Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Biszex

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#320   2021. 11. 27. szombat 23:07
Doddi Doddi
Nem nagy sztori (csak nekem az), 25 éve volt első kalandocskám, stoppoltam a Balcsira , felvett egy férfi , jóval az uticél előtt kezembe nyomott szexújságot hogy ne unatkozzak...én kis naiv fiatalka...persze duzzadt a gatyám a sok punci láttán! Azt mondta erre a sofőr hogy elvisz címre ha játszhat a farkammal. Mivel már jócskán felizgultam belementem. Fura érzésem volt utána, és szégyeltem magam egy darabig. Aztán feledésbe ment. Azóta semmi. Család, átlagos élet stb. Újabban dugás közben néha rám tör a vágy hogy számba vegyek egy szép farkat de csak izgalmi állapotban Talán össze is jön majd valamilyen kezdés. Manapság már fiatal naiv stopposok sincsenek, mint én voltam !
#319   2021. 11. 27. szombat 08:42
MILF-shooter MILF-shooter
Szar telefonon gépelgetni, de van az a helyzet, amikor már érdemes jobban megismerkedni az autocorrect (vagy prediktív) funkcióval. Az egy kis esélyt ad arra, hogy legalább egyetlen szó helyesen legyen leírva. Ez szörnyű volt. Nem basztatás, csak jobbító javaslat worship
(Ez egy válasz Jessika1 üzenetére (2021. 10. 24. vasárnap 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 24. vasárnap 21:08
Hazafele,hosszu ut utan,Nagyvarad vonzaskoreben,egy termal panzioban! A tulaj nagyon kedves es figyelmes,mind kiderult csak mi vagyunk megszalva es ket medence van,de lehet meztelenul is hadznalni a medencet....jo....egy szal torolkozoben mentunk pancsolni,erre a felesege aki iszonyatosan csinos es szexszino ott zuhanyzik egy szal semmiben aminek latvanya azonnali hatast ert el mindkettonknel . A parom combjan is folytak az oromkonnyek,balam mek a hirtelen fagyott rokalab efektus jott eletbe,gorsan landoltunk a medenceben,es atoleltuk egymast,a csaj mosolygott es brmaszott o is a mrdenceben es a kozelunkbe jott,de,jott a ferje allo farokkal en ff letemre meg ekkorat nem lattam,a patom a puncijahoz tette a kezem ami igen nedves volt de a csaj is odatette a csini popojates a kezemet á punciahoz szoritotta ami igen csuszos volt szinten mind a patom-e,a srac leult a medence szelere es a farka egnekallt,a felesege a parom kezet fogva elindult fele,amikor odaerzek megforfult es lesmatolta a paromaki hagyta es elvezte,a csaj mindkettojuk kezet ratette a hatalmss farokraa szajaba vette es utsnna smaroltak tovabb aztan a parom szajaba tette,hozzam simult kozben a nedves punciaval es kozelebb huzott a paromhoz, ketten ujjaztuk,a parom meg szopta a srac hatalmas farkat,ereztem hogy iszonyat be van gerjedve es keszen all hogy a hatalmas fasz felnyarsalja,felultettem a medence szelere,o meg hamar rault a farokraes egyre melyebre engette magaba,a csaj nyalta a csiklojates kozbe huzogatta a farkamat,aztan csak betolta maganak hatulrol es kozbe nyalt,meglepetesemre odahuzta a fejemet hogy en is nyaljakp....megtettem,a hatalmas fasz ott mozgott az orromtol 1 centire se,ereztem a vrgyes illatot..ketten felvaltva nyaltunk,de,egyszer kihuzza a nedvtol csillogo faszt es raszop aztan lesmarol de en mitsem drjtva msr erzem is s faszt s szajsban ugy hogy sz en ajksm is erinti,erre en racuppantam a parom nedves puncijara es a csaj vissza is tolta farkat,erre a oarom mevvadult,lovagolt ezerrel es szoritotta a fejem a csiklojahoz,amikor kicsuszot akkor en toltam vissza....
