Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Biszex

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#280   2021. 06. 05. szombat 12:05
vinstoonlight vinstoonlight
Ez meg a másik...
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2021. 06. 05. szombat 11:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 05. szombat 11:35
És akkor hol van a higiénia?
Az út szélén egy idegent?
Hát nem tudom.
#279   2021. 06. 05. szombat 11:35
biszex56 biszex56
És akkor hol van a higiénia?
Az út szélén egy idegent?
Hát nem tudom.
(Ez egy válasz vinstoonlight üzenetére (2021. 06. 05. szombat 10:40), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 05. szombat 10:40
Sosem értettem érett emberek, hogy képesek egy vadidegent leszopni, akiről azt sem tudják ki fia/bórja, pláné, hogy van-e bármilyen szexuális betegsége. Ti nem aggódtok, hogy elkaptok valami nemi betegséget?
#278   2021. 06. 05. szombat 10:40
vinstoonlight vinstoonlight
Sosem értettem érett emberek, hogy képesek egy vadidegent leszopni, akiről azt sem tudják ki fia/bórja, pláné, hogy van-e bármilyen szexuális betegsége. Ti nem aggódtok, hogy elkaptok valami nemi betegséget?
(Ez egy válasz Kiváncsibi üzenetére (2021. 06. 05. szombat 06:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 06. 05. szombat 06:17
Két hete nekem is megvolt! Nagyon izgi és megalázó is volt! Szopizam egy ismeretlent az út szélén, aki a számba lőtt! Hmmm.... fincsi volt! Vágyom rá megint!
#277   2021. 06. 05. szombat 06:17
Kiváncsibi Kiváncsibi
Két hete nekem is megvolt! Nagyon izgi és megalázó is volt! Szopizam egy ismeretlent az út szélén, aki a számba lőtt! Hmmm.... fincsi volt! Vágyom rá megint!
#276   2021. 06. 04. péntek 12:42
elcondor elcondor
Már jöhetne,,
#275   2021. 05. 16. vasárnap 17:48
X Törölt felhasználó (4551872)
Kanosak voltunk mind2en
(Ez egy válasz lajos450 üzenetére (2021. 05. 16. vasárnap 11:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 16. vasárnap 11:02
Nagyon jó kis történet. Jó, hogy neked ilyen gyrsan sikerült. 20 perc. Én még levelezgetek, de nem nagyon akar összejönni.
#274   2021. 05. 16. vasárnap 11:02
lajos450 lajos450
Nagyon jó kis történet. Jó, hogy neked ilyen gyrsan sikerült. 20 perc. Én még levelezgetek, de nem nagyon akar összejönni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 15. szombat 00:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4551872)
2021. 05. 15. szombat 00:31
Sziasztok! Elkezdtem beszélgetni egy sráccal, 20 perc után már nálam is volt. Előtte cseréltünk pár képet. Amint belépett már húzta le a nadrágom, rögtön rámcuppant. Pillanat alatt felkeményedtem. Nagyon jó érzés volt, ahogy szopta a farkam, makkom szívogatta. Nagyon ügyes volt. Még előtte soha nem voltam férfival, barátnőm volt, de engem még így nem szoptak le. Kíváncsi voltam milyen lehet faszt a szamba venni, uh én is elé térdeltem és elővettem a kemény, csöpögős farkát. A zacskójával kezdtem, jól megszívogattam, ő csak rángatózott. Utana bevettem, tövig nyeltem. Nem volt nagy farka, de jó érzés volt, ahogy a makkja a számba ki-be járt.
Ezután a hasamra ült és a szőrös mellkasomra élvezett, majd jól szétkente rajtam. Már én sem bírtam tovább, hatalmasat élveztem.
