Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Biszex

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#340   2022. 08. 10. szerda 20:41
bipasi7 bipasi7
A tini korban kimaradt az egymás felfedezése, fiúk egyáltalán nem érdekeltek.Később már felnőttként olvastam a prosztata orgazmusról, ami felkeltette az érdeklődésemet. Dildó, ujjazás okozta örömök után jutottam el odáig, hogy egy férfival is jó lenne kipróbálni.
A párommal kerestem és találtunk is némi tapasztalattal rendelkező biszex pasit. Még előtte is úgy voltam vele, hogy nem fogom leszopni, mert inkább az anális élvezet izgat a biszexben. Mivel hármasban voltunk, a 2 férfi 1 nő felállás előjáték kicsit oldotta bennem a feszültséget. Amikor a helyzet adta rábuktam én is a srác farkára. Iszonyú jó érzés volt, és neki is tetszett, egy idő után leállított, nem akart idejekorán elsülni. Némi sikosítás után maga elé fordított és óvatosan betolta, majd lassan de határozottan elkezdett dugni. Nagyon fel voltam már izgulva, és valószínű az újdonság varázsa is hatott, mert aránylag gyorsan elélveztem. Első élménynek kiváló volt. Még volt pár közös élményünk, de aztán elváltak útjaink.
#339   2022. 08. 02. kedd 08:56
pompei pompei
Jó lenne már túl lenni rajta, de én ezt egy párral tudnám elképzelni.
#338   2022. 08. 01. hétfő 21:04
Bihármas5967 Bihármas5967
De jó neked!
Én még csak pár éve kóstoltam bele.
(Ez egy válasz Kanoska3586 üzenetére (2022. 07. 25. hétfő 03:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 07. 25. hétfő 03:49
Igazából 10-12 évesek lehetünk.Bekaptuk egymásnak.13 évesen, tisztában voltam vele hogy két kapura játszom.
#337   2022. 07. 25. hétfő 03:49
Kanoska3586 Kanoska3586
Igazából 10-12 évesek lehetünk.Bekaptuk egymásnak.13 évesen, tisztában voltam vele hogy két kapura játszom.
#336   2022. 07. 02. szombat 19:17
parcy parcy
Hasonló cipőben járunk.
(Ez egy válasz fecike13 üzenetére (2022. 05. 24. kedd 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 24. kedd 08:01
Szaisztok!
Én egy 60éves heteró férfi vagyok és most szeretném az első bi kalandomat valakivel megélni de igen nehéz dolog. Még itt ezen az oldalon is.
#335   2022. 07. 02. szombat 19:15
parcy parcy
Első? Talán annak lehet nevezni, ha már megfogtuk egymásét, kicsit simogattuk, huzogattuk, de több nem történt? Én szeretnék ettől többet is, de elég nehéz ehhez partnert találni. Én a kézimunka híve vagyok, legalábbis kezdésnek. Szeretném átélni ahogy kiverem egy pasinak, vagy ő kiveri nekem.
#334   2022. 07. 02. szombat 14:40
X Törölt felhasználó (4637342)
Engem is régóta foglalkoztat a dolog, de még nem történt meg. Kétféle felállásban tudom elképzelni: 1. Olyan 50-60-as párral,ahol a hölggyel közösen lehetne a párját kényeztetni. Kézzel, orálisan, oda-vissza akár, valamint kipróbálni a passzív szerepet. 2. Mostanában foglalkoztat az a gondolat is,hogy egy csinos nőies transzival kellene átesni rajta... ilyet persze szinte lehetetlen itt találni. Nyilván hivatásost más oldalon lehet, van is megjelölve 1-2, akivel eltudnám képzelni, de még nem szántam rá magam.
Egyelőre marad némi kényeztetés saját magamnak, ha rám jön ez a fajta vágy...
#333   2022. 07. 02. szombat 04:35
MANO28 MANO28
worship
#332   2022. 07. 01. péntek 09:27
elcondor elcondor
Várom már ,hogy még történjen , a tars, akivel elkezdhetnek , na az hibadzik
#331   2022. 06. 30. csütörtök 16:53
Oobor62 Oobor62
Nekem kb 2-3 éve (most 63 éves vagyok) jár a gondolatomban a biszex, de csak orálisan. Egy korombeli F/L párral képzelném , de sajna még csak az ilyen filmek nézéséig jutottam el. Sőt, ha maszturbálok(közben filmet nézek) főleg a biszex szopás izgat a legjobban... Már a párom is megjegyezte, hogy biztos biszex vagyok, csak elfojtom magamban. Ezt azután mondta, hogy Ő szopott engem, miközben símogatott és egyszercsak bekaptam az egyik újját, és azt vadul elkezdtem szopni.......
#330   2022. 06. 30. csütörtök 14:35
X Törölt felhasználó (4491172)
65 évesen kezdett a gondolataimban járni a bi dolog, hogy milyen lehet! Akkor regisztráltam erre az oldalra, és egy korombeli pasival találkoztam, beszélgetés - nyugtatás után, közelebb is kerültünk egymáshoz! Ami nagyon furcsa volt, és a családdal való szembe nézés zavart nagyon, a bűntudat miatt! De ez lassan el múlt majd 2-3 hónap után megint alkalmam volt egy találkára, ami már oldottabb, és jobb volt. Most egyre jobban kívánom, csak ritka a lehetőség!