#318   2021. 11. 27. szombat 05:26
X Törölt felhasználó (987772)
Jók vtok crazya
(Ez egy válasz Jessika1 üzenetére (2021. 10. 24. vasárnap 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 24. vasárnap 21:08
Hazafele,hosszu ut utan,Nagyvarad vonzaskoreben,egy termal panzioban! A tulaj nagyon kedves es figyelmes,mind kiderult csak mi vagyunk megszalva es ket medence van,de lehet meztelenul is hadznalni a medencet....jo....egy szal torolkozoben mentunk pancsolni,erre a felesege aki iszonyatosan csinos es szexszino ott zuhanyzik egy szal semmiben aminek latvanya azonnali hatast ert el mindkettonknel . A parom combjan is folytak az oromkonnyek,balam mek a hirtelen fagyott rokalab efektus jott eletbe,gorsan landoltunk a medenceben,es atoleltuk egymast,a csaj mosolygott es brmaszott o is a mrdenceben es a kozelunkbe jott,de,jott a ferje allo farokkal en ff letemre meg ekkorat nem lattam,a patom a puncijahoz tette a kezem ami igen nedves volt de a csaj is odatette a csini popojates a kezemet á punciahoz szoritotta ami igen csuszos volt szinten mind a patom-e,a srac leult a medence szelere es a farka egnekallt,a felesege a parom kezet fogva elindult fele,amikor odaerzek megforfult es lesmatolta a paromaki hagyta es elvezte,a csaj mindkettojuk kezet ratette a hatalmss farokraa szajaba vette es utsnna smaroltak tovabb aztan a parom szajaba tette,hozzam simult kozben a nedves punciaval es kozelebb huzott a paromhoz, ketten ujjaztuk,a parom meg szopta a srac hatalmas farkat,ereztem hogy iszonyat be van gerjedve es keszen all hogy a hatalmas fasz felnyarsalja,felultettem a medence szelere,o meg hamar rault a farokraes egyre melyebre engette magaba,a csaj nyalta a csiklojates kozbe huzogatta a farkamat,aztan csak betolta maganak hatulrol es kozbe nyalt,meglepetesemre odahuzta a fejemet hogy en is nyaljakp....megtettem,a hatalmas fasz ott mozgott az orromtol 1 centire se,ereztem a vrgyes illatot..ketten felvaltva nyaltunk,de,egyszer kihuzza a nedvtol csillogo faszt es raszop aztan lesmarol de en mitsem drjtva msr erzem is s faszt s szajsban ugy hogy sz en ajksm is erinti,erre en racuppantam a parom nedves puncijara es a csaj vissza is tolta farkat,erre a oarom mevvadult,lovagolt ezerrel es szoritotta a fejem a csiklojahoz,amikor kicsuszot akkor en toltam vissza....