#273   2021. 05. 15. szombat 06:49
Kiváncsibi Kiváncsibi
Izgi lehetett! Jó lenne hasonlót átélni.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 15. szombat 00:31), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4551872)
2021. 05. 15. szombat 00:31
Sziasztok! Elkezdtem beszélgetni egy sráccal, 20 perc után már nálam is volt. Előtte cseréltünk pár képet. Amint belépett már húzta le a nadrágom, rögtön rámcuppant. Pillanat alatt felkeményedtem. Nagyon jó érzés volt, ahogy szopta a farkam, makkom szívogatta. Nagyon ügyes volt. Még előtte soha nem voltam férfival, barátnőm volt, de engem még így nem szoptak le. Kíváncsi voltam milyen lehet faszt a szamba venni, uh én is elé térdeltem és elővettem a kemény, csöpögős farkát. A zacskójával kezdtem, jól megszívogattam, ő csak rángatózott. Utana bevettem, tövig nyeltem. Nem volt nagy farka, de jó érzés volt, ahogy a makkja a számba ki-be járt.
Ezután a hasamra ült és a szőrös mellkasomra élvezett, majd jól szétkente rajtam. Már én sem bírtam tovább, hatalmasat élveztem.
#272   2021. 05. 15. szombat 00:31
X Törölt felhasználó (4551872)
Sziasztok! Elkezdtem beszélgetni egy sráccal, 20 perc után már nálam is volt. Előtte cseréltünk pár képet. Amint belépett már húzta le a nadrágom, rögtön rámcuppant. Pillanat alatt felkeményedtem. Nagyon jó érzés volt, ahogy szopta a farkam, makkom szívogatta. Nagyon ügyes volt. Még előtte soha nem voltam férfival, barátnőm volt, de engem még így nem szoptak le. Kíváncsi voltam milyen lehet faszt a szamba venni, uh én is elé térdeltem és elővettem a kemény, csöpögős farkát. A zacskójával kezdtem, jól megszívogattam, ő csak rángatózott. Utana bevettem, tövig nyeltem. Nem volt nagy farka, de jó érzés volt, ahogy a makkja a számba ki-be járt.
Ezután a hasamra ült és a szőrös mellkasomra élvezett, majd jól szétkente rajtam. Már én sem bírtam tovább, hatalmasat élveztem.
#271   2021. 05. 14. péntek 17:56
tubiszex tubiszex
Sziasztok!
Az én első biszex kalandom 15évesen egy falubeli, velem egykoru sráccal éktem meg. Egy esős, őszi szombat délután, kettesben beszélgettünk a helyi buszmegállóba mindenféléről, természetesen szexről is. Addig addig beszéltünk róla, amég odáig jutottunk, hogy mindkettönknek keményedet a farka.Nekem már régóta izgatta a fantáziámat, hogy milyen lehet szopni, nyalni egy srác farkát, így javasoltam neki, hogy menjünk el valahová és verjük ki, ki-ki a magáét, de akkor már nagyon vágytam rá, hogy a számba vegyem. Elmentünk hozzánk ahol is a pajtánk szénapadlásán kötöttünk ki, lehuztuk a nadrágunkat és huzogatni kezdtük magunknak,nagyon izgató volt. Nem is bírtam sokáig és megkérdeztem, hogy bekaphatom e a merev,lüktető farkát, Ő azt felelte,hogy igen és hogy Ő is szeretné bekapni az enyémet,termeszetesen én is bólintottam és már térdeltem is eléje és megfogtam a farkát,hátra húztam a bőrt rajta,előbújt a makkja ami nagyon szép és formás volt. Picit fura volt más farkát fogni,olyan nagyon kemény volt és olyan könnyen,szabadon mozgott rajta a bőr,kis ideig huzoggattam,láttam kibuggyanni az előváladékot majd benyálaztam a számszélét és a számba vettem a makkját,rázártam a nyelvem.Sima volt,jó izű és jó illatú,szoptam,szívtam,nyaltam a makk alatti féket és egyre mélyebben vettem a számba,közben a kezemmel morzsolgattam finoman a golyóit. Először szoptam pasit,de nagyon jó volt,egész testemben remegtem én is. Kis idő múlva,szólt,hogy el fog menni,én nem engedtem ki a számból,éreztem,hogy megdagad a makkja a számban és az ujjaim alatt éreztem,hogy megindul a sperma végig a farkán, tele spriccelve a számat. Picit váratlanul ért,de lenyeltem és kiszívtam minden csepp ondót a farkából. Amikor már a térde is remegett,rángatozott kiengedtem a számból,annyira fel voltam izgulva,csak szoptam szoptam,mig nagy nehezen eltolta a fejem a farkától. Azután Ő vett a szájába,nagyon finoman szopott,kényeztetet,sokáig nem is bírtam és hamar telespricceltem a száját,de Ő kiköpte,de azért kiszívott belőlem minden cseppet.
