Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Punciba élvezős gangbang!
Ki volt ilyenen?
Mennyien voltatok?

Az eddigi hozzászólások

... 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#20   2009. 04. 22. szerda 09:28
-ch- -ch-
Én el tudom fogadni valósnak a történetet,és azt is meg tudom érteni hogy valakik így élik az életüket.És azt is el tudom fogadni, hogy még talán valamiféle szerelem is van közöttük.Tölthetnél fel képeket is,had lássuk dzivkánét.
#19   2009. 04. 21. kedd 23:08
Andras_39 Andras_39
Ragyogó a helyesírásod. Olyan, mint a történet.

(a fórumban NEM kritizáljuk senki helyesírását, a tartalom a lényegesebb szempont!!!) :tom ejnye1
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 04. 21. kedd 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 17:19
4-5eve voltunk hazasok mikor az elozo lebukasok miatt egy kisseb feltekenysegi vitam volt a nejemmel mikor a szorakozo hej elott meg allt egy katonai tgk s ahogy a bakak leugraltak volt koztuk egy ket ismerose a nejemnek, a vita miat kicsit mergesen ugy felvalrol oda vetette;latod ha nem lennel velem most szorakozhatnek a katona sracokkal,mire en valami ilyesmit valaszoltam akarod mondani hogy egy-kettovel kozuluk mire o "fogadjunk hogy kielegitem mindegyiket" elo kinevettem de a vegen fogadtunk(a tet az volt hogy ha o nyer akkor azzal es akkor szeretkezhet akivel s amikor csak kedve tamad en meg felveszem az o szenyes fehernemujet)kiderult hogy a katonakkal is fogadott hogy mibe nem emlekszem.aztan a katonak korbe altak nekem meg egy sorosuveget kellet megpergetnem a kor kozepen akire az uveg szajja mutatott felre ment az asszonnyal ahogy vissza jottek pergetes es igy tovabb mig az utolsoval is visszajott,ekkor igy szolt a bakakhoz no akinek meg all jojjon mert o is szeretne kielegulni felre vonultunk mindnyajan ahol a sracok kezelesbe vettek az asszonyt volt hogy egyszerre harom fasz is volt benne pl.ketto a puncijaban egy a szajaban vagy egy a punciba egy a popoba egy a szajaba.mire vegeztek tele geciztek mindenet a vegen mivel mar allo fasz nem volt a sracok elismertek hogy o nyert( persze en se tehettem mast nekem is elkellet ismernem) ugy ahogy volt tetotol talpig gecisen feloltozott (a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol) s miutan vettem neki egy oltozet uj ruhat mive elvesztettem a fogadast huzakodva de felvettem az o ruhajat(meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg bar ahogy at volt azva teljesen at latszott acsipkes selyem bugyi a fogadas tobbi reszekent mar masnap elkellet neznem hogy a muszaki igazgatoval toltotte az ejszakat azota nyiltan kefel a barataival
#18   2009. 04. 21. kedd 21:47
Nyúlmedve Nyúlmedve
Te dolgod.
Ki-ki olyan fogadást köt, melyet bevesz a gyomra, a lelkiismerete, a tisztessége.
Nem mondom, hogy elítélendő a gangbang, mert nem az. De csak akkor nem tartom annak, ha nem az imádott nőmmel, nem a gyermekeim anyjával, nem az egy életre választott társammal esik meg.
Szerintem a feleséggel közösen lehet akár swingerezni, akár párt cserélgetni, akár csoport szexelni, akár nyitott házasságban élni, de sohasem lehet ürítőedényként felkínálni számolatlanul idegen férfiak tucatjainak.
Ha viszont a feleségnek erre van igénye, akkor csinálja nyugodtan, mint elvált nő, mert nekem ilyen asszony nem kéne!
Ez ilyen egyszerű az életfelfogásom szerint.
De mindenki más.
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 04. 21. kedd 20:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 20:46
lehet hogy kikellet volna dobnom de akkor nem lennek becsuletes elvesztettem a fogadast igy most bele kell nyugodnom hogy a ma is imadot nejem masokkal is kefel a masik MIVEL SZERETEM MIERT KELL HOGY FAJJON AMI NEKI JOL ESIK
#17   2009. 04. 21. kedd 20:46
dzivka dzivka
lehet hogy kikellet volna dobnom de akkor nem lennek becsuletes elvesztettem a fogadast igy most bele kell nyugodnom hogy a ma is imadot nejem masokkal is kefel a masik MIVEL SZERETEM MIERT KELL HOGY FAJJON AMI NEKI JOL ESIK
(Ez egy válasz Nyúlmedve üzenetére (2009. 04. 21. kedd 19:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 19:30
Ha ez kitaláció, akkor szórakoztatóbban is el lehetett volna mesélni, ha viszont igaz az utolsó szóig, akkor gyomorforgató a történet, és szerintem a férfiak 99.9 százaléka már rég kidobta volna a nőt.
#16   2009. 04. 21. kedd 20:42
dzivka dzivka
nem szamoltam de nekem ugy tunt rengeteg,a nejem szerint meg csak egyparan, o azota tobszor is reszt vet hasonlo "szorakozason"de en ezeken mar nem vettem reszt eloszor is mert szegyenlem azt akis poposom,masik az elvesztett fogadas felteteleit betartva ma is a nejem elozoleg viselt fehernemujeben jarok,
(Ez egy válasz bazijoe19 üzenetére (2009. 04. 21. kedd 17:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 17:57
Belevalő nő lehet a feleséged az biztos. Többet nem csináltatok hasonlót? Hány katona is lehetett a teherautón? 10 biztos.
#15   2009. 04. 21. kedd 19:30
Nyúlmedve Nyúlmedve
Ha ez kitaláció, akkor szórakoztatóbban is el lehetett volna mesélni, ha viszont igaz az utolsó szóig, akkor gyomorforgató a történet, és szerintem a férfiak 99.9 százaléka már rég kidobta volna a nőt.
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 04. 21. kedd 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 17:19
4-5eve voltunk hazasok mikor az elozo lebukasok miatt egy kisseb feltekenysegi vitam volt a nejemmel mikor a szorakozo hej elott meg allt egy katonai tgk s ahogy a bakak leugraltak volt koztuk egy ket ismerose a nejemnek, a vita miat kicsit mergesen ugy felvalrol oda vetette;latod ha nem lennel velem most szorakozhatnek a katona sracokkal,mire en valami ilyesmit valaszoltam akarod mondani hogy egy-kettovel kozuluk mire o "fogadjunk hogy kielegitem mindegyiket" elo kinevettem de a vegen fogadtunk(a tet az volt hogy ha o nyer akkor azzal es akkor szeretkezhet akivel s amikor csak kedve tamad en meg felveszem az o szenyes fehernemujet)kiderult hogy a katonakkal is fogadott hogy mibe nem emlekszem.aztan a katonak korbe altak nekem meg egy sorosuveget kellet megpergetnem a kor kozepen akire az uveg szajja mutatott felre ment az asszonnyal ahogy vissza jottek pergetes es igy tovabb mig az utolsoval is visszajott,ekkor igy szolt a bakakhoz no akinek meg all jojjon mert o is szeretne kielegulni felre vonultunk mindnyajan ahol a sracok kezelesbe vettek az asszonyt volt hogy egyszerre harom fasz is volt benne pl.ketto a puncijaban egy a szajaban vagy egy a punciba egy a popoba egy a szajaba.mire vegeztek tele geciztek mindenet a vegen mivel mar allo fasz nem volt a sracok elismertek hogy o nyert( persze en se tehettem mast nekem is elkellet ismernem) ugy ahogy volt tetotol talpig gecisen feloltozott (a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol) s miutan vettem neki egy oltozet uj ruhat mive elvesztettem a fogadast huzakodva de felvettem az o ruhajat(meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg bar ahogy at volt azva teljesen at latszott acsipkes selyem bugyi a fogadas tobbi reszekent mar masnap elkellet neznem hogy a muszaki igazgatoval toltotte az ejszakat azota nyiltan kefel a barataival