#317   2021. 11. 27. szombat 05:00
MANO28 MANO28 VIP
worship
#316   2021. 10. 31. vasárnap 01:57
BlaciP BlaciP
lehet engem keresnél nyes sziintúgy megvolt a tinédzser kori közös faszverés, majd oral és én meg is dugtam utána, de ő nekem sosem tette be smile lehet újra, egymással, lenne felfedezés nyes
(Ez egy válasz Kivancsi9307 üzenetére (2021. 10. 26. kedd 16:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 26. kedd 16:26
Már folytatom is mert, ahogy ezt leírtam mindjárt szétdurranok...Szóval mivel miközben a számban volt nekem újra felállt és kérte, hogy akkor dugjam már be neki.. kis tanakodás után igazából már mindegy mi lesz, gyerünk... 14-15 évesek lehettünk nem nagyon tudtuk mit és hogyan is kéne jól csinálni... Úgyhogy megfordult kutyába én pedig behatoltam a nagyon szűk popsijába és kérdeztem milyen -azt felelte, hogy fura, mert ugyan fáj, mégis élvezetes.. hát olyan kellemesen szűk volt, hogy nem tartott sokáig szó nélkül beledurrantam... Azóta is imádom a popsiszexet legyen az férfi vagy nő... Ám de mivel nagyon élvezte és eléggé ingereltem, neki is újra felállt, jött a kérdés, hogy kipróbálom e én is? Tudván, hogy az övé vastagabb félve, de igent mondtam... Ez sajnos kudarcba fulladt, mert nekem viszont túlságosan is fájt, így hogy ne maradjon ő se izgalomba kivertem neki... Ezt még senkinek sem meséltem el! Viszont azóta eltelt 13 év és nem hiszem hogy itt lenne és látná nekem viszont jó érzés kiadni magamból... Hisz 13 év úgy telt el, hogy semmi férfias dolog nem történt, ám nagyjából 1 éve rám tört a gondolat, hogy ez akkor "tudatlanul" is milyen jó volt mi lenne, ha ennyi idő után nosztalgiáznék egy kicsit.. és lám itt vagyok és keresem azt a farkat ami hasonlít az övére ( has felé álló és görbulő nagyjából 15-16 centi és kb 5-6 vastag lehetett ) akit érdekel hogy az oldalról milyen találkozókban sikerült részt vennem várom privát levelét és szívesen mesélek...
#315   2021. 10. 26. kedd 16:26
Kivancsi9307 Kivancsi9307
Már folytatom is mert, ahogy ezt leírtam mindjárt szétdurranok...Szóval mivel miközben a számban volt nekem újra felállt és kérte, hogy akkor dugjam már be neki.. kis tanakodás után igazából már mindegy mi lesz, gyerünk... 14-15 évesek lehettünk nem nagyon tudtuk mit és hogyan is kéne jól csinálni... Úgyhogy megfordult kutyába én pedig behatoltam a nagyon szűk popsijába és kérdeztem milyen -azt felelte, hogy fura, mert ugyan fáj, mégis élvezetes.. hát olyan kellemesen szűk volt, hogy nem tartott sokáig szó nélkül beledurrantam... Azóta is imádom a popsiszexet legyen az férfi vagy nő... Ám de mivel nagyon élvezte és eléggé ingereltem, neki is újra felállt, jött a kérdés, hogy kipróbálom e én is? Tudván, hogy az övé vastagabb félve, de igent mondtam... Ez sajnos kudarcba fulladt, mert nekem viszont túlságosan is fájt, így hogy ne maradjon ő se izgalomba kivertem neki... Ezt még senkinek sem meséltem el! Viszont azóta eltelt 13 év és nem hiszem hogy itt lenne és látná nekem viszont jó érzés kiadni magamból... Hisz 13 év úgy telt el, hogy semmi férfias dolog nem történt, ám nagyjából 1 éve rám tört a gondolat, hogy ez akkor "tudatlanul" is milyen jó volt mi lenne, ha ennyi idő után nosztalgiáznék egy kicsit.. és lám itt vagyok és keresem azt a farkat ami hasonlít az övére ( has felé álló és görbulő nagyjából 15-16 centi és kb 5-6 vastag lehetett ) akit érdekel hogy az oldalról milyen találkozókban sikerült részt vennem várom privát levelét és szívesen mesélek...
#314   2021. 10. 26. kedd 15:33
Kivancsi9307 Kivancsi9307
Srácok annyira jó olvasni ezeket... Igen már ki is vertem...
Én kiskorom óta fürkészem a farkakat, kinek milyen és mekkora, de ennyi, egy alkalommal viszont fent volt nálam egyik barátom, valahogy szóba jött a szex, de egyikőnknek sem volt csaja. Jött az ötlet nézzük már meg egymásét milyen is lehet. Megnéztük és első alkalommal csak egymással szembe kivertük magunknak.. legközelebb feljött a téma, mi lenne ha egymásnak vernénk az is megtörtént.. aztán egy darabig nem volt semmi majd egyik alkalommal megint feljött témába és megbeszéltük, hogy ez kettőnk titka marad, de menjünk mélyebbre... És ott akkor levetkőztünk elkezdtünk masztizni, és mondtam neki, hogy a te ötleted volt kezd te, nem is nagyon gondolkodott már térdelt is le elém és úgy szopott le élvezésig, mintha nem először csinálná.. na mondom ha neki ilyen könnyen ment akkor hát egyszer élünk és én is bekaptam neki, de már nem nagyon emlékszem milyen is volt csak, hogy élveztük mindketten és miközben a számban volt nekem újra felállt és kérte hogy rakjam be neki és ezzel az első férfi szedem is megvolt azóta... Majd folytatom wink
#313   2021. 10. 25. hétfő 19:08
Jessika1 Jessika1
Nem a viztol volt nedves....
