Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

El lehet-e felejteni?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#52   2019. 04. 30. kedd 20:34
mester47 mester47
Tökéletesen igazad van.....- nem múlnak el nyomtalanul az érzések....!!!
#51   2019. 04. 30. kedd 20:04
car83 car83
worship
#50   2019. 04. 30. kedd 18:26
Demona Demona
A pillanatok, amelyeket valaha átéltünk, azokkal, akiket valaha ismertünk. Ezek összege vagyunk mi mindannyian, ezekből áll majd össze a történetünk. Mindegy rossz vagy jó hozzánk tartozik. Az Ex? szerintem az elhidegülés, elszakadás és szétválás különböző fázisainak megélésétől függ hogy érez az ember. Elfelejteni soha, legfeljebb az emlékek halványodnak, más árnyalatot kapnak a múlt egyes történetei. Elgondolkozol, átértékelsz, nem biztos jól mert hatással van rá a keserűség a düh és a miértek keresgetése, de így müxik az ember többsége.Azt tudom én 1hét után megráztam magam és katonásan csak előre, az agy mindent kitörölt, se álmomba se éberen eszembe se jutott, ha nem írt. smile
#49   2018. 06. 15. péntek 13:57
X Törölt felhasználó (2704462)
El lehet felejteni. De ha eszedbe jut, akkor remélhetően afféle best of válogatás lesz az és nem a kellemetlen percek. Még a viszonylag közepesen teljesítő (vagy amikor én teljesítettem gyengén) partnerekről is elsősorban a legjobb pillanatok ugranak be. Éppen ma beszéltem egy expartnerrel, hogy milyen kocsit vegyen, aztán húsz percig álmodoztam arról az estéről, amikor húsz éve egy éjjel, az egerszalóki forrásnál....
#48   2018. 06. 05. kedd 07:22
X Törölt felhasználó (1278282)
Ez jo vigyor
(Ez egy válasz regiuj üzenetére (2017. 10. 21. szombat 19:39), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 21. szombat 19:39
Sztem senkit sem felejtünk el. smile Föleg az olyat amit méás nem csinált, pl. az ATM. smile nem lehet elfelejteni
#47   2018. 06. 04. hétfő 13:18
X Törölt felhasználó (69371)
Viszont az e-mail címed sikerül elfelejteni, mert két naponta új van. eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2018. 06. 04. hétfő 11:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3820122)
2018. 06. 04. hétfő 11:42
Sok régi csaj van akikkel soha nem felejtem a szexet. Egyikük egy Kitti nevű lány, tinikorunkban olyan hatalmasat keféltünk egyszer egy buliban a mosdóban,hogy szerintem se ő sem én nem felejtjük el soha.
#46   2018. 06. 04. hétfő 11:42
X Törölt felhasználó (3820122)
Sok régi csaj van akikkel soha nem felejtem a szexet. Egyikük egy Kitti nevű lány, tinikorunkban olyan hatalmasat keféltünk egyszer egy buliban a mosdóban,hogy szerintem se ő sem én nem felejtjük el soha.
#45   2018. 06. 03. vasárnap 19:52
X Törölt felhasználó (869472)
Akit el lehet felejteni, azt érdemes is gyorsan.... eddig 1 ffi van, akit soha ne fogok elfelejteni. Na és nem az, aki elvette a szüzességem smile Nemrégiben volt viszonyom vele, számomra ő volt a tökéletes szerető. Sokszor hiányzik, talán csak egy telefon lenne, hogy folytassuk, de sosem fogom megejteni ezt a hívást szerintem. Miért is? Mert meglepő módon hiába volt életem legjobb szexpartnere ( nem 1x de sokszor ), mégis világok választottak el egymástól minket gondolkodásilag. Ő egy alkoholista alaknak titulálta magát és igazából egy elveszett lélek volt.
Talán ha jó pár évvel korábban találkozunk, lett volna esélyünk együtt.......
#44   2018. 06. 03. vasárnap 16:06
X Törölt felhasználó (3843642)
Én is így vagyok vele van pár akit sosem felejtek el pedig több mint 20 éve volt
van akit azért mert olyan jó volt van akit épp ellenkezője miatt, de jól esik néha nosztalgiázni
(Ez egy válasz Capri üzenetére (2018. 06. 03. vasárnap 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2018. 06. 03. vasárnap 15:28
Gondolkoztam most pár percig, azt hiszem mindenkire emlékszem, legfeljebb a nevére nem smile
#43   2018. 06. 03. vasárnap 15:28
Capri Capri
Gondolkoztam most pár percig, azt hiszem mindenkire emlékszem, legfeljebb a nevére nem smile
#42   2017. 10. 22. vasárnap 07:10
X Törölt felhasználó (2572662)
Biztos van akire nem emlekszem, nyilvan az semmi plussz elmenyt nem adott. Es van aki beleegett a retinamba. Ebbol van kevesebb.. de ez igy is van jol.