#14   2009. 04. 21. kedd 17:57
bazijoe19 bazijoe19
Belevalő nő lehet a feleséged az biztos. Többet nem csináltatok hasonlót? Hány katona is lehetett a teherautón? 10 biztos.
(Ez egy válasz dzivka üzenetére (2009. 04. 21. kedd 17:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 21. kedd 17:19
4-5eve voltunk hazasok mikor az elozo lebukasok miatt egy kisseb feltekenysegi vitam volt a nejemmel mikor a szorakozo hej elott meg allt egy katonai tgk s ahogy a bakak leugraltak volt koztuk egy ket ismerose a nejemnek, a vita miat kicsit mergesen ugy felvalrol oda vetette;latod ha nem lennel velem most szorakozhatnek a katona sracokkal,mire en valami ilyesmit valaszoltam akarod mondani hogy egy-kettovel kozuluk mire o "fogadjunk hogy kielegitem mindegyiket" elo kinevettem de a vegen fogadtunk(a tet az volt hogy ha o nyer akkor azzal es akkor szeretkezhet akivel s amikor csak kedve tamad en meg felveszem az o szenyes fehernemujet)kiderult hogy a katonakkal is fogadott hogy mibe nem emlekszem.aztan a katonak korbe altak nekem meg egy sorosuveget kellet megpergetnem a kor kozepen akire az uveg szajja mutatott felre ment az asszonnyal ahogy vissza jottek pergetes es igy tovabb mig az utolsoval is visszajott,ekkor igy szolt a bakakhoz no akinek meg all jojjon mert o is szeretne kielegulni felre vonultunk mindnyajan ahol a sracok kezelesbe vettek az asszonyt volt hogy egyszerre harom fasz is volt benne pl.ketto a puncijaban egy a szajaban vagy egy a punciba egy a popoba egy a szajaba.mire vegeztek tele geciztek mindenet a vegen mivel mar allo fasz nem volt a sracok elismertek hogy o nyert( persze en se tehettem mast nekem is elkellet ismernem) ugy ahogy volt tetotol talpig gecisen feloltozott (a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol) s miutan vettem neki egy oltozet uj ruhat mive elvesztettem a fogadast huzakodva de felvettem az o ruhajat(meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg bar ahogy at volt azva teljesen at latszott acsipkes selyem bugyi a fogadas tobbi reszekent mar masnap elkellet neznem hogy a muszaki igazgatoval toltotte az ejszakat azota nyiltan kefel a barataival
#13   2009. 04. 21. kedd 17:19
dzivka dzivka
4-5eve voltunk hazasok mikor az elozo lebukasok miatt egy kisseb feltekenysegi vitam volt a nejemmel mikor a szorakozo hej elott meg allt egy katonai tgk s ahogy a bakak leugraltak volt koztuk egy ket ismerose a nejemnek, a vita miat kicsit mergesen ugy felvalrol oda vetette;latod ha nem lennel velem most szorakozhatnek a katona sracokkal,mire en valami ilyesmit valaszoltam akarod mondani hogy egy-kettovel kozuluk mire o "fogadjunk hogy kielegitem mindegyiket" elo kinevettem de a vegen fogadtunk(a tet az volt hogy ha o nyer akkor azzal es akkor szeretkezhet akivel s amikor csak kedve tamad en meg felveszem az o szenyes fehernemujet)kiderult hogy a katonakkal is fogadott hogy mibe nem emlekszem.aztan a katonak korbe altak nekem meg egy sorosuveget kellet megpergetnem a kor kozepen akire az uveg szajja mutatott felre ment az asszonnyal ahogy vissza jottek pergetes es igy tovabb mig az utolsoval is visszajott,ekkor igy szolt a bakakhoz no akinek meg all jojjon mert o is szeretne kielegulni felre vonultunk mindnyajan ahol a sracok kezelesbe vettek az asszonyt volt hogy egyszerre harom fasz is volt benne pl.ketto a puncijaban egy a szajaban vagy egy a punciba egy a popoba egy a szajaba.mire vegeztek tele geciztek mindenet a vegen mivel mar allo fasz nem volt a sracok elismertek hogy o nyert( persze en se tehettem mast nekem is elkellet ismernem) ugy ahogy volt tetotol talpig gecisen feloltozott (a vekony nyari ruha rogton teljesen at azott a sok gecitol) s miutan vettem neki egy oltozet uj ruhat mive elvesztettem a fogadast huzakodva de felvettem az o ruhajat(meg jo hogy nadragkosztum volt rajta elozoleg bar ahogy at volt azva teljesen at latszott acsipkes selyem bugyi a fogadas tobbi reszekent mar masnap elkellet neznem hogy a muszaki igazgatoval toltotte az ejszakat azota nyiltan kefel a barataival
#12   2009. 04. 18. szombat 02:43
kandurmarci kandurmarci
Az "izgat, ha megdugják"-.ban olvasva a történeteidet, s ezt is hozzáadva kérdezem, hogy miért nem szervez a férjed ilyen gangbangot? Nagyon izgi lehetne és akkor olyanok dugnának meg sorban egymás után, akik nem félénkek. Én is nagyon szívesen jelentkeznék!
#11   2009. 04. 16. csütörtök 12:27
bazijoe19 bazijoe19
Akkor ezek szerint te szereted ha egyszerre több fiú kényezet? Mennyi volt eddig a legtöbb? Van is egy ilyesmi mondás hogy: 1 ffi nem tud kielégíteni egyszerre 2 nőt de 2ffi 1 nőt igen (ha többen vannak az csak jó, mert mindig van vki aki "bevethető" állapotban van). És általábnan mennyi ideig tart 1 ilyen gangbang. Én még nem vettem részt ilyenen csak filmen láttam, de biztos jó. Szerintem is az lehet a gyakoribb hogy sorban a lány szájába/arcára élveznek (bár ilyen tapasztalatom ugye nincs).
#10   2009. 04. 16. csütörtök 12:16
bazijoe19 bazijoe19
Hát nemtudom, ha nem akarta volna a lány, akkor már az első próbálkozásnál visszakozott volna. De lehet hogy csak kíváncsiságból belement, kipróbálta milyen lehet, a végén meg visszaemlékezve mégsem tetszett neki. Biztos van olyan lány aki szereti ha egyszerre több ffi is kényezeteti.
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 04. 16. csütörtök 10:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (399158)
2009. 04. 16. csütörtök 10:14
Sziasztok!