(Ez egy válasz Tűzlavina üzenetére (2022. 06. 30. csütörtök 13:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 06. 30. csütörtök 13:54
Ilyenről már ábrándoztam hogyan kezdeném el.Ekkor fogant meg az a gondolat és egyben vágy, korombeli házaspárral mindenki mindenkivel csak is orálisan
#329   2022. 06. 30. csütörtök 13:54
Tűzlavina Tűzlavina
Ilyenről már ábrándoztam hogyan kezdeném el.Ekkor fogant meg az a gondolat és egyben vágy, korombeli házaspárral mindenki mindenkivel csak is orálisan
(Ez egy válasz fecike13 üzenetére (2022. 05. 24. kedd 08:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 05. 24. kedd 08:01
Szaisztok!
Én egy 60éves heteró férfi vagyok és most szeretném az első bi kalandomat valakivel megélni de igen nehéz dolog. Még itt ezen az oldalon is.
#328   2022. 06. 27. hétfő 11:10
pompei pompei
Sajnos még nem volt meg az első, de nagyon szeretném.
#327   2022. 06. 26. vasárnap 17:43
X Törölt felhasználó (4650920) VIP
Nekem éveken át semmi nem kerestem nem is gondoltam rá. Egyszer a gloryban voltam és bementem az egyik fülkébe. A másik fülkéből jeleztek hogy szűkség lenne egy kis férfiasságra hát megosztottam. El is kezdte és nagyon élvezetes volt nagyon felizgultam. Majd abba hagyta és ő is szerette volna. Most sem értem egészen de megkívántam és viszonoztam. Nem is tudtam mit várjak ,de mikor a számba vettem azt tapasztaltam hogy milyen selymes a bőre. Picit még puhább volt de megkeményedett és valahogy tetszett hogy az én hatásomra. Történt ami történt. Ezek után olyanok jártak az eszrmben hogy mit csináltam? Olyan ciki sose vonzott de akkor és ott milyen jó érzés volt. De ha jó érzés miért nem normális? Bűntudat ez? Egyáltalán akkor mi vagyok? Heteró így max életvitelszerűen. De bi sem igazán hiszen nem vonzanak a férfiak sosem vonzottak de akkor miért élveztem enyire? Akkor jön ez elő ha épp egy olyan helyzetben vagyok és felvagyok izgúlva de nem izgat fel maga a férfi test. Egyszerűen nem tudom hova sorolni. Mit gondoltok?
#326   2022. 05. 24. kedd 08:01
fecike13 fecike13
Szaisztok!
Én egy 60éves heteró férfi vagyok és most szeretném az első bi kalandomat valakivel megélni de igen nehéz dolog. Még itt ezen az oldalon is.
#325   2022. 05. 23. hétfő 18:14
erzo3 erzo3
Miért nem teszitek meg ?
(Ez egy válasz valentinix üzenetére (2022. 03. 22. kedd 08:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2022. 03. 22. kedd 08:27
Régi vágyam ,hogy a párommal lecumizzunk egy pasit.
#324   2022. 05. 23. hétfő 16:30
brandnew brandnew
Az én első kalandom lassan 10 eve történt amikor is a 20-as éveim elején jártam. Egy piázós, sütögetős összejövetel után hajnali 2 környékén nyáron sétáltam haza. Enyhén kanosra ittam magam, úgyhogy egy internetes társkereső, ahol egy ideje fent voltam, egy középkorú úrral hirtelen megismerkedve találkozót beszéltünk meg egy közeli parkban. Hamarosan meg is jelent és egy kézfogás után egy nyugodtabb helyre vonulva elkezdtük amiért ott voltunk. Letérdeltem és abban a pillanatban már gombolta ki a nadrágot. Először láttam ilyen közelről péniszt, de nem is kellett könyörögni egyből bekaptam. Szoptam, vertem, cuppogtam rajta. Kis idő elteltével meg is lett az eredménye ugyanis kivette a számból, rántott rajta párat és telelőtte a szám. Elköszöntünk és mindenki ment a dolgára.
#323   2022. 03. 22. kedd 08:27
valentinix valentinix
Régi vágyam ,hogy a párommal lecumizzunk egy pasit.
#322   2022. 03. 10. csütörtök 20:01
pompei pompei
Sajnos még nem volt meg az első bi kalandom, de remélem nem kell rá sokat várni.
#321   2022. 03. 10. csütörtök 17:01
craze_hd craze_hd
???????????
(Ez egy válasz Csengőbarack üzenetére (2021. 03. 07. vasárnap 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 03. 07. vasárnap 17:06
Engem a csókolózás nem, de egy szép álló fasz be tudna indítani! Van családom, teljes heteró élet de néha mégis furdal a kiváncsiság!
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Stefan77 Stefan77
Nyitás ideje: 2020. 03. 05. csütörtök
Üzenetek: 360db
Utolsó üzenet: 2023. 04. 08. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!