Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Punciba élvezős gangbang!
Ki volt ilyenen?
Mennyien voltatok?

Az eddigi hozzászólások

... 21 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#40   2009. 04. 28. kedd 10:19
piki1 piki1
Én semmiképp nem szeretnék határokat felállítani és önigazolást sem keresek,ahogy írtad, és nem is szeretném offolni ezt a topicot, mert mindezektől függetlenűl, ha a fő témát nézzük, én el nem tudnám képzelni, hogy egyszerre 10 férfi belémélvezzen.Csak a vélemenyemet próbáltam leírni, de úgy látszik itt már azt sem lehet....A "kislányra"meg visszatérve, igen dühitő volt, hogy Ő akarja elmagyarázni, hogy hogyan élvezzük az életet!
Ahogy írtam én is, ez mindenkinek a magánügye, hogy hogyan veszi ezt be a gyomra, és abban teljesen igazatok van, hogy valakinek már a 3-as felállás is egy erkölcsi fertő.Mondjuk az eddigi egy hetes keresésbe is csalódtam,mert úgy látszik, hogy a szájuk nagyobb, mint a tenni való akaraterejük, ha konkréttá válik a téma.Rá kellett jönnöm, hogy írni sok minden lehet,és megint visszatérve a fő storyra, ez is eléggé "mesének" tűnik.De ettől függetlenűl (hogy megint ismétlem magam), jó érzés az is, hogy egy páran hasonlóan gondoljátok, mint mi! kacsint wave
(Ez egy válasz vica-tomi üzenetére (2009. 04. 28. kedd 07:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 28. kedd 07:49
Valamit igencsak félreértettél, mert nem a 3.-ra vártunk x évet, hanem a gyerekekre

Csak azért gondoltam mert ezt írtad: Mi most jutottunk el oda, mivel érezzük, hogy annyira STABIL és ŐSZINTE a kapcsolatunk, hogy megfűszerezzük egy 3. férfival.

Na, mindenesetre nem is ez a lényeg hanem csak azon csodálkoztam, hogy egy ennyire szabad gondolkodású fórumon is mennyire próbálnak az emberek határokat felállítani és mindenben önigazolást keresni. smile
#39   2009. 04. 28. kedd 07:49
vica-tomi vica-tomi VIP
Valamit igencsak félreértettél, mert nem a 3.-ra vártunk x évet, hanem a gyerekekre

Csak azért gondoltam mert ezt írtad: Mi most jutottunk el oda, mivel érezzük, hogy annyira STABIL és ŐSZINTE a kapcsolatunk, hogy megfűszerezzük egy 3. férfival.

Na, mindenesetre nem is ez a lényeg hanem csak azon csodálkoztam, hogy egy ennyire szabad gondolkodású fórumon is mennyire próbálnak az emberek határokat felállítani és mindenben önigazolást keresni. smile
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 14:13), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 14:13
Valamit igencsak félreértettél, mert nem a 3.-ra vártunk x évet, hanem a gyerekekre, és a komoly életteli dolgokra, hogy addig is bulizhassunk, és azt csináljunk amit akarunk, mert valjuk be őszíntén akinek van már családja, az jóval kevesebb időt tud fordítíni a másikra.Bár ebben az a jó, hogy tudjuk értékrlni azt a kis időt, és azt is "velősen" probáljuk meg eltölteni.Ezt azért írtam, de lehet hogy belebonyolodtam, mert nekem egy 19 éves ne mondja meg, hogy hogyan kell ÉLVEZNI az életet!Főleg nem azt, hogy egyenlővé teszi a sok dugásával, mert én sem vagyok "szent", szerintem a sorozatainkból igen csak kiderűl,és hogy Neked is válaszoljak, nem a 3.-tól várjuk, hogy igazibb legyen a kapcsolatunk, csak megfűszerezzük vele,ha egyáltalán összejön, mert nem mindenáron akarjuk.De azt soha nem tudnám elképzelni, hogy egyszerre 10, mert én inkább 1, vagy max kettő, de az biztos hogy egy jódarabig emlékezni fog rá......Nekem ez fontosabb! felkialtas
#38   2009. 04. 27. hétfő 22:28
Nyúlmedve Nyúlmedve
Az a fő probléma, hogy pillanatokon belül át lehet esni a ló túloldalára.
A kellemes, harmonikus " csipetnyi fűszeres" játékból, amit akár egymás előtti szerelmeskedés, vagy egy buja hármas vagy négyes szeretkezés jelenthet jön a túlzásba vitt, a mindent bele, a túlborsozott és túlcsilizett, az elsózott valami...
Az "imádott nő", az életre választott társ nem szabad, hogy akár saját akaratából (aminek többségét erőst kétlem!) egy szexuális tárggyá silányuljon, és nem szabad ilyet társként vagy férjként sem kérni, sem elvárni tőle.

Mi is harminc pluszosak vagyunk, sok-sok éve együtt élünk. Sok mindenre kíváncsiak vagyunk, sok mindenre nyitottak vagyunk, de egy ilyen 8-10 fős gangbang abszolút elképzelhetetlen dolog a felfogásunk szerint. De elfogadom, hogy van olyan, aki ezt szereti.
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 23. csütörtök 07:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 23. csütörtök 07:06
Szerintem is így van!!!Ezt a gyerekeim anyjával,az confused imádot NŐvel megtenni,elég dúrva... confused
#37   2009. 04. 27. hétfő 21:52
piki1 piki1
Te legalább érted...
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 14:35
Szia,
Rendkívül értelmes hszeid vannak, a mostani esetben viszont szerintem félreérted piki-éket...
Nem a harmadikkal van a gondja, hanem a címben szereplő tevékenység "nyolcan ugorjunk rá a lányra" elvével..
Ettől függetlenül, egy szingli csajszi nyugodtan belemehet egy 3-4 fős "buliba", de a 7-10 fős "sorbanállás" már csak az "én vagyok a kvajó fej, mert..." - ről szól, nem az élvezetről...
Házaspárnál meg a harmadik bevonása - bár nekem nem jön be - lehet teljesen normális, de a plusz 4-5 kan kicsit már sok lehet...
#36   2009. 04. 27. hétfő 14:47
tzl tzl
Kedves gumimaci, nem értettem félre pikiéket, tudom, hogy nem a harmadikkal van gondja, hiszen épp ők is harmadikat keresnek.
Mivel nem vagyok nő, így fogalmam sincs, hogy miről szól 1 pasi, 2 pasi, 7-8 pasi, de azt tudom, hogy az emberek sokfélék és attól, hogy valakinek nem jön be 7-8 pasi (de pl. 2 igen), az nem azt jelenti, hogy csak ez lehet a normális. Másnak attól még bejöhet akár a 7-8 pasi is és ugyanúgy élvezheti, mint más az egy szem férjét egész életében, vagy éppen a férjét és még egy pasit. Nem gondolom, hogy az eltérő igények, vágyak feljogosítanak bárkit is arra, hogy olyan dologról nyilatkozzon, ami egyáltalán nem derül ki a másik vágyaiból (lásd pl. hogy biztosan nem szeretheti a párja a lányt, ha hagyja, hogy ilyen sokan megdugják. Pont erre próbáltam rávilágítani azzal, hogy emlegettem azokat, akik a 2 pasit sem tartják elfogadhatónak, mert a birtoklási vágyat a szerelem alapkövének tartják.) Legalább az ilyen fórumokon, ahol alapállás a "normalitástól" való eltérés, ne kiáltozzunk már kígyót-békát azokra, akik egy kicsit másképp gondolkoznak és esetleg olyan is belefér nekik szexuálisan, ami nekünk már nem. De szerintem ne offoljuk szét a topicot, én is csak azért szóltam bele, mert nagyon bántónak éreztem pikiék szavait exhib_girl felé.
Nekem egyébként beleférne, ha egyszerre több pasi kényeztetné a feleségem, szívesen megnézném egyszerre 3-4 pasival, de erre minden valószínűség szerint soha nem fog sor kerülni, maradunk a hármas felállásnál.
