Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#204   2013. 09. 07. szombat 13:30
X Törölt felhasználó (428000)
Köszi szépen stingers!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 07. szombat 12:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (760161)
2013. 09. 07. szombat 12:07
hello Fredy én rakattam a nejemnek nem olyan rég a fájdalmat ki lehet birni nem gond a sex mentes idö egy hét ha lehetöséged van rá aranyat rakass mert az orvosi fém nem mindig jo .nekünk nem vált be mert begyuladt.mi györben rakattuk remélem tudtam segiteni.
#203   2013. 09. 07. szombat 12:07
X Törölt felhasználó (760161)
hello Fredy én rakattam a nejemnek nem olyan rég a fájdalmat ki lehet birni nem gond a sex mentes idö egy hét ha lehetöséged van rá aranyat rakass mert az orvosi fém nem mindig jo .nekünk nem vált be mert begyuladt.mi györben rakattuk remélem tudtam segiteni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 06. péntek 17:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (428000)
2013. 09. 06. péntek 17:35
Halihó!
A következőkre még mindig szeretnék választ kapni:
Régóta tervezzük a barátnőmmel, hogy csináltatunk neki egy intim piercinget. Mostanra beérett a dolog, és szükségünk lenne egykét hasznos infóra. Lehetőleg olyan lány írjon, aki már átesett ezen és valós tapasztalatai vannak. Érdekelne, hogy mennyire kell számolni a fájdalommal, a behelyezés után mennyi a gyógyulási idő amit szex mentesen kell eltölteni, valamint Bp-en hol érdemes csináltatni? Köszi és puszi annak aki reagál ezekre a sorokra.
#202   2013. 09. 06. péntek 17:35
X Törölt felhasználó (428000)
Halihó!
A következőkre még mindig szeretnék választ kapni:
Régóta tervezzük a barátnőmmel, hogy csináltatunk neki egy intim piercinget. Mostanra beérett a dolog, és szükségünk lenne egykét hasznos infóra. Lehetőleg olyan lány írjon, aki már átesett ezen és valós tapasztalatai vannak. Érdekelne, hogy mennyire kell számolni a fájdalommal, a behelyezés után mennyi a gyógyulási idő amit szex mentesen kell eltölteni, valamint Bp-en hol érdemes csináltatni? Köszi és puszi annak aki reagál ezekre a sorokra.
#201   2013. 09. 06. péntek 06:53
X Törölt felhasználó (105041)
Én magamnak csináltam. Vegyél hozzá egy branül tűt és hajrá. Ja meg előtte egy fél liter pálinka. Ki lehet bírni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 09. 05. csütörtök 22:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (407633)
2013. 09. 05. csütörtök 22:49
Sziasztok! Debrecenben tud valaki piercingest ajánlani, aki csinál intim piercinget? Női piercernek jobban örülnék.
#200   2013. 09. 05. csütörtök 22:49
X Törölt felhasználó (407633)
Sziasztok! Debrecenben tud valaki piercingest ajánlani, aki csinál intim piercinget? Női piercernek jobban örülnék.
#199   2013. 09. 01. vasárnap 17:12
X Törölt felhasználó (428000)
Sziasztok!
Régóta tervezzük a barátnőmmel, hogy csináltatunk neki egy intim piercinget. Mostanra beérett a dolog, és szükségünk lenne egykét hasznos infóra. Lehetőleg olyan lány írjon, aki már átesett ezen és valós tapasztalatai vannak. Érdekelne, hogy mennyire kell számolni a fájdalommal, a behelyezés után mennyi a gyógyulási idő amit szex mentesen kell eltölteni, valamint Bp-en hol érdemes csináltatni? Köszi és puszi annak aki reagál ezekre a sorokra.
#198   2013. 08. 23. péntek 08:11
X Törölt felhasználó (105041)
Azért biztosan jól mutat Csilla68 - ban az a köldök piercing. Az a baj, hogy nem láttam...
(Ez egy válasz ravenna üzenetére (2013. 08. 22. csütörtök 23:10), amit ide kattintva olvashatsz)
ravenna VIP Admin
2013. 08. 22. csütörtök 23:10
Nem mindenkinek állj jól a tetoválás, és valóban nehéz jó, a személynek, egyéniségnek illő mintát találni. És valóban nem változtatható, illetve tüntethető el. De a piercing, mint írod: kivehető. Viszint ez sem áll mindenkinek jól.
De a köldökpiercing az intim? Vagy én vagyok túl deviáns?
#197   2013. 08. 22. csütörtök 23:10
ravenna ravenna VIP Admin
Nem mindenkinek állj jól a tetoválás, és valóban nehéz jó, a személynek, egyéniségnek illő mintát találni. És valóban nem változtatható, illetve tüntethető el. De a piercing, mint írod: kivehető. Viszint ez sem áll mindenkinek jól.
De a köldökpiercing az intim? Vagy én vagyok túl deviáns?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 08. 22. csütörtök 17:24), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (884954)
2013. 08. 22. csütörtök 17:24
Sziasztok!

Én sokáig gondolkodtam azon, a kettő közül melyik válasszam? Láttam (sok) tetoválást is, és intim ékszert is, melyek közül az előbbiek gyakran borzasztó silányakra sikerültek, és jómagam éppen ezért maradtam végül az ékszernél. Gondoljuk csak meg: ha a tetoválás nem sikerül, örökre ott marad rajtam, ha meg az ékszert unom meg, kiveszem azt, a helye lassan benő, aztán ennyi. Ékszerben egy nagyon csinos kis darabot választottam a végén, amit köldökbe tetettem. : )
#196   2013. 08. 22. csütörtök 17:24
X Törölt felhasználó (884954)
Sziasztok!

Én sokáig gondolkodtam azon, a kettő közül melyik válasszam? Láttam (sok) tetoválást is, és intim ékszert is, melyek közül az előbbiek gyakran borzasztó silányakra sikerültek, és jómagam éppen ezért maradtam végül az ékszernél. Gondoljuk csak meg: ha a tetoválás nem sikerül, örökre ott marad rajtam, ha meg az ékszert unom meg, kiveszem azt, a helye lassan benő, aztán ennyi. Ékszerben egy nagyon csinos kis darabot választottam a végén, amit köldökbe tetettem. : )
#195   2013. 08. 01. csütörtök 13:03
X Törölt felhasználó (105041)
Remélem egyszer azért nyilvánosságra hozod gyönyörű tested díszeit. A szemérem dombon lenne még tuti egy tetkó, szemérem ajkadban pedig valamilyen piercing.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 18. csütörtök 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (855587)
2013. 07. 18. csütörtök 16:22
Sziasztok nekem 3 tetkom van egy a medence csontom mentén, a másik a derekamon a harmadik a válimon és mind egyikket ha meg látták a pasik be indultak rá volt egy köldök pércingem is egyenesen imádták
#194   2013. 07. 31. szerda 18:52
Nyúlmedve Nyúlmedve
Huh, lehet, érzékeny pontodra tapintottam, bár nem a megbántás szándékával tettem. smile

Brian élete. "Mi mind egyéniségek vagyunk"
Úgy vélem, már ez is elmond igencsak sok mindent.
De mivel kérted, hogy bővebben is fejtsem ki, ezért megteszem. Mondhatnám azt, hogy maradi vagyok, vagy túlságosan betokosodtak az erkölcseim, de valójában szó sincs ilyesmiről.
Egyszerűbb, ha azt mondom nézz körül, hogy miféle-mennyiféle gagyi, ciki, szarul sikerült kommersz tetoválást lehet látni.
A viselőik-tulajdonosaik jönnek azzal, hogy
- az önkifejezés egyik módja, merthogy...
- divatos
- művészi
- egyedi és/vagy különleges
- valami "fontos" emlék, dolog, esemény stb kerül így megörökítésre