Egyszer volt ilyenben részem, bár nem tevőlegesen. Egy konferencián résztvevő kis csapata "felbérelt" egy főiskolás lányt (nem prosti). Este a hivatalos rész végeztével 8 fő átment a kis társalgóba és ott előbb kissé megitatták a lányt, majd feltették az asztalra táncolni, sztriptízelni. Majd az a valaki, aki ismerte egy másik taggal ráfektette az asztalra és elkezdték a műsort rajta. Sorjában aztán bekapcsolódtak a többiek is. Néhányan kicsit gátlásosan, ahogy szőke is írta. Volt aki kimaradt belőle.
Senki nem élvezett a lába közé, pedig nem emlékszem rá, hogy ebben megegyeztek volna. A többség a szájába lőtt, volt aki kétszer is. Néhányan az arcára, vagy a mellére. Én nem vettem benne részt. Mikor végeztek betettek némi pénzt egy kis üvegbe és elmentek. A lány, feküdt, mint egy darab fa, csak én maradtam bent. Megkért, hogy segítsek kimenni a mosdóba. Térdelt a wc előtt és hányt. Spermát hányt. Nem látszott boldognak. Az üvegben 17E Ft volt.
Később még néhányszor találkoztam vele. Ha meglátott lesütötte a szemét. Azt mondta: soha többet.
Csak azért írtam le, mert ilyen is van.
#9   2009. 04. 16. csütörtök 10:14
X Törölt felhasználó (399158)
Sziasztok!