Késöbb,picit szégyelve ültünk ismét a buszmegállóban,de nem beszéltünk róla,hogy mi is történt velünk.
Későbbiekben még sokszor kerítettünk alkalmat,hogy leszopjuk egymást,mindig nagyon jó volt. Aztán mindkettőnknek csaja lett és elmaradtak a továbbiakban az ilyen örömök. Sajnos!
#270   2021. 05. 14. péntek 11:43
biszex56 biszex56
A véletlenműve volt. Legalábbis részemről.
Illetve mamár tudom, hogy ez nem lehetett véletlen.
(Ez egy válasz élvezet56 üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 20:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 20:34
Nagyon vigyor5 izgató a történeted tetszett vigyor5
#269   2021. 05. 14. péntek 11:41
biszex56 biszex56
Egy kis fogalmazási hiba. Közben megállt valamelyikünkkel az idő! vigyor4
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 14. péntek 05:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4058)
2021. 05. 14. péntek 05:05
Jó ez a történet, pár éve már olvastam az indexen, már akkor is tetszett.
#268   2021. 05. 14. péntek 11:37
biszex56 biszex56
Igen, olvashattad! Ezt a történetet régebben írtam le, és úgy éreztem, hogy ebbe a topikban is helye van. Egyébként valós történet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2021. 05. 14. péntek 05:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (4058)
2021. 05. 14. péntek 05:05
Jó ez a történet, pár éve már olvastam az indexen, már akkor is tetszett.
#267   2021. 05. 14. péntek 07:40
MILF-shooter MILF-shooter
"ő akkoriban velem egy korú lehetett" - de mára ez már megváltozott pardon1 Bocsika!
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 16:21
Most ezgy kicsit hosszú történet lesz, de szeretném, ha érzékelnétek, hogy mit éltem át akkor, és hogy lettem biszexuális.
Az első ilyen élményem kb. 30 éves koromban volt, amikor egy ismerősöm megkért, hogy készítsek róla képeket, mert szeretne hirdetésekre válaszolni. Akkor még nem volt internet. Társkereső hirdetések jelentek meg újságokban, és arra lehetett válaszolni levélben. 
Mivel tanultam fényképezni, természetesen vállaltam. Elmentem hozzá, mert otthoni környezetben akarta a képeket. Ebben semmi kivetni való nem volt, hiszen egy társkereső hirdetésre válaszolt.
Mondtam, hogy öltözzön fel rendesen, mert úgy kelt jó benyomást. Öltönyben készítettem róla képeket. Portré, teljes alakos, ami akkoriban divat volt. Több ilyen kép készült róla. Farmerban, az akkor divatos garbó nyakú pulóverben. Ő akkoriban velem egy korú lehetett. Tehát ebben nem találtam semmi különöset.
Közben beszélgettünk, hogy milyen hirdetésre fog válaszolni. Mondta, hogy több hirdetés is tetszett, és mindre fog írni, és képet küldeni. Néhányat mutatott is. Nők adták fel a hirdetést, és tartós társ kapcsolatot kerestek.
