Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

El lehet-e felejteni?

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#32   2017. 10. 17. kedd 02:33
X Törölt felhasználó (1574052)
Ilyen amikor egy közösségi oldalon fáj valakinek az igazság..... vigyor2
#31   2017. 10. 16. hétfő 22:33
X Törölt felhasználó (2572662)
Stressz ellen meg a legjobb a kacaj wink
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 10. 16. hétfő 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 16. hétfő 19:40
Jobb a kacaj,mint a stressz! vigyor2
#30   2017. 10. 16. hétfő 22:08
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Mäjjäjjäjjdärling..a-testalkatoddal ellentétben a-helyzetértékelő képességed olyan szinten pocsék,h.ha nem nAGY kérés(?)a jövőben, az adatlapodon szereplő bemutatkozásod utolsó előtti mondatában ìrt "terveidből"-léCCCi-engem hAGYjá'má' ki.. előre is kösz-CSI!
Lásd a W.G-nak pötyögött válaszom..
(ÚÚgy 1ébiránt boldog életet kivánok Neked/Nektek.. a pároddal..)
PíííXXX !
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 15. vasárnap 22:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1574052)
2017. 10. 15. vasárnap 22:18
Bár nem az a topik címe, hogy mi a vélemény az ex-el kapcsolatban, de te szépen megformáltad smile )))
Te nem hogy elfelejteni nem tudtad, nem egy tövist hagyott benned, hanem egy egész rózsabokrot smile ))
Nagyon jó a történet, amit leírtál! Úgy látszik, hogy te nem fogod soha elfelejteni, hanem a sebeid nyalogatod, ami nem bizti, hogy jót tesz az önbizalmadnak. Persze, sértve érzed magad, mert butát csináltak belőled...Na de 5 évig???? Ahogy egy jó kapcsolathoz is két ember kell, egy rosszhoz is. Te aszisztáltál hozzá és most fáj, ami valahol érthető, de inkább nem.
El felejteni sosem lehet, csak egy jobb partnerrel elnyomni az emlékeket.
#29   2017. 10. 16. hétfő 19:41
Caracas79 Caracas79
Szerintem barátom nagyon sokunk gondolatait fogalmaztad meg a lehető legtökéletesebben!!!Gratulálok,és köszönjük!!! eljen
(Ez egy válasz FúúRafiG.ura üzenetére (2017. 10. 14. szombat 21:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 14. szombat 21:30
Nem.. sajnos.. na nem olyan értelemben sajnos, h.hiányozna,vagy vágyakoznék utána.. NEEEM. Sőt..
A permanens gyomorforgató undor érzése cseppet sem kellemes...és nem a testétől(természetesen)
Mint ember volt undorító.. a végén..
Profi szinésznő volt a "szentem", jópár hollywoodi fehérjehalmazt kenterbe vert volna simán.
Semmi különös 1ébként..átlagos/szokásos "sztori".. a nyers önérdek.. ja-ja.. a fránya piszKOs anyagiak.
Takonygerincű, sunyi, hazug, tolvajpatkányféreg..
5 év után gunyorosan-vigyorogva "közölte", h: ő(nem véletlen a kis betű) "nem tartotta fontosnak! azt, h. ne hazudjon, mint a vízfolyás". (A:"tisztában vagy azzal, h. én soha nem hazudtam neked?" ténykérdésre volt ez a reakciója..)
A kudarc a sz@r érzés...h.1 lelketlen képmutató (mint utóbb kiderült) parazitára "szentelsz" éveket az életedből..és nem sikerült cseppet sem jobb emberré "csiszolgatni"..ill.az az érzés, h. az ilyen 2lábon(ruhában)járó(de attól még nem Ember) is anya lesz.. és "értékrendet" fog átadni a következő generációnak.. pfff.. okád6nék.
Tudom.. nem vagyok 1edül.
Nem pont ef1/2e oldalra való gondolatok.. bocsi.. de most nagyhirtelen ez jutott eszembe..
Hál'Istennek nőből is annyi van, mint a tenger.. és nem 1formák..még jó..
Nem(?)DE(!)bár..?..
Fel a fejjel.. wink az élet szép.. csak a világ beteg.. mint ahogy azt KissTibi dalospacsirtánk(is) megénekelte..
Vélemény? Van?
#28   2017. 10. 16. hétfő 19:40
Caracas79 Caracas79
Jobb a kacaj,mint a stressz! vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 14. szombat 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2017. 10. 14. szombat 20:43
Ezen felrohogtem vigyor
#27   2017. 10. 16. hétfő 08:03
Hotwife Hotwife
Egyik oldalon a szerelem, a fiatalság, az edzettség. A másik oldalon a rozzantság,a pocak és a pénz.