#41   2017. 10. 21. szombat 19:39
regiuj regiuj
Sztem senkit sem felejtünk el. smile Föleg az olyat amit méás nem csinált, pl. az ATM. smile nem lehet elfelejteni
#40   2017. 10. 21. szombat 17:03
Csillagpor Csillagpor
Nem tudom ki hogy van vele, de nekem sokszor még azt is nehéz elfelejtenem, akivel semmi sem volt köztünk. nyes Mondjuk ebben a témában biztos van különbség férfi és nő között. Lelkileg és a gondolkodásomat tekintve én mondjuk erősen az utóbbi felé húzok. Hajlamos vagyok kicsit előreszaladni és többnek látni a dolgokat, mint amik valójában. Aztán meg jön a koppanás és a kemény munka, hogy kiverjem az illetőt a fejemből. Nem egyszerű feladat.
#39   2017. 10. 18. szerda 21:15
Caracas79 Caracas79
A próféta szólt belőled te ANGYAL!! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 17. kedd 19:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1104642)
2017. 10. 17. kedd 19:29
Mindenkit el lehet felejteni... és valakit el kell felejteni! hawaii
#38   2017. 10. 17. kedd 19:29
X Törölt felhasználó (1104642)
Mindenkit el lehet felejteni... és valakit el kell felejteni! hawaii
#37   2017. 10. 17. kedd 16:04
Caracas79 Caracas79
Láthatod,hogy nem mindenki képes érzelmileg felnőni. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 17. kedd 13:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 10. 17. kedd 13:44
vigyor2 vigyor2
Én szerintem nem bántottalak semmivel sem, viszont te folyamatosan személyeskedsz.
Ha nem bírod a kritikát, akkor nem szabad közösségi fórumon irkálnod, mert sajnos ez olyan ez a fórum, ahol bárki hozzászólhat, ami nem minden esetben lesz számodra elfogadható. Engem ugyan kritizálhatsz egy témába éppen nem illő hozzászólásoddal,(lepereg) de azt gondolom, nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem az, hogy ki mondja. Stílus, maga az ember..... OFF További szép napot neked.
#36   2017. 10. 17. kedd 13:44
X Törölt felhasználó (1574052)
vigyor2 vigyor2
Én szerintem nem bántottalak semmivel sem, viszont te folyamatosan személyeskedsz.
Ha nem bírod a kritikát, akkor nem szabad közösségi fórumon irkálnod, mert sajnos ez olyan ez a fórum, ahol bárki hozzászólhat, ami nem minden esetben lesz számodra elfogadható. Engem ugyan kritizálhatsz egy témába éppen nem illő hozzászólásoddal,(lepereg) de azt gondolom, nem az a lényeg, hogy mit mond, hanem az, hogy ki mondja. Stílus, maga az ember..... OFF További szép napot neked.
#35   2017. 10. 17. kedd 09:37
X Törölt felhasználó (1393402)
Nekem volt egy jò barátságon alapulo sex kapcsolatom.Velem egy idős a csaj,csinosan telt és nagy cicik.Tőlem több mint 50 km re lakik ,de mindig meg érte el menni hozzá .Azok a cicik és ahogy cumizott mint egy istennő .Őt az biztos hogy nem fogom szerintem el felejteni soha .
#34   2017. 10. 17. kedd 09:29
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Ilyen..ezek szerint..kínjukban az "áLL-naívak" vigyorogva bukfenceznek(Fura kompenzÁÀciÓÓ, de érthető..)
Kérlek ne eről-KÖD-j 1előre(évek múlva esetleg) semmi1/2e válasszal..(segítő szándékkal) javasolnám, h. picit pallérozd még az elmédet..(okos emberek okos könyveivel..pölö..de-akár-heJeSÍRÁSi szabályOK{?} tanulmányozásával..kiemelten az 1beírom?/különírom? fejezeteket..is..)
A p-betűs jelzőm-sajna-a grafomán szösszeneteidre IS jogos.
"OKsika"? "Köszike"!
Távölelés..
(TÉNYleg nem érdekel a válaszod.)
#33   2017. 10. 17. kedd 06:33
venom4 venom4
Azt nem tudom neki elefelejteni ahogy szerette nyelni a spermát. Nehezen sikerült "rávenni", de az első alkalommal sikerült többször is kifacsarnia. Hozzá teszem, hogy a cumival nem volt semmi gondja.
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cbrrr cbrrr
Nyitás ideje: 2017. 05. 19. péntek
Üzenetek: 72db
Utolsó üzenet: 2019. 07. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!