Kukkolás (Tapasztalatok, élménybeszámolók!)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

hogy és hol lehet párt kukkolni???

Az eddigi hozzászólások

... 11 12 13 14 15 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#87   2021. 03. 30. kedd 18:08
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Törvénysértő volna, ugyanis a másik fél tudta és beleegyezése nélkül nem oszthatod meg nagy nyilvánosság előtt senki fotóit. Ha bárki ilyet tesz, az hatósági feljelentést kockáztat
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 03. 11. csütörtök 10:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 11. csütörtök 10:21
Hát igen azt gondoltam én is de azért jó lenne egy hely ahova mindenki fel tudja tenni a képeit!
#86   2021. 03. 30. kedd 15:59
Donort Donort
Jómagam észrevettem, hogy bár lehet csak a kijárási tilalom végett, bártabbak az emberek az ablakoknál.
Már harmadszor sikerült az utcáról kutyasétáltatás közben, késő este "véletlenül észrevennem" egy csinos hölgyet egy ablakban, amint gondolom zuhanyozás után törölgeti magát és tesz vesz mesztelenül.....
Idáig nem voltam egy kukkoló tipus, de nagyon lázba tud hozni az érzés smile

Lehet
#85   2021. 03. 19. péntek 16:06
X Törölt felhasználó (4519612)
Igen.
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 02. 01. hétfő 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 01. hétfő 10:38
Sziaszok!
Nekem nagyon hiányzik az oldalról az (elcsipet Képek) szerintem nagyon izgik voltak !!!
Valaki van még ezzel így?
#84   2021. 03. 11. csütörtök 10:21
Lacika74 Lacika74
Hát igen azt gondoltam én is de azért jó lenne egy hely ahova mindenki fel tudja tenni a képeit!
(Ez egy válasz MILF-shooter üzenetére (2021. 03. 11. csütörtök 07:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 11. csütörtök 07:56
Valószínűleg jogi problémák miatt nem lehet egy ilyen szekciót fenntartani.
#83   2021. 03. 11. csütörtök 07:56
MILF-shooter MILF-shooter
Valószínűleg jogi problémák miatt nem lehet egy ilyen szekciót fenntartani.
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 02. 01. hétfő 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 01. hétfő 10:38
Sziaszok!
Nekem nagyon hiányzik az oldalról az (elcsipet Képek) szerintem nagyon izgik voltak !!!
Valaki van még ezzel így?
#82   2021. 03. 10. szerda 17:56
feherkalman1 feherkalman1
Nem hiszem hogy tipikusan férfi dolog a kukkolás, Egyszer az aktuális barátnőmmel teljesen véletlenül meglestük az akkori feleségemet és a főnökét mikor ebédszünetben dugtak. A barátnőm annyira felhúzta magát hogy miután magunkra maradtunk elég volt egy ujjam a puncijába és elment.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 31. vasárnap 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2021. 01. 31. vasárnap 13:59
A volt fèrjem szerette ha kukkolnak minket,ès azt is ha ő kukkol,miközben èn több fiúval jàtszadozom. Ezt a gesztust a fèrjem fele megannyiszor megtettwm,de engem maga a helyzet nem izgatott fel. Izgalomban ,talàn az ujdonsàg ,mindíg a kivàncsisàg jobban làzba hozott.Szerintem a kukkolàs egy tipikus férfi cselekedet.
#81   2021. 02. 01. hétfő 17:04
turorudi92 turorudi92
Egyetértek!
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 02. 01. hétfő 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 01. hétfő 10:38
Sziaszok!
Nekem nagyon hiányzik az oldalról az (elcsipet Képek) szerintem nagyon izgik voltak !!!
Valaki van még ezzel így?
#80   2021. 02. 01. hétfő 13:03
X Törölt felhasználó (29752)
Igen. crazya
(Ez egy válasz Lacika74 üzenetére (2021. 02. 01. hétfő 10:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 02. 01. hétfő 10:38
Sziaszok!
Nekem nagyon hiányzik az oldalról az (elcsipet Képek) szerintem nagyon izgik voltak !!!
Valaki van még ezzel így?
#79   2021. 02. 01. hétfő 10:53
Lacika74 Lacika74 VIP
Esetleg ha valaki kedveli az utcán, strandon készült képeket vagy szokott ilyen képeket cisnálni dumálnék vele.
#78   2021. 02. 01. hétfő 10:38
Lacika74 Lacika74 VIP
Sziaszok!
