Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

El lehet-e felejteni?

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12   2017. 10. 10. kedd 20:56
X Törölt felhasználó (1557862)
Teljesen sose... Ennyi hozzafuzni valom van.
#11   2017. 05. 21. vasárnap 01:45
cbrrr cbrrr
Koszi! Azert nem olyan rossz a helyzet smile
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 20. szombat 14:09), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 20. szombat 14:09
Szia!Személyesen úgy vettem észre,hogy az igazán jó szexuális teljesítőképességhez szerelmesnek kell lennie az embernek,de minimum baráti viszony szükségeltetik a másik fél irányába.Előbb-utóbb a tűz újra fellobban és perzselni fog,de addig is sok-sok pozitív élményre van szükség ahhoz,hogy újra egész embernek érezze magát egy elhagyott-eldobott-eltaszított férfi vagy éppenséggel hölgy.Lesz még része az életednek vad és buja szex barátom!!Szurkolok neked!!
#10   2017. 05. 20. szombat 20:49
kisjanko kisjanko VIP
Nem..
#9   2017. 05. 20. szombat 14:09
Caracas79 Caracas79
Szia!Személyesen úgy vettem észre,hogy az igazán jó szexuális teljesítőképességhez szerelmesnek kell lennie az embernek,de minimum baráti viszony szükségeltetik a másik fél irányába.Előbb-utóbb a tűz újra fellobban és perzselni fog,de addig is sok-sok pozitív élményre van szükség ahhoz,hogy újra egész embernek érezze magát egy elhagyott-eldobott-eltaszított férfi vagy éppenséggel hölgy.Lesz még része az életednek vad és buja szex barátom!!Szurkolok neked!!
(Ez egy válasz cbrrr üzenetére (2017. 05. 19. péntek 23:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 19. péntek 23:27
A szexualis teljesitmenyyel egyetertek! Mintha eltunt volna a tuz.. Regen minden csinos not megdugtam volna, de ma mar az is (sot, csak az) eleg ha megnezem. Szoval egy kicsit megtort valami azota.
#8   2017. 05. 19. péntek 23:27
cbrrr cbrrr
A szexualis teljesitmenyyel egyetertek! Mintha eltunt volna a tuz.. Regen minden csinos not megdugtam volna, de ma mar az is (sot, csak az) eleg ha megnezem. Szoval egy kicsit megtort valami azota.
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 05. 19. péntek 14:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 19. péntek 14:03
Szia!Nagyon jól megfogalmaztad az ex-hez való viszony stációit.Athos27 nevű fórumtársunk meg az új élmények/ami pozitívak kellenek hogy legyenek/,és idő párosáról írt,ami eljuttat a közömbösséghez,az ex iránt való közönyhöz.Addig persze személytől függően van egy relatíve hosszú őrlődési folyamat,ami miatt akár az ember egészsége is odalehet "hála" másoknak,ami miatt a szexuális teljesítmény sem lesz az igazi egy jó darabig.Személyes tapasztalat!!
#7   2017. 05. 19. péntek 14:03
Caracas79 Caracas79
Szia!Nagyon jól megfogalmaztad az ex-hez való viszony stációit.Athos27 nevű fórumtársunk meg az új élmények/ami pozitívak kellenek hogy legyenek/,és idő párosáról írt,ami eljuttat a közömbösséghez,az ex iránt való közönyhöz.Addig persze személytől függően van egy relatíve hosszú őrlődési folyamat,ami miatt akár az ember egészsége is odalehet "hála" másoknak,ami miatt a szexuális teljesítmény sem lesz az igazi egy jó darabig.Személyes tapasztalat!!
(Ez egy válasz cbrrr üzenetére (2017. 05. 19. péntek 12:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 19. péntek 12:11
Ez nem egy nagy problema szamomra, nem vagyok vissza, vagy ilyesmi. Csak az erdekelt, hogy masnak is van-e hasonlo elmenye. Bocs az ekezetek miatt, Kulfoldon vagyok.
#6   2017. 05. 19. péntek 13:14
zozo46 zozo46
Ha elhagynak, a felejtés fázisai, a következők: Totális kétségbe esés, letargia, bosszúvágy, közömbösség! Barátnőm 14 év boldog együttlét után lelépett egy pénzes pasival. A pasi kissé rozzant, pocakos de simán mellényzsebből kifizette, a párom kb. 25 millás üzleti adottságát.
Nem mert a szemembe nézni a párom, ezért SMS-ben szakított velem!
Már nem akarok bosszút állni, de nagyon gyűlölöm.
Nemrég láttam az utcán azért megdobbant a szívem, pedig amióta nem edzünk együtt nagyon meghízott. Naponta sokszor gondolok rá, de már nem akarnék vele újra kezdeni!
Nem hiszem, hogy lehet felejteni, csak az emlékek íródnak át. Azt mondják, csak a szépre emlékezünk....lehet, de jelenleg, a keserűség ezt még bennem felülírja
#5   2017. 05. 19. péntek 12:11
cbrrr cbrrr
Ez nem egy nagy problema szamomra, nem vagyok vissza, vagy ilyesmi. Csak az erdekelt, hogy masnak is van-e hasonlo elmenye. Bocs az ekezetek miatt, Kulfoldon vagyok.
#4   2017. 05. 19. péntek 11:57
Athos27 Athos27
Nem akarlak elkeseríteni, de sokan úgy tartják, hogy kb annyi ideig emlékszik/ vágyakozik vissza az ember, mint amennyi időt együtt voltak. 20 év meg nem egy rövid történet.
Ráadásul ilyen téren szemét módon működik az ember agya, mert legfőképp a szép emlékekre emlékszik csak vissza, a rosszakat meg feledi...
Az egyetlen megoldás az új élmények keresése és persze az idő
#3   2017. 05. 19. péntek 11:36
cbrrr cbrrr
Nagy a tavolsag. De amugy sem lenne ra lehetoseg. 7 Eve nem beszeltunk, nem volt szep valas... De a lenyeg , mar en sem akarom. Boldog vagyok az uj parommal. Csak hat a gondolatokat nem lehet kontrollalni..
#2   2017. 05. 19. péntek 11:10
robertosanni robertosanni
Szarul hangzik,de azèrt nem remènytelen kèrdezd meg hàtha van mèg kedve,sokan visszajàrnak a volt felesèghez...
(Ez egy válasz cbrrr üzenetére (2017. 05. 19. péntek 11:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 19. péntek 11:06
Elvaltam mar 7 eve. Neha meg az ex-szel almodom sot szexualis fantaziaimban is benne van. Pedig voltak problemak,megis ez van. Masnak is van hasonlo "elmenye"? El lehet valaha felejteni? Meg annyi,hogy 20 evig voltunk egyutt.
#1   2017. 05. 19. péntek 11:06
cbrrr cbrrr
Elvaltam mar 7 eve. Neha meg az ex-szel almodom sot szexualis fantaziaimban is benne van. Pedig voltak problemak,megis ez van. Masnak is van hasonlo "elmenye"? El lehet valaha felejteni? Meg annyi,hogy 20 evig voltunk egyutt.
 
... 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cbrrr cbrrr
Nyitás ideje: 2017. 05. 19. péntek
Üzenetek: 72db
Utolsó üzenet: 2019. 07. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!