Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#53   2022. 03. 19. szombat 05:40
andrew88 andrew88
Hát nálunk fordítva volt. Nekem kellett "rávenni" a feleségem. Elsőre azt mondta hogy ne nézzem kurvának, meg mit képzelek róla, utána úgy vonaglott két hét múlva a barátnőjének a pasijának a faszán, mint akit oda teremtettek smile ha ő jött volna oda először, hogy szeretné ha többen dugnánk meg, nekem baromira felállt volna rá
#52   2022. 03. 17. csütörtök 21:20
TheThreesome TheThreesome
Az én feleségem miattam ment veke a hármasba(plusz férfi). Engem nagyon izgat amikor mással látom. Neki eszébe se jutott, deazt mondta miattam oké. Persze nagyon élvezi az ilyen estéket, de ő sise hozza fel hogy találkozzunk valakivel. Azt mondja neki elég vagyok én is. Szóval, ő ezt az én örömömre teszi
#51   2022. 03. 17. csütörtök 20:53
dzivka dzivka
ha tenyleg szereted a parod akkor miert faj az neked ami neki jol esik oromet szerez. pont ellenkezoleg orulnod kene hogy boldog elegedett a kedvesed
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2005. 12. 03. szombat 07:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 03. szombat 07:35
Azt hiszem nagyon prűd vagyok...ha egy kapcsolat tökéletesen működik még a gondolatnak sem szabadna megfordulni a fejben h. egy másik pasit v. csajt pluszba... csak mert most ez a trendi?

Lehet megköveztek...

Könyörgöm akkor hol az igaz szerelem? A másik érzése? Hát ha a Kedvesem azzal állítana haza h. Drágám holnap még egy nő jöjjön az ágyunkba.. azt hiszem szedhetné a sátorfáját...

Egy nőnek a pasit el kell bűvölni, elkápráztatni h. még a gondolat se érlelődjön meg a központi agyában (ami ugye = a nemi szervével) BOCS FIÚK!!

Vagy ahogy egyik fórumozó társunk írta vmelyik hasonló topicban: "annak a házasságnak reszeltek"... (És a jövendő exférjem ezt nem tudja felfogni...)

