Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Punciba élvezős gangbang!
Ki volt ilyenen?
Mennyien voltatok?

Az eddigi hozzászólások

... 20 21 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#60   2009. 09. 28. hétfő 13:11
X Törölt felhasználó (451890)
ez akkora ökörség el ne higyjétek nyes
#59   2009. 09. 28. hétfő 12:40
lyuk78 lyuk78 VIP
Mennybe mi ? Volt az a műsor az rtl -en rettegés foka vagy mi a tököm. Na ezt oda is be lehetett volna tenni. 9 -en megtöltik te meg nyaldd ki mi ? Miért nem azt kéri szopd le a faszukat. ÁÁÁÁ ember,elveszteed a méltóságodat én úgy érzem.
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 09. 27. vasárnap 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 27. vasárnap 21:05
sajna a nejem imadja az ilyen bulikat, van 9baratja akik idonkent(havonta egyszer ketszer)televerik gecivel,en utalom ezeket a bulikat igyekszem ugy intezni hogy ne keljen resztvennem.ugyanis ha ott vagyok az edesem a vegen ki nyalatja velem . azt allitja hogy olyankor a menyben erzi magat olyan nagyot elvez
#58   2009. 09. 28. hétfő 06:36
ERGABESZ ERGABESZ
még sajnálni sem tudlak baszod,mert erről leginkább te tehetsz,hogy ilyen a kapcsolatod a pároddal!én tuti,hogy felrúgnám a te helyedben!ki vagy te neki?kérdezted már tőle?bocsi az őszinteségemért!de sajnos én így látom!
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 09. 27. vasárnap 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 27. vasárnap 21:05
sajna a nejem imadja az ilyen bulikat, van 9baratja akik idonkent(havonta egyszer ketszer)televerik gecivel,en utalom ezeket a bulikat igyekszem ugy intezni hogy ne keljen resztvennem.ugyanis ha ott vagyok az edesem a vegen ki nyalatja velem . azt allitja hogy olyankor a menyben erzi magat olyan nagyot elvez
#57   2009. 09. 27. vasárnap 23:04
szegedi_pár szegedi_pár
Háááát... shakehead

Én azt mondanám, hogy nyalja, aki töltötte... mf3
De ez én vagyok. confused
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 09. 27. vasárnap 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 09. 27. vasárnap 21:05
sajna a nejem imadja az ilyen bulikat, van 9baratja akik idonkent(havonta egyszer ketszer)televerik gecivel,en utalom ezeket a bulikat igyekszem ugy intezni hogy ne keljen resztvennem.ugyanis ha ott vagyok az edesem a vegen ki nyalatja velem . azt allitja hogy olyankor a menyben erzi magat olyan nagyot elvez
#56   2009. 09. 27. vasárnap 21:05
dzivka dzivka
sajna a nejem imadja az ilyen bulikat, van 9baratja akik idonkent(havonta egyszer ketszer)televerik gecivel,en utalom ezeket a bulikat igyekszem ugy intezni hogy ne keljen resztvennem.ugyanis ha ott vagyok az edesem a vegen ki nyalatja velem . azt allitja hogy olyankor a menyben erzi magat olyan nagyot elvez
#55   2009. 06. 29. hétfő 15:49
Mr. Smith Mr. Smith
Hali!
Jó ez a topic!! Szerintem nagyon izgató lehet egy szét cuccólt, agyonélvezett puncit megint jól telerakni! Szívesen kipróbálnám milyen lehet! smile
#54   2009. 05. 02. szombat 09:27
GUMMIMACI GUMMIMACI
Ez is egy vélemény, de azért javaslom, olvasd végig mégegyszer, mivel erre utaltam a végén...
Az meg hogy Te mit tartasz marhaságnak "élből" csak Téged minősít...
Részemről nem válaszolok Neked többször mert sodródunk az OFF miatti tiltás felé...
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2009. 05. 02. szombat 09:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 02. szombat 09:23
Figy ez marhaság amit írsz ha sokan kurják nyilván tocsog a gecibe a kenés megvan egyébként meg kurva jó síkósitókat lehet kapni.
#53   2009. 05. 02. szombat 09:23
zorn zorn
Figy ez marhaság amit írsz ha sokan kurják nyilván tocsog a gecibe a kenés megvan egyébként meg kurva jó síkósitókat lehet kapni.
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 05. 01. péntek 10:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 01. péntek 10:45
Szia, nem tekintem belepofinak - mivel ez egy forum és erről szól, vélemények, tapasztalások különbözőek.