Hmm. Most komolyan, talán 100-ból egy olyan, ami valamiért valóban különleges, szép, jól sikerült. A nonfiguratív ribancrendszám, a rózsaszál a fenéken, a szamuráj a combon, az japán felírat a karon, a rovásírás a vádlin, szám a nyakon ... és így tovább, és így tovább különféle variációkban... szóval ezek sok mindennek elmondhatóak, de jónak és mutatósnak nem igazán.
De mindenkinek egy élete van, úgy sáfárkodik a testével, a lehetőségeivel, ahogyan az neki jól esik.

A piercingről. Nagyjából ugyanaz a véleményem, mint a tetoválásokról. Szép magyar elnevezése is van. TESTÉKSZER. A párszázféle, egy kaptafára készült kommersz, orvosi bizsu hol ékszer? Ráadásul sok olyan helyre is bekerülnek ezek, amik higiénés problémákat is felvetnek. Furán hangozhat, de egyfélére szoktam azt mondani, hogy szép (ha olyan, tényleg csinos női testen van), a köldökpiercing. Ez nagyjából csak minden ötvenedik nőnek áll jól.
Egy vicces közjáték, ami némileg magyarázattal szolgál a higiénés dolgokra is. A hét elején Berényben jártunk. Volt ott egy köbö 50-es ürge, akinek akkora aranyere volt, hogy járáskor kilógott! De ahelyett, hogy megműtette volna seggét, inkább két-három kibánya nagy fityegő piercinget rakatott be a herezacskójába (ezt akkor láttuk, amikor hátrafordult a párjához). Gusztustalan... És sajnos nem egyedi. De azt is tudom, hogy vannak kivételek. Olyanok, akik tudják viselni" e divathóbort kellékeit.
Unokahúgomnak is van a nyelvében, állítólag a pasik imádják, illetve volt a mellbimbójában és a szemöldökénél, de ezeket kiszedette.

