Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"Próbálni már próbáltuk háromszor is, de valahogy nem jön be."
"Én sem nagyon rajongtam először az ötletért"
"Elég bizarr érzés volt, aztán rákaptam az ízére."
"Most meg már térden állva könyörgök érte."
"Csak türelemmel, szép finoman Fiúk, elsőre szerintem senkinek sem az az eget rengető érzés, de ha jól csináljátok, le sem fogjátok tudni vakarni az asszonyt."
"Kipróbáltam jó párszor. Hát annyira nem élveztem"
"Ha kellően elengeded magad és bízol a partneredben, akkor ugyanolyan jó lehet."

Az eddigi hozzászólások

... 55 56 57 58 59 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#123   2007. 08. 25. szombat 17:00
marsmanó marsmanó
Szia Wringer 26.
Lehet, hogy nem vagy megfelelően izgatott állapotban. Az anális szexbe csak akkor fogunk bele, amikor már nagyon fel van "húzva" a párom. Sok férfi hajlamos ha análszexet akar csak a párja fenekével foglalkozni,de ez nem elég szerintem. A fenék izgatása mellett nem szabad elhanyagolni a punci és a csikló izgatását, sőt akkor is folytatni kell, ha benne van a nő fenekében. A kellő izgalmi állapot segít abban, hogy elviseld a mozgást. Az én párom imádja az análszexet még is csak ritkán élvez el anélkül, hogy ne foglalkoznék a puncijával Szia wave
(Ez egy válasz Wringer26 üzenetére (2007. 08. 24. péntek 17:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 24. péntek 17:27
Én is szeretem, ha a popsimat simogatja, de valahogy, amint belém hatolt, már nem esik jól a mozgás. Pedig előtte lassan, alaposan kitágít, még van erre a célra külön játékszerem is. Próbáltuk azt is, hogy pár pillanatig csak vár, de egyre kényelmetlen lett és kértem, vegye ki. Mit csináljak? Amikor behatol, akkor érzem, hogy elég tág vagyok. Akkor utána miért nem esik jól?
#122   2007. 08. 25. szombat 16:24
koma99 koma99
Na ma végre elindult valami. smile
Már jó fél éve mondogatom neki hogy érdekel a téma, de eddig tiltott hely volt. Ma egy kicsit kibeszéltük nyíltan a témát, hogy mi izgatja és mi nem. Már engedi hogy megfogjam, megsimizzem "ott". Szépen lassan e remélem összejön a dolog.
#121   2007. 08. 25. szombat 15:46
sexmasin sexmasin VIP
sziasztok!Anál szex zsir király dolog mi a párommal szendvicsbe csináljuk a vibrijével és isteni smile )))
#120   2007. 08. 25. szombat 09:26
varju1 varju1 VIP
Nekem sikerült a páromat rávennem az anális szexre, habár Ő nem élvezi, de azért ha kérem megteszi nekem.
Ujjal szoktam tágitani és utána ül bele. Vigyázok, hogy ha fáj neki akkor óvatos vagyok.
Az az érdekes, hogy régen más nőknél ezzel nem törödtem. "Segbekurtam" őket, azt annyi, de a feleségemet szeretem és nem akarok neki fájdalmat okozni. Persze az is érdekes ha beleélvezek a seggébe.
#119   2007. 08. 24. péntek 17:27
Wringer26 Wringer26
Én is szeretem, ha a popsimat simogatja, de valahogy, amint belém hatolt, már nem esik jól a mozgás. Pedig előtte lassan, alaposan kitágít, még van erre a célra külön játékszerem is. Próbáltuk azt is, hogy pár pillanatig csak vár, de egyre kényelmetlen lett és kértem, vegye ki. Mit csináljak? Amikor behatol, akkor érzem, hogy elég tág vagyok. Akkor utána miért nem esik jól?
#118   2007. 08. 23. csütörtök 20:27
X Törölt felhasználó (17913)
anál naná, nagyon jo csak előkészitést igányel
#117   2007. 08. 23. csütörtök 13:38
kutya2 kutya2
Engem is nagyon izgat a téma, de -mivel a Párom kategórikusan elzárkózik tőle- még sosem próbáltam....
(és ha így megy tovább, asszem' nem is fogom...)
#116   2007. 08. 21. kedd 11:47
irisz1 irisz1
worship valóban izgi,de a párom csak vibrivel hajlandó mert jobban szerti a puncit én nőként nem tudom rávezetni neