Izgatja e a nőket ha jelenlétükben mással van a pasijuk?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Izgat ha megdugják a feleségem" és az "Engem a férjem jelenlétében dugnak" témáknak az inverze. "Csak a férfiak lennének adakozók ?"
"Van olyan nő akit boldoggá tesz ha a Pasija akár az ő jelenlétében más nővel szeretkezik?"
"Ez miért izgató a számára?"

Az eddigi hozzászólások

... 2 3 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#52   2010. 09. 19. vasárnap 22:16
videkipar videkipar
Egy 4 hónapos kapcsolatban nem látok nagy kockázatot, ha ezt kipróbáljátok. Ha az egyik vagy mindkét felet érdekli a szexnek ez a módja is, akkor előbb vagy utóbb úgyis belevág, legfeljebb nem a mostani partnerével. Szóval, ha ezt már most az elején meg tudjátok beszélni, hogy szeretnétek, akkor bátran ugorjatok egy nagy fejest a dologba. Önmagában csak ez miatt nem lesz vége egy kapcsolatnak, az tuti.
(Ez egy válasz Ate86 üzenetére (2009. 12. 28. hétfő 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 28. hétfő 22:59
Bnőm pedzegeti, hogy szívesen kipróbálná 2 pasival, illetve úgyis, hogy egy csajt vennénk be 3.-nak, mert ő bi. Eleinte nekem is megtetszett a dolog, de aztán picit gondolkodóba estem, hogy vajon ezzel jót teszünk-e a kapcsolatunknak, ami még elég friss, alig több mint 4 hónapos. (ennek ellenére az összes közül ebben érzem magam eddig a legjobban és életemben először vagyok igazán szerelmes és úgy érzem ő is, ezzel nincs gond. De tényleg, ennyire egy húron még senkivel nem pendültem az tuti, talán épp ezért tartok kicsit a dologtól, nehogy elcsesszem ezt a fantasztikus kapcsolatot. )
Viszont attól tartok, hogy ha elsietjük a dolgot, akkor könnyen problémákat szülhet, lévén hogy fiatal még a kapcsolat (és mi is, ő 19 én 23), mindketten nagyon önzőek vagyunk, és én például attól is félek, hogy féltékenységet szülhet.
Épp ezért olyanoktól kérek tapasztalatot, tanácsot, akik voltak már hasonló szituációban, mert mi még nem, mindkettőnknek ez lenne az első alkalom, hogy 3asban vagy 4esben (párral) csinálnánk.
(arról nem is beszélve, hogy mi gumi nélkül szoktuk ugyan, de ezesetben szerintem szükséges lenne védekezni, mert nem ismerjük a másik felek előéletét)

Például melyik felállást érdemes először kipróbálni és miért? Ismerőssel vagy ismeretlennel és miért?
Korábbi hozzászólásokat elolvastam, valamelyest segítettek már, de vannak még kételyeim.
#51   2010. 09. 19. vasárnap 20:23
X Törölt felhasználó (760831) VIP
Én is csak irigykedek... De azért kicsit hitetlenkedek is. Az biztos, ha ilyen csajom lenne, illetve csajaim lennének, nem keresnék msn-ezni senkit, csak dugnám őket, ahogy tudom. smile
#50   2010. 09. 19. vasárnap 11:56
X Törölt felhasználó (39012)
piszok nagy mázlista vagy nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 09. 19. vasárnap 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (747917)
2010. 09. 19. vasárnap 11:19
sziasztok!