De szvsz a sperma állaga nem igazán a hüvelyváladékéhoz hasonló és láttam már madamot "bérvagit" kitámogatni a szobából... Bár ahhoz nem kellett "gang", csak egy bewhiskyzett, eltompult másfélórás "második menet".. ebből gondolom, hogy tud sérülni.
Mondjuk valóban nem tudom felmérni, hogy a tömeges "dugás" esetén egy menet hány perc, lehet, hogy sokkal rövidebb a környezet miatt, de a hüvely hosszú együttlétnél -ha már egyszer vagy kétszer "elment " a lány, ki tud száradni szex közben - mondjuk itt sem tudom felmérni, hogy a Nő hüvelye mennyire termel"pluszváladékot" a sok résztvevő hatására..
Lehet igazságod abban, hogy ha a csajszi tényleg imádja - nem sérül. Viszont ha csak "brahiból" próbálja ki, sztem van esélye a sérülésre...
De ez is csak egy vélemény - ráadásul konkrét gangbang tapasztalat nélküli, csak a marathoni szexcsaták tapasztalatai alapján....
A 3:34-es meg kva jó poén volt...
#52   2009. 05. 01. péntek 20:25
dzivka dzivka VIP
mert szerinted nadragkostumben csak vastag (posto farmer)letezik nalunk nyarra vekony anyagbol is lehet kapni (pl syfon selyem stb) de egyebkent nem erdekel hogy elhiszed vagy nem. sajna a tortenet igaz,ep ezert nehez volt le irni. tobben irjatok hogy ilyen novel nem elnetek. ez a le gjobb peldaja hogy a tobbseg egoista."( en a mas nojevel "szabad "novel csinalhatom de az asszony az ugye nem)"
(Ez egy válasz weblui üzenetére (2009. 04. 22. szerda 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 22. szerda 12:26
"(a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol)."...."meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg"...de van itt több olyan részlet is, ami nem életszerű...feleslegesen szőtted be a mesébe... Semmi baj azzal, ha valaki kitalál egy történetet, de akkor ügyeljen a részletekre....
Ha valaki látott már ilyet élőben, vagy videón, az tudhatja, hogy hiába élveznek bele többen egymás után egy punciba, az vagy magától kifolyik, vagy a következő farok kipréseli....tehát a teleélvezés az mondjuk kettő...esetleg három.... De jól hangzik a 8-10 ezt elismerem....
#51   2009. 05. 01. péntek 10:45
GUMMIMACI GUMMIMACI
Szia, nem tekintem belepofinak - mivel ez egy forum és erről szól, vélemények, tapasztalások különbözőek.
De szvsz a sperma állaga nem igazán a hüvelyváladékéhoz hasonló és láttam már madamot "bérvagit" kitámogatni a szobából... Bár ahhoz nem kellett "gang", csak egy bewhiskyzett, eltompult másfélórás "második menet".. ebből gondolom, hogy tud sérülni.
Mondjuk valóban nem tudom felmérni, hogy a tömeges "dugás" esetén egy menet hány perc, lehet, hogy sokkal rövidebb a környezet miatt, de a hüvely hosszú együttlétnél -ha már egyszer vagy kétszer "elment " a lány, ki tud száradni szex közben - mondjuk itt sem tudom felmérni, hogy a Nő hüvelye mennyire termel"pluszváladékot" a sok résztvevő hatására..
Lehet igazságod abban, hogy ha a csajszi tényleg imádja - nem sérül. Viszont ha csak "brahiból" próbálja ki, sztem van esélye a sérülésre...
De ez is csak egy vélemény - ráadásul konkrét gangbang tapasztalat nélküli, csak a marathoni szexcsaták tapasztalatai alapján....
A 3:34-es meg kva jó poén volt...
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2009. 05. 01. péntek 03:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 05. 01. péntek 03:43
Bocsi muszáj bele pofáznom milyen sérülésröl írsz szerinted ha sokan dugnak egy nöt az megsérül,hol láttál te ilyent egy pina nem igazán sérül föleg ha kenve van.Ez most szamárság volt amit írtál.
#50   2009. 05. 01. péntek 03:43
zorn zorn
Bocsi muszáj bele pofáznom milyen sérülésröl írsz szerinted ha sokan dugnak egy nöt az megsérül,hol láttál te ilyent egy pina nem igazán sérül föleg ha kenve van.Ez most szamárság volt amit írtál.
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 06:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 06:21
Szia, bocs a belebüfi, de sztem a max 4-gyel elégedj is meg..