DE SÉRTŐDÉS NE ESSÉK aki hármasban, négyesben huszonötösben kívánja tegye ahogy jól esik...Mindenki azt a levest fogyasztja amit főzőtt..... Tehát jó évágyat mindenkinek!
#50   2021. 12. 09. csütörtök 09:16
ditju ditju
Pár melyik tagja írta?
(Ez egy válasz Polipár üzenetére (2021. 12. 06. hétfő 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 06. hétfő 18:23
Poliamorok vagyunk. Az ember változik, sosem voltunk állandóak. Ha a vágya miatt kidobnád ott soha nem volt szerelem wink Maximum az idilli képet szereted a szerelemről, amit kitaláltál vagy megtanítottak a mesékben. Nem az embert szereted magát smile Ha az embert szeretnéd, akkor minden változójával együtt elfogadnád. Ha pedig magadat is szeretnéd és tisztelnéd, akkor nem akarnád birtokolni mert tudnád, hogy nem vagy becserélhető smile
#49   2021. 12. 09. csütörtök 08:27
andrew88 andrew88
Nálunk én kezdeményeztem, és a feleségem előadta a "hogy képzeled, nem vagyok kurva" dumát nyes pár nap múlva meg úgy ugrált a srác baromi farkán, mintha kötelező lenne nyes aztan volt, hogy 3an dugtuk egyszerre nyes
#48   2021. 12. 07. kedd 15:29
Jhonny123 Jhonny123
Ennél szebb megfogalmazást még nem láttam. worship
(Ez egy válasz Polipár üzenetére (2021. 12. 06. hétfő 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 12. 06. hétfő 18:23
Poliamorok vagyunk. Az ember változik, sosem voltunk állandóak. Ha a vágya miatt kidobnád ott soha nem volt szerelem wink Maximum az idilli képet szereted a szerelemről, amit kitaláltál vagy megtanítottak a mesékben. Nem az embert szereted magát smile Ha az embert szeretnéd, akkor minden változójával együtt elfogadnád. Ha pedig magadat is szeretnéd és tisztelnéd, akkor nem akarnád birtokolni mert tudnád, hogy nem vagy becserélhető smile
#47   2021. 12. 06. hétfő 18:23
Polipár Polipár
Poliamorok vagyunk. Az ember változik, sosem voltunk állandóak. Ha a vágya miatt kidobnád ott soha nem volt szerelem wink Maximum az idilli képet szereted a szerelemről, amit kitaláltál vagy megtanítottak a mesékben. Nem az embert szereted magát smile Ha az embert szeretnéd, akkor minden változójával együtt elfogadnád. Ha pedig magadat is szeretnéd és tisztelnéd, akkor nem akarnád birtokolni mert tudnád, hogy nem vagy becserélhető smile
#46   2021. 12. 05. vasárnap 16:57
pittike pittike
Szerintem ez a topic nőknek szól. Nem tudom mit keres itt a sok faszi.
Olvasd el mit irnak a hölgyek. Ha írnak. Aztán lépj le innét....
#45   2021. 12. 04. szombat 18:50
X Törölt felhasználó (867922) VIP
Feleségem próbál rávenni egy négyes kapcsolatra, de nem igazán szeretném látni, hogy más is dugja.
#44   2021. 08. 02. hétfő 05:51
X Törölt felhasználó (4521202)
Szerencsere nekem nem kell konyorognom
#43   2021. 03. 07. vasárnap 12:56
robiman robiman
Szerintem nem olyan nehéz ez. Szex közben hozd szóba, miközben izgatod, játszol vele.
#42   2021. 03. 05. péntek 13:47
feherkalman1 feherkalman1
Ha a volt feleségem megbeszéli vele és nem három főnökével kefél titokban hanem engem is belevesz jó eséjjel még mindig együtt vagyunk .
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2005. 04. 04. hétfő 20:42), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 04. hétfő 20:42
Ha igazi férfinek érzi magát sehogy ...szerintem.
A házasság nem erről szól! Tedd meg titokban,(2sráccal)ha nem elégít ki,és tulságosan szereted ahhoz hogy elhagyd! A kiváncsiságod miatt ne alázd meg!
#41   2021. 03. 05. péntek 10:27
X Törölt felhasználó (4504712) VIP
Egy jó férj azonnal ugrik smile
#40   2021. 03. 05. péntek 05:39
didergo didergo
Legtobb pasinak csak egyszer kellene mondani, hogy harmasban szeretkeznel... allo farokkal szerveznek a bulit. hehe
(Ez egy válasz e-rektor üzenetére (2005. 04. 04. hétfő 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 04. 04. hétfő 21:08
Szerintem azzal alázza meg igazán a férjét, ha nem beszéli meg vele a vágyait, esetleg problémáit és titkos kapcsolatokba kezd!
Szerintem az a legfontosabb, hogy ne legyen tabu téma a házasságban, minden titkos vágyról tudjon az ember őszintén, gátlás és szégyenérzet nélkül beszélni a párjával.
De az tényleg probléma lehet, hogy esetleg a férje úgy érezheti, hogy a férfiasságán csorba esett, mondván "miért nem elég ő egyedül?"
#39   2007. 12. 28. péntek 07:51
X Törölt felhasználó (53426)
Engem úgy vett rá a párom ,hogy előtte beetetett egy csinos csajjal! Ha akarom legközelebb is ,akkor előbb ő lesz meglepve egy hapsival.
#38   2007. 12. 05. szerda 15:59
hoboboy hoboboy
És mi lett?? Összejött a hármas??
Valaki írjon már valami jó dolgot! Vagy nem is szeretnétek a párotok rávenni semmire?
(Ez egy válasz Partiszel üzenetére (2005. 12. 16. péntek 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 16. péntek 19:40
szerintem a harmadik nem okoz gondot, de csak akkor, ha alapvetően nem vagytok féltékeny tipusok.
ami bevált példa: kezdj úgy tenni, mintha máris ott lenne valaki, de ne beszélj róla. vagyis pl. használjatok még egy vibrátort! Amíg szopod embered, addig játsz a csiklóddal, melleden a vibrátorral. Amíg szeretkeztek, szopd a vibrátort... sőt, puncinedves vibrátort add a szájába, és nem kell félni: ettől nem fog átszokni a farokra, de lassan elmúlhat a gátlása.
Nekem elmúlt :)
#37   2007. 07. 21. szombat 10:11
X Törölt felhasználó (37025)
plusz egy lány vagy egy fiu bevonása nagyon izgatna worship
#36   2007. 07. 20. péntek 17:07
X Törölt felhasználó (53426)
Nem tudlak biztatni,mert szerintem ez az egyik legnehezebben megoldható dolog! Nehezen viselné egy meztelen pasi jelenlétét!
#35   2007. 07. 20. péntek 15:06
CÉDÉ CÉDÉ
Mire rávenni?
#34   2007. 07. 17. kedd 11:21
X Törölt felhasználó (37025)
Bárcsak az én párom is rá akarna már venni valamire smile
(Ez egy válasz Adnohvtx üzenetére (2007. 07. 14. szombat 13:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 14. szombat 13:30
szerencsére én bármire rá tudom venni a párom smile
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 03. 28. hétfő
Üzenetek: 53db
Utolsó üzenet: 2022. 03. 19. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!