Megcsalás - kit hogyan érint?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#360   2013. 03. 28. csütörtök 21:42
X Törölt felhasználó (827053)
megszoksz,vagy megszöksz
#359   2013. 03. 04. hétfő 11:36
X Törölt felhasználó (871855)
... sokat foglalkoztam ezzel a témával , de végul is feladtam . Nem sikerült tisztázni magát a "megcsalás" szó jelentését sem . Mindenkinek mást jelent a megcsalás . Van akinek érzelmi szinten nyilvánul - " ... ha mást kivánsz , és nem engem , ez mar megcsalásnak minösul ... a szexualis megcsalás nagyon távol van még ... Van a forditotja is ahol még a szex is belefár , mondván hogy ... amedig engem szeretsz addig nincsen baj ... ez a nyitott kapcsolat , csak itt elvész maga a kapcsolat . A leg egyszerüb dolog leülni a párunkal és meghúzni a határokat ... mit lehett és mit nem ... csak ez lehet az általanos recept a megcsalásra , maga a megcsalás tényének , határának a rögzitésére ..... minden esetre elképesztö dolgokra fogunk rajönni , ami eddigi elképzeléseinket fenekestöl felboritja .... mennyre nem imerjük a párunkat .... ( ez csak egy elmélet)
#358   2012. 10. 18. csütörtök 01:56
X Törölt felhasználó (861239)
Hermész04 ne haragudj nem neked akart menni...
#357   2012. 10. 18. csütörtök 01:53
X Törölt felhasználó (861239)
Azért mert ráerőlteted a nyomorodat, hogy bevegyetek egy harmadik személyt és a párod belemegy, lehet az az oka mert szeret, nem mellesleg próbálja kielégíteni e fajta vágyaidat. Ám de te azon nem gondolkoztál, hogy belülről neki milyen érzés lehet? Nagyon egyszerű képlet ez a megcsalás, ami szerintem kor függvénye is. Ha ketten hoztok egy döntést és te megszeged, onnantól kezdve megcsalás. Nem kell ezt túl ragozni! Az én párom 24 éves, nem egyszer próbáltam rávenni, hogy vegyünk be egy harmadik lány esetleg egy negyedik srácot és amint kimondtam már a méregtől duzzadtak a szemei, ki hogy dolgozza ezt fel! Tanultam belőle, szeretem és nem kérdezek ilyet! Elmentem egy ismerős lányhoz, mondtam neki mi a szitu, beszervált egy harmadikat és szexeltünk, na de le is buktam... "Sokszor jártam az erdőbe fáért!" Valahogy rájött, ki volt akadva jól összevesztünk, hiába érzem és tudom hogy őt szeretem, de a szex az legyen változatos és felizgat ha nem mindig csak vele vagyok! Majd eltelt egy kis idő és ő tett egy ajánlatot hogy akkor keressünk! Csak kérdés, hogy nekem ez megérné?
(Ez egy válasz Hermész04 üzenetére (2011. 10. 22. szombat 14:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 22. szombat 14:45
Megcsalás: Ha a meghúzott határokat átléped és átvered a partneredet. Hogy mik ezek a határok? Ezeket hamar tisztázni kell. HA komoly kapcsolatban élek, nálam egy csóktól kezdődik a megcsalás. Persze nem akkor, ha úgy döntenénk, hogy beveszünk egy harmadikat az közös "hitvesi" ágyban. Az más...mert a párod tudja. De ha játszol vele, az érzelmeivel, akkor meg minek vagy vele? smile
#356   2012. 10. 16. kedd 14:30
X Törölt felhasználó (853039)
worship worship worship telessen igazad van, ha meg akar csalni ugyis megfog, ha nem akkor nem, ketton mulik a vasar....
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 23. hétfő 05:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 23. hétfő 05:43
Tegyük tisztába a dolgokat az ember eredetileg nem monogámnak lett teremtve.. Az más kérdés.. hogy az intelligenciánk és a gondolkodásunk miatt azok vagyunk. Ennek tudatában örülhetünk annak ha az a férfi nem lép félre.. Megcsalás kényes téma kinél hol a határ szerintem nem is lényeges.. Én azt tudom a párom soha nem fogom a féltékenységemmel őrületbe kergetni.. az együtt töltött idő milyensége a mérvadó.. mikor velem van akkor ne legyen más ... a gondolataiban sem... Mikor nincs velem.. érezze jól magát .. de legyen diszkrét.. nem kell mindenről tudnom.. ha egy férfi szabadnak érzi magát akkor csodálatos dolgokat tud művelni (nem csak az ágyban) Én így gondolom.
#355   2012. 10. 16. kedd 14:28
X Törölt felhasználó (853039)
Nem szabad bevallani, tapasztalatbol mondom, amikor a felesegem meg nem volt felesegem egy kirandulaskor megcsaltam a baratnojevel, 12 eve a fejemhez vagja....
(Ez egy válasz Rixy üzenetére (2011. 10. 28. péntek 00:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 28. péntek 00:51
Szerintem ez mindig nagyon összetett dolog. Fiatalon megcsaltam a szeretőmet, aki akkor még férjnél volt, mert nem tudtam ellenállni egy lánynak, aki meztelenül várt, némi flört után a hotelszobában. Őszintén, bevallottam mindent másnap. Nagyon szerelmesek voltunk. Megbocsátott. Sőt tisztelte bennem, hogy elé mertem állni. De soha nem fogom elfelejteni a fájdalmat a szemében, és ezek után nem hiszem, hogy jó dolog mindig őszintének lenni azért, hogy könnyítsünk a saját lelkiismeretünkön. szomoru1
#354   2012. 10. 16. kedd 14:26
X Törölt felhasználó (853039)
Igazat adk neked, igaz nem kellett meg probalnom ,de egy no igy reagalna ra hogy nem tenne meg tobbett, vagy pontossan az ellenkezojet....veget vet a kapcsolatuknak akit megcsalt...ket veglet
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 04. 12. kedd 17:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (118735)
2011. 04. 12. kedd 17:31
A legjobban úgy jössz ki a dologból, hogy megkéred vegyétek be az illetőt harmadiknak és szexeljetek együtt.Visítva fog vissza jönni.És bánni amit tett.
Gondold át mielőtt hülyeségnek hiszed!!!
circling
#353   2012. 06. 17. vasárnap 06:34
X Törölt felhasználó (844965)
igen teljesen igazad van.csak a világ változik.szerintem jol kell párt választani. nem élheti ,le az ember az életét egy bőrtőn őr mellet..Akiben nagy a birtoklási vágy,aval ku nehéz élni.
#352   2012. 06. 12. kedd 11:03
X Törölt felhasználó (465893)
Én úgy érzem, hogy ha valakinek minél hosszabbra engedjük a pórázát, annál kisebb az esélye, hogy megcsaljon bennünket... Nálam legalábbis ez van. Ha a pasi megengedi, hogy hétvégén elmenjünk a lányokkal inni és bulizni, mindenféle féltékenység nélkül, vagy ha gond nélkül elmehetek külön, egyedül valahova, akkor jól érzem magam. A féltékenység bizalom és önbizalom hiánya esetén lép fel. Az ex barátom pl. akkor is féltékeny volt, mikor úszni mentem. wow3 Elmegyek edzésre és azt mondja, hogy mert engem ott mindenki lát félmeztelen... Ez abszurdum!!! Nekem, ha a pasi azt mondja, hogy a haverjaival elmennek valahova, nem az fog az eszembe jutni, hogy juj, most kivel flörtöl, esetleg dug éppen... Lehet, hogy naív vagyok, de megbízom az emberekben és elvárom, hogy bennem is bízzonak. Ha valakit szeretek, akkor biztos nem csalom meg. Azt hiszem, hogy egy jó kapcsolat lényege az, hogy összekötjük az életünket, de emellett mindenkinek megmarad egy szinten a sajátja! A szüleim is így élnek. Együtt, de mindkettőnek megmaradt a saját élete is. Apum elmegy a haverjaival főzni, anyu elmegy egyedül a barátnőihez kávézni... Ha valakit elhanyagolnak, akkor még mindig ott a maszti. A real woman never let's her man leave the house hungry or horny! smile És ez a férfiakra is vonatkozik!!!
#351   2012. 06. 11. hétfő 19:15
X Törölt felhasználó (844965)
jo ok igazad van.de igy sem,volt felejtős egy darabig.
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2012. 06. 11. hétfő 02:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 11. hétfő 02:44
Mondanám erre hogy ne kezdőkkel próbálkozz máskor, de akkor hogy lesz a kezdőkből haladó confused
Kellemetlen ha mindvégig biztosan hisszük hogy menni fog és az utolsó pillanatban mikor már a célegyenesbe lenne a történet valaki esetleg valakik megtorpannak. Azért az vigasztaljon, hogy legalább nem aktusközben lettél kitessékelve vigyor5
#350   2012. 06. 11. hétfő 02:44
Demona Demona
Mondanám erre hogy ne kezdőkkel próbálkozz máskor, de akkor hogy lesz a kezdőkből haladó confused
Kellemetlen ha mindvégig biztosan hisszük hogy menni fog és az utolsó pillanatban mikor már a célegyenesbe lenne a történet valaki esetleg valakik megtorpannak. Azért az vigasztaljon, hogy legalább nem aktusközben lettél kitessékelve vigyor5
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 10. vasárnap 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (844965)
2012. 06. 10. vasárnap 15:45
Nos erröl,lenne egy történetem.Pár ével ez elött,meg is merkedtem egy páral,neten keresztül.Egy honapos ismeretség után,meg invitáltak magukhoz.Minden hepi volt ,szimpinek találtuk egymást.Egy kellemes koktél után,keztünk ősszemelegedni,az asszonykával.már minden sinen volt,ekor a pasi,el kezdet sirni. Fogtam magam és dolgomvégezetlenül ,eljőttem.Utközben350km mérgemben,majd el haraptam akormányt.Egy pár nap mulva felhivott,a hőlgy,és bocsánatott kért.Akkor még nem állt szoba vele a férje.Nem tudom mi lett velük,de az ota csak szolo hőlgyeket keresek. enyitt a féltékenységről.
