Hello. Leginkább kocsival aztán meg kellemes sétával! Barátság utja végén kocsi lerak van ott parkoló rész és séta le egyenesen a Duná-hoz aztán egy balra fordulás és menni kell egy jó darabig ott már látni lehet nudizokat! De kulturáltan normálisan kell viselkedni nem recskázni meg ilyenek mint Gárdonyban egyesek!
(Ez egy válasz Darkness22 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 08:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 21. vasárnap 08:26
Szia! Azt szeretném megkérdezni hogy a Dunakeszin hol van a nudista strand? Hogy lehet odajutni?
Szia! Azt szeretném megkérdezni hogy a Dunakeszin hol van a nudista strand? Hogy lehet odajutni?
(Ez egy válasz Andras0904 üzenetére (2026. 06. 20. szombat 23:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 20. szombat 23:41
Sziasztok. Dunakeszi nudin ma is kellemes volt lehetett napozni lejjebb a kidölt fák után jóval! Kb beborult 6 ora körül 7-ig de nem esett! ))
Sziasztok. Igen voltak de nem sokan.
(Ez egy válasz Tonny 02 üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 08:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Szia! Voltak a tegnap a Dunakeszi nudin?
(Ez egy válasz Andras0904 üzenetére (2026. 06. 20. szombat 23:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 20. szombat 23:41
Sziasztok. Dunakeszi nudin ma is kellemes volt lehetett napozni lejjebb a kidölt fák után jóval! Kb beborult 6 ora körül 7-ig de nem esett! ))
Süssön ránk a nap! Irány Berény
sziasztok ausztriában megy ma valaki nudizni?
Sziasztok kedves diszkrét ápolt intelligens megbízható 39 éves pasiként ismerkednék kedves párral Berényben és környékén kellemes időtöltéshez vagy akár egy masszázsra is kapható vagyok
Sziasztok! Az udvaromban szívesen látnálak napozásra! Hölgyet vagy párt!
Jó reggelt Koversada.
Sziasztok! Ma szeretnék kimenni nyékre nudizni. Egyedül megyek és jó lenne ha társaságban pihenhetnénk kint ezen a szép tón. Ha valakinek-valakiknek nem lennék a terhére egy beszélgetős kikapcsolódásra az jelezzen és nagyon szívesen találkoznék a jó hangulat reményében. Üdv: Peti
Sziasztok németek is jó reggelt
(Ez egy válasz Dorimisi üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
(Ez egy válasz Dorimisi üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Privát helyen napoznék egy párral!
Jó reggelt Balatonberény ! D&M
Sziasztok ! Holnap reggel mi is indulunk Balatonberenybe
Nagyon jó időtök lesz
Remélem július közepén én is ilyet fogok ki
(Ez egy válasz Pajkoshármas üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Remélem július közepén én is ilyet fogok ki
(Ez egy válasz Pajkoshármas üzenetére (2026. 06. 21. vasárnap 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Elindultunk Berénybe, párok közeledését fogadjuk.
Elindultunk Berénybe, párok közeledését fogadjuk.
Sziasztok olyan párral ismerkednénk akik járnak ki Delegyhazára és nyitottak párral ismerkedni.
Sopronban ismerkednék a nudizmus iránt érdeklődokkel
Sziasztok!
Ma délelőtt dombori dunaparton??
Ma délelőtt dombori dunaparton??





















felpa





lamat
Lenka G