Beszélgettünk sok mindenről. Mivel régen ismertük egymást, (egy közép iskolába jártunk), beszélgettünk munkáról, stb. Én akkor már nős voltam. Kérdezte, hogy jó e a szexuális életünk. Így terelődött a beszélgetés a szexre. Persze, ahogy ez két 30-as pasi között lenni szokott. Ezután ért az első meglepetés! Megkérdezte, hogy nagy kérés lenne, ha készítenék róla pár fürdőgatyás képet is. Mondtam, hogy nincs akadálya, bár nem ajánlom, hogy ilyen képeket is küldjön a válasz levelekben! ezen jót nevettünk. Mondta, hogy nincsenek ilyen tervei. Neki kéne. Mondtam, hogy jó, engem nem zavar. Láttam már fürdő ruhát. Kiment a szobából, hogy felvegye. 
Hallottam, hogy zuhanyozik. Mikor bejött, egy akkor divatos fürdőnadrág volt rajta. 
Elég vékony alkat volt. (akkoriban én is az voltam) Mivel én is jártam strandra, nem volt ebben semmi különös. Beszéltük, hogy mind a ketten milyen vékony alkatúak vagyunk, és nem tudunk hízni. 
Kérdeztem, milyen képeket szeretne? Mondta, hogy valami nem pózolós, hanem természetes képek lennének jók. Azt tanácsoltam, hogy dumáljunk, és közben én majd fényképezek. Ha van dolga, csinálja, és akkor nem lesznek mesterkéltek a képek. Közben ő italt töltött, és így jó képeket tudtam csinálni. Beszélgettünk, tovább. 
Feltűnt, hogy beszélgetés közben, elkezdett duzzadni a fürdőgatya eleje. nem szóltam, csak kicsit érdekes volt a helyzet. Gondolom, hogy sejti, hogy látom. Mondta, hogy ne haragudjak, de ő sem érti, mitől kezdett felállni neki. Már nagyon duzzadt neki. Éreztem, hogy szégyelli, és kellemetlen számára. Igyekeztem nem oda nézni, hátha lehiggad, de akaratlanul is oda tévedt a tekintetem. Azt láttam, hogy nem lankad le, sőt, egyre merevebb. 
Persze, amilyen hülyék voltunk, téma maradt a szex. Mondta, hogy elég rég nem volt barátnője. Ő úgy tervezte, hogy nem is akar komoly kapcsolatot, de rájött, hogy nem élet az élet egyedül. Ezért v
#266   2021. 05. 14. péntek 05:05
X Törölt felhasználó (4058)
Jó ez a történet, pár éve már olvastam az indexen, már akkor is tetszett.
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 16:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 16:21
Most ezgy kicsit hosszú történet lesz, de szeretném, ha érzékelnétek, hogy mit éltem át akkor, és hogy lettem biszexuális.
Az első ilyen élményem kb. 30 éves koromban volt, amikor egy ismerősöm megkért, hogy készítsek róla képeket, mert szeretne hirdetésekre válaszolni. Akkor még nem volt internet. Társkereső hirdetések jelentek meg újságokban, és arra lehetett válaszolni levélben. 
Mivel tanultam fényképezni, természetesen vállaltam. Elmentem hozzá, mert otthoni környezetben akarta a képeket. Ebben semmi kivetni való nem volt, hiszen egy társkereső hirdetésre válaszolt.
Mondtam, hogy öltözzön fel rendesen, mert úgy kelt jó benyomást. Öltönyben készítettem róla képeket. Portré, teljes alakos, ami akkoriban divat volt. Több ilyen kép készült róla. Farmerban, az akkor divatos garbó nyakú pulóverben. Ő akkoriban velem egy korú lehetett. Tehát ebben nem találtam semmi különöset.
Közben beszélgettünk, hogy milyen hirdetésre fog válaszolni. Mondta, hogy több hirdetés is tetszett, és mindre fog írni, és képet küldeni. Néhányat mutatott is. Nők adták fel a hirdetést, és tartós társ kapcsolatot kerestek.