Egyszer volt ilyenben részem, bár nem tevőlegesen. Egy konferencián résztvevő kis csapata "felbérelt" egy főiskolás lányt (nem prosti). Este a hivatalos rész végeztével 8 fő átment a kis társalgóba és ott előbb kissé megitatták a lányt, majd feltették az asztalra táncolni, sztriptízelni. Majd az a valaki, aki ismerte egy másik taggal ráfektette az asztalra és elkezdték a műsort rajta. Sorjában aztán bekapcsolódtak a többiek is. Néhányan kicsit gátlásosan, ahogy szőke is írta. Volt aki kimaradt belőle.
Senki nem élvezett a lába közé, pedig nem emlékszem rá, hogy ebben megegyeztek volna. A többség a szájába lőtt, volt aki kétszer is. Néhányan az arcára, vagy a mellére. Én nem vettem benne részt. Mikor végeztek betettek némi pénzt egy kis üvegbe és elmentek. A lány, feküdt, mint egy darab fa, csak én maradtam bent. Megkért, hogy segítsek kimenni a mosdóba. Térdelt a wc előtt és hányt. Spermát hányt. Nem látszott boldognak. Az üvegben 17E Ft volt.
Később még néhányszor találkoztam vele. Ha meglátott lesütötte a szemét. Azt mondta: soha többet.
Csak azért írtam le, mert ilyen is van.
#8   2009. 04. 15. szerda 20:42
duke811 duke811
nem haragszom de a sztori az nem kamu. 1x majdnem összehoztam utána egy 36 éves dögös kis vörös nővel egy 6 pasis felállást de mikor már majdnem minden le volt zsírozva a csaj meggondolta magát.. ez van! de ne csak engem kritizáljatok, arra vagyok kiváncsi hogy nektek voltak e ilyen élményeitek, vagy van elképzeléseitek egy ilyen buliról! lányok véleménye különösen érdekel!
(Ez egy válasz sampras üzenetére (2009. 04. 15. szerda 17:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 15. szerda 17:38
nem is tudom, deee... enyhe kamu illatot érzek a levegőben. Ne haragudj duke, de ez van...