Nekem nagyon hiányzik az oldalról az (elcsipet Képek) szerintem nagyon izgik voltak !!!
Valaki van még ezzel így?
#77   2021. 01. 31. vasárnap 15:30
deep79 deep79
Engem is izgat a kukkolás, és igen, szerintem is,ez a perverzió inkább a,pasikat izgatja, a hölgyekre ennek az ellenkezője jellemző, az exhibicionizmus.
Bár mindkettő szenvedélynek vannak az ellenkező nemből is hódolói. Én már leveleztem hölgyekkel, akik szeretnek kukkolni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 01. 31. vasárnap 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4269692)
2021. 01. 31. vasárnap 13:59
A volt fèrjem szerette ha kukkolnak minket,ès azt is ha ő kukkol,miközben èn több fiúval jàtszadozom. Ezt a gesztust a fèrjem fele megannyiszor megtettwm,de engem maga a helyzet nem izgatott fel. Izgalomban ,talàn az ujdonsàg ,mindíg a kivàncsisàg jobban làzba hozott.Szerintem a kukkolàs egy tipikus férfi cselekedet.
#76   2021. 01. 31. vasárnap 13:59
X Törölt felhasználó (4269692)
A volt fèrjem szerette ha kukkolnak minket,ès azt is ha ő kukkol,miközben èn több fiúval jàtszadozom. Ezt a gesztust a fèrjem fele megannyiszor megtettwm,de engem maga a helyzet nem izgatott fel. Izgalomban ,talàn az ujdonsàg ,mindíg a kivàncsisàg jobban làzba hozott.Szerintem a kukkolàs egy tipikus férfi cselekedet.
#75   2021. 01. 30. szombat 19:22
X Törölt felhasználó (3662142)
izgat.
(Ez egy válasz Pár párt szabolcsba üzenetére (2020. 03. 23. hétfő 10:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 03. 23. hétfő 10:11
Sziasztok ha esetleg van ojan pasi itt akki unatkozik és a párosunk hőlgy tagjával beszélgetnek skypen az írjon!!
#74   2021. 01. 30. szombat 19:19
X Törölt felhasználó (3662142)
itt vgyok.
(Ez egy válasz X üzenetére (2020. 03. 27. péntek 13:00), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1464492)
2020. 03. 27. péntek 13:00
Sziasztok, van itt olyan férj,srác akivel lehetne csetelni feleségeinkről? Engem pl izgat a téma...
#73   2021. 01. 27. szerda 20:26
lajoska01 lajoska01
mint írtam a napsütéses reggeleket várom minden hétvégén , előre szoktam figyelni az időjárás előrejelzést . Múlthét szombatra napos időt mutatott , mire felkeltem mar ki volt náluk sötételve mindkét ablakon és teljes el is volt húzva szóval tökéletes volt . ( néha csak a bal oldali ablakal huzzak ki a sötételőt vagy néha a jobboldalit csak félig , ilyenkor nem latok be rendesen a nő oldalara ) most minden adott volt , távcsövet elő vettem h. lassam bent vannak e még az ágyba ? bent voltak a nő kezei kint a paplan alol , mar tudom ha nincs rajta pollo akkor sex volt és meztelen , ilyenkor ez csak extra mert általaban kimegy pisilni és utanna visszafekszik és nem szokott felvenni semmit , utanna ha megy zuhanyozni akkor mig meg nem talalja a törölközőt addig is pucéran jarkal . mivel régi tipusu ház az ablak a földtől a plafonig van szoval teljes belátást biztosít , most amíg reggeliztem lemaadtam ezekről a jelenetekről mar csak akkorra végeztem mire Ő is a zuhannyal , besütött a nap tehat mintha reflekotfényben állt volna . hátul az agy fejtamlajanal ledobta a törölközőt és kereste a fehérneműket taljes az ablakig jött megállt pont szembe velem volt odőm jol megnézni , bár már jol ismerem azért mindig izgalmas most a nunijat is tökéletesen lattam , szőrös volt neki de inakabb csak borostas mint amit egy hete nem borotvaltak és hát a két nagy cickó amik mar picit megerszkedtek de még mindig gyönyörűek szerintem 2 gyerek utan kb 52 évesen irígylésre méltó , a bugyi az ágy végénél volt gyorsan belebújt majd , jött a melltartó és utanna mar nem is néztem tovább , nagyon ritka amikor ennyire jol lehet mindent latni és ilyen sokaig , ezért is meséltem újra róla
(Ez egy válasz lajoska01 üzenetére (2020. 12. 23. szerda 21:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2020. 12. 23. szerda 21:23
Én a szembeszomszéd asszonyt kukkolom legtöbbet , mikor beköltöztek akkor 2,5 évig probaltam mindenáron meglesni de csak fehérnemüben láttam , mert mindig ugy öltözött h. pont nem látszódott , aztán lecserélték a sötételőt és mostmar két oldalra huzzák el így szabad a pálya , télen csak hétvégén van esélyem reggelente meglesni de nyáron munka utan szokott lezuhanyozni és akkor még vilagos van siman belátni . 50 es nő sexi mozgással , nem is néz ki rosszul csinos , nagy mellekkel , engem nagyon izgat , szóval hétvégén reggel mindig őket varom h. felkeljenek és tea utan irany a zuhanyzó , és mikor megjön törölközővel körbetekerve akkor távcső elő és kukkolás , imadom ahogy ledobja magarol a törölközőt mikor veszi fel a bugyit , vagy amikor keresi a fehérnemüit meztelenul vagy közel jön az ablakhoz , vagy mikor besüt hozzájuk a nap és akkor teljesen tisztan latni mindent , de lattam mar szeretkezni a férjével takaró alatt , vagy a kis 18 éves leányát teljesen meztelenül amikor ment fürdeni és bejött a szobába de a fürdőből átjött a fény és megallt az ablakba nézett kifele , vagy egyszer ruhapróbát tartott először csak melltartóba szaladgalt be anyuek szobajaba felkapcsolt villanynál később félmeztelenül , jó kis csaj magas vékony pici kemeny mellekkel , van egy nagyobb leanyuk is de ő nagyon odafigyel nehogy meglassa valaki , őt 4,5 éve nem sikerült meglesnem pedig ő tetszik a legjobban , eddig a legjobb félmeztelenül a kezével a melleit takarva volt , azokat a cickokat nagyon megnéznem nyaron melltartó neelkül szaladgal és nagyon igéretesek , de egyszer majd hátha ...
#72   2021. 01. 27. szerda 20:23
lajoska01 lajoska01
mint írtam a napsütéses reggeleket várom minden hétvégén , előre szoktam figyelni az időjárás előrejelzést . Múlthét szombatra napos időt mutatott , mire felkeltem mar ki volt náluk sötételve mindkét ablakon és teljes el is volt húzva szóval tökéletes volt . ( néha csak a bal oldali ablakal huzzak ki a sötételőt vagy néha a jobboldalit csak félig , ilyenkor nem latok be rendesen a nő oldalara ) most minden adott volt , távcsövet elő vettem h. lassam bent vannak e még az ágyba ? bent voltak a nő kezei kint a paplan alol , mar tudom ha nincs rajta pollo akkor sex volt és meztelen , ilyenkor ez csak extra mert általaban kimegy pisilni és utanna visszafekszik és nem szokott felvenni semmit , utanna ha megy zuhanyozni akkor mig meg nem talalja a törölközőt addig is pucéran jarkal . mivel régi tipusu ház az ablak a földtől a plafonig van szoval teljes belátást biztosít , most amíg reggeliztem lemaadtam ezekről a jelenetekről mar csak akkorra végeztem mire Ő is a zuhannyal , besütött a nap tehat mintha reflekotfényben állt volna . hátul az agy fejtamlajanal ledobta a törölközőt és kereste a fehérneműket taljes az ablakig jött megállt pont szembe velem volt odőm jol megnézni , bár már jol ismerem azért mindig izgalmas most a nunijat is tökéletesen lattam , szőrös volt neki de inakabb csak borostas mint amit egy hete nem borotvaltak és hát a két nagy cickó amik mar picit megerszkedtek de még mindig gyönyörűek szerintem 2 gyerek utan kb 52 évesen irígylésre méltó , a bugyi az ágy végénél volt gyorsan belebújt majd , jött a melltartó és utanna mar nem is néztem tovább , nagyon ritka amikor ennyire jol lehet mindent latni és ilyen sokaig , ezért is meséltem újra róla
#71   2021. 01. 27. szerda 08:40
X Törölt felhasználó (4477462)
Izgat a dolog, pl. házakba állandóan leskelődök, néha kisebb sikerrel. De jó lenne egy valódi erotikus élmény végigkukkolni, legyen az lány masztija, vagy szex. Ha mászkálok a házak előtt, és tudom is ki lakik benne, mindig motoszkál a fejemben, vajon mit csinál/csinálnak éppen? Mit és hogyan. Már ez teljesen felizgat smile
#70   2021. 01. 26. kedd 20:25
lajoska01 lajoska01
Tegnap este ujra arral jartam , az ágy üres volt a fűrdőben égett a villany de a konyhaba is szoval nem voltam benne biztos ki hol van , ezért tovább mentem onnan nem messze van egy masik ház is amit megfigyelek de ezt egy masik történetben mesélem el . mire visszaértem a hölgy mar az agyon feküdt törcsiben és telefonozott , kb 15 percig kellett varnom mire felült és még 5 percet mire felállt , kis járkálások utan megallt nekem hattal és figyeltem a fenekét , hátát , lehajolt és felhúzott egy vörös tangat ami kicsit szélesebb volt de így is bevágott teljes , elég szexi volt mar vastagodik is a farkam ahogy rá gondolok utanna egy kis picsa rövidnadragot húzott fel ami szinte a fél fenekere se volt elég ugy fel rántott és így egybol arra gondoltam h. megdugnam , tudom a multkor azt írtam nem annyira jo a segge de így nagyon szexi volt , felsőt nem vett fel félpucér maradt végig míg el nem jöttem , leüllt az ágyra fésülködött , tv ézett és én végig a melleit bámultam hmm... szeretem az ilyen estéket
(Ez egy válasz lajoska01 üzenetére (2021. 01. 20. szerda 20:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 01. 20. szerda 20:30
Az elmúlt két szombat este elég sok mindenre volt rálátásom ... elmesélem az egyiket , első szombat este figyelmes lettem egy fiatalok által lakott házra ahol egy téglafal kerítés van de viszont nem tul magas 190 kb én pont átlátok fölötte és az egyik szoba van ott , két ablak is van szoval tökéletesen belehet latni szinte az egész szobaba , szerencsére az ágy van a leglathatobb helyen . egy kb 20 éves pár fekszik mindig az ágyba , többször arra mentem hétha látok valamit , következő héten helyzet ugyan az de később besötételtek (reluxa) mit ad isten mivel keritssel merőleges falaon vannak az ablakok így a reluxa hagy egy csíkot takaratlanul és siman belehet latni az agyra így is , szoval mar csak várni kellett h. hátha mennek fűrdeni , fél óra mulva a srac mar félpucér volt a csaj meg nem volt bent szoval tudtam most vagy soha , és mire legközelebb visszaértem a csajszi az ágy szél ült törölközövel körbecsavarva és fésülköfdött meg balzsamozta a hajat , ahogy mozgolodott , a mellei mar kint is voltak , majd lekerült a törölköző ott néztem percekig , meztelenül azért mar latszott h. vannak kis hurkai de nem nagyok és mivel
még fiatal a mellei nagyon szépek , nem lognak , később fel állt szoval láttam a puncijat is , frissen volt borotvalva aztán még a feneket is addig jött ment utanna felhúzta a tangat , nem volt a legjobb segge de azért vállalható lenne az arca szép ide vissza fogok még térni szerintem többször és bízom benne h. sex et is fogok látni , mert az tényleg élő egyenes adasbol lenne tőlem 4 méterre kb
#69   2021. 01. 23. szombat 17:41
lajoska01 lajoska01
3 évvel ezelőtt találtam egy házat ahol ha a kapu fölött átnézel akkor egyből a nappali konyhaba látsz be balra az L alakba pedig a szobába az akkori lakok nem tetszettek de azért néha benéztem de nem lattam semmit , 1,5 éve tulajdonos váltás volt és egy 30 év körüli pár költözött be , na és hát a leanyzó igen dekoratív , visszafogottan öltözködik de mindig szépen kivan sminkelve vékony csinos és nagyon odaadónak tünik és nagyon szeretheti a párját , szóval nagyon bejövős , néha be is lestem hozzájuk de sose lattam semmi érdekeset , december körül észrevettem h. hétfőnként 6 óra körül a szobaban eddz a csaj , mindig kis sport top vagy sportmeltartóba és hát gondoltam h. valamikor átkell ezt neki venni és hátha ott teszi a szobába ( mert az emeleten is van egy szoba ) de sajnos sose jartam sikerrel , az elmult par hétbe itt dolgoztam a környéken és volt h. később is kezdtünk néha szóval minden reggel arra mentem hátha lesz valami , de sokszor nem fért bele az időbe vagy még nem voltak fennt vagy még reggelizett vagy be volt sötételve , több heti probalkozas utan egyik reggel benézek és latom a holgy a fürdőbe van ahova éppen be lehet még latni a kézmosóhoz és fölötte a tükörbe és ott sminkelt köntösbe szöval megint lemaradtam , egy masik reggel a tükör elött állt a hölgy és lattam h. nincs rajta semmi de a mellét azt nem lattam csak a vállaival egy vonalban meg egy kicsit lentebb kezdtem megörülni de jött az utcan egy srác és muszaj volt mennem ígyis kicsit kínos volt ment pont az autoja mellett álltam meg probaltam elbujni kicsit mikor rányitott . most pénteken volt az utolsó lehetőségem amikor később kellett mennem dolgoznom , oda is mentem időbe és mar a villany fel volt kapcsolva mindenhol nah mondom megint lemaradtam pár perc utan megjelent a holgy a szobaba , és bement a fűrdőbe én a masik oldalt álltam fent a padkan mert arrol jol átlátni a kapun meg hat nem akartam lebukni ha véletlenűl kinéz , kijott és ledobta a köntöst mar csak a hátát lattam h, bement meztelenül zuhanyozni fúúú mondom ez közel volt , maradtam a padkan és vartam h. megjelenjen megint a tükörbe , nem mertem tul közel menni mert kamera figyeli a kaput és necces kicsit , közbe a srac is megjelent , szoval húzós volt de végül ő kiment megjelent a csaj a tükörbe és kinyult az ajtón lévő fogasra egy törölközőért de megint nem lattam a melleit ott ugraltam mint valami hülye , szoval nem érdekelt közelmentem a kapuhoz és vartam mi lesz , ekkkor a csaj kifele lehajolt és törölte a hajat lattam a teljes testét felegyenesedett és lattam a gyönyörű testét feszes mindenhol pici gyönyörű mellek és amin meglepődtem szőrös punci és elég hosszú is volt de nem a nagyon sötét fekete , és akkor értenyult a köntösért és oldalra fordolt szoval a fenekét is lattam , nagyon izgató volt igaz 5 mp volt az egész de megérte , ha lesz lehetőségem és amig reggelente sötét van még fogok próbálkozni hátha szerencsével járok
#68   2021. 01. 20. szerda 20:30
lajoska01 lajoska01
Az elmúlt két szombat este elég sok mindenre volt rálátásom ... elmesélem az egyiket , első szombat este figyelmes lettem egy fiatalok által lakott házra ahol egy téglafal kerítés van de viszont nem tul magas 190 kb én pont átlátok fölötte és az egyik szoba van ott , két ablak is van szoval tökéletesen belehet latni szinte az egész szobaba , szerencsére az ágy van a leglathatobb helyen . egy kb 20 éves pár fekszik mindig az ágyba , többször arra mentem hétha látok valamit , következő héten helyzet ugyan az de később besötételtek (reluxa) mit ad isten mivel keritssel merőleges falaon vannak az ablakok így a reluxa hagy egy csíkot takaratlanul és siman belehet latni az agyra így is , szoval mar csak várni kellett h. hátha mennek fűrdeni , fél óra mulva a srac mar félpucér volt a csaj meg nem volt bent szoval tudtam most vagy soha , és mire legközelebb visszaértem a csajszi az ágy szél ült törölközövel körbecsavarva és fésülköfdött meg balzsamozta a hajat , ahogy mozgolodott , a mellei mar kint is voltak , majd lekerült a törölköző ott néztem percekig , meztelenül azért mar latszott h. vannak kis hurkai de nem nagyok és mivel
még fiatal a mellei nagyon szépek , nem lognak , később fel állt szoval láttam a puncijat is , frissen volt borotvalva aztán még a feneket is addig jött ment utanna felhúzta a tangat , nem volt a legjobb segge de azért vállalható lenne az arca szép ide vissza fogok még térni szerintem többször és bízom benne h. sex et is fogok látni , mert az tényleg élő egyenes adasbol lenne tőlem 4 méterre kb
 
... 11 12 13 14 15 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: zo99 zo99
Nyitás ideje: 2020. 02. 18. kedd
Üzenetek: 327db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 21. szerda
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!