Beszélgettünk sok mindenről. Mivel régen ismertük egymást, (egy közép iskolába jártunk), beszélgettünk munkáról, stb. Én akkor már nős voltam. Kérdezte, hogy jó e a szexuális életünk. Így terelődött a beszélgetés a szexre. Persze, ahogy ez két 30-as pasi között lenni szokott. Ezután ért az első meglepetés! Megkérdezte, hogy nagy kérés lenne, ha készítenék róla pár fürdőgatyás képet is. Mondtam, hogy nincs akadálya, bár nem ajánlom, hogy ilyen képeket is küldjön a válasz levelekben! ezen jót nevettünk. Mondta, hogy nincsenek ilyen tervei. Neki kéne. Mondtam, hogy jó, engem nem zavar. Láttam már fürdő ruhát. Kiment a szobából, hogy felvegye. 
Hallottam, hogy zuhanyozik. Mikor bejött, egy akkor divatos fürdőnadrág volt rajta. 
Elég vékony alkat volt. (akkoriban én is az voltam) Mivel én is jártam strandra, nem volt ebben semmi különös. Beszéltük, hogy mind a ketten milyen vékony alkatúak vagyunk, és nem tudunk hízni. 
Kérdeztem, milyen képeket szeretne? Mondta, hogy valami nem pózolós, hanem természetes képek lennének jók. Azt tanácsoltam, hogy dumáljunk, és közben én majd fényképezek. Ha van dolga, csinálja, és akkor nem lesznek mesterkéltek a képek. Közben ő italt töltött, és így jó képeket tudtam csinálni. Beszélgettünk, tovább. 
Feltűnt, hogy beszélgetés közben, elkezdett duzzadni a fürdőgatya eleje. nem szóltam, csak kicsit érdekes volt a helyzet. Gondolom, hogy sejti, hogy látom. Mondta, hogy ne haragudjak, de ő sem érti, mitől kezdett felállni neki. Már nagyon duzzadt neki. Éreztem, hogy szégyelli, és kellemetlen számára. Igyekeztem nem oda nézni, hátha lehiggad, de akaratlanul is oda tévedt a tekintetem. Azt láttam, hogy nem lankad le, sőt, egyre merevebb. 
Persze, amilyen hülyék voltunk, téma maradt a szex. Mondta, hogy elég rég nem volt barátnője. Ő úgy tervezte, hogy nem is akar komoly kapcsolatot, de rájött, hogy nem élet az élet egyedül. Ezért v
#265   2021. 05. 13. csütörtök 23:02
tamás80 tamás80
Nagyon jó történet, egy ilyenben én is szívesen részt vennék
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 16:43
Évek múlva találkoztunk újra, de ez egy másik történet.
Ez velem történt meg! Ha valakinek feltűnik. Igen előre írtam le a történetemet.
Nem itt az oldalon fogalmaztam meg! Ide bemásoltam. Nem volt 2 perc ezt felelveníteni, és leírni.
#264   2021. 05. 13. csütörtök 20:34
élvezet56 élvezet56
Nagyon vigyor5 izgató a történeted tetszett vigyor5
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 16:43
Évek múlva találkoztunk újra, de ez egy másik történet.
Ez velem történt meg! Ha valakinek feltűnik. Igen előre írtam le a történetemet.
Nem itt az oldalon fogalmaztam meg! Ide bemásoltam. Nem volt 2 perc ezt felelveníteni, és leírni.
#263   2021. 05. 13. csütörtök 16:51
qka888 qka888
Tetszett nagyon a történeted szívesen olvasom majd a folytatást smile
(Ez egy válasz biszex56 üzenetére (2021. 05. 13. csütörtök 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2021. 05. 13. csütörtök 16:43
Évek múlva találkoztunk újra, de ez egy másik történet.
Ez velem történt meg! Ha valakinek feltűnik. Igen előre írtam le a történetemet.
Nem itt az oldalon fogalmaztam meg! Ide bemásoltam. Nem volt 2 perc ezt felelveníteni, és leírni.
#262   2021. 05. 13. csütörtök 16:43
biszex56 biszex56
Évek múlva találkoztunk újra, de ez egy másik történet.