Az eddig jól megismert és szeretett nő pedig az utóbbit választja, pusztán a pénz okán. confused

Nem túl egyszerű ez? Semmi más különbség nem volt, ami miatt esetleg a másik férfit választotta? Intelligencia, műveltség, a másik figyelme, gyengédsége, kedvessége, szeretete? Tényleg az a válasz, hogy elment vele mert sok a pénze?
(Ez egy válasz zozo46 üzenetére (2017. 05. 19. péntek 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 05. 19. péntek 13:14
Ha elhagynak, a felejtés fázisai, a következők: Totális kétségbe esés, letargia, bosszúvágy, közömbösség! Barátnőm 14 év boldog együttlét után lelépett egy pénzes pasival. A pasi kissé rozzant, pocakos de simán mellényzsebből kifizette, a párom kb. 25 millás üzleti adottságát.
Nem mert a szemembe nézni a párom, ezért SMS-ben szakított velem!
Már nem akarok bosszút állni, de nagyon gyűlölöm.
Nemrég láttam az utcán azért megdobbant a szívem, pedig amióta nem edzünk együtt nagyon meghízott. Naponta sokszor gondolok rá, de már nem akarnék vele újra kezdeni!
Nem hiszem, hogy lehet felejteni, csak az emlékek íródnak át. Azt mondják, csak a szépre emlékezünk....lehet, de jelenleg, a keserűség ezt még bennem felülírja
#26   2017. 10. 16. hétfő 06:58
X Törölt felhasználó (1473862)
Az idő mindent megszépít és hajlamosak vagyunk csak a szépre emlékezni,de nem véletlenül lett vége,és ha a kapcsolat utolsó harmadára gondolsz,valószínű nem szeretnéd újra átélni.Minden kapcsolatból lehet tanulni,de lépj tovább,és tudd: újra melegítve csak a töltött káposzta jó smile
#25   2017. 10. 15. vasárnap 22:18
X Törölt felhasználó (1574052)
Bár nem az a topik címe, hogy mi a vélemény az ex-el kapcsolatban, de te szépen megformáltad smile )))
Te nem hogy elfelejteni nem tudtad, nem egy tövist hagyott benned, hanem egy egész rózsabokrot smile ))
Nagyon jó a történet, amit leírtál! Úgy látszik, hogy te nem fogod soha elfelejteni, hanem a sebeid nyalogatod, ami nem bizti, hogy jót tesz az önbizalmadnak. Persze, sértve érzed magad, mert butát csináltak belőled...Na de 5 évig???? Ahogy egy jó kapcsolathoz is két ember kell, egy rosszhoz is. Te aszisztáltál hozzá és most fáj, ami valahol érthető, de inkább nem.
El felejteni sosem lehet, csak egy jobb partnerrel elnyomni az emlékeket.
(Ez egy válasz FúúRafiG.ura üzenetére (2017. 10. 14. szombat 22:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 14. szombat 22:42
Hümmm...nos...Neked pont nem kellett volna hozzászólnod...és értELMÉT sem látom, h. elmAGYarázzam az OKát...
#24   2017. 10. 15. vasárnap 20:57
puncikám79 puncikám79
Nem,szerintem nem lehet elfelejteni sosem!
#23   2017. 10. 15. vasárnap 18:20
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Naná..klaXXXik..like monkeys, mikor csimpaszkodva lendül ágról-ágra..véletlenül se'engedi el addig a liánt/ágat, amíg a másikkal nincs biztos "fogása".
Összességében sajnálom.. sz@r lehet notórius-patológiQs hazudozóként létezni(persze ő büszke magára, meggyőződése, h. ő volt az "okosabb", mert láàm.. be tudott csapni-kortünet..)
Ismerek u.ilyen 50körüli nőt..bombázó dög volt fiatalon,és lecserélték termÉSZetesen..az IDŐ a legnagyobb "ellenségük"az ellen nincs sunyi" trükk".
Rémes, kiállhatatlan természetű..most már persze "komoly kapCSIT" AKAR!na,csak épp' senkinek nem kell, max.üríteni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 15. vasárnap 09:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1491732)
2017. 10. 15. vasárnap 09:19
Akkor eszerint talált új gazdatestet, nem?
Sajnos, amiket kiszívott belőled, illetve nem engedett felszívódni, azokat most először fel kell töltened, építened és amikor már eltűnnek a hiánybetegségeid, utána tudsz nyitni más felé.