(Ez egy válasz fun4couple102 üzenetére (2021. 10. 24. vasárnap 21:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 24. vasárnap 21:46
Nos a medencében nem csoda ha nedves volt...
#312   2021. 10. 25. hétfő 13:12
BaraTom1 BaraTom1
Érzelmi vonzódás az tényleg nincs.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 10. 23. szombat 00:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4626572)
2021. 10. 23. szombat 00:07
Szerintem.. Amíg érzelmileg nem vonzodsz a saját nememhez addig nem vagy biszex... Kíváncsi voltál be voltal indulva... Élvezed...
#311   2021. 10. 25. hétfő 13:10
BaraTom1 BaraTom1
Nem izgatja, de tetszik neki.
(Ez egy válasz Palesz üzenetére (2021. 10. 22. péntek 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 22. péntek 22:06
Asszony mit szól hozzá? Izgatja a dolog?
#310   2021. 10. 25. hétfő 12:43
X Törölt felhasználó (780263)
Régóta álmodoztam arról, hogy kielégítek egy szép farkat, de csak most értett tetté a gondolat.
Nekem nincs különösebb sztorim erről, egyszerűen - mivel más férfiaktól irtózom - egy transz csajt "béreltem ki" az alkalomra.
Mit mondjak... Elképesztően jó volt, még úgy is, hogy ő csak túl akart lenni rajta.
Lassan melegedtünk bele, játszadoztam a félkemény farkával a tövétől a hegyéig, mire igazán kemény lett. Szép vastag farka van viszonylag kicsi makkal, így könnyű volt egyre beljebb és beljebb tolni, egészen a torkomig. Mivel sosem csináltam még, annyira izgultam, hogy kiszáradt a szám, de amikor éreztem, hogy egyre keményebb a farka, megindult a nyálelválasztásom... smile
Szinte remegtem az izgalomtól vegyes gyönyörtől, ahogy végignyaltam a szexi farkát, egyik kezemmel lassan masszírozva azt, a másikkal a cuki zacsiját símogattam. Egy kicsit elvitt a hév és a fogam hozzáért a zacsijához, amit halk szisszenéssel adott a tudtomra, de bocsánatkérésem jeleként finoman megcirógattam a nyelvemmel, végignyaltam a farkát a hegyéig, közben megmarkoltam a fenekét és lassan a torkomig toltam a merev falloszt, és amikor a garatomon felütközött, bent tartottam és alulról masszírozni kezdtem a nyelvemmel - már amennyi hely még maradt a számban... smile
Egyszer elkezdte verni saját magának, de mielőtt elélvezett volna kivettem a kezéből és még szoptam egy kicsit. Persze csak módjával, hogy ne érjen véget olyan gyorsan. Aztán elkezdett egyre mélyebben sóhajtozni, minden addiginál nagyobb és merevebb lett a farka, a fejemet az ágyéka felé húzta, hogy minél beljebb tolja a kéjdorongját és BUMM!!!
Amit sajnálok, hogy elég kevés spermája volt, de annak most is a számban érzem az ízét...
Kérdeztem, hogy milyen volt(am), ő meg csak mosolygott. "Szerinted, ha nem lett volna nagyon jó, ilyen gyorsan elélvezek? Érzem, hogy ki az, aki szereti csinálni és jó is benne..."