Ez velem történt meg! Ha valakinek feltűnik. Igen előre írtam le a történetemet.
Nem itt az oldalon fogalmaztam meg! Ide bemásoltam. Nem volt 2 perc ezt felelveníteni, és leírni.
#261   2021. 05. 13. csütörtök 16:29
biszex56 biszex56
- Nem undorodom, csak kicsit fura, hogy egy pasi tökét fogdosom. 
- Szerintem nincs ebben semmi rossz. A gyerekek is sokszor megfogják egymás micsodáját, és ennyi.
- Gondolod?
- Persze.
Én kicsit félve, de odanyúltam. Álló farka alá tettem a kezem, és megsimogattam a zacskóját. Sima volt, csak pár apró rövidke szőrt éreztem. Érdekes, de egyáltalán nem kellemetlen érzés volt. éreztem, hogy megvonaglik a teste. A farka végén átlátszó csepp jelent meg. "Na itt kell abbahagyni!" Gondoltam, és elvettem a kezem.
- Milyen? Kérdezte.
- Érdekes. Téged egyáltalán nem zavar, hogy én itt fogdoslak?
- Nem. Mért? Téged?
- Kicsit furán érzem magam, de nem kellemetlen. És az a csepp a farkad végén?
- Ja? Kicsit felizgultam, de ne zavarjon. Mindig felizgulok, ha meztelenül vagyok valaki előtt. Ez nálam így                működik.
- Nem mondták még, hogy exhibicionista vagy? 
- Tudom, de mit csináljak. Izgat, ha látnak.  
- És ilyenkor hogy vezeted le?
- Kiverem. Ha nincs, aki megtegye.
- Szokott lenni?
- A régi barátnőm segített ilyenkor. 
- Hogy?
- Vagy előtte kivertem magamnak, vagy ő simogatta nekem. Amióta szakítottunk, nem segített senki.                     Megteszed, hogy kicsit visszateszed a kezed a hasam alá? Olyan kellemes volt.
- Most hülyéskedsz? Nemsokára megyek. Utána magadhoz nyúlhatsz.
- Ok. Megértem, ha undorodsz.
- Ez nem undor kérdése. Megérintettelek, és nem undorodtam. Akkor már nem lennék itt! Csak azért ez kicsit       sok.
Én ültem egy kanapén, ő meg mellettem állt. Láttam, hogy remeg a térde. Számomra is egyre izgalmasabb volt a helyzet. 
- Biztos nincs kedved? Kérdezte. Oda tehetnéd a kezed, hogy megnézd elég sima e!
-  Na jó! Egy kicsit még oda teszem, hogy ne érezd magad rosszul.
Rátettem a kezemet a szemérem dombjára, és finoman simogattam. Kis idő múlva rátette a kezét a kezemre, és lassan elkezdte a farka felé vezetni. Nem tudtam hirtelen, mit kéne tennem. Elvegyem a kezemet, vagy hagyjam. közben elérte a kezem a farka tövét. Éreztem a keménységét. Nagyon fura volt, de egyáltalán nem rossz érzés. Azután rávezette a kezemet a farkára. Rákulcsolta az ujjaimat, és elkezdte masszírozni magát a kezemmel. Én csak hagytam. Azután az ő keze lecsúszott, és én már egyedül simogattam. Valahol hajtott a kíváncsiság. Hátra húztam a fitymáját, és elkezdtem neki húzogatni a bőrt.
Akkor eszméltem, hogy el fog élvezni! Féltem kicsit, de kíváncsi is voltam, milyen lesz. Egyre jobban remegett a teste. Már nem volt vissza út. Párat húztam rajta, és már spriccelt. 
Mikor befejezte, szégyellősen elkezdett öltözni. Többször is elnézést kért a történtekért.
Ez volt az első ilyen élményem.
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Stefan77 Stefan77
Nyitás ideje: 2020. 03. 05. csütörtök
Üzenetek: 360db
Utolsó üzenet: 2023. 04. 08. szombat
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!