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 14:35
Szia,
Rendkívül értelmes hszeid vannak, a mostani esetben viszont szerintem félreérted piki-éket...
Nem a harmadikkal van a gondja, hanem a címben szereplő tevékenység "nyolcan ugorjunk rá a lányra" elvével..
Ettől függetlenül, egy szingli csajszi nyugodtan belemehet egy 3-4 fős "buliba", de a 7-10 fős "sorbanállás" már csak az "én vagyok a kvajó fej, mert..." - ről szól, nem az élvezetről...
Házaspárnál meg a harmadik bevonása - bár nekem nem jön be - lehet teljesen normális, de a plusz 4-5 kan kicsit már sok lehet...
#35   2009. 04. 27. hétfő 14:35
GUMMIMACI GUMMIMACI
Szia,
Rendkívül értelmes hszeid vannak, a mostani esetben viszont szerintem félreérted piki-éket...
Nem a harmadikkal van a gondja, hanem a címben szereplő tevékenység "nyolcan ugorjunk rá a lányra" elvével..
Ettől függetlenül, egy szingli csajszi nyugodtan belemehet egy 3-4 fős "buliba", de a 7-10 fős "sorbanállás" már csak az "én vagyok a kvajó fej, mert..." - ről szól, nem az élvezetről...
Házaspárnál meg a harmadik bevonása - bár nekem nem jön be - lehet teljesen normális, de a plusz 4-5 kan kicsit már sok lehet...
(Ez egy válasz tzl üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 14:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 14:28
Ezzel csak az a gond, hogy ki szabja meg, mennyi idő telhet el úgy, hogy a férfi csak téged kíván és te csak őt kívánod? Ti 7 éve vagytok együtt, nálatok már jöhet a 3., mégis szerethet téged igazán a férjed, ők csak 2 éve vannak együtt, náluk ez kizárt? Miért nem tudjuk elfogadni, hogy mindenki másképp működik, főleg, ha az alaphelyzet ugyanaz, csak az odavezető út hossza különbözik nálatok? Nektek 7 évre volt szükségetek, hogy kialakuljon az a bizalom, ami szükséges egy 3. beengedéséhez, 7 év kellett, hogy biztosan tudjátok, a szeretetnek nem feltétlenül velejárója a kizárólagos birtoklás, de miért vagy benne biztos, hogy másnak is szükséges ehhez hét év?
Sokan egész életükben úgy tartják, hogy "a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az csak az övé legyen!". Egész életében, nem csak 7 évig. Akkor most hozzájuk képest nálatok "szerintem Ő nem szerethet igazán"? Fogadjuk már el, hogy minden pár másképp működik és attól, hogy nálatok valami úgy alakul, ahogy, attól még másnál alakulhat másképp és az is lehet annyira normális, mint nálatok. Főleg, hogy itt is hány olyan vélemény van, amelyik csak azt tartja elfogadhatónak, ha a házaspár csak egymással él nemi életet és egy harmadik beengedése az ágyba komplett erkölcsi fertő.
#34   2009. 04. 27. hétfő 14:28
tzl tzl
Ezzel csak az a gond, hogy ki szabja meg, mennyi idő telhet el úgy, hogy a férfi csak téged kíván és te csak őt kívánod? Ti 7 éve vagytok együtt, nálatok már jöhet a 3., mégis szerethet téged igazán a férjed, ők csak 2 éve vannak együtt, náluk ez kizárt? Miért nem tudjuk elfogadni, hogy mindenki másképp működik, főleg, ha az alaphelyzet ugyanaz, csak az odavezető út hossza különbözik nálatok? Nektek 7 évre volt szükségetek, hogy kialakuljon az a bizalom, ami szükséges egy 3. beengedéséhez, 7 év kellett, hogy biztosan tudjátok, a szeretetnek nem feltétlenül velejárója a kizárólagos birtoklás, de miért vagy benne biztos, hogy másnak is szükséges ehhez hét év?
Sokan egész életükben úgy tartják, hogy "a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az csak az övé legyen!". Egész életében, nem csak 7 évig. Akkor most hozzájuk képest nálatok "szerintem Ő nem szerethet igazán"? Fogadjuk már el, hogy minden pár másképp működik és attól, hogy nálatok valami úgy alakul, ahogy, attól még másnál alakulhat másképp és az is lehet annyira normális, mint nálatok. Főleg, hogy itt is hány olyan vélemény van, amelyik csak azt tartja elfogadhatónak, ha a házaspár csak egymással él nemi életet és egy harmadik beengedése az ágyba komplett erkölcsi fertő.
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 26. vasárnap 22:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 26. vasárnap 22:17
Először is Pikiné vagyok!Igazából fogalmam nincs, hogy miről beszélsz?!Elég "ötlettelen"vagy, ha Neked az élet élvezése=minnél többen dugjanak szét(de Te ezt meg is érdemelnéd).Tudod én 19 évesen nem tudtam volna elképzelni, nemhogy tervezgetni komolyan az életem egy olyan férfival, akivel a 2 éves kapcsolatunk alatt még 30 megdugtak,mert szerintem Ő nem szerethet igazán.Tudod a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az egyenlőre csak az övé legyen!(Srácok most megcáfolhattok!)Mi lassan 7 éve élünk együtt, és az utolsó 4 évben két gyermeket is szültem Neki.Mivel most 31 évesek vagyunk, elhiheted, hogy mi is azért nem siettük el a dolgot,mert ÉLVEZTÜK AZ ÉLETET!Amit persze most is buck , csak bátran nézd meg a sorozatainkat "kicsilány"!Mi most jutottunk el oda, mivel érezzük, hogy annyira STABIL és ŐSZINTE a kapcsolatunk, hogy megfűszerezzük egy 3. férfival.Csak tudod ehhez fel kell nőni, és ezt most inkább agyilag értem!De igazából mindenki csinálja úgy ahogy akarja, ez az ő magánügye, csak tudjon magával elszámolni néhanap,és ezt most már arra is értem ahonnan kiindultunk "dzivka" történetére. ejnye1
#33   2009. 04. 27. hétfő 14:13
piki1 piki1
Valamit igencsak félreértettél, mert nem a 3.-ra vártunk x évet, hanem a gyerekekre, és a komoly életteli dolgokra, hogy addig is bulizhassunk, és azt csináljunk amit akarunk, mert valjuk be őszíntén akinek van már családja, az jóval kevesebb időt tud fordítíni a másikra.Bár ebben az a jó, hogy tudjuk értékrlni azt a kis időt, és azt is "velősen" probáljuk meg eltölteni.Ezt azért írtam, de lehet hogy belebonyolodtam, mert nekem egy 19 éves ne mondja meg, hogy hogyan kell ÉLVEZNI az életet!Főleg nem azt, hogy egyenlővé teszi a sok dugásával, mert én sem vagyok "szent", szerintem a sorozatainkból igen csak kiderűl,és hogy Neked is válaszoljak, nem a 3.-tól várjuk, hogy igazibb legyen a kapcsolatunk, csak megfűszerezzük vele,ha egyáltalán összejön, mert nem mindenáron akarjuk.De azt soha nem tudnám elképzelni, hogy egyszerre 10, mert én inkább 1, vagy max kettő, de az biztos hogy egy jódarabig emlékezni fog rá......Nekem ez fontosabb! felkialtas
(Ez egy válasz vica-tomi üzenetére (2009. 04. 27. hétfő 08:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 27. hétfő 08:10
... szerintem Ő nem szerethet igazán. Tudod a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az egyenlőre csak az övé legyen!

Ez szerintem egy nagyon sommás kijelentés. Attól még, hogy Ti vártatok x évet arra, hogy bevegyetek egy 3. férfit az ágyatokba még nem lesz úgymond igazibb a kapcsolatotok. Közhelyek: minden párkapcsolat más, a benne szereplő emberek is mások, a szexhez való viszonyuk is más...
#32   2009. 04. 27. hétfő 08:10
vica-tomi vica-tomi VIP
... szerintem Ő nem szerethet igazán. Tudod a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az egyenlőre csak az övé legyen!