Addig nem.
#22   2017. 10. 15. vasárnap 09:22
X Törölt felhasználó (1491732)
A témára válaszolva:
sajnos nekem az első szerelmem volt a legnagyobb szexistennő az életemben és az utána jövők egyike se ért fel hozzá sem tudásban, sem testi reakciókban, szóval nem. Őt nem tudom elfelejteni, mert nem volt azóta nála jobb.
#21   2017. 10. 15. vasárnap 09:19
X Törölt felhasználó (1491732)
Akkor eszerint talált új gazdatestet, nem?
Sajnos, amiket kiszívott belőled, illetve nem engedett felszívódni, azokat most először fel kell töltened, építened és amikor már eltűnnek a hiánybetegségeid, utána tudsz nyitni más felé.
Addig nem.
(Ez egy válasz FúúRafiG.ura üzenetére (2017. 10. 14. szombat 21:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 14. szombat 21:30
Nem.. sajnos.. na nem olyan értelemben sajnos, h.hiányozna,vagy vágyakoznék utána.. NEEEM. Sőt..
A permanens gyomorforgató undor érzése cseppet sem kellemes...és nem a testétől(természetesen)
Mint ember volt undorító.. a végén..
Profi szinésznő volt a "szentem", jópár hollywoodi fehérjehalmazt kenterbe vert volna simán.
Semmi különös 1ébként..átlagos/szokásos "sztori".. a nyers önérdek.. ja-ja.. a fránya piszKOs anyagiak.
Takonygerincű, sunyi, hazug, tolvajpatkányféreg..
5 év után gunyorosan-vigyorogva "közölte", h: ő(nem véletlen a kis betű) "nem tartotta fontosnak! azt, h. ne hazudjon, mint a vízfolyás". (A:"tisztában vagy azzal, h. én soha nem hazudtam neked?" ténykérdésre volt ez a reakciója..)
A kudarc a sz@r érzés...h.1 lelketlen képmutató (mint utóbb kiderült) parazitára "szentelsz" éveket az életedből..és nem sikerült cseppet sem jobb emberré "csiszolgatni"..ill.az az érzés, h. az ilyen 2lábon(ruhában)járó(de attól még nem Ember) is anya lesz.. és "értékrendet" fog átadni a következő generációnak.. pfff.. okád6nék.
Tudom.. nem vagyok 1edül.
Nem pont ef1/2e oldalra való gondolatok.. bocsi.. de most nagyhirtelen ez jutott eszembe..
Hál'Istennek nőből is annyi van, mint a tenger.. és nem 1formák..még jó..
Nem(?)DE(!)bár..?..
Fel a fejjel.. wink az élet szép.. csak a világ beteg.. mint ahogy azt KissTibi dalospacsirtánk(is) megénekelte..
Vélemény? Van?
#20   2017. 10. 14. szombat 22:42
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Hümmm...nos...Neked pont nem kellett volna hozzászólnod...és értELMÉT sem látom, h. elmAGYarázzam az OKát...
(Ez egy válasz Wolf Gabi üzenetére (2017. 10. 14. szombat 21:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 14. szombat 21:53
Bocsi,az előző hsz-em neked szólt!
#19   2017. 10. 14. szombat 21:53
Wolf Gabi Wolf Gabi
Bocsi,az előző hsz-em neked szólt!
(Ez egy válasz FúúRafiG.ura üzenetére (2017. 10. 14. szombat 21:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 14. szombat 21:30
Nem.. sajnos.. na nem olyan értelemben sajnos, h.hiányozna,vagy vágyakoznék utána.. NEEEM. Sőt..
A permanens gyomorforgató undor érzése cseppet sem kellemes...és nem a testétől(természetesen)
Mint ember volt undorító.. a végén..
Profi szinésznő volt a "szentem", jópár hollywoodi fehérjehalmazt kenterbe vert volna simán.
Semmi különös 1ébként..átlagos/szokásos "sztori".. a nyers önérdek.. ja-ja.. a fránya piszKOs anyagiak.
Takonygerincű, sunyi, hazug, tolvajpatkányféreg..
5 év után gunyorosan-vigyorogva "közölte", h: ő(nem véletlen a kis betű) "nem tartotta fontosnak! azt, h. ne hazudjon, mint a vízfolyás". (A:"tisztában vagy azzal, h. én soha nem hazudtam neked?" ténykérdésre volt ez a reakciója..)
