáltalán nem nèznè el!Akkor hogy is van ez? smile
#407   2017. 01. 07. szombat 12:34
X Törölt felhasználó (1557162)
Sziasztok! Nekem pár hete sikerült össze gabalyodnom egy ismert írónővel, 3 hónap ismerkedés után.
A hölgyről köztudott, hogy szereti a perverz dolgokat, és a nőket is! A kapcsolatunk az első eset óta, szorosabb lett, és azóta meghittebb a viszonyunk!
#406   2016. 11. 27. vasárnap 08:40
X Törölt felhasználó (1523242)
Eddig azt hittem, hogy a férjem hűséges. TÉVEDTEM DE NAGYOT. Kb 2 éve kezdődött nála. Bár tagad, de vannak bizonyítékok rá, hogy igen is megcsal. Idegileg engem ez kikészített, ezért azt mondtam neki, hogy csak azt kapja vissza amit én kaptam tőle. Eddig meg sem fordult a fejemben, de ha neki szüksége van feszültség levezetésére, nekem is szükségem van rá. Ugyan is két havonta jár haza, ha szerinte az nem megcsalás, amit ő tesz, akkor én is így fogok hozzáállni.
#405   2016. 11. 26. szombat 17:51
X Törölt felhasználó (1280152)
Férjem meg csalt párszor..De megbocsátottam neki mert csak sex volt érzelmek nélkül..De most már közösen ismerkedünk..
#404   2016. 10. 19. szerda 13:33
atihajni atihajni
Mi férfiak eléggé egyforman működünk: mindig más kell. Amikor vekony baratnom volt, akkor duci lannyal csaltam. Amikor fiatal baratmom volt, akkor sokkal idosebbel csaltam.
A valtozatossag a lenyeg a szexben.
Mindegy hogy milyen jo no a parod, bizonyos ido mulva masra vagysz, annak ellenere hogy szereted.
#403   2016. 10. 17. hétfő 11:37
Kollega Kollega
Egyformán gondolkodunk
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 12. 29. kedd 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1245012)
2015. 12. 29. kedd 11:53
Számomra ez a kérdés csoport teljességgel mást jelent, mint ahogy az átlag hétköznapokban vélekednek az emberek vagy amit sugalmaz erről a média.

Írom mindezt olyan háttérrel, hogy én soha sem csaltam meg egyik páromat sem, miközben az ex-menyasszonyom többször is megtette velem anno.
Persze akkoriban, huszon- harminc évesen még teljesen másként vélekedtem erről,
akkoriban még az átlag trend szerint kezeltem a dolgot.

De manapság már másként állok a dologhoz, mivel a világhoz is másként állok.
Nem vagy a tulajdonom, s én nem vagyok a Te urad. Ezen kívül pedig felnőtt emberek vagyunk A magam része felől biztos lehetsz, hogy én nem fogom máshol keresni az örömöt, ha Te az életem része vagy. Örömmel elfogadom az életed azon részeit, melyeket velem megosztasz, s amit nem, amiatt nem bánkódom.
"Ami jön fogadjátok, ami megy engedjétek!" - mondta Buddha, s én eszerint élek.
Ez az ami kívülről közönynek tűnhet, pedig nem az.
Szóval, számomra nem az a megcsalás, ha két ember összedugja amije van, hanem mindennek a lelki háttere. A konspiráció. Ha egy házibulin, céges partin vagy az egykori nagy szerelmével találkozva megtörténik a dolog két felnőtt (tehát felelősségvállalásra képes) ember között, az számomra semmit nem jelent, ám ha közben azt firtatják, hogy én mekkora barom vagyok vagy csak a pasi mondja és a nő nem állítja ezt le, akkor már megcsalás a dolog a szememben.

Tudom, hogy ez így meredek, de ez van, én így látom ezt
#402   2016. 08. 14. vasárnap 21:27
puncifaló9 puncifaló9
Sosem csaltam meg senkit és nekem nem is férne bele a kapcsolatba a dolog. Képtelen lennék hűtlen lenni. Főleg, hogy a barátnőm puncijától nincs jobb. smile Ezt viszont mások is érzik és van egy nő, aki nagyon szeretne a bugyijába jutni és ez megőrjít. Nem tudom honnan jön ez, mindenki mást megölnék kb., ha a páromhoz érne, de az a nő valahogy más. A féltékenység felizgat ebben az esetben. Hihetetlenül izgató mikor a barátnőm mesél, hogy hozzá ért, hogy néz rá, stb.
#401   2016. 08. 11. csütörtök 19:37
X Törölt felhasználó (830241)
Szerintem picit másképp állunk ehhez a témához, mint a legtöbb pár.
Nagyon szeretjük egymást barátnőmmel és imádunk egymással szexelni. Egyre többet, változatosabban és extrémebben.
Ettől függetlenül mivel mindketten nagyon fiatalok vagyunk, vágyunk másra is. Ő kevésbé, én pedig nagyon.

Erre jött a közös megállapodás, hogy érzelmek nélküli szex engedélyezett nekem. Mivel ezt nem tartottam korrektnek, így rögtön mondtam, hogy ez rá is vonatkozik. Megbeszéltük a szabályokat és azóta is tökéletes a kapcsolatunk. Nekem van egy különleges barátom, akivel kb heti 1 alkalommal találkozom. Nem kérdezzük a másikat, hogy mikor, kivel, hányszor, hogyan stb...megoldja mindenki titokban és kész smile
 
... 2 3 4 5 6 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!