Ez szerintem egy nagyon sommás kijelentés. Attól még, hogy Ti vártatok x évet arra, hogy bevegyetek egy 3. férfit az ágyatokba még nem lesz úgymond igazibb a kapcsolatotok. Közhelyek: minden párkapcsolat más, a benne szereplő emberek is mások, a szexhez való viszonyuk is más...
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 26. vasárnap 22:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 26. vasárnap 22:17
Először is Pikiné vagyok!Igazából fogalmam nincs, hogy miről beszélsz?!Elég "ötlettelen"vagy, ha Neked az élet élvezése=minnél többen dugjanak szét(de Te ezt meg is érdemelnéd).Tudod én 19 évesen nem tudtam volna elképzelni, nemhogy tervezgetni komolyan az életem egy olyan férfival, akivel a 2 éves kapcsolatunk alatt még 30 megdugtak,mert szerintem Ő nem szerethet igazán.Tudod a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az egyenlőre csak az övé legyen!(Srácok most megcáfolhattok!)Mi lassan 7 éve élünk együtt, és az utolsó 4 évben két gyermeket is szültem Neki.Mivel most 31 évesek vagyunk, elhiheted, hogy mi is azért nem siettük el a dolgot,mert ÉLVEZTÜK AZ ÉLETET!Amit persze most is buck , csak bátran nézd meg a sorozatainkat "kicsilány"!Mi most jutottunk el oda, mivel érezzük, hogy annyira STABIL és ŐSZINTE a kapcsolatunk, hogy megfűszerezzük egy 3. férfival.Csak tudod ehhez fel kell nőni, és ezt most inkább agyilag értem!De igazából mindenki csinálja úgy ahogy akarja, ez az ő magánügye, csak tudjon magával elszámolni néhanap,és ezt most már arra is értem ahonnan kiindultunk "dzivka" történetére. ejnye1
#31   2009. 04. 27. hétfő 06:21
GUMMIMACI GUMMIMACI
Szia, bocs a belebüfi, de sztem a max 4-gyel elégedj is meg..
Belegondolni is rossz, hogy ha mondjuk 6-7 fővel számolsz és csak hárman ismételnek - ebből egy-kettő "kicsit kitartóbb", hogy fogsz lent kinézni a végére...
Sztem max 8-10 "menetet " bír ki egy Nő folyamatosan sérülés nélkül.. (Főleg ha ebből 3-4 már hosszabb, ismételt)
S még annyit a végére részemről, hogy egy kitartó pasival is végig lehet egy Nőnek szexelni a hétvégét ájulásig, kettővel meg "járóképtelenre" is...
#30   2009. 04. 26. vasárnap 22:17
piki1 piki1
Először is Pikiné vagyok!Igazából fogalmam nincs, hogy miről beszélsz?!Elég "ötlettelen"vagy, ha Neked az élet élvezése=minnél többen dugjanak szét(de Te ezt meg is érdemelnéd).Tudod én 19 évesen nem tudtam volna elképzelni, nemhogy tervezgetni komolyan az életem egy olyan férfival, akivel a 2 éves kapcsolatunk alatt még 30 megdugtak,mert szerintem Ő nem szerethet igazán.Tudod a férfiak legnagyobb büszkesége az lehet, hogy akivel komolyan gondolják az életet ,az egyenlőre csak az övé legyen!(Srácok most megcáfolhattok!)Mi lassan 7 éve élünk együtt, és az utolsó 4 évben két gyermeket is szültem Neki.Mivel most 31 évesek vagyunk, elhiheted, hogy mi is azért nem siettük el a dolgot,mert ÉLVEZTÜK AZ ÉLETET!Amit persze most is buck , csak bátran nézd meg a sorozatainkat "kicsilány"!Mi most jutottunk el oda, mivel érezzük, hogy annyira STABIL és ŐSZINTE a kapcsolatunk, hogy megfűszerezzük egy 3. férfival.Csak tudod ehhez fel kell nőni, és ezt most inkább agyilag értem!De igazából mindenki csinálja úgy ahogy akarja, ez az ő magánügye, csak tudjon magával elszámolni néhanap,és ezt most már arra is értem ahonnan kiindultunk "dzivka" történetére. ejnye1
