Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Szeretem,ha a férfi élvezi a ha megdugom,mert a legnagyobb élvezet neki a prosztata orgazmus."
"De sajnos sokan nem merik kipróbálni."
"Isteni mindkét félnek"
"Ki s ki ,hogyan viszonyul a kényeztetéshez "
"nem tudom van e egyáltalán olyan lány akit érdekel ez"

Az eddigi hozzászólások

... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1590   2021. 07. 22. csütörtök 23:42
fiatalpassziv fiatalpassziv
benne lennék :P
#1589   2021. 07. 08. csütörtök 09:31
feketekandur feketekandur
Szeretem és fel is merem vállalni a partnerem előtt. Oda-vissza alapon szoktuk csinálni.
#1588   2021. 07. 08. csütörtök 09:29
X Törölt felhasználó (4522602)
Egy mazlista vagy! Nah ilyen Holgyet keresek en is! smile
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2021. 07. 08. csütörtök 08:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 07. 08. csütörtök 08:05
A párom nagy mestere a prosztata masszázsnak és imádja csinálni nekem ebben nagy szerencsém van, és nem is kellett rávezetnem sem a dologra. Úgy indult hogy szopás közben cirógatta a herémet, majd kicsit lejjebb kalandozott. Eleinte csak kívülről masszírozta. Gondolom kíváncsi volt a reakciómra. Aztán legközelebb már benyálazta az ujját, és gyengéden betolta. Utána legközelebb már a vibrijével masszírozta kívülről. Na ott kicsit besegítettem, és a kezébe nyomtam egy tubus síkosítót, annyit mondtam neki, hogy bőven tegyen rá smile azt hiszem egészen egyértelmű lehettem, mert mikor vastagon besíkosítózta, egyből odacsúsztatta az ánuszomhoz és lassan betolta. Először csak a vibri makkját tolta be, mert elég nagy méretű. Olyat nyőgtem hogy megijedt nyes kérdezte hogy fáj - e. Annyit mondtam, hogy dehogy fáj, ez kurva jó, nyomd be tövig smile hát ő benyomta... Ahogy végigsiklott bennem ez a méretes vibri, abban a pillanatban felordítottam és egy kurva nagyot élveztem smile erre nem hagyta abba, hanem elkezdett baszni vele smile nekem meg nem lett vége az orgazmusomnak, hanem kb 1-másfél percen keresztül folyamatosan élveztem. Ezalatt megállás nélkül csurgott ki a sperma a farkamból, amikor eltalálta benyomásnál a g pontomat, akkor spricceltem is. Ennyi spermát még sosem láttam... Összeélveztem mindent, a hasam, az arcát, a cickóit, a falat... A végére majdnem elsírtam magam (az élvezettől). Ez volt az első alkalom, azóta vettünk tapadókorongos műfarkat is, amit tudunk használni miközben nyalom, vagy éppen dugom smile ha épp nincs nálunk semmilyen műfasz, de szeretnék prosztata orgazmust, akkor simán megujjaz smile de volt már olyan is, hogy a kígyó uborka egyik vége bennem volt, a másik a puncijában smile
#1587   2021. 07. 08. csütörtök 08:05
andrew88 andrew88
A párom nagy mestere a prosztata masszázsnak és imádja csinálni nekem ebben nagy szerencsém van, és nem is kellett rávezetnem sem a dologra. Úgy indult hogy szopás közben cirógatta a herémet, majd kicsit lejjebb kalandozott. Eleinte csak kívülről masszírozta. Gondolom kíváncsi volt a reakciómra. Aztán legközelebb már benyálazta az ujját, és gyengéden betolta. Utána legközelebb már a vibrijével masszírozta kívülről. Na ott kicsit besegítettem, és a kezébe nyomtam egy tubus síkosítót, annyit mondtam neki, hogy bőven tegyen rá smile azt hiszem egészen egyértelmű lehettem, mert mikor vastagon besíkosítózta, egyből odacsúsztatta az ánuszomhoz és lassan betolta. Először csak a vibri makkját tolta be, mert elég nagy méretű. Olyat nyőgtem hogy megijedt nyes kérdezte hogy fáj - e. Annyit mondtam, hogy dehogy fáj, ez kurva jó, nyomd be tövig smile hát ő benyomta... Ahogy végigsiklott bennem ez a méretes vibri, abban a pillanatban felordítottam és egy kurva nagyot élveztem smile erre nem hagyta abba, hanem elkezdett baszni vele smile nekem meg nem lett vége az orgazmusomnak, hanem kb 1-másfél percen keresztül folyamatosan élveztem. Ezalatt megállás nélkül csurgott ki a sperma a farkamból, amikor eltalálta benyomásnál a g pontomat, akkor spricceltem is. Ennyi spermát még sosem láttam... Összeélveztem mindent, a hasam, az arcát, a cickóit, a falat... A végére majdnem elsírtam magam (az élvezettől). Ez volt az első alkalom, azóta vettünk tapadókorongos műfarkat is, amit tudunk használni miközben nyalom, vagy éppen dugom smile ha épp nincs nálunk semmilyen műfasz, de szeretnék prosztata orgazmust, akkor simán megujjaz smile de volt már olyan is, hogy a kígyó uborka egyik vége bennem volt, a másik a puncijában smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 07. 07. szerda 12:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4522602)
2021. 07. 07. szerda 12:42