lelkendezve várom a hsz-eket, de szerintem nem ér meg ez egy új topikot

(egyenlőre menjen a topic a maga útján, mert a téma új, az indítója meséje is elmegy a téma kedvéért, cím és leírás kicsit módosítva, lássuk mit hoztok ki belőle, de lehetőleg ütősebb és valósághűbb történetekkel-tapasztalatokkal!) :tom
#7   2009. 04. 15. szerda 17:38
sampras sampras
nem is tudom, deee... enyhe kamu illatot érzek a levegőben. Ne haragudj duke, de ez van...

lelkendezve várom a hsz-eket, de szerintem nem ér meg ez egy új topikot

(egyenlőre menjen a topic a maga útján, mert a téma új, az indítója meséje is elmegy a téma kedvéért, cím és leírás kicsit módosítva, lássuk mit hoztok ki belőle, de lehetőleg ütősebb és valósághűbb történetekkel-tapasztalatokkal!) :tom
(Ez egy válasz gorgh0 üzenetére (2009. 04. 15. szerda 17:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 15. szerda 17:30
és addig ott feküdt csak felemelt csípővel, hogy ne follyon ki?...
#6   2009. 04. 15. szerda 17:30
gorgh0 gorgh0
és addig ott feküdt csak felemelt csípővel, hogy ne follyon ki?...
(Ez egy válasz duke811 üzenetére (2009. 04. 15. szerda 14:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 15. szerda 14:35
Ok. neveket nem említek de annyit mondhatok hogy durva egy este volt! én 2 hétig nem voltam akkor senkivel elötte és ki sem vertem hogy jó nagy adag gecim legyen, amit hogy meg legyen a nyitó hangulat jól bele is pumpáltam a kiscsaj puncijába! utána mind a 8an sorban megdugtuk és beleélveztünk a csajba. utána volt egy 20 perc szünet de nem mosta ki magából az addigiakat, majd ment előlről a menet még vagy háromszor!! a végén olyan szinten tele volt a pinája meg az ágynemű körülötte hogy szó szerint mindenki tocsogott benne! smile
nagy vonalakban ennyi volt a történet.