#29   2009. 04. 26. vasárnap 21:58
piki1 piki1
19 évesen,miről beszélsz?!Annyi idősen valóban a mennyiségre volt büszke az ember(meg mint férfi),most már csak a minőségre!Olvasd el Zorn hozzászólását a Férjem jelenlétében...témánál,szerintem az eleje az nagyon igaz!!!! confused
#28   2009. 04. 25. szombat 16:25
piki1 piki1
Igazad van Édesem!Én meg ha csak egy napra lehetnék férfi crazya ,jó szétdugnám, aztán leszarnám,lehugyoznám!!!!!!!!!!!!!!Nemcsoda , hogy a férfiak azt tartják rólunk, hogy "agyatlanok" vagyunk.Ilyen esetben,igazuk is van.Ezeknek a nőknek annyira alacsony lehet az IQ-juk, hogy nagyítóval nem lehetne megtalálni, mert csak ezeknek van az ilyen" dologhoz "gyomruk!!!!!! gun
Pikine.1 voltam

(miért nem két nicnévről írtok, akkor nincs ez a sok félreértés! -csak 1 regisztráció kérdése-) :tom confused
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 25. szombat 16:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 25. szombat 16:16
Nincs ezzel semmi gond,ha nem egy komoly kapcsolatba vagy.Férfiként,ha egyedül álló lennék biztos jó buli lenne.De az a nem mindegy,hogy utánna/lehet,hogy jó volt,ami kétséges,mert anny violent i emberrel nem tudsz velősen foglalkozni/ mit gondolok Rólad:Fasza volt,jól szétkurtuk,televágtuk!!Ha-Ha !Semmi tartásod nincs!!!Hogy nézel tükörbe,jól szétbasztak,megaláztak,kiröhögtek,hú,de király volt!!!
#27   2009. 04. 25. szombat 16:16
piki1 piki1
Nincs ezzel semmi gond,ha nem egy komoly kapcsolatba vagy.Férfiként,ha egyedül álló lennék biztos jó buli lenne.De az a nem mindegy,hogy utánna/lehet,hogy jó volt,ami kétséges,mert anny violent i emberrel nem tudsz velősen foglalkozni/ mit gondolok Rólad:Fasza volt,jól szétkurtuk,televágtuk!!Ha-Ha !Semmi tartásod nincs!!!Hogy nézel tükörbe,jól szétbasztak,megaláztak,kiröhögtek,hú,de király volt!!!
#26   2009. 04. 24. péntek 10:42
X Törölt felhasználó (414866) VIP
Különbséget kell tenni a hagyom magam és az élvezetes szex között! Azt még elhiszem ha 3-4 pasival jól érzi magát ,de ha kb. 10 ember megy végig rajta az csak szét teszem a lábam semmi más!
#25   2009. 04. 23. csütörtök 19:33
X Törölt felhasználó (414866) VIP
Szerintem nem sok pasi hagyná, hogy a nején egy egész hadsereg végig vonuljon! confused De ha mégis van , akkor nagyot tévedtem! Ez én szerény véleményem szerint undorító történet volt, sőt hihetetlen! levele
(Ez egy válasz piki1 üzenetére (2009. 04. 23. csütörtök 07:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 23. csütörtök 07:06
Szerintem is így van!!!Ezt a gyerekeim anyjával,az confused imádot NŐvel megtenni,elég dúrva... confused
#24   2009. 04. 23. csütörtök 07:06
piki1 piki1
Szerintem is így van!!!Ezt a gyerekeim anyjával,az confused imádot NŐvel megtenni,elég dúrva... confused
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2009. 04. 21. kedd 21:47), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 21:47
Te dolgod.
Ki-ki olyan fogadást köt, melyet bevesz a gyomra, a lelkiismerete, a tisztessége.
Nem mondom, hogy elítélendő a gangbang, mert nem az. De csak akkor nem tartom annak, ha nem az imádott nőmmel, nem a gyermekeim anyjával, nem az egy életre választott társammal esik meg.