#349   2012. 06. 10. vasárnap 15:45
X Törölt felhasználó (844965)
Nos erröl,lenne egy történetem.Pár ével ez elött,meg is merkedtem egy páral,neten keresztül.Egy honapos ismeretség után,meg invitáltak magukhoz.Minden hepi volt ,szimpinek találtuk egymást.Egy kellemes koktél után,keztünk ősszemelegedni,az asszonykával.már minden sinen volt,ekor a pasi,el kezdet sirni. Fogtam magam és dolgomvégezetlenül ,eljőttem.Utközben350km mérgemben,majd el haraptam akormányt.Egy pár nap mulva felhivott,a hőlgy,és bocsánatott kért.Akkor még nem állt szoba vele a férje.Nem tudom mi lett velük,de az ota csak szolo hőlgyeket keresek. enyitt a féltékenységről.
#348   2012. 06. 07. csütörtök 09:58
cinca cinca
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
Remélem meglesz a kép tökéletes mondás erre
#347   2012. 06. 05. kedd 18:33
Demona Demona VIP
Van amit még érdemes tisztába rakni, hogy maga a szó megcsalás mit is jelent. Részemről a megcsalás=cserbenhagyás, lehet valakit bajban, nehéz helyzetben, fájdalomban, betegségben és még sorolhatnám mi mindenben, de a hangsúly azon van hogy magára hagyni és az elítélendő etikátlan szerintem.
Azonban az érintett felek maradéktalan diszkréciója és kulturált viselkedése mellet egy kis kalandozás még nyugodtan belefér. Persze ezt inkább stabil és megfelelő érzelmi szinten lévő párkapcsolatban tudom elképzelni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 23. hétfő 05:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 23. hétfő 05:43
Tegyük tisztába a dolgokat az ember eredetileg nem monogámnak lett teremtve.. Az más kérdés.. hogy az intelligenciánk és a gondolkodásunk miatt azok vagyunk. Ennek tudatában örülhetünk annak ha az a férfi nem lép félre.. Megcsalás kényes téma kinél hol a határ szerintem nem is lényeges.. Én azt tudom a párom soha nem fogom a féltékenységemmel őrületbe kergetni.. az együtt töltött idő milyensége a mérvadó.. mikor velem van akkor ne legyen más ... a gondolataiban sem... Mikor nincs velem.. érezze jól magát .. de legyen diszkrét.. nem kell mindenről tudnom.. ha egy férfi szabadnak érzi magát akkor csodálatos dolgokat tud művelni (nem csak az ágyban) Én így gondolom.
#346   2012. 04. 24. kedd 18:58
X Törölt felhasználó (819517)
És ismét nem csalódtam,az intelligenciádban!!!!!!! worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 23. hétfő 05:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 23. hétfő 05:43
Tegyük tisztába a dolgokat az ember eredetileg nem monogámnak lett teremtve.. Az más kérdés.. hogy az intelligenciánk és a gondolkodásunk miatt azok vagyunk. Ennek tudatában örülhetünk annak ha az a férfi nem lép félre.. Megcsalás kényes téma kinél hol a határ szerintem nem is lényeges.. Én azt tudom a párom soha nem fogom a féltékenységemmel őrületbe kergetni.. az együtt töltött idő milyensége a mérvadó.. mikor velem van akkor ne legyen más ... a gondolataiban sem... Mikor nincs velem.. érezze jól magát .. de legyen diszkrét.. nem kell mindenről tudnom.. ha egy férfi szabadnak érzi magát akkor csodálatos dolgokat tud művelni (nem csak az ágyban) Én így gondolom.
#345   2012. 04. 24. kedd 18:13
X Törölt felhasználó (828182)
Hát ezt nehéz lenne jobban megfogalmazni! ügyes!