én szexmániás vagyok és szerintem fergeteges élményben volt részem! nyes
a barátnőmmel dugtunk az ő legjobb barátnőjénél,óly módon,hogy egy szobában voltunk és be is takaróztunk,de a szobában ott volt a barátnője és tevékenykedett.dugás közben láttam a másik lány arcát és észrevettem,hogy izgatja a dolog!a barátnőm fülébe súgtam,mi lenne ha a lány is kapna egy kicsit belőlem!?Ő megkérdezte a lányt és azonnal zavarba jött!de két-három perc után vadúl ledobta a ruhát magáról és odabújt.Vége az lett,hogy mind a két lányt megdugtam és ez csak egyre sürűbb lett.ma már úgy vagyunk hogy szinte csak hármasban csináljuk.a barátnőm élvezi a dologt.előfordúlt olyan is,hogy rámjött a szexelés ,de nagyon keményen és a csajomnak nem volt kedve,de azt mondta,hogy hívjam fel a másik lányt(barátnőjét) és hívjam át!át is jött és akkor mondtuk neki,hogy most mi ketten leszünk együtt!benne is volt,bár furcsa volt neki a szitu elöször!amiíg mi dugtunk,addig a cajom mászkált és a dolgait végezte a lakásban.amikor élveztem,előtte megkértem a csajom hogy jöjjön oda és a lány szájába ő tegye be a farkamat!akkorát élveztem hogy majdnem elájúltam.azóta is jól működik így hárman minden és nincsenek titkok sem.akkor is dugtunk,amikor a csajom nem volt otthon és amikor hazajött,akkor mondtuk neki,hogy elképesztő volt a6 dolog.ez annyira lázba hozta,hogy azonnal hármasban összebújtunk megint.
#49   2010. 09. 19. vasárnap 11:19
X Törölt felhasználó (747917)
sziasztok!

én szexmániás vagyok és szerintem fergeteges élményben volt részem! nyes
a barátnőmmel dugtunk az ő legjobb barátnőjénél,óly módon,hogy egy szobában voltunk és be is takaróztunk,de a szobában ott volt a barátnője és tevékenykedett.dugás közben láttam a másik lány arcát és észrevettem,hogy izgatja a dolog!a barátnőm fülébe súgtam,mi lenne ha a lány is kapna egy kicsit belőlem!?Ő megkérdezte a lányt és azonnal zavarba jött!de két-három perc után vadúl ledobta a ruhát magáról és odabújt.Vége az lett,hogy mind a két lányt megdugtam és ez csak egyre sürűbb lett.ma már úgy vagyunk hogy szinte csak hármasban csináljuk.a barátnőm élvezi a dologt.előfordúlt olyan is,hogy rámjött a szexelés ,de nagyon keményen és a csajomnak nem volt kedve,de azt mondta,hogy hívjam fel a másik lányt(barátnőjét) és hívjam át!át is jött és akkor mondtuk neki,hogy most mi ketten leszünk együtt!benne is volt,bár furcsa volt neki a szitu elöször!amiíg mi dugtunk,addig a cajom mászkált és a dolgait végezte a lakásban.amikor élveztem,előtte megkértem a csajom hogy jöjjön oda és a lány szájába ő tegye be a farkamat!akkorát élveztem hogy majdnem elájúltam.azóta is jól működik így hárman minden és nincsenek titkok sem.akkor is dugtunk,amikor a csajom nem volt otthon és amikor hazajött,akkor mondtuk neki,hogy elképesztő volt a6 dolog.ez annyira lázba hozta,hogy azonnal hármasban összebújtunk megint.
#48   2010. 01. 08. péntek 08:40
X Törölt felhasználó (730768)
nekem lehet hogy valami baj van velem de nem izgat csupán az ami kettőnk között megtörténik de az aztán minden ami csak szem szájnak ingere.A párom egy két lábon járó tesztoszteron és nem győzzük egymást oda vissza kielégíteni úgyhogy talán ezért nincsen igényem másra
#47   2010. 01. 07. csütörtök 09:57
Zsuzsi_ Zsuzsi_
Nem értek egyet Veled, puerto!