Szerintem a feleséggel közösen lehet akár swingerezni, akár párt cserélgetni, akár csoport szexelni, akár nyitott házasságban élni, de sohasem lehet ürítőedényként felkínálni számolatlanul idegen férfiak tucatjainak.
Ha viszont a feleségnek erre van igénye, akkor csinálja nyugodtan, mint elvált nő, mert nekem ilyen asszony nem kéne!
Ez ilyen egyszerű az életfelfogásom szerint.
De mindenki más.
#23   2009. 04. 22. szerda 22:56
X Törölt felhasználó (217845)
Azért majd vigyetek orvosi papírt!
#22   2009. 04. 22. szerda 19:01
zorn zorn
Jól hangzik csak nem túl hihetö.
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 04. 21. kedd 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 17:19
4-5eve voltunk hazasok mikor az elozo lebukasok miatt egy kisseb feltekenysegi vitam volt a nejemmel mikor a szorakozo hej elott meg allt egy katonai tgk s ahogy a bakak leugraltak volt koztuk egy ket ismerose a nejemnek, a vita miat kicsit mergesen ugy felvalrol oda vetette;latod ha nem lennel velem most szorakozhatnek a katona sracokkal,mire en valami ilyesmit valaszoltam akarod mondani hogy egy-kettovel kozuluk mire o "fogadjunk hogy kielegitem mindegyiket" elo kinevettem de a vegen fogadtunk(a tet az volt hogy ha o nyer akkor azzal es akkor szeretkezhet akivel s amikor csak kedve tamad en meg felveszem az o szenyes fehernemujet)kiderult hogy a katonakkal is fogadott hogy mibe nem emlekszem.aztan a katonak korbe altak nekem meg egy sorosuveget kellet megpergetnem a kor kozepen akire az uveg szajja mutatott felre ment az asszonnyal ahogy vissza jottek pergetes es igy tovabb mig az utolsoval is visszajott,ekkor igy szolt a bakakhoz no akinek meg all jojjon mert o is szeretne kielegulni felre vonultunk mindnyajan ahol a sracok kezelesbe vettek az asszonyt volt hogy egyszerre harom fasz is volt benne pl.ketto a puncijaban egy a szajaban vagy egy a punciba egy a popoba egy a szajaba.mire vegeztek tele geciztek mindenet a vegen mivel mar allo fasz nem volt a sracok elismertek hogy o nyert( persze en se tehettem mast nekem is elkellet ismernem) ugy ahogy volt tetotol talpig gecisen feloltozott (a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol) s miutan vettem neki egy oltozet uj ruhat mive elvesztettem a fogadast huzakodva de felvettem az o ruhajat(meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg bar ahogy at volt azva teljesen at latszott acsipkes selyem bugyi a fogadas tobbi reszekent mar masnap elkellet neznem hogy a muszaki igazgatoval toltotte az ejszakat azota nyiltan kefel a barataival
#21   2009. 04. 22. szerda 12:26
weblui weblui
"(a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol)."...."meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg"...de van itt több olyan részlet is, ami nem életszerű...feleslegesen szőtted be a mesébe... Semmi baj azzal, ha valaki kitalál egy történetet, de akkor ügyeljen a részletekre....
Ha valaki látott már ilyet élőben, vagy videón, az tudhatja, hogy hiába élveznek bele többen egymás után egy punciba, az vagy magától kifolyik, vagy a következő farok kipréseli....tehát a teleélvezés az mondjuk kettő...esetleg három.... De jól hangzik a 8-10 ezt elismerem....
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2009. 04. 18. szombat 02:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 18. szombat 02:43
Az "izgat, ha megdugják"-.ban olvasva a történeteidet, s ezt is hozzáadva kérdezem, hogy miért nem szervez a férjed ilyen gangbangot? Nagyon izgi lehetne és akkor olyanok dugnának meg sorban egymás után, akik nem félénkek. Én is nagyon szívesen jelentkeznék!
 
... 21 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: duke811 duke811
Nyitás ideje: 2009. 04. 15. szerda
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 01. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!