(én sem vagyok egy mai kiskakas, de... valóban osztom azok nézetét, akik kamuszagot vélnek felfedezni a levegőben! olyan háryjános íze van a mesédnek: jól belepumpáltál, majd sorba dugtátok, azt 20 perc múlva újból még vagy háromszor...kb. 10 faszból 1 fasz képes ilyesmire, de lehet, hogy kevesebb...nálatok meg mindenki...nooo kicsi duke!!! kicsit szerényebben! álmodozni, fantáziálni és új topicot indítani két különböző dolog!) :tom ejnye1
#5   2009. 04. 15. szerda 14:35
duke811 duke811
Ok. neveket nem említek de annyit mondhatok hogy durva egy este volt! én 2 hétig nem voltam akkor senkivel elötte és ki sem vertem hogy jó nagy adag gecim legyen, amit hogy meg legyen a nyitó hangulat jól bele is pumpáltam a kiscsaj puncijába! utána mind a 8an sorban megdugtuk és beleélveztünk a csajba. utána volt egy 20 perc szünet de nem mosta ki magából az addigiakat, majd ment előlről a menet még vagy háromszor!! a végén olyan szinten tele volt a pinája meg az ágynemű körülötte hogy szó szerint mindenki tocsogott benne! smile
nagy vonalakban ennyi volt a történet.

(én sem vagyok egy mai kiskakas, de... valóban osztom azok nézetét, akik kamuszagot vélnek felfedezni a levegőben! olyan háryjános íze van a mesédnek: jól belepumpáltál, majd sorba dugtátok, azt 20 perc múlva újból még vagy háromszor...kb. 10 faszból 1 fasz képes ilyesmire, de lehet, hogy kevesebb...nálatok meg mindenki...nooo kicsi duke!!! kicsit szerényebben! álmodozni, fantáziálni és új topicot indítani két különböző dolog!) :tom ejnye1
(Ez egy válasz X üzenetére (2009. 04. 15. szerda 14:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (729)
2009. 04. 15. szerda 14:26
Engem érdekel, de szerintem inkább elôször is Te meséld el, milyen volt, hogy életre keljen a topic!
#4   2009. 04. 15. szerda 14:26
X Törölt felhasználó (729)
Engem érdekel, de szerintem inkább elôször is Te meséld el, milyen volt, hogy életre keljen a topic!
(Ez egy válasz duke811 üzenetére (2009. 04. 15. szerda 14:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 15. szerda 14:15
lehet hogy téged nem izgat a téma, viszont biztos hogy sokakat meg igen... ha nem voltál még ilyenben nem tudod hogy milyen jó!
#3   2009. 04. 15. szerda 14:15
duke811 duke811
lehet hogy téged nem izgat a téma, viszont biztos hogy sokakat meg igen... ha nem voltál még ilyenben nem tudod hogy milyen jó!
(Ez egy válasz T-A-M üzenetére (2009. 04. 15. szerda 14:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 04. 15. szerda 14:01
...kíváncsi leszek mennyi hsz lesz....nem hinném, hogy ezért egy új topicot kellett volna indítani.... ejnye1
#2   2009. 04. 15. szerda 14:01
T-A-M T-A-M VIP
...kíváncsi leszek mennyi hsz lesz....nem hinném, hogy ezért egy új topicot kellett volna indítani.... ejnye1
#1   2009. 04. 15. szerda 13:34
duke811 duke811
Egyszer voltam egy bulin ahol 8 pasi és egy nő volt. Mindenki beleélvezett többször a csaj puncijába, ami a végén brutál tele lett spermával! smile Állatira élvezte mindenki!
Ha valakinek volt hasonló élménye írja le milyen volt és hányan élvezték tele a csajszit!
 
... 22 23 24
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: duke811 duke811
Nyitás ideje: 2009. 04. 15. szerda
Üzenetek: 480db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 01. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!