Véleményem szerint a többes szexet nem akarhatja jobban nő vagy a férfi. Persze tegyük fel, hogy párkapcsolatban levő emberekről van szó! Alapból a férfiak nagy százaléka arról ábrándozik, hogy juj de csodás lenne két nővel. Persze mert egyikük se volt talán még két nővel. De két nőt úgy istenigazán kielégíteni nem könnyű smile
Másik részről meg nőként azt mondom hogy ha a pasik álma a két nő, a nőké is a két pasi. Úgy istenigazából melyik nő nem vágyakozik erre? Persze azt mondják hogy ők nem inkább nőre vágynak. De miért is? Mert a párjuk ugye aki pasi "nem engedne oda nekik másik férfit". Ez persze nem zárja ki, hogy vannak nők, akik női közelségre vágynak, de ezek a nők - szerintem - nagyon jól ellennének szexben a pasijuk nélkül is.
Szóval véleményem szerint egy ilyenhez pár kell nem egy nő és egy férfi, és igenis izgatja a nőket is ha mással avn a párjuk, pasijuk. Ami legjobban csak egy igazi, bizalomra és figyelemre épülő jó kapcsolatban valósulhat meg. Másképp idővel hiszti, féltékenység, egyoldalúság alakulhat ki.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 03. vasárnap 10:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (259500)
2010. 01. 03. vasárnap 10:28
Ja és többnyire a férfiak akarják. HA a nő kívánja a témát mint Ate86 esetében akkor az szerencse (Ate86-nak nyes ) . Amennyiben szépen felvázoljátok előtte, hogy mi történhet meg és nem lesz meglepetés akkor miért ne? Az, ha a pár egyik tagja kifelé kacsintgat még nem feltétlenül jelenti, hogy nem stimmel valami. De ha valaki kíváncsisága kifelé irányul és ezt a másik fél nem veszi észre, nem igyekszik tolerálni, vagy esetleg nem együtt történik meg a dolog akkor nagy eséllyel titokban fogja ez irányú lelkesedését kiélni. Ami még rosszabb az ez irányú elfolytása vezethet feszültségekhez is. Ha viszont a nő toleráns és szereti a párját annyira (vagy még jobban mint magát) akkor belemehet egy közösbe. Ezzel még meg is mentheti a kapcsolatát az intim unalomtól, és az ezen keresztül vezető gyengeségből eredő hűtlenséghet. Mert a hűtlenség nem feltétlenül az őszinte érzelmek kimúlása, hanem lehet gyengeség is. Gyengeség az önmegtartóztatással kapcsolatban.
#46   2010. 01. 07. csütörtök 08:27
X Törölt felhasználó (730768)
nos azért ide írtam mert úgy gondoltam a kérdésre válaszolok
#45   2010. 01. 06. szerda 23:05
kandurmarci kandurmarci
Akkor miért ide írsz? Nézd meg jobban a listát, találsz egy olyat, hogy 'Izgat ha megdugom a feleségemet."
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 06. szerda 11:22), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (730768)
2010. 01. 06. szerda 11:22
speckó engem nem az izgat fel ha a férjem mást dug hanem az ha engem!!!!!
#44   2010. 01. 06. szerda 11:22
X Törölt felhasználó (730768)
speckó engem nem az izgat fel ha a férjem mást dug hanem az ha engem!!!!!
#43   2010. 01. 03. vasárnap 10:28
X Törölt felhasználó (259500)