Nagyon nehez talalni holgyeket erre. Nekem nem sokszor volt szerencsem, de akkor nagyon elveztem. Azota is szeretnem atelni ujra es ujra, csak mivel parom elott ez titok igy hetkoznaponkent napkozben kellene megoldani ami eddig lehetetlen kuldetes. Ugy e tudok menni hogy a peniszemet nem kel hozza hasznalnom es olyan orgazmusom vam hogy luktet mindenem. Oriasi erzes!! Azota is keresem az ilyen Holgyeket de sajnos kevesebb mint tobb sikerrel!
#1586   2021. 07. 07. szerda 12:42
X Törölt felhasználó (4522602)
Nagyon nehez talalni holgyeket erre. Nekem nem sokszor volt szerencsem, de akkor nagyon elveztem. Azota is szeretnem atelni ujra es ujra, csak mivel parom elott ez titok igy hetkoznaponkent napkozben kellene megoldani ami eddig lehetetlen kuldetes. Ugy e tudok menni hogy a peniszemet nem kel hozza hasznalnom es olyan orgazmusom vam hogy luktet mindenem. Oriasi erzes!! Azota is keresem az ilyen Holgyeket de sajnos kevesebb mint tobb sikerrel!
#1585   2021. 07. 04. vasárnap 23:06
masszőz masszőz
De van.
(Ez egy válasz Bruno35 üzenetére (2019. 12. 18. szerda 23:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 12. 18. szerda 23:38
régi vágyam ... de álom marad csak mert nincs olyan csaj aki ezt megtenné
#1584   2021. 07. 04. vasárnap 10:02
kukispapa kukispapa
Sziasztok
Nekem csak a képzeletembe van meg.Pedig szivesen átélném valójában is.Az sem baj ha fiúval.Lehet felcsatolható is vagy az eredeti és max 3-4 cm vastag.
#1583   2021. 07. 04. vasárnap 07:37
masszőz masszőz
Nekem csodálatos érzés.
#1582   2021. 02. 05. péntek 18:11
Yorgosz Yorgosz
Sziasztok ez egy régi álmom fiú már dugott sokszor de szeretném hogy egy lány is megdugna keményen?! Várom leveleiteket előre is köszönöm szépen!
#1581   2021. 02. 05. péntek 17:44
X Törölt felhasználó (4312782)
Sportos férfi vagyok szívesen kipróbálnám ilyen holgyel aki megdugna.
#1580   2021. 02. 04. csütörtök 20:47
Tryxi88 Tryxi88
Isteni, mi szoktuk cserélni a szerepet!
De csak pároknál!
#1579   2021. 02. 04. csütörtök 20:34
X Törölt felhasználó (4382782)
engem is megdughatna valaki, kiprobalnam
#1578   2021. 01. 27. szerda 07:38
fazonpar fazonpar
Imádom mikor megdug a parom a felcsatolhatossal...
#1577   2021. 01. 19. kedd 06:48
car83 car83
Szia.Szerencsés vagy,hogy ilyen a párod. wave
(Ez egy válasz annalacbi üzenetére (2021. 01. 18. hétfő 18:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 18. hétfő 18:53
Nálunk ez mindennapos. Én megdugom rendessen a páromat, utána ó meg engem. Nagyon élvezzük.
#1576   2021. 01. 19. kedd 00:22
X Törölt felhasználó (4485432)
Jo is az. habár élöben eddig csak szoptam . De azota is vágyom arra, hogy a farok a számban legyen. No meg a popsimban is végre
(Ez egy válasz veszp36 üzenetére (2020. 04. 10. péntek 22:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 04. 10. péntek 22:47
élőben kellene, inkább fiúval! smile
#1575   2021. 01. 19. kedd 00:20
X Törölt felhasználó (4485432)
Nekem a legnagyobb 18*4 volt. Minden alkalommal felcsatolta magára a párom és ugy dugta a seggemet. Nagyon élveztük mindketten. Azota is olyan nöt keresek aki örömmel dugna ahogy én öt
#1574   2021. 01. 18. hétfő 18:53
annalacbi annalacbi
Nálunk ez mindennapos. Én megdugom rendessen a páromat, utána ó meg engem. Nagyon élvezzük.
#1573   2021. 01. 15. péntek 18:49
Lánglovag Lánglovag
Próbáltam már én is említeni neki a felcsatolhatóst, de egyelőre csak vibrivel szoktuk. Viszont érdekes módon, nemrég párom vetette fel, hogy mi lenne, ha a harmadik egy pasi lenne és dugnánk egymást. De nehezen tudjuk beleképzelni magunkat egy ilyen belekezdésébe.
#1572   2021. 01. 11. hétfő 06:02
andrew88 andrew88
Bizonyára igazad van, de valahogy nem merem :(
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 10. vasárnap 00:35), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4454202)
2021. 01. 10. vasárnap 00:35
Szerintem, akkor olyan nagyon nagy meglepetés nem lenne az, ha hazaállítanál a felcsatolhatóssal. Az csak egy plusz lépcsőfok, nem?
#1571   2021. 01. 10. vasárnap 00:35
X Törölt felhasználó (4454202)
Szerintem, akkor olyan nagyon nagy meglepetés nem lenne az, ha hazaállítanál a felcsatolhatóssal. Az csak egy plusz lépcsőfok, nem?
(Ez egy válasz andrew88 üzenetére (2020. 10. 20. kedd 07:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 10. 20. kedd 07:11
Felcsatolhatósat még nem próbáltunk, nem tudom hogy nézne rám a feleségem, ha hazaállitanék egy ilyennel nyes viszont a vibrátorát alkalmanként kipróbálja rajtam is.
 
... 8 9 10 11 12 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Aliszultan Aliszultan
Nyitás ideje: 2004. 09. 30. csütörtök
Üzenetek: 1770db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 25. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!