Home videók, avagy láttál-e már a párodról "olyan" videót
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#79   2023. 01. 29. vasárnap 11:24
Fox Mulderék Fox Mulderék
Izgalmas. Viszont nagyon vegyes. Volt egy másik ahol egy megszólalásig hasonló (nem Ő) lányt kegyetlenül rendez 3 srác, az egyik hasonló forma hozzám. Amikor először néztem a felénél kikapcsoltam, jól felidegesített. Pár nap múlva újra megnéztem, akkor más érzés is elfogott. Egyértelműen felizgatna, ha látnék róla ilyen videót.
#78   2023. 01. 29. vasárnap 10:18
kkkk3636 kkkk3636
Én láttam többet a nejemröl, mivel a régi telefonjaiban voltak olyanok, amiket a korabbi baratjával csinalt. Azok kezdetleges telefonkepek voltak, de izgató, mivel utana biztosan egymasnak estek.
#77   2023. 01. 29. vasárnap 09:54
kameraman1 kameraman1 VIP
Láttam elég sokat. Egy két barátunk, meg egy masszőr kényeztette. Azért is láthattam mindet, merthogy én magam készítettem a videókat.
#76   2023. 01. 29. vasárnap 09:27
Lingamos Lingamos
Jók az ilyen kapcsolatok. vigyor4
(Ez egy válasz feherkalman1 üzenetére (2023. 01. 28. szombat 21:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 28. szombat 21:05
Avolt munkatársnője mutatott ojat amin a feleségemet dugták , mikor még együtt voltunk.
#75   2023. 01. 28. szombat 21:05
feherkalman1 feherkalman1
Avolt munkatársnője mutatott ojat amin a feleségemet dugták , mikor még együtt voltunk.
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2023. 01. 28. szombat 20:38), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 28. szombat 20:38
Az ilyen is jó. De nekem tetszene ha talalnék olyat amit nem Én csinaltam. wink
#74   2023. 01. 28. szombat 20:38
Lingamos Lingamos
Az ilyen is jó. De nekem tetszene ha talalnék olyat amit nem Én csinaltam. wink
(Ez egy válasz Krumplisteszta üzenetére (2023. 01. 28. szombat 13:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 28. szombat 13:18
"Olyat" nem, de ilyet igen. Igaz en keszitettem de igy is izgalmas evekkel kesobb visszanezni.
Mindenkit arra biztatok csinaljon meg minden orultseget amikor alkalma van ra.
Egy okos ember mondta: A szegyen mert csinaltunk valamit sokkal hamarabb elmulik mint a bankodas amit azert fogunk erezni, hogy nem tettuk meg amikor lehetosegunk volt.
#73   2023. 01. 28. szombat 13:18
Krumplisteszta Krumplisteszta
"Olyat" nem, de ilyet igen. Igaz en keszitettem de igy is izgalmas evekkel kesobb visszanezni.
Mindenkit arra biztatok csinaljon meg minden orultseget amikor alkalma van ra.
Egy okos ember mondta: A szegyen mert csinaltunk valamit sokkal hamarabb elmulik mint a bankodas amit azert fogunk erezni, hogy nem tettuk meg amikor lehetosegunk volt.
#72   2023. 01. 28. szombat 10:53
Falcon07 Falcon07
Sajnos nem volt még szerencsém ilyen videót látni a páromról, de ha kerülnének elő ilyen felvételek a múltból vagy akár a jelenből, biztosan vagyok benne, hogy vegyes érzelmekkel fogadnám a dolgot! Mondjuk az is biztos hogy eléggé be is indítana!
#71   2023. 01. 28. szombat 10:11
Lingamos Lingamos
Izgalmas lehetett.
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2023. 01. 28. szombat 10:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 28. szombat 10:01
Én is láttam egyszer amatőr filmecskét, ahol a lány háttal lovagolt. A különös ismertető jelek mind a helyükön voltak. Jó nagy hülyeség, de a szobában látható mennyezeti ventilátor alapján próbáltuk közösen kitalálni, hogy ki csinálhatta. A videó a PH nagytakarítás után eltűnt. Azóta sem találom. Akkor fura, féltékeny érzés volt. Most pár év után, szívesen újra megnézném.
#70   2023. 01. 28. szombat 10:01
Fox Mulderék Fox Mulderék
Én is láttam egyszer amatőr filmecskét, ahol a lány háttal lovagolt. A különös ismertető jelek mind a helyükön voltak. Jó nagy hülyeség, de a szobában látható mennyezeti ventilátor alapján próbáltuk közösen kitalálni, hogy ki csinálhatta. A videó a PH nagytakarítás után eltűnt. Azóta sem találom. Akkor fura, féltékeny érzés volt. Most pár év után, szívesen újra megnézném.
#69   2023. 01. 28. szombat 08:58
Lingamos Lingamos
Én is ebben remenykedem. vigyor4
(Ez egy válasz tamás80 üzenetére (2023. 01. 28. szombat 07:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 28. szombat 07:16
Hihetetlen, de nálam is ez volt a helyzet, láttam a sorozatot, elmentettem pár képet, mutattam a feleségemnek, tagadta, de a sorozat eltűnt két nap múlva, azóta sincs meg! Sajnos anyajeggyel nem lehetett azonosítani,mert az nem látszott, de a test az egyértelmű. Kár hogy nem írtam a felhasználónak, na mindegy marad a remény, hátha felbukkan megint....
