Sziasztok ! Szívesen csatlakoznék párocskához cuckold vagy creampie szexre Budapesten vagy Pest megyében.. Persze szívesen lennék állandó házi barát is ! Nem zavar , ha fotóznak vagy videóznak szex közben... Minden pajzán gondolatot vagy ötletet megbeszélhetünk !
Helló! Idős nőnek nőknek masztiznék Budapesten vagy környékén. Nagy mell előny
írj üzit.
írj üzit.
pi
kedvelő nőt keresek
alf
si alf
sz alf
ex
idősebb 70+-os előtt masztiznék. 53 éves férfi vagyok. Szeged és környéke.
Nyíregyházán idősebb kicsit domináns párt keresek.Vékony diszkrét srác vagyok.
Párommal aki 28 éves lány bukkakére keresünk a végén pissivel ! Többi privátba
Sziasztok. Keresek valakit aki tribute video t csinalna a felesegem kepeire.
Koszi
Koszi
Sziasztok.Tomi 36 é.és Tina 32é vagyunk.Fiatal uni pasi s shemale barinője.
Érden van helyünk.
Ismerkednénk ma este párrokal.ill.lányal.hölgyel.
Érden van helyünk.
Ismerkednénk ma este párrokal.ill.lányal.hölgyel.
Aktiv férfit keresek sok mindenre nyitott vagyok
Izgalmas szókimondós beszélgetéshez keresek partnert,irj és küldöm a számom
Szegeden keresek perverz férfit vagy nőt ma estére
Sziasztok Budapesten van helyem 10 ker be nagyon diszkrét partnert keresek orálra sex fasz
vé
....... Gyere fel hozam most reggel nézünk pornót sötét szobába és élvezd ahogy faszod kenyeztetnem te ha akarod viszonozhatod korhatár nélkül teljes diszkréció mellett jófej laza bi nős vagyok ha titokban elvezned faszod kenyeztesem írj meg dumaljuk
alf
re alf
s
50 éves ápolt, jókedvű, dagadt perverz pasi vagyok! Hölgyek, Párok, Trans csajok, shemale, perverz csoportok ismeretségét keresem! Mobilis vagyok,utazás nem gond!
Ha megfelelnék jelezzétek!
Ha megfelelnék jelezzétek!
Adatlapunknak megfelelően kalandoznánk ma este 7-8 korul bp-n. Ha van izgi helyed vagy extra méret, írj de kizárólag viber számra válaszolunk.
Miskolci seggnyalót keresek
Privát írtam
(Ez egy válasz nempecsel üzenetére (2026. 01. 09. péntek 08:49), amit ide kattintva olvashatsz)
Kővér idős nagy mellű nem borotvált hölgyet vagy ilyen párt keresek Baranyába
Terhes hölgyet vagy terhes hölgytagú párt keresek szabadidő kellemes eltöltésére elsősorban Zala megyéből. Helyem van. Többit privátba
Sziasztok! A mai napra keresünk egy fèrfit creampie- re. Bp.
Megismerkednék olyan fiúval,úrral akinek barátnője,felesége nem szeret vagy nem tud jól szopni,szeretnélek orálisan élvezésig szopni,izgatn akkor ameddig csak akarod,ha kisebb vagy túl nagy a méreted és ez okozott gondot,akkor irj nekem és igérem nem fogsz csalódni,csak ülsz a fotelomban és én kényeztetlek finoman hosszan,közben szexfilmet is nézhetsz!Nem várok viszonzást,lehetsz teljesen kezdő is e téren!Pestmegyei vékony igényes ápolt biszex fiú vagyok,irhatsz bárhonnanHelyem van!























mendez23





sz2016