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 23. hétfő 05:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 23. hétfő 05:43
Tegyük tisztába a dolgokat az ember eredetileg nem monogámnak lett teremtve.. Az más kérdés.. hogy az intelligenciánk és a gondolkodásunk miatt azok vagyunk. Ennek tudatában örülhetünk annak ha az a férfi nem lép félre.. Megcsalás kényes téma kinél hol a határ szerintem nem is lényeges.. Én azt tudom a párom soha nem fogom a féltékenységemmel őrületbe kergetni.. az együtt töltött idő milyensége a mérvadó.. mikor velem van akkor ne legyen más ... a gondolataiban sem... Mikor nincs velem.. érezze jól magát .. de legyen diszkrét.. nem kell mindenről tudnom.. ha egy férfi szabadnak érzi magát akkor csodálatos dolgokat tud művelni (nem csak az ágyban) Én így gondolom.
#344   2012. 04. 23. hétfő 13:10
gorát gorát
sziasztok. ez a téma enge,m is érint , a párommal imádjuk egymást ,de amikor ez a dolog történt én nem ugy foglalkozztam a párommal ahogyan kellet volna elhanyagoltam,pedig gyönyörü nő.többször szolt hogy nemfigyelek rá . ennek az lett a vége hogy megcsalt, amlkor megtudtam nagyon rosszul esett de utánna nagyon izgatott a dolog kértem hogy mesélje el részletesen vigyor2 nagyon felizgatott a story, imádtam.azota is felhozom ezt a tmát sex közben, elképzelem hogyan dugták a páromat és ez nagyon izgat, ránk a kapcsolatunkra pozitiv hatással volt a megcsalás.
#343   2012. 04. 23. hétfő 12:38
X Törölt felhasználó (465100)
Hát hallod le vagyok nyűgözve tőled!

Asszem, ha mindenki így tudna élni akkor lényegesen kevesebb megcsalás lenne. Tudom, hogy paradox, de tudom mit beszélek! smile

Amit írsz az persze fordítva is igaz. Egy ember annál jobban tud elköteleződni minél kevésbé érzi magát korlátozva szabadságában. Ha egy nőt folyamatosan korlátozol - teret adva a féltékenységnek - akkor előbb a szex tűnik el, mert megölöd benne a libidót, aztán elveszíted, mert megölöd benne a szerelmet. Persze megint csak azt hiszem, hogy ez fordítva is igaz. nyes

Hihetetlenül érett vagy, ez még negyven fölött is ritka! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 04. 23. hétfő 05:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2012. 04. 23. hétfő 05:43
Tegyük tisztába a dolgokat az ember eredetileg nem monogámnak lett teremtve.. Az más kérdés.. hogy az intelligenciánk és a gondolkodásunk miatt azok vagyunk. Ennek tudatában örülhetünk annak ha az a férfi nem lép félre.. Megcsalás kényes téma kinél hol a határ szerintem nem is lényeges.. Én azt tudom a párom soha nem fogom a féltékenységemmel őrületbe kergetni.. az együtt töltött idő milyensége a mérvadó.. mikor velem van akkor ne legyen más ... a gondolataiban sem... Mikor nincs velem.. érezze jól magát .. de legyen diszkrét.. nem kell mindenről tudnom.. ha egy férfi szabadnak érzi magát akkor csodálatos dolgokat tud művelni (nem csak az ágyban) Én így gondolom.
#342   2012. 04. 23. hétfő 05:43
X Törölt felhasználó (805295)
Tegyük tisztába a dolgokat az ember eredetileg nem monogámnak lett teremtve.. Az más kérdés.. hogy az intelligenciánk és a gondolkodásunk miatt azok vagyunk. Ennek tudatában örülhetünk annak ha az a férfi nem lép félre.. Megcsalás kényes téma kinél hol a határ szerintem nem is lényeges.. Én azt tudom a párom soha nem fogom a féltékenységemmel őrületbe kergetni.. az együtt töltött idő milyensége a mérvadó.. mikor velem van akkor ne legyen más ... a gondolataiban sem... Mikor nincs velem.. érezze jól magát .. de legyen diszkrét.. nem kell mindenről tudnom.. ha egy férfi szabadnak érzi magát akkor csodálatos dolgokat tud művelni (nem csak az ágyban) Én így gondolom.
#341   2012. 04. 23. hétfő 03:21
hegyic hegyic
A férjem már a házasságunk elejétől probálkozik a megcsalással de mindig lebukott.Nem tudom mi készteti rá mert jok vagyunk az ágyba talán a kaland vágy és én is elgondolkoztam rajta hogyha megcsalnám nem bántana az a tudat hogy más után vágyakozik.Mégis attol tarok hogyha megteszem csak a lelkiismeret furdalassal maradok es nem tudom eldőnteni hogy mejik az elviselhetöbb.
 
... 5 6 7 8 9 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: pinkód22 pinkód22
Nyitás ideje: 2005. 02. 28. hétfő
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 13. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!