#68   2023. 01. 28. szombat 08:50
X Törölt felhasználó (4222642)
Én egy barátnőmről találtam videókat, akiről el sem tudtam volna addig képzelni, hogy ilyeneket bevállalt. Ráadásul elég beteg filmek.
(Nem a GG-n.)

Azóta sem árultam el neki hogy láttam. nyes
#67   2023. 01. 28. szombat 07:16
tamás80 tamás80
Hihetetlen, de nálam is ez volt a helyzet, láttam a sorozatot, elmentettem pár képet, mutattam a feleségemnek, tagadta, de a sorozat eltűnt két nap múlva, azóta sincs meg! Sajnos anyajeggyel nem lehetett azonosítani,mert az nem látszott, de a test az egyértelmű. Kár hogy nem írtam a felhasználónak, na mindegy marad a remény, hátha felbukkan megint....
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2023. 01. 27. péntek 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 27. péntek 15:12
Én is jártam ebben a cipőben. A mostani páromról mert szerintem ő az de mikor mutattam akkor tagadta de hírtelen módon ahogy megnézte kb 30 perc múlva törölte a felhasználó. Igaz hogy 2 éve megint vissza rakta ide.
#66   2023. 01. 28. szombat 06:46
Mocispasi1111 Mocispasi1111
Persze hogy láttam ! Hisz én csináltam , csinálom a mai napig is!
#65   2023. 01. 28. szombat 06:41
feherkalman1 feherkalman1
Én 10 évvel a válásom után láttam olyan videókat ahol a volt feleségemet kefélték amikor még együtt voltunk.
#64   2023. 01. 28. szombat 00:23
Lingamos Lingamos
Akkor már Te sem tudod meg.
(Ez egy válasz Bosch1 üzenetére (2023. 01. 27. péntek 15:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 27. péntek 15:12
Én is jártam ebben a cipőben. A mostani páromról mert szerintem ő az de mikor mutattam akkor tagadta de hírtelen módon ahogy megnézte kb 30 perc múlva törölte a felhasználó. Igaz hogy 2 éve megint vissza rakta ide.
#63   2023. 01. 27. péntek 15:12
Bosch1 Bosch1
Én is jártam ebben a cipőben. A mostani páromról mert szerintem ő az de mikor mutattam akkor tagadta de hírtelen módon ahogy megnézte kb 30 perc múlva törölte a felhasználó. Igaz hogy 2 éve megint vissza rakta ide.
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2023. 01. 27. péntek 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 27. péntek 09:04
Én korábban láttam egy videót itt az oldalon ami nagyon gyanús volt. Rá is írtam a felhasználóra, hogy a hölgy a videóban pont úgy élvez mint a párom meg az anyajegy is pont ott van a popsiján. Sajnos nem valaszolt és érdekes modon le is töröltette azt a videót. Izgalmas lett volna kicsit elbeszélgetni vele. vigyor4
#62   2023. 01. 27. péntek 10:30
Lingamos Lingamos
Fura egy helyzet. Az a baj, hogy biztosra nem tudhatom pedig valószínűleg a párom az. Izgatna pedig.
(Ez egy válasz daccs1 üzenetére (2023. 01. 27. péntek 10:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 27. péntek 10:25
Helló!
Èn szinte ugyan így vagyok. Egy srácnàl láttam egy videót ahol egy puncit simogat.
Ugyan ott keres szexre párt hölgyet ahol az èn párom is dolgozik. Az anyajegy is stimmel ès a z újj mozdulatok is amit tesz a videóban. Nagyon felcsigáz engem is. Írtam neki hogy nem gond ha az enyém cdak mondja meg mi a keresztneve a videón szereplő hölgynek. Sajnos semmi válasz. De azon gondolkodtam hogy megmutatom majd a páromnak is hátha.
#61   2023. 01. 27. péntek 10:25
daccs1 daccs1
Helló!
Èn szinte ugyan így vagyok. Egy srácnàl láttam egy videót ahol egy puncit simogat.
Ugyan ott keres szexre párt hölgyet ahol az èn párom is dolgozik. Az anyajegy is stimmel ès a z újj mozdulatok is amit tesz a videóban. Nagyon felcsigáz engem is. Írtam neki hogy nem gond ha az enyém cdak mondja meg mi a keresztneve a videón szereplő hölgynek. Sajnos semmi válasz. De azon gondolkodtam hogy megmutatom majd a páromnak is hátha.
(Ez egy válasz Lingamos üzenetére (2023. 01. 27. péntek 09:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 01. 27. péntek 09:04
Én korábban láttam egy videót itt az oldalon ami nagyon gyanús volt. Rá is írtam a felhasználóra, hogy a hölgy a videóban pont úgy élvez mint a párom meg az anyajegy is pont ott van a popsiján. Sajnos nem valaszolt és érdekes modon le is töröltette azt a videót. Izgalmas lett volna kicsit elbeszélgetni vele. vigyor4
#60   2023. 01. 27. péntek 10:14
1sexmániás 1sexmániás
Nekem tetszene buck egy ilyen video rólunk v róla
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: ThreesomeFun ThreesomeFun
Nyitás ideje: 2020. 06. 29. hétfő
Üzenetek: 159db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 11. hétfő
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!