Ja és többnyire a férfiak akarják. HA a nő kívánja a témát mint Ate86 esetében akkor az szerencse (Ate86-nak nyes ) . Amennyiben szépen felvázoljátok előtte, hogy mi történhet meg és nem lesz meglepetés akkor miért ne? Az, ha a pár egyik tagja kifelé kacsintgat még nem feltétlenül jelenti, hogy nem stimmel valami. De ha valaki kíváncsisága kifelé irányul és ezt a másik fél nem veszi észre, nem igyekszik tolerálni, vagy esetleg nem együtt történik meg a dolog akkor nagy eséllyel titokban fogja ez irányú lelkesedését kiélni. Ami még rosszabb az ez irányú elfolytása vezethet feszültségekhez is. Ha viszont a nő toleráns és szereti a párját annyira (vagy még jobban mint magát) akkor belemehet egy közösbe. Ezzel még meg is mentheti a kapcsolatát az intim unalomtól, és az ezen keresztül vezető gyengeségből eredő hűtlenséghet. Mert a hűtlenség nem feltétlenül az őszinte érzelmek kimúlása, hanem lehet gyengeség is. Gyengeség az önmegtartóztatással kapcsolatban.
#42   2010. 01. 03. vasárnap 10:10
X Törölt felhasználó (259500)
Még valami eszembe jutott. A nő a kapcsolatban általános esetben az otthon melege, a család összetartója. Szerepe a fajunk fennmaradásában az, hogy igyekezik egy jó génállományú férfit kiválasztani aki genomjának következtében nagy valószínűséggel egészséges utódokat nemz neki, majd (!) fenntartja, élelemmel ellátja a családot, amíg a gyerekek kiskorúak és magukról nem tudnak gondoskodni. A férfinek ezalatt a család mellett a helye, mer egyedül nem megy. (vagy csak úgy ahogy) A férfi miután a gyerekek felnőttek, még ivarzóképes marad, tehát nagy valószínűséggel ez nem véletlenül van így. Ezért gondolom, hogy azok után már a nőket sem annyira zavarja, hogyha mással van a pasijuk, de ha csak az ösztönszintet nézzük, akkor ez egyáltalán nem egy családcentrikus, vagy hosszabbra tervezős perspektíva. Kivételek mindíg vannak, így sem ez sem a gruppi nem mondható a követendő példának.
Az a követendő példa, hogy csinálja mindenki azt amihez neki és a párjának kedve van. smile Dévid Ettembórós fejtegetésemet azért írtam csak be, hogy aki be van sózva a témától az is vegye azért észre, hogy a férfi inkább aki "többször használható" smile a nő pedig törekszik az "egyet, de azt jól" elv követésére. Így ha nem hajlik rá a másik fél valóban, akkor inkább ne erőltessétek.
#41   2010. 01. 03. vasárnap 07:52
ti-mi ti-mi
Teljesen egyetértek a hsz.-al, szerencsére mi az 1.-es kategoriába tartozó pár vagyunk smile , de őszintén nem hiszem, hogy egy 4 hónapos kapcsolatnak,ha hosszútávra tervezik, jót tesz még egy partner bevonása. Mivel ennyi idő alatt nem alakulhat ki az a fajta bizalom, ami ehhez kell. És valóban a közösen meghozott szabályok nélkül nem lehet belefogni. Tapasztalat alapján, tisztelet a kivételnek, a párok többségénél a férfit foglalkoztatja jobban, ő keres, majd rábeszéli a hölgyet, ha ezt nem közösen teszik, nem fog igazán jól működni, hiszen közös vágynak kell lennie, hogy élvezni tudjuk a látványt, érzést, amikor a párunk mással van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 01. péntek 20:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (259500)
2010. 01. 01. péntek 20:25
Nézd! A párcserés/grupen kapcsolatokhoz