Úgy vélem, ha valaki tényleg szeretne egyedivé válni, vagy szeretne valami módon "önkifejezni," az jobban jár, ha a munkájában, a sportban, a művészetekben, a tudományban ...stb-ben alkosson maradandót, mert úgy valóban "különleges" lesz. A tetoválásokra és a piercingekre a normális (értsd: átlag) ember mindig is divathóbortként fog tekinteni, nem véletlenül. Aztán az átlagból lesznek, akik behódolnak e divatnak, és lesznek, akik nem. A behódolók közül lesznek olyanok, akik a tetoválások "Bugatti Veyron"-ját varrathatják magukra, mert megtehetik, de többségnek marad a gagyi, vagy jó esetben az "occo kicci" középszer. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 29. hétfő 09:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 07. 29. hétfő 09:31
Ezt kifejtenéd bővebben? (azt sejtem, miben gyökerezik az előitálet, de ezt mindenkire, nemtől/kortól/státusztól eltekintve kiterjeszteni nem biztos, hogy nem túlzás)
#193   2013. 07. 30. kedd 00:50
robertosanni robertosanni
Érdekes dolog ez a tetkó azt mondják önkifejezés,tegnap voltam a strandon és elég sokat láttam,de az emberek 90 százalékán nem ez látszott volt néhány akinek jól állt és volt jelentése is,de többnyire csak dívatból varratnak az emberek,nem beszélve arról,ha egy kevésbé ügyes tetováló készíti el az a baj,hogy később már nem lesz divat!és ebbe a hibába sokan beleszaladnak!szerintem rövid időn belül ciki lesz a tetkó és ez a divatmajmok miatt van és ezzel senkit nem szeretnék megbántani!
#192   2013. 07. 29. hétfő 10:51
Mira Cuckold Mira Cuckold
Kedvelem a tetoválásokat és a piercingeket...
Van egy domina felirat a nyakamra varrva,van egy nonfiguratív minta "M" betűvel a közepén a derekamon,most készülök a hasam kitetováltatására,van egy köldökpiercingem,és most jön a nyelv...
A vőlegényemnek van egy patkó a bal mellbimbójában,egy teljes hátas tigris tetoválása,egy "cum eating cuckold" felirat a teljes hasán,és ő is tervezi a következőt...
#191   2013. 07. 29. hétfő 10:46
vipboy vipboy
Tetess a puncidba is , én ajánlani tudom! wave
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 18. csütörtök 16:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (855587)
2013. 07. 18. csütörtök 16:22
Sziasztok nekem 3 tetkom van egy a medence csontom mentén, a másik a derekamon a harmadik a válimon és mind egyikket ha meg látták a pasik be indultak rá volt egy köldök pércingem is egyenesen imádták
#190   2013. 07. 29. hétfő 09:31
X Törölt felhasználó (857830)
Ezt kifejtenéd bővebben? (azt sejtem, miben gyökerezik az előitálet, de ezt mindenkire, nemtől/kortól/státusztól eltekintve kiterjeszteni nem biztos, hogy nem túlzás)
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2013. 07. 20. szombat 00:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 20. szombat 00:42
Lassan az lesz a különleges ember, aki nem varrat magára kommersz tetkókat, illetve aki nem szúratja át magát, hogy "díszíthesse a testét valamiféle bizsuval.
Bevallom, én előítéletes vagyok a tetováltakkal illetve a piercingesekkel szemben.
#189   2013. 07. 20. szombat 00:42
Nyúlmedve Nyúlmedve
Lassan az lesz a különleges ember, aki nem varrat magára kommersz tetkókat, illetve aki nem szúratja át magát, hogy "díszíthesse a testét valamiféle bizsuval.
Bevallom, én előítéletes vagyok a tetováltakkal illetve a piercingesekkel szemben.
#188   2013. 07. 18. csütörtök 16:22
X Törölt felhasználó (855587)
Sziasztok nekem 3 tetkom van egy a medence csontom mentén, a másik a derekamon a harmadik a válimon és mind egyikket ha meg látták a pasik be indultak rá volt egy köldök pércingem is egyenesen imádták
#187   2012. 07. 27. péntek 20:38
Demona Demona VIP Admin
Ez itt "janigyula" hozzászólása ! Újat nyitni felesleges,mert ebbe a témába belefér!

Régóta van intim piercingem, a páromnak tetkója a vállán és a punciján. Régen ellene voltam a tetoválásnak, de most ott járok, hogy már nekem is van intim tetkóm. Rákattantam, hogy a vállamra is csináltatok egyet. A strandon végignézve 5-ből 3 embernek van valami tetoválása. Tetszik.
#186   2012. 06. 21. csütörtök 19:30
Jade_ Jade_
Pedig néha jó is az a durrbele smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2012. 06. 21. csütörtök 10:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (843711)
2012. 06. 21. csütörtök 10:23
Ahan. smile De az tény, hogy ügyesnek és türelmesnek kell lenni. A durrbele már nem annyira piercinges műfaj.
#185   2012. 06. 21. csütörtök 10:23
X Törölt felhasználó (843711)
Ahan. smile De az tény, hogy ügyesnek és türelmesnek kell lenni. A durrbele már nem annyira piercinges műfaj.
(Ez egy válasz Jade_ üzenetére (2012. 06. 20. szerda 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2012. 06. 20. szerda 20:46
Volt szerencsém már piercinges farkú pasival és meg kell hogy mondjam nemhogy izgatott volna, hanem egyszerűen már fájdalmas volt. Az lehetséges, hogy neked izgalmas, de a párodnak is az?
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Warmika Warmika
Nyitás ideje: 2005. 03. 14. hétfő
Üzenetek: 244db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 02. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!