Belegondolni is rossz, hogy ha mondjuk 6-7 fővel számolsz és csak hárman ismételnek - ebből egy-kettő "kicsit kitartóbb", hogy fogsz lent kinézni a végére...
Sztem max 8-10 "menetet " bír ki egy Nő folyamatosan sérülés nélkül.. (Főleg ha ebből 3-4 már hosszabb, ismételt)
S még annyit a végére részemről, hogy egy kitartó pasival is végig lehet egy Nőnek szexelni a hétvégét ájulásig, kettővel meg "járóképtelenre" is...
#49   2009. 05. 01. péntek 03:34
zorn zorn
Szerintem is sok akkor ha már kettönél több pasi van szerintem olyan személytelenné válik csak egy vicc jut az eszembe egy fasi sétál az erdöben és látja 3 an dugnak egy nöt odamegy kérdi van még hely beszálhatok mire mondják neki hely még csak volna de nincs hová állni.
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 14:35
Szia,
Rendkívül értelmes hszeid vannak, a mostani esetben viszont szerintem félreérted piki-éket...
Nem a harmadikkal van a gondja, hanem a címben szereplő tevékenység "nyolcan ugorjunk rá a lányra" elvével..
Ettől függetlenül, egy szingli csajszi nyugodtan belemehet egy 3-4 fős "buliba", de a 7-10 fős "sorbanállás" már csak az "én vagyok a kvajó fej, mert..." - ről szól, nem az élvezetről...
Házaspárnál meg a harmadik bevonása - bár nekem nem jön be - lehet teljesen normális, de a plusz 4-5 kan kicsit már sok lehet...
#48   2009. 05. 01. péntek 03:24
zorn zorn
Szerintem tök igazad van.De 5-6 fiú nem sok habár ki tudja nem irom le a nevét a helynek de voltam ott jött egy csaj kb.40 en megdugták igaz gumival a végén pedig vagy a szájába vagy ahogy sikerült úgy élveztek ebböl csak azt akarom kihámozni volt nála 2 telcsi mindig hívta a fiúját aki otthon halgatta végig.Nem volt hülye csaj dumcsiztam vele valamilyen tanárnö.Csak van ilyen is mondjuk ennyi fiút én sokkalok szerintem 2 normális de akkor is jobb a lányok helyzete engem mikor akarna 6 nö kényeztetni?
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 28. kedd 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 28. kedd 10:19
Én semmiképp nem szeretnék határokat felállítani és önigazolást sem keresek,ahogy írtad, és nem is szeretném offolni ezt a topicot, mert mindezektől függetlenűl, ha a fő témát nézzük, én el nem tudnám képzelni, hogy egyszerre 10 férfi belémélvezzen.Csak a vélemenyemet próbáltam leírni, de úgy látszik itt már azt sem lehet....A "kislányra"meg visszatérve, igen dühitő volt, hogy Ő akarja elmagyarázni, hogy hogyan élvezzük az életet!
Ahogy írtam én is, ez mindenkinek a magánügye, hogy hogyan veszi ezt be a gyomra, és abban teljesen igazatok van, hogy valakinek már a 3-as felállás is egy erkölcsi fertő.Mondjuk az eddigi egy hetes keresésbe is csalódtam,mert úgy látszik, hogy a szájuk nagyobb, mint a tenni való akaraterejük, ha konkréttá válik a téma.Rá kellett jönnöm, hogy írni sok minden lehet,és megint visszatérve a fő storyra, ez is eléggé "mesének" tűnik.De ettől függetlenűl (hogy megint ismétlem magam), jó érzés az is, hogy egy páran hasonlóan gondoljátok, mint mi! kacsint wave
#47   2009. 04. 28. kedd 16:40
videkipar videkipar
Osztjátok ám itt az észt rendesen egymásnak. smile Nem értem miért akarjátok másokra ráerőltetni a saját véleményeteket. Pont az a szép, hogy mindenki másként gondolkodik. Én magam is erősnek tartok egy ilyen sztorit, ha igaz, ha mese, de ilyen kemény kritikákat hozzávágni valakihez aki őszintén megosztotta a kitalált vagy valós élményét illetlennek tartok. Úgy látom, egyre többen vannak itt olyanok, akik nem ide valók erre az oldalra. Olyan érzésem van itt időnként, mint, ha a nudistrandon odajönne valaki okoskodni, hogy illetlen fürdőruha nélkül napozni. Aki úgy érzi, hogy egy-egy téma erős neki, az keressen magának megfelelő fórumtémát, és írjon oda. Tessék tudomásul venni, ilyen is van, aki ezt szereti, és fel is vállalja. Részemről váljék egészségére, és még sok hasonló örömben legyen része. Lehet tükörbe nézni. Én rá se kattintok olyan témára, ami nem érdekel. Pl. a szexmentes övezetben még sosem jártam. smile
#46   2009. 04. 28. kedd 13:59
bazijoe19 bazijoe19
Szerintem nindenki az csinálhat a magánéletében ami neki/neki jól esik. Pl. ha 1 nőnek az a vágya hogy egyszere 10 ffivel legyen együtt, csinálja azt, ha kapcsolatban van akkor azért jó ha a párja beleegyezik. Mért ha valaki részt vesz ilyen oylan párcserés orgiákon, meg akármin az mennyivel jobb? Semmivel, csak más ez is az is. .Sokkal jobb az ha vki kiéli a vágyit normálisan, mármint a párjával v a tudtával, mithogy pl. megcsalja, átveri.