Legszívesebben azonnal elkezdtem volna újra keményre szopni a farkát, de sajnos letelt az idő.

Legközelebb keresek egy "nem fizetős" alanyt, akit kedvemre szophatok, amíg nem könyörög az életéért... wink
#309   2021. 10. 25. hétfő 07:13
andrew88 andrew88
Nekem is harmasozásnál történt meg az első szopás smile a szokásos jelenet : dugta a párom, en közben nyaltam a puncikáját, és vertem a farkam. Egyre jobban feligultam. Először csak én helyeztem vissza a ki csúszott farkat, aztan már vertem is kicsit mielőtt visszaraktam. Rohadtul felizgatott a hatalmas farka. Sosem láttam még ekkorát. Mikor a sokadig alkalomra csúszott ki, nagy levegőt vettem, és bevettem a számba....egyből szerelmes lettem a farkába... Imádtam az első perctől smile vissza se raktam a páromba. Csak annyit hallottam, hogy az eszeveszett nyögés közepette annyit mondott a srác a páromnak, hogy: "te, ez a faszomat szopja! Szállj le kicsit rólam, kurva jól csinálja" a párom leszállt róla, és elkerekedett szemmel nézte mit művelek. Közben én valóban profi módjára nyeltem torokra a vaskos faszt (előtte már vibrátoron sokat "gyakoroltam" a szopást). A párom kérdőre vont hogy mit csinálok!?? Kivettem a számból az óriási farkat és annyit mondtam a páromnak, hogy "alázz meg". Elsőre nem értette mit akarok, de a srácnak leesett. El is kezdett megalázó solgokat mondani. Akkor kapcsolt a párom, és ő is rakezdett. Ilyeneket mondott, hogy "hogy ez, szopd a nagy faszát te kis kurva" meg "végre látod milyen egy igazi fasz... A te kis kis bébirépád semmire nem jó", meg "mindjárt meglatod milyen amikor elélvezek az óriási farkától"... Ilyeneket mondott ami engem baromira felhúzott. Elvezésig szoptam, minde csepp gecijét kis zívtam és lenyeltem. Azt mondta fantasztikus volt. Utána még egyszer megdugta a párom, én megkivertem rá. Így amikor elélveztem az első alkalom, első szopásom után, baromira elszégyeltem magam. Kérdezte is a párom, hogy mi a baj. Mondtam hogy semmi, csak furán érzem magam előttük. Erre el kezdtek röhögni mindketten. Azt mondta párom, hogy játszam már az agyam, látta milyen csillogó szemekkel szoptam, és tudja hogy élveztem, őt meg nem zavarja. Hát mondom akkor ok smile Azóta is rendszeresen jár hozzánk, és én imádom szopni. Ő eyszer szopott le kíváncsiságból. Nem volt jó.
#308   2021. 10. 24. vasárnap 21:46
fun4couple102 fun4couple102
Nos a medencében nem csoda ha nedves volt...