1. vagy nagyon stabil, több ésves kiegyensúlyozott, hisztimentes kapcsoalt kell, vagy
2. hihetetlenül felszínes kapcsolat.

Szerintem nagy balhék lesznek, ha nem valamelyik kategóriába tartoztok. De ezt meg kell beszélnetek előre elég alaposan. Pontról pontra, hogy mi a megengedett, mik a szabályok. Általános sablon válasz nincs erre, mert amennyi kapcsolat annyi fél felfogás. Így nektek kell okosan dönteni.
#40   2010. 01. 01. péntek 20:25
X Törölt felhasználó (259500)
Nézd! A párcserés/grupen kapcsolatokhoz

1. vagy nagyon stabil, több ésves kiegyensúlyozott, hisztimentes kapcsoalt kell, vagy
2. hihetetlenül felszínes kapcsolat.

Szerintem nagy balhék lesznek, ha nem valamelyik kategóriába tartoztok. De ezt meg kell beszélnetek előre elég alaposan. Pontról pontra, hogy mi a megengedett, mik a szabályok. Általános sablon válasz nincs erre, mert amennyi kapcsolat annyi fél felfogás. Így nektek kell okosan dönteni.
(Ez egy válasz Ate86 üzenetére (2009. 12. 28. hétfő 22:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 28. hétfő 22:59
Bnőm pedzegeti, hogy szívesen kipróbálná 2 pasival, illetve úgyis, hogy egy csajt vennénk be 3.-nak, mert ő bi. Eleinte nekem is megtetszett a dolog, de aztán picit gondolkodóba estem, hogy vajon ezzel jót teszünk-e a kapcsolatunknak, ami még elég friss, alig több mint 4 hónapos. (ennek ellenére az összes közül ebben érzem magam eddig a legjobban és életemben először vagyok igazán szerelmes és úgy érzem ő is, ezzel nincs gond. De tényleg, ennyire egy húron még senkivel nem pendültem az tuti, talán épp ezért tartok kicsit a dologtól, nehogy elcsesszem ezt a fantasztikus kapcsolatot. )
Viszont attól tartok, hogy ha elsietjük a dolgot, akkor könnyen problémákat szülhet, lévén hogy fiatal még a kapcsolat (és mi is, ő 19 én 23), mindketten nagyon önzőek vagyunk, és én például attól is félek, hogy féltékenységet szülhet.
Épp ezért olyanoktól kérek tapasztalatot, tanácsot, akik voltak már hasonló szituációban, mert mi még nem, mindkettőnknek ez lenne az első alkalom, hogy 3asban vagy 4esben (párral) csinálnánk.
(arról nem is beszélve, hogy mi gumi nélkül szoktuk ugyan, de ezesetben szerintem szükséges lenne védekezni, mert nem ismerjük a másik felek előéletét)

Például melyik felállást érdemes először kipróbálni és miért? Ismerőssel vagy ismeretlennel és miért?
Korábbi hozzászólásokat elolvastam, valamelyest segítettek már, de vannak még kételyeim.
#39   2009. 12. 28. hétfő 22:59
Ate86 Ate86
Bnőm pedzegeti, hogy szívesen kipróbálná 2 pasival, illetve úgyis, hogy egy csajt vennénk be 3.-nak, mert ő bi. Eleinte nekem is megtetszett a dolog, de aztán picit gondolkodóba estem, hogy vajon ezzel jót teszünk-e a kapcsolatunknak, ami még elég friss, alig több mint 4 hónapos. (ennek ellenére az összes közül ebben érzem magam eddig a legjobban és életemben először vagyok igazán szerelmes és úgy érzem ő is, ezzel nincs gond. De tényleg, ennyire egy húron még senkivel nem pendültem az tuti, talán épp ezért tartok kicsit a dologtól, nehogy elcsesszem ezt a fantasztikus kapcsolatot. )
Viszont attól tartok, hogy ha elsietjük a dolgot, akkor könnyen problémákat szülhet, lévén hogy fiatal még a kapcsolat (és mi is, ő 19 én 23), mindketten nagyon önzőek vagyunk, és én például attól is félek, hogy féltékenységet szülhet.
Épp ezért olyanoktól kérek tapasztalatot, tanácsot, akik voltak már hasonló szituációban, mert mi még nem, mindkettőnknek ez lenne az első alkalom, hogy 3asban vagy 4esben (párral) csinálnánk.
(arról nem is beszélve, hogy mi gumi nélkül szoktuk ugyan, de ezesetben szerintem szükséges lenne védekezni, mert nem ismerjük a másik felek előéletét)

