Szexuális tapasztalatok a ROMA csajokkal
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Erotikus és szexuális tapasztalatok a roma csajokkal kapcsolatban.
(Nektek ma a véleményetek a roma csajokról, barátnőkről, puncikról?)
A roma csajszikkal kapcsolatos szexuális tapasztalatokról mindent írhatsz!

Hozzászólásodnál ügyelj arra, hogy kizárólag a témához szólj hozzá, véleményezd mások tapasztalatait, írj a saját tapasztalataidról és valós történeteidről, élményeidről.

Tilos a rasszista megnyilvánulás, azt a hsz-t kimoderáljuk és szükség szerint tiltunk!

Amint legkisebb jele is van bármiféle személyeskedésnek, rasszizmusnak a topikot azonnal ZÁRJUK!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10   2009. 09. 25. péntek 20:41
lyuk78 lyuk78 VIP
Mivel,hogy számomra is a szex jutott eszembe és nem a faji dolgok ,,,, így véleményt is írok.A legtöbb férfit szerintem ami nem a szokványos az izgat (szerintem) legyen az vörös,ázsiai,fekete ,cigány stb... A fantázia beindul a fasz feláll oszt csokolom. Nekem is egy szép roma punciról egy vadálat dugás jut eszembe, és tetszik is a punci színe smile Dejóla nőjének muffja is csodaszép a képeken ! És a barna bőr is szépen mutat szerintem,ha nem az a nagyon fekete (bár ez ízlés dolga). Én szerintem cigánylányok az ágyban is kitesznek magukért !!!
#9   2009. 09. 25. péntek 19:45
Kori1981 Kori1981
Szerintem nem az a baj TAM, hogy dejoka elindította ezt a topikot, hanem az, hogy van, aki rögtön "származás általi különbségtétel"-t lát benne. Ez nem egy politikai honlap, nem faji előítéletről van szó, hanem erotikáróül, szexről! Miért ne lehetne külön lapon említeni a cigány nőket? A fekete nők, a japán nők, a latin nők mind különböznek a fehérektől, van külön topikjuk, ahol csak róluk vannak képek, tán fórum is van, ami csak egyikükkel-másikukkal foglalkozik (bár ezt nem néztem meg), mégsem kapta fel a fejét senki, hiogy ez faji megkülönböztetés, mert nem is az. A cigány puncikkal is lehet külön foglalkozni, amíg a téma a szexről szól.
Engem is érdekel, mennyivel másabbak az ágyban cigány nők a magyaroknál, mert biztos különböznek, de ezzel szerintem nem néztem le senkit...
(Remélem, a "cigány"-ért sem haragszik meg senki, de magyarul így hívják őket. A "roma" cigányul van, viszont én magyarul beszélek. Szerintem ezen nem múlik semmi.)
Úgyhogy én is a topik mellé állok, és kíváncsan várom a beszámolókat!
#8   2009. 09. 25. péntek 19:45
maarimar maarimar
én is roma lány párm nem roma már 10 éve és érdekes párokkal szoktunk ismizni ki hallani sem akar rola ki örül neki ki vagyok st...... nem kell leszolni sem bántani senkit söt hála égnek nem vagyunk egyformák
#7   2009. 09. 25. péntek 19:03
dejoka dejoka VIP
enyém se tiszta fekete!Amúgy meg nem kövérek inkább soványak!enyém is 50 kb!Remélem sokáig megy ez a topik!
#6   2009. 09. 25. péntek 18:37
Kojacko Kojacko
Énnekem volt lehetőségem beszélgetni a 2002-es roma szépségkirálynővel. Jófej volt meg minden, de eléggé csicsás volt. Meg szerintem a legtöbb cigánylány elhízik. Egy félvérrel viszont szívesen kikezdenék! buck
#5   2009. 09. 25. péntek 17:46
fiatalsrac82 fiatalsrac82
Nagyon szép testűeket láttam már, sajnos csak távolabbról, a kulturális különbségek adottak.
#4   2009. 09. 25. péntek 17:30
bios02 bios02
Nekem erről egy régi mondás jut eszembe.
Idézem: " Remeg a kezed? Mi van, cigánypinát fogtál?"

Mindazonáltal én sem jósolok hosszú életet ennek a topiknak, de egyetértve TAM-al, nincs is sok értelme...
#3   2009. 09. 25. péntek 16:36
chield of the MACRON chield of the MACRON
egy két há...
#2   2009. 09. 25. péntek 16:07
T-A-M T-A-M VIP
véleményem szerint nem kéne itt a származás által különbségeket tenni....elég sok vihart kavarna a topic, ha megmaradna, bár gyanítom, hogy addig fog élni, amíg egy admin ide nem téved..... ejnye1
#1   2009. 09. 25. péntek 15:48
dejoka dejoka VIP
Nekem roma csajszim van már 6 éve!27 éves.Isteni a puncija!Nektek milyen élmény volt már?
 
... 7 8 9
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: dejoka dejoka
Nyitás ideje: 2009. 09. 25. péntek
Üzenetek: 170db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 07. péntek
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!