Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#33   2007. 07. 14. szombat 13:30
Adnohvtx Adnohvtx
szerencsére én bármire rá tudom venni a párom smile
#32   2007. 07. 13. péntek 16:07
X Törölt felhasználó (47697)
enyhén bi 30 fiu ha érdekel smile
#31   2005. 12. 16. péntek 19:40
Partiszel Partiszel
szerintem a harmadik nem okoz gondot, de csak akkor, ha alapvetően nem vagytok féltékeny tipusok.
ami bevált példa: kezdj úgy tenni, mintha máris ott lenne valaki, de ne beszélj róla. vagyis pl. használjatok még egy vibrátort! Amíg szopod embered, addig játsz a csiklóddal, melleden a vibrátorral. Amíg szeretkeztek, szopd a vibrátort... sőt, puncinedves vibrátort add a szájába, és nem kell félni: ettől nem fog átszokni a farokra, de lassan elmúlhat a gátlása.
Nekem elmúlt :)
(Ez egy válasz tarloka üzenetére (2005. 03. 28. hétfő 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 03. 28. hétfő 18:43
hogy tudnám rávenni a férjem hogy mást is vonjunk be a szexuális életünkbe főleg férfiakat?
#30   2005. 12. 09. péntek 14:07
Erosman Erosman
szerintem kefélj félre két pasival, majd utána közölt vele.
#29   2005. 12. 03. szombat 08:21
felpa felpa
Kozponti agy= ami a nemiszerv,
na, innen induljunk ki.:D
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2005. 12. 03. szombat 07:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 03. szombat 07:35
Azt hiszem nagyon prűd vagyok...ha egy kapcsolat tökéletesen működik még a gondolatnak sem szabadna megfordulni a fejben h. egy másik pasit v. csajt pluszba... csak mert most ez a trendi?

Lehet megköveztek...

Könyörgöm akkor hol az igaz szerelem? A másik érzése? Hát ha a Kedvesem azzal állítana haza h. Drágám holnap még egy nő jöjjön az ágyunkba.. azt hiszem szedhetné a sátorfáját...

Egy nőnek a pasit el kell bűvölni, elkápráztatni h. még a gondolat se érlelődjön meg a központi agyában (ami ugye = a nemi szervével) BOCS FIÚK!!

Vagy ahogy egyik fórumozó társunk írta vmelyik hasonló topicban: "annak a házasságnak reszeltek"... (És a jövendő exférjem ezt nem tudja felfogni...)

DE SÉRTŐDÉS NE ESSÉK aki hármasban, négyesben huszonötösben kívánja tegye ahogy jól esik...Mindenki azt a levest fogyasztja amit főzőtt..... Tehát jó évágyat mindenkinek!
#28   2005. 12. 03. szombat 08:16
bobxv1600 bobxv1600
Szerintem a szexnek és a szerelmnek köze sincs egymáshoz...
Amennyiben szereted a süteményeket, és a kedvenc sütid a képviselőfánk, amit imádsz, megveszel érte... azért nem fogsz lemondani arról hogy néha megkóstolj egy kis krémest vagy csokitortát...
Remélem elég plasztikusan fogalmaztam :)
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2005. 12. 03. szombat 07:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 12. 03. szombat 07:35
Azt hiszem nagyon prűd vagyok...ha egy kapcsolat tökéletesen működik még a gondolatnak sem szabadna megfordulni a fejben h. egy másik pasit v. csajt pluszba... csak mert most ez a trendi?

Lehet megköveztek...

Könyörgöm akkor hol az igaz szerelem? A másik érzése? Hát ha a Kedvesem azzal állítana haza h. Drágám holnap még egy nő jöjjön az ágyunkba.. azt hiszem szedhetné a sátorfáját...

Egy nőnek a pasit el kell bűvölni, elkápráztatni h. még a gondolat se érlelődjön meg a központi agyában (ami ugye = a nemi szervével) BOCS FIÚK!!

Vagy ahogy egyik fórumozó társunk írta vmelyik hasonló topicban: "annak a házasságnak reszeltek"... (És a jövendő exférjem ezt nem tudja felfogni...)

DE SÉRTŐDÉS NE ESSÉK aki hármasban, négyesben huszonötösben kívánja tegye ahogy jól esik...Mindenki azt a levest fogyasztja amit főzőtt..... Tehát jó évágyat mindenkinek!
#27   2005. 12. 03. szombat 07:35
Moncy Moncy
Azt hiszem nagyon prűd vagyok...ha egy kapcsolat tökéletesen működik még a gondolatnak sem szabadna megfordulni a fejben h. egy másik pasit v. csajt pluszba... csak mert most ez a trendi?

Lehet megköveztek...

Könyörgöm akkor hol az igaz szerelem? A másik érzése? Hát ha a Kedvesem azzal állítana haza h. Drágám holnap még egy nő jöjjön az ágyunkba.. azt hiszem szedhetné a sátorfáját...

Egy nőnek a pasit el kell bűvölni, elkápráztatni h. még a gondolat se érlelődjön meg a központi agyában (ami ugye = a nemi szervével) BOCS FIÚK!!

Vagy ahogy egyik fórumozó társunk írta vmelyik hasonló topicban: "annak a házasságnak reszeltek"... (És a jövendő exférjem ezt nem tudja felfogni...)