Például melyik felállást érdemes először kipróbálni és miért? Ismerőssel vagy ismeretlennel és miért?
Korábbi hozzászólásokat elolvastam, valamelyest segítettek már, de vannak még kételyeim.
#38   2009. 12. 08. kedd 09:41
maarimar maarimar
igy van teljesen igaz amit irtál másfél - 2 havonta esetleg jo egy kis vátozatosság és egykis plusz felobja a hétköznapokat még akkor is ha azok sem unalmassak persze ehez legjobb egy hosszabb távu kapcsolat / pár - párral /
(Ez egy válasz ti-mi üzenetére (2009. 12. 08. kedd 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 12. 08. kedd 09:03
Sziasztok! Kár, hogy belekeveritek a témába az érzelmeket! Ez abszolút nem ide tartozik! Én /nő/ szeretek másik nővel,férfival csókolózni, szeretkezni párom előtt és viszont szeretem látni, hogy ő egy másik nővel van. Tehát szeretjük a többest!! Emellett imádjuk egymást! 12 éve. Az érzelem részemről, az ilyen kapcsolathoz annyi, hogy vonzónak találjam, szimpatikus legyen és ha ez működik, akkor miért lenne akadálya annak, hogy élvezzük az élet adta örömöket!! " Élj a mának! Élj az örömöknek!"
Természetesen ezt nem napi, heti rendszerességgel tesszük, hiszen a hétköznapi életünket is éljük vigyor4
#37   2009. 12. 08. kedd 09:03
ti-mi ti-mi
Sziasztok! Kár, hogy belekeveritek a témába az érzelmeket! Ez abszolút nem ide tartozik! Én /nő/ szeretek másik nővel,férfival csókolózni, szeretkezni párom előtt és viszont szeretem látni, hogy ő egy másik nővel van. Tehát szeretjük a többest!! Emellett imádjuk egymást! 12 éve. Az érzelem részemről, az ilyen kapcsolathoz annyi, hogy vonzónak találjam, szimpatikus legyen és ha ez működik, akkor miért lenne akadálya annak, hogy élvezzük az élet adta örömöket!! " Élj a mának! Élj az örömöknek!"
Természetesen ezt nem napi, heti rendszerességgel tesszük, hiszen a hétköznapi életünket is éljük vigyor4
#36   2009. 12. 07. hétfő 23:15
X Törölt felhasználó (295546)
szerintem ha jól egymásra hangolódnak ill az élvezet mámorában elfelejti az ember, hogy más is van ott.. smile
#35   2009. 12. 07. hétfő 05:40
X Törölt felhasználó (65919)
Jó pár éve történt.

Még friss volt a mostani nejemmel a kapcsolatom, de már eléggé régi, ahhoz, hogy feloldódva beszéljük meg a vágyainkat. Neki az egyik kedvenc gerjesztődési forrása az volt, amikor az előéletemről meséltem. Kit dugtam meg, hogyan, hányszor, hogy szopott, milyen volt a puncija? Majd el kellett meséljem, hogyan kúrnám meg a barátnőit, a formásabb ismerős csajokat.

Volt egy idősebb barátnője, begyes, triviális, kurvás. Szóval egy két menet erejéig megmozgatta a férfi fantáziákat. A csaj meg nem hagyott sokat a férfiak fantáziájára, hamar teret adott minden kezdeményezésnek. Nos, őt eléggé sokat használtuk mi is a nejemmel, közös fantáziálgatásaink közben.