#45   2009. 04. 28. kedd 13:53
Fém_fatál Fém_fatál
Ha már könyvajánló: Nancy Friday: Női szexuális ábrándok.

Érdekes, hasznos, izgalmas, motiváló és gondolatébresztő könyv. Kötelező olvasmánynak kéne lennie gimiben. smile Hogy úgy mondjam, van benne minden, mint a búcsúban.
(Ez egy válasz -ch- üzenetére (2009. 04. 28. kedd 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 28. kedd 12:54
Ajánlom a témához Catherine Millet könyvét,aminek az elolvasása után én is teljesen máshogy álltam a témához.Megértem azokat akiknek ilyen vágyuk van,sőt még egy kicsit irigylem is őket.
Előtte viszont én is kurvának tartottam az ilyen lányokat,magamat meg nagy kannak.
Most már úgy érzem ők is egyenrangúak velem,és tisztelem is őket.
#44   2009. 04. 28. kedd 13:50
Fém_fatál Fém_fatál
Egy másik (női) fórumon a minap volt egy topik, ahol a hölgy felháborodottan mesélte, hogy házigazda barátnője éjjel a füle hallatára dugott a szerelmével. Csak egy függöny választotta el őket, és ő (meg egy számára idegen férfi, lakótárs) végighallgatták a hörgést. És hogy ez milyen megalázó, undorító, és pfuj. Na most, ha csak egyedül lett volna a véleményével, akkor azt mondom, van ilyen. De talán ha hárman mondtuk, hogy héééé, nem TÉGED dugott meg egy talicska apró majom! Miért nem "nyitja meg az elméjét" (ha mást nem is...) és fogja fel úgy a dolgot, mint egy különleges, furcsa, talán groteszk élményt. A csaj és az fórum 80%-a szerint ez valami aljas és elítélendő, alattomos és megalázó dolog volt, és szégyellje magát, aki ilyet tesz a barátnőjével.

Nos, ezek után el lehet képzelni, hogy ha ezek a nők még anonim módon, egy nyamvadt bájcsevely fórumon sem merik kimondani rejtett vágyaikat, (akár egy kamu nick-kel), akkor milyenek lehetnek a való világban? Vagy valóban nincsenek is rejtett, titkolt, akár maguk előtt is szégyellt vágyaik??? Azt azért nehezen hiszem el...
#43   2009. 04. 28. kedd 12:54
-ch- -ch-
Ajánlom a témához Catherine Millet könyvét,aminek az elolvasása után én is teljesen máshogy álltam a témához.Megértem azokat akiknek ilyen vágyuk van,sőt még egy kicsit irigylem is őket.
Előtte viszont én is kurvának tartottam az ilyen lányokat,magamat meg nagy kannak.
Most már úgy érzem ők is egyenrangúak velem,és tisztelem is őket.