DE SÉRTŐDÉS NE ESSÉK aki hármasban, négyesben huszonötösben kívánja tegye ahogy jól esik...Mindenki azt a levest fogyasztja amit főzőtt..... Tehát jó évágyat mindenkinek!
#26   2005. 11. 29. kedd 18:48
lokicsavo lokicsavo
Jól tudod!
Nem hiányzik!
És azt is hogy tini vagyok!
Kháosz nincs a fejemben tájékoztatlak barátom!
Az embereknek a viselkedését is figyelem.
És hogy a média menynire befolyásolni tudja az embereket.
Amúgy nyitottam egy topikot ott vitatkozhatunk erről.
A téma címe: Mi a jó a csoportos szexben?És a szerelem???
Ide várom a nromális ember nyelvén leírt hozzászólásokat.
És ilyesmivel ne foglalkozz hogy mi van a fejemben meg stb.
Nekem névtelenül is jöhetnének a hozzászólások.
De miért személyeskedsz?
Én sem személyeskedtem és nem kezdtem el boncolni a te fejedet.
És elkezdeni támadni téged amiért te ezen a véleményen vagy.
Kicsit én is de viszont te is gondolkozhatnál azon hogy mit írtál le ami előtt rákattintassz az "Elküd" gombra.

Erről ennyit viszlát kopari barátom :D
#25   2005. 11. 28. hétfő 18:12
lokicsavo lokicsavo
Egyetértek elég sok hozzászólással, ezen töröm a fejem már több hónapja de értelmes hozzászólást még mindig nem kaptam. Mivel egy személy itt a fórumon ugyanúgy 3. félt keres és azt mondja hogy semmi baj a szexuális életükkel de mégis kell 3. személy. Szóval sztem is ha kell 3. a részedről akkor valami géz van, NEM?
(Ez egy válasz tarloka üzenetére (2005. 03. 28. hétfő 18:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 03. 28. hétfő 18:43
hogy tudnám rávenni a férjem hogy mást is vonjunk be a szexuális életünkbe főleg férfiakat?
#24   2005. 11. 19. szombat 23:28
oregember oregember
ennél sokkal egyszerűbben kipróbálhatod szervezz egy négyest és azon belül ezt a felállást is megtapasztalhatod, a hármasban az a fontos, hogy ffiak ismerjék egymást és min barátok legyenek. ami a legfontossabb, hogy egyik se legyen önző.
#23   2005. 11. 09. szerda 05:53
reikisgabi reikisgabi
Én benn lennék de nem egy másik férfival hanem egy másik nővel. Szerintem a férfiak többsége a hármas szexet nem egy második férfitársával, hanem egy második nővel képzeli el.
#22   2005. 11. 03. csütörtök 10:53
X Törölt felhasználó (3031)
Rudi!
A fokozásos érvelés lényege pontosan az, hogy a gyengébb érvekkel kezdjük és a végére hagyjuk a nyomósabb érveket, ebben rejlik ereje a lejtéses érveléssel szemben, amit te leírtál. Egyébként szerintem sem jó dolog ez az egész, én nem tudnám végig nézni, hogy a páromat valaki elöttem... Lehet én vagyok a hülye
#21   2005. 11. 02. szerda 19:10
X Törölt felhasználó (8392)
Szia!Középsuliban tanultuk az érvelés fajtáit!
Az összehasonlításon alapuló érvtípus elég meggyőző és az érveidet próbáld meg Fokozásosan felsorolni azaz az erős érveket rakd előre és utánna a gyengék kövezkezzenek!Sok sikert!:)))


Written by Rudi:)
#20   2005. 11. 02. szerda 14:18
john james john james VIP
Csatlakoznék hozzád. A javaslat kiváló; amennyiben nem megy a férjjel, a témáról való őszint beszélgetés sem - márpedig ha idáig fajult a sexuális különbség, valszeg valami nagyon nincs rendben. Szóval keress két pasit és próbáld ki. De garantálom, hogy a házasságotoknak mindenképpen reszeltek.
#19   2005. 10. 27. csütörtök 18:17
vazelinator vazelinator VIP Admin
Te nem viseled ha válasz nélkül hagyják a szo fordulataidat:)))
Hm nézük csak a egy régi mondás valhonnan kinai bölcstől szabadon "mindenki azzal támad amitöl a legjobban fél..." te talán hogy valki le nőz vagy lányosnak titulál?

pá kis aranyom?

nem vágom miért minősitesz le engem ezzel csak magadat ásod allá.

#18   2005. 10. 26. szerda 19:42
vazelinator vazelinator VIP Admin
olvasál belle
MODERÁTOROK üzenik forum témába

Ott van az hogy ajálgathatod itt magad és a párod a forumba
#17   2005. 10. 24. hétfő 13:41
vazelinator vazelinator VIP Admin
puff-puff gun buck
Egy kis segitséggel.
téma lezárva.
GG-nek van társ kereső menüje iratkoz fel rá és hivatkoz arra és akkor nincs morogni valom:).
Infester [VIP][ADMIN] irány elve a társ keresésre
#16   2005. 10. 24. hétfő 13:17
vazelinator vazelinator VIP Admin
Na most lővőm fejbe magam megint tárás keresés buck
tőbbi jo eljen
ajálgatod magatokat mindig
#15   2005. 06. 05. vasárnap 10:11
birlik birlik
At elozo Neked szolt.Bocs!
#14   2005. 06. 05. vasárnap 10:10
birlik birlik
Honnan tudod? Kiprobaltad?
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tarloka tarloka
Nyitás ideje: 2005. 03. 28. hétfő
Üzenetek: 53db
Utolsó üzenet: 2022. 03. 19. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!