Egyszer nyár elején korán mentem haza. Éppen behűtöttem a sört, amikor megjön az asszony és nevezzük P.-nek: a begyes heveske. Mindketten lezuhanyoznak. P. az én fürdőköpenyemben szárítja magát, közben hideg sört iszunk. Seperc alatt olyan igazi nyaralási hangulat. És persze hamar a szexre terelődik a duma. A párom a derült égből rákérdez P.re, hogy dugna-e velünk, mert én már sokszor hangosan fantáziáltam miként dugnám meg a nagy valagát. Mindenki zavarva jött, a párom kiment telefonálni. Én meg ott maradtam P.-vel. Rákérdezett, hogy gondoljuk, hogy mi szerepe volna a páromnak? Közben mozgatta a lábait, tárta szét csukta össze. Nekem meg remegett a lábam és meredt a farkam, és már rá akartam mozdulni. Rá is mozdultam volna, de bejön az asszony, és amikor azt mondta: „Ó, hát azt hittem már csókolóztok”, kissé zavarba jöttem. És minderre rájött, hogy a főnökük felhívta P.t és visszarendelte munkába. Ahogyan kiment akkorát szeretkeztünk az asszonnyal, hogy sistergett minden.

Aztán? P. egyre több fazonnal feküdt össze. Lemondtunk róla, féltünk, hogy valami betegséget szedünk össze.

Aztán vagy másfél két éve P. meglátogatott, nálunk aludt és bejött miközben szeretkeztünk mellettünk maszturbált egyet. Sajnos azóta még triviálisabb fazonokkal keveredik és botrányosabb az élethelyzete.
#34   2009. 12. 05. szombat 21:19
X Törölt felhasználó (101243)
Egy kis off következik: gondoltam előre, hogy ebből egy értelmes, de az eredeti témától szép nagy ívben elhajló párbeszéd lesz, ami nem gond, értelmes emberekkel szívesen vitázom, noha úgy érzem, hogy mivel nem vagy nőből nem igazán fogod megérteni, mint ahogy én sem Téged. Szívesen válaszolok privátban, a topicot pedig kormányozzuk vissza az eredeti vizekre. smile
#33   2009. 12. 05. szombat 19:42
X Törölt felhasználó (101243)
Szia, örülök, hogy sok mindent hasonlóan látunk. Ami a kérdésedet illeti: nem azt írtam, hogy a "bevonzott harmadikak", hogy a Te szavaiddal éljek, nem jó szeretők, mert igenis, legyenek azok, azt írtam, hogy más, és hogy a férfiak közül a Párom igenis sokkal de sokkal érzékenyebben csókol, mint mások. Természetesen ez nem reprezentatív, révén nincs akkora keresztmetszeti mintám férfiakból, de eddig mindenkit egy sémára lehetett felhúzni csókot illetően, egysíkúak. Ebben továbbra sem értünk egyet, hogy a technika nem számítana, most éppen a csóknál, de ebben lehet általánosítani, bármennyire is jótékonyan tompítanak az érzelmek a Párodnál vagy a vonzalom ezen esetekben, de igenis, legyen jó az ágyban...
Ha megengeded a feltételezést, gondolom hímneműként szóltál hozzá a témához, és bizony néhol az a fene nagy férfiúi büszkeség elő-elő bukkan. Tipikus, ha bármilyen fórumon leírtam, hogy márpedig a Párom tényleg jobb ebben-abban mindig megkapom a "kit akarsz ezzel megvezetni, becsapni" illetve "ha Ő a tökéletes, minek vagytok mással" blablabla... Ez egy játék. Nem több és nem kevesebb. Főleg, hogy ugyan én megfelelő önkritikával, de alapvetően minden szempontból "jó nőnek" tartom magam, mégsem hiszem azt, hogy kevés lennék, ha éppen nem férfi, hanem egy szép lány csatlakozik hozzánk.
Akinek nincs meg a megfelelő önbizalma ehhez (és hangsúlyozom továbbra is ezt nem mellméretben, meg hímtag-centiméterben kell érteni), vagy nem tapasztalta meg még ezt, az nem fogja megérteni. smile Természetesen ezt általánosságban értem, ne vedd magadra lehetőleg.
 
... 2 3 4 5 6
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2009. 09. 22. kedd
Üzenetek: 112db
Utolsó üzenet: 2021. 08. 08. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!