#42   2009. 04. 28. kedd 12:45
lyuk78 lyuk78
Mindenkinek van saját vágya ami az ő nromáiba beleférne ha meg tudja valósítani. partnert (normális) találni hozzá viszont közel sem egyszerű. legyen szó + 1 férfiről vagy akár + 6-7 férfiről. Van aki ez izgat van akit az. Valaki rá sem bírna nézni egy feka emberre valaki a fél kezét adna ha bugyijába nyúlhatna. Nem vagyunk egyformák. Nehéz ítéletet hozni magunkkal szemben is mert olyan sok a külső hatás.Egy hülye péld ade életszerű.Itt van ez a nagyszájú nő (mindenki tudja kire gondolok) Most mi haszna volt a nagy szopásból ??? De ő azt mondja neki kellett szüksége volt rá,szerette volna. Ezt a legtöbb ember elítéli azt mondja rá borzalmas,ez a nő nem normális (én is ezt mondom). De ő tudja mit érez ,érzett. Sosem lehet tudni kiben mi bújkál-rejtőzik. Sajnos úgy vélem sok ember nem éli ki vágyait a külvilág az emberek és a behatások végett. (természetesen,nem mutogatós bácsik elfolytott vágyairől és egyébb beteg emberekről beszélek). Ha egy nőt megkefélnek 6an az kurva ,szajha és stb... Pedig az is lehet számára egy überfasza nap volt és 10 éve várt rá,hogy megtörténjen vele. Ha egy férfi ilyenbe részt vesz ??? Na az nagy kan ! Megdugott egy kurvát, szerintem sok embernek ez a gondolkodása. Persze elvenni senki nem akarja azt a nőt akit 6an keféletek a pincébe stb... De milyen jó nézni és rá gondolni nem ? Milyen édesek a tiltott gyümölcsök. Milyen jó lenne részt venni egy ilyen pincés dugásban. Akkor valójában kinek is van igaza ? Mennyivel jobb az aki megcsalja az asszonyt és haza megy puszilgatva a gyerekeit,mint amikor csapnak egy orgiát közösen ? A rendes élet ? 1 ember egy életen át! Van ilyen valóban ? A régi öregek stb... Igen, a nagypapa nem mesél a pikáns történetekről de voltak. Én hallottam nem 1 nem 2 régi történetet.csak akkoriban nem volt internet és hasonló. MM a nő !!!! Pedig küztudott ,hogy sok-sok férfivel ágyba bújt. Még is ma is egy szimbólum, és kurva jól néz ki. (képeken) Szerintem a vita abban az esetben életszerű ha az ember azt mondja neki milyen fasza mert ilyet csinál,az asszony beválalós mert 4-5-6 kurják ,hú de állat ,,de valójában egy megromlott szar kapcsolatban élnek és ez egy védekezési mechanizmus,hogy így vélekedik róla. Találkoztam ilyen emberrel szintén . De biztosan van olyan is akiknél működik ,mert mind a ketten arra vágynak a szexben és megtalálták egymást és együtt kiélik azt amit eddig nem tudtak és valóban szeretik tisztelik egymást. (( valahogy ilyenek nem nagyon mondják,mert nem sokkal bezséltem, vagy ha beszéltem mindig kétségeim vannak,hiszen a legtöbb embernek ez nem normális dolog)) .Így ez a dolog valóban nehéz. Én azt mondom mindenki csinálja azt amitől Ő boldog és a párját ha valóban szereti NEM bántja meg vele. Ellenkező esetben válljon el és élje ki magát !!!
#41   2009. 04. 28. kedd 11:58
vica-tomi vica-tomi VIP
off

Miért ne írhatnád le a véleményed? Ugyan már. Egyszerűen arról van szó, hogy mások párkapcsolatát ne minősítsük a szexuális szokásaik után. wink

on
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 28. kedd 10:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 28. kedd 10:19
Én semmiképp nem szeretnék határokat felállítani és önigazolást sem keresek,ahogy írtad, és nem is szeretném offolni ezt a topicot, mert mindezektől függetlenűl, ha a fő témát nézzük, én el nem tudnám képzelni, hogy egyszerre 10 férfi belémélvezzen.Csak a vélemenyemet próbáltam leírni, de úgy látszik itt már azt sem lehet....A "kislányra"meg visszatérve, igen dühitő volt, hogy Ő akarja elmagyarázni, hogy hogyan élvezzük az életet!
Ahogy írtam én is, ez mindenkinek a magánügye, hogy hogyan veszi ezt be a gyomra, és abban teljesen igazatok van, hogy valakinek már a 3-as felállás is egy erkölcsi fertő.Mondjuk az eddigi egy hetes keresésbe is csalódtam,mert úgy látszik, hogy a szájuk nagyobb, mint a tenni való akaraterejük, ha konkréttá válik a téma.Rá kellett jönnöm, hogy írni sok minden lehet,és megint visszatérve a fő storyra, ez is eléggé "mesének" tűnik.De ettől függetlenűl (hogy megint ismétlem magam), jó érzés az is, hogy egy páran hasonlóan gondoljátok, mint mi! kacsint wave
 
... 20 21 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: duke811 duke811
Nyitás ideje: 2009. 04. 15. szerda
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 01. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!