A kudarc a sz@r érzés...h.1 lelketlen képmutató (mint utóbb kiderült) parazitára "szentelsz" éveket az életedből..és nem sikerült cseppet sem jobb emberré "csiszolgatni"..ill.az az érzés, h. az ilyen 2lábon(ruhában)járó(de attól még nem Ember) is anya lesz.. és "értékrendet" fog átadni a következő generációnak.. pfff.. okád6nék.
Tudom.. nem vagyok 1edül.
Nem pont ef1/2e oldalra való gondolatok.. bocsi.. de most nagyhirtelen ez jutott eszembe..
Hál'Istennek nőből is annyi van, mint a tenger.. és nem 1formák..még jó..
Nem(?)DE(!)bár..?..
Fel a fejjel.. wink az élet szép.. csak a világ beteg.. mint ahogy azt KissTibi dalospacsirtánk(is) megénekelte..
Vélemény? Van?
#18   2017. 10. 14. szombat 21:51
Wolf Gabi Wolf Gabi
Ha annyi nő van,akkor miért gyalázod az exedet.Lépjél túl rajta.Ezek szerint te nem tudod elfelejteni!
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 14. szombat 20:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (2572662)
2017. 10. 14. szombat 20:43
Ezen felrohogtem vigyor
#17   2017. 10. 14. szombat 21:30
FúúRafiG.ura FúúRafiG.ura
Nem.. sajnos.. na nem olyan értelemben sajnos, h.hiányozna,vagy vágyakoznék utána.. NEEEM. Sőt..
A permanens gyomorforgató undor érzése cseppet sem kellemes...és nem a testétől(természetesen)
Mint ember volt undorító.. a végén..
Profi szinésznő volt a "szentem", jópár hollywoodi fehérjehalmazt kenterbe vert volna simán.
Semmi különös 1ébként..átlagos/szokásos "sztori".. a nyers önérdek.. ja-ja.. a fránya piszKOs anyagiak.
Takonygerincű, sunyi, hazug, tolvajpatkányféreg..
5 év után gunyorosan-vigyorogva "közölte", h: ő(nem véletlen a kis betű) "nem tartotta fontosnak! azt, h. ne hazudjon, mint a vízfolyás". (A:"tisztában vagy azzal, h. én soha nem hazudtam neked?" ténykérdésre volt ez a reakciója..)
A kudarc a sz@r érzés...h.1 lelketlen képmutató (mint utóbb kiderült) parazitára "szentelsz" éveket az életedből..és nem sikerült cseppet sem jobb emberré "csiszolgatni"..ill.az az érzés, h. az ilyen 2lábon(ruhában)járó(de attól még nem Ember) is anya lesz.. és "értékrendet" fog átadni a következő generációnak.. pfff.. okád6nék.
Tudom.. nem vagyok 1edül.
Nem pont ef1/2e oldalra való gondolatok.. bocsi.. de most nagyhirtelen ez jutott eszembe..
Hál'Istennek nőből is annyi van, mint a tenger.. és nem 1formák..még jó..
Nem(?)DE(!)bár..?..
Fel a fejjel.. wink az élet szép.. csak a világ beteg.. mint ahogy azt KissTibi dalospacsirtánk(is) megénekelte..
Vélemény? Van?
#16   2017. 10. 14. szombat 20:43
X Törölt felhasználó (2572662)
Ezen felrohogtem vigyor
(Ez egy válasz Caracas79 üzenetére (2017. 10. 14. szombat 12:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 10. 14. szombat 12:17
Így van kedves hölgy!!Jó nagy ívben le kell "csokizni" az összes hálátlan eukariótahalmazt! vigyor2
#15   2017. 10. 14. szombat 19:22
X Törölt felhasználó (2863932)
Mennyire vagy nedves? Kontroll????
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 13. péntek 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3003662)
2017. 10. 13. péntek 16:43
Simán főleg ha még ráadásul pöcs csak !!
#14   2017. 10. 14. szombat 12:17
Caracas79 Caracas79
Így van kedves hölgy!!Jó nagy ívben le kell "csokizni" az összes hálátlan eukariótahalmazt! vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 10. 13. péntek 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (3003662)
2017. 10. 13. péntek 16:43
Simán főleg ha még ráadásul pöcs csak !!
#13   2017. 10. 13. péntek 16:43
X Törölt felhasználó (3003662)
Simán főleg ha még ráadásul pöcs csak !!
 
1 2 3 4
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: cbrrr cbrrr
Nyitás ideje: 2017. 05. 19. péntek
Üzenetek: 72db
Utolsó üzenet: 2019. 07. 30. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!