(Ez egy válasz Jessika1 üzenetére (2021. 10. 24. vasárnap 21:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 24. vasárnap 21:08
Hazafele,hosszu ut utan,Nagyvarad vonzaskoreben,egy termal panzioban! A tulaj nagyon kedves es figyelmes,mind kiderult csak mi vagyunk megszalva es ket medence van,de lehet meztelenul is hadznalni a medencet....jo....egy szal torolkozoben mentunk pancsolni,erre a felesege aki iszonyatosan csinos es szexszino ott zuhanyzik egy szal semmiben aminek latvanya azonnali hatast ert el mindkettonknel . A parom combjan is folytak az oromkonnyek,balam mek a hirtelen fagyott rokalab efektus jott eletbe,gorsan landoltunk a medenceben,es atoleltuk egymast,a csaj mosolygott es brmaszott o is a mrdenceben es a kozelunkbe jott,de,jott a ferje allo farokkal en ff letemre meg ekkorat nem lattam,a patom a puncijahoz tette a kezem ami igen nedves volt de a csaj is odatette a csini popojates a kezemet á punciahoz szoritotta ami igen csuszos volt szinten mind a patom-e,a srac leult a medence szelere es a farka egnekallt,a felesege a parom kezet fogva elindult fele,amikor odaerzek megforfult es lesmatolta a paromaki hagyta es elvezte,a csaj mindkettojuk kezet ratette a hatalmss farokraa szajaba vette es utsnna smaroltak tovabb aztan a parom szajaba tette,hozzam simult kozben a nedves punciaval es kozelebb huzott a paromhoz, ketten ujjaztuk,a parom meg szopta a srac hatalmas farkat,ereztem hogy iszonyat be van gerjedve es keszen all hogy a hatalmas fasz felnyarsalja,felultettem a medence szelere,o meg hamar rault a farokraes egyre melyebre engette magaba,a csaj nyalta a csiklojates kozbe huzogatta a farkamat,aztan csak betolta maganak hatulrol es kozbe nyalt,meglepetesemre odahuzta a fejemet hogy en is nyaljakp....megtettem,a hatalmas fasz ott mozgott az orromtol 1 centire se,ereztem a vrgyes illatot..ketten felvaltva nyaltunk,de,egyszer kihuzza a nedvtol csillogo faszt es raszop aztan lesmarol de en mitsem drjtva msr erzem is s faszt s szajsban ugy hogy sz en ajksm is erinti,erre en racuppantam a parom nedves puncijara es a csaj vissza is tolta farkat,erre a oarom mevvadult,lovagolt ezerrel es szoritotta a fejem a csiklojahoz,amikor kicsuszot akkor en toltam vissza....
#307   2021. 10. 24. vasárnap 21:08
Jessika1 Jessika1
Hazafele,hosszu ut utan,Nagyvarad vonzaskoreben,egy termal panzioban! A tulaj nagyon kedves es figyelmes,mind kiderult csak mi vagyunk megszalva es ket medence van,de lehet meztelenul is hadznalni a medencet....jo....egy szal torolkozoben mentunk pancsolni,erre a felesege aki iszonyatosan csinos es szexszino ott zuhanyzik egy szal semmiben aminek latvanya azonnali hatast ert el mindkettonknel . A parom combjan is folytak az oromkonnyek,balam mek a hirtelen fagyott rokalab efektus jott eletbe,gorsan landoltunk a medenceben,es atoleltuk egymast,a csaj mosolygott es brmaszott o is a mrdenceben es a kozelunkbe jott,de,jott a ferje allo farokkal en ff letemre meg ekkorat nem lattam,a patom a puncijahoz tette a kezem ami igen nedves volt de a csaj is odatette a csini popojates a kezemet á punciahoz szoritotta ami igen csuszos volt szinten mind a patom-e,a srac leult a medence szelere es a farka egnekallt,a felesege a parom kezet fogva elindult fele,amikor odaerzek megforfult es lesmatolta a paromaki hagyta es elvezte,a csaj mindkettojuk kezet ratette a hatalmss farokraa szajaba vette es utsnna smaroltak tovabb aztan a parom szajaba tette,hozzam simult kozben a nedves punciaval es kozelebb huzott a paromhoz, ketten ujjaztuk,a parom meg szopta a srac hatalmas farkat,ereztem hogy iszonyat be van gerjedve es keszen all hogy a hatalmas fasz felnyarsalja,felultettem a medence szelere,o meg hamar rault a farokraes egyre melyebre engette magaba,a csaj nyalta a csiklojates kozbe huzogatta a farkamat,aztan csak betolta maganak hatulrol es kozbe nyalt,meglepetesemre odahuzta a fejemet hogy en is nyaljakp....megtettem,a hatalmas fasz ott mozgott az orromtol 1 centire se,ereztem a vrgyes illatot..ketten felvaltva nyaltunk,de,egyszer kihuzza a nedvtol csillogo faszt es raszop aztan lesmarol de en mitsem drjtva msr erzem is s faszt s szajsban ugy hogy sz en ajksm is erinti,erre en racuppantam a parom nedves puncijara es a csaj vissza is tolta farkat,erre a oarom mevvadult,lovagolt ezerrel es szoritotta a fejem a csiklojahoz,amikor kicsuszot akkor en toltam vissza....
