Ki miért van itt?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 36 37 38
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12   2017. 06. 11. vasárnap 14:22
szainoi szainoi
ma este esetleg éjjel szeretnék egy vad csókcsatát rendezni egy fiatal hölggyel a fővám tér környékén. ***************

(moderálva: nem társkereső)
#11   2017. 06. 07. szerda 21:27
X Törölt felhasználó (1613842)
Asszem mar csak disznek nyes
#10   2017. 05. 31. szerda 08:34
X Törölt felhasználó (1130862)
Sziasztok!
Változatos,izgalmas,hosszútávú szexkapcsolatot keresünk.
#9   2017. 05. 25. csütörtök 13:27
X Törölt felhasználó (1958892)
Sziasztok! Heteroszexuális férfiként, azért vagyok itt köztetek, hogy egy heteroszexuális vagy biszexuális hölgyet, heteroszexuális párt vagy biszexuális hölgytaggal rendelkező párt találjak, akit/akiket nem zavarna hogy két és fél éves párkapcsolatban élek. Alkalmi és tartós szexkapcsolat is egyaránt érdekel, ez annak a függvénye is, hogy a hölgy vagy a pár milyen szexkapcsolatot keres, továbbá hogy milyen közel lakik/laknak (mert nyilván én mint nyíregyházi nem ígérhetem mondjuk egy győrinek hogy tartós szexkapcsolatot akarok. mondjuk ez a fogalom is hogy tartós, szerintem egyén függő, ebbe most nem megyek bele), és hogy mikor ér/érnek rá (mivel párkapcsolatban élek és késő délután dolgozom, így este többnyire nem jó, csak akkor ha el kell utazzak valahova munkából kifolyólag. ezért a napközbeni időszakot preferálom, konkrétan 11:00 és 16:00 között, hétköznap és hétvégén is egyaránt). Egyébként nem azért keveredtem ide, mert probléma lenne a párkapcsolatommal vagy a szexuális életünkkel, mert amit kettesben lehet csinálni, azt maximálisan megkapom amire vágyom. Egyetlen egy dolog van amire nem nyitott, amit nem kaphatok meg tőle, az egy harmadik bevonása leány személyében, de nem haragszom rá és nem is hibáztatom ezért, nem lehet minden nő nyitott az ilyesmire, én elfogadtam így és úgy szeretem amilyen, most egy ilyen dologért úgy érzem nem éri meg elhagyni őt, de viszont én nagyon rossz fiú vagyok és nem bírok ellenállni a nőknek. Vágyom más nők társaságára, mert minden nő más, és a változatosság gyönyörködtett. Úgy hogy részben mondhatnám hogy a szexuális életünkkel van probléma, de én ezt mégsem sorolnám közéjük. Ez egy kicsit részletesre sikerült, remélem nem baj, de úgy éreztem, hogy ki kell kellően vesézni a témát.
#8   2017. 05. 16. kedd 15:46
Kitudja Kitudja
Sziasztok!
Miért is vagyok itt?
Beszélgetni ismerkedni más emberekkel akik talán hasonlóan gondolkoznak mint én és talán ha valakivel kialakul egy kölcsönös szimpátia messzebb is merészkedni. smile
#7   2017. 05. 14. vasárnap 12:01
xyjani xyjani
Évekkel korábban a gyors kapcsolat teremtés lehetősége vonzott ide, meg a szex persze. Alkalmi és tartós kapcsolatba egyaránt bele mentem vólna akkor. Most már inkább a tartósabb kapcsolatok érdekelnek. De akár tartós akár nem be érem azzal ami van.
#6   2017. 04. 30. vasárnap 18:33
csintalankodás csintalankodás
Sziasztok
#5   2017. 04. 30. vasárnap 17:24
Csakmostcsakma Csakmostcsakma VIP
Sziasztok! Hölgyekkel, párokkal ismerkednék, hetero férfi vagyok.
#4   2017. 04. 30. vasárnap 17:09
vanvalami07 vanvalami07
Azt kifelejtettem, hogy párt vagy nőt keresek hetero alapon.
(Ez egy válasz vanvalami07 üzenetére (2017. 04. 30. vasárnap 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 04. 30. vasárnap 17:01
Szexkapcsolatot keresek.
#3   2017. 04. 30. vasárnap 17:06
X Törölt felhasználó (1054002)
Bi hajlamom van szexkapcsolatot keresek
#2   2017. 04. 30. vasárnap 17:01
vanvalami07 vanvalami07
Szexkapcsolatot keresek.
#1   2017. 03. 31. péntek 14:16
X Törölt felhasználó (1309402)
Kíváncsi vagyok, ki miért van itt. Én pl. évekkel ezelőtt regisztráltam először hasonló oldalra. Akkor szar volt a párkapcsolatom, és a virtuális világba kerestem magamnak örömforrást. Ma már új párom is tud arról, hogy itt vagyok. Sok értelmes, hasonló gondolkodású emberrel kerültem kapcsolatba és sok olyan témát meg tudtam másokkal beszélni, amit korábban senkivel. Te miért vagy itt?
 
... 36 37 38
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2017. 03. 31. péntek
Üzenetek: 752db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 24. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!