#306   2021. 10. 23. szombat 17:19
Erox65 Erox65
Tizenéves lehettem, amikor érdekelni kezdett a szex.Akkor még az egymás között cserélgetett pornó magazinok jelentették az egyetlen segédletet magányos örömszerzésemhez. 18 évesen a szomszéd sráccal közösen bújtuk a magazinokat, magunknak okozva kielégülést. Egy idő után azonban érdeklődni kezdtünk egymás iránt. Ekkor még csak kézzel segítettük hozzá a másikat az élvezethez. Egy idő után felfedeztük, hogy a popsink izgatásával fokozható a kéj felé vezetö út.Egy alkalommal egy lázmérős játék alkalmával olyan fantasztikus érzés öntött el, ami felülmúlt minden addigi orgazmust. Ma már tudom, hogy az volt életem elsö prosztata orgazmusa. Ez még csak olyan fiús játék volt, nem komoly.Évek múlva Budapestre kerültem főiskolára, ahol felfedeztem, hogy újsághirdetésben lehet partnert keresni.A Levélpressznél kellett postafiókot bérelni. Hirdetésemben olyan urat kerestem, aki bevezetne a biszex élet
örömeibe. Izgatottan vártam a leveleket,amikor is jelentkezett egy szimpatikusnak tünő nős orvos.Egy kávézóban találkoztunk, ahová remegő gyomorral érkeztem.Szorongásom gyorsan oldódott, mert éreztem, hogy átérzi izgalmamat. Kellemes modora feloldotta gátlásaimat és tudtam, hogy ő lesz az, aki először férfiként érint meg. Felajánlotta, hogy ha gondolom,felmehetünk hozzá most rögtön. Úgy felizgultam a gondolatra, hogy ott már éreztem, hogy nedves lett az alsóm. A lakáson leültetett a kanapéra és kérte, hogy lazítsak.Betett a videóba egy kazettát, amin egy stewardes szopta le az utasokat.Meztelenre vetkőzött, ekkor láttam először csupaszra borotvált farkat.Mit mondjak, állati izgató volt. Ezután letérdelt elém, lehúzta a nadrágomat,felhúzott egy gumit, majd olyan profi módon kezdett szopni, ahogy azt elképzeni nem tudtam addig.Sajnos ennek az volt az eredménye,hogy néhány perc után a mennyekbe repített.
Ezután maszturbálni kezdett, amit izgatottan figyeltem.Miután elélvezett, kiment a fürdőbe.Közben ment e pornó a tévében, én pedig éreztem, hogy éledezni kezd a farkam.A szobába lépve észrevette, mire én szégyenlősen kérdeztem, hogy lehetne-e repetázni, ami nem volt ellenére. Ekkor éreztem, hogy ennek lesz még folytatása, de ez egy másik történet
#305   2021. 10. 23. szombat 07:37
X Törölt felhasználó (4580032)
Mi is a női tagunk kívánságára kezdtünk bele ebbe a kalandba. Biztos van abban valami, hogy a lányoknak ugyanúgy izgató két pasi, mint nekem két nő látványa, ahogy egymással játszanak..
#304   2021. 10. 23. szombat 00:07
X Törölt felhasználó (4626572)
Szerintem.. Amíg érzelmileg nem vonzodsz a saját nememhez addig nem vagy biszex... Kíváncsi voltál be voltal indulva... Élvezed...
(Ez egy válasz BaraTom1 üzenetére (2021. 10. 19. kedd 16:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 19. kedd 16:18
Mindig heterónak tartottam magam soha nem érdekelt a másik nem. Mikor bevettük a barátomat harmadiknak és a nejem nagyon élvezte akkor kezdtem nézegetni a farkát. Főleg az tetszett mikor 69-ben nyaltam a párom, a haver meg hátulról dugta, én meg élvezettel néztem ahogy mozog benne. Egyre nőtt a vágy bennem, hogy megnyaljam közben a hímtagját. Egyik alkalommal megkérdeztem közben, mit szólna hozzá. Beleegyezett és élvezettel nyaltam a punciszaftos vesszőjét. A végén mikor kihúzta a feleségemből tisztára szoptam neki ami nagyon finom volt. Ezután már vertük is és szoptuk is kölcsönösen egymásnak. Pár hónapja már a dugás is megvolt. Soha nem gondoltam volna, hogy egy pasit is lehet élvezni. Pedig igen.
#303   2021. 10. 22. péntek 22:06
Palesz Palesz
Asszony mit szól hozzá? Izgatja a dolog?
(Ez egy válasz BaraTom1 üzenetére (2021. 10. 20. szerda 15:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 10. 20. szerda 15:28
Nálam is így indult, hogy max. egy kis orál. Még a gondolatától is undorodtam, hogy egy fiúval csókolózzak. Már az is megvolt. Valóban első helyen a csajok, de.........sok más is van.
#302   2021. 10. 22. péntek 04:02
X Törölt felhasználó (4626572)
Nagyon izgató itt olvasgatni az élményeiteket.
En alig várom már hogy találjak egy megfelelő aktív férfit...
Egy exem több mint 10 éve fel dobta mint ötletet hogy meg akarja tanulni a prosztata masszázst... Akkor nemet mondtam.
Utánna már csak kíváncsiságbol is ki próbáltam magamnak... Kellemes volt... Ahogy teltek az évek és épp nem volt kapcsolatom néha néha próbálkoztam de csak addig jutottam hogy ez jó... 2 éve körülbelül megtalaltam a prosztatam és rá jöttem hogy kell orgazmusig játszani vele... Gondolom mindenki tudja mi jön... Rá kattantam és nagyon sokat csináltam magamnak... Sorozatos orgazmust tudok magamnak csinálni... És kB 2 hónapja megszuletett az ötlet hogy ki kell próbálni... Elég sok felhasználóval beszéltem erről... Nagyon sok nővel voltam együtt... De az évek alatt nem hallottam ennyiszer hogy szép a farkam mint 2 nap alatt itt a férfiaktól... Nagyon izgató...
Kicsit komplikált a helyzetem mert én nem vonzodok a saját nememhez... Kizárólag élvezet céljából keresek partnert... Aki komolyan gondolja és ugyan így gondolkodik... Nem alkalmi kapcsolat szinten. Vagy egy éjszakás kalandban... Parthoz is szívesen csatlakoznék biztos elsőre könnyebben menne az oldodas... Tehát kitartóan keresek tovább... Ha sikerrel járok írok beszámolót...
(Ez egy válasz pompei üzenetére (2021. 09. 19. vasárnap 17:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 09. 19. vasárnap 17:06
Sajnos még nem volt ilyen kalandom. Elsőre én egy párral tudnám elképzelni.
#301   2021. 10. 21. csütörtök 10:24
deep79 deep79
nálam úgy lett meg a vágy, hogy egyszer láttam sógorom farkát..másik topikban már írtam, hogy megkukkoltam anyósomat..na ebben az esetben is ez volt a terv, megkukkolom, ahogy fürdik..de nem anyós ment fürödni, han em a fia...
és ahogy zuhanyzott, mosta a jó husos farkát stb..beindult bennem valami..rájöttem, hogy tök izgató a látvány...sajnos az ő farkával nem lett dolgom, de kipróbáltam azóta a lightosabb fiús dolgokat, es azt kell mondjam kifejezetten kívánom a,punci mellett a,farkat is időnként..de ezzel úgy vagyok, mint a,különleges étellel..elég csak néha belőle

épp azért, hogy " különleges" maradjon..
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Stefan77 Stefan77
Nyitás ideje: 2020. 03. 05. csütörtök
Üzenetek: 360db
Utolsó üzenet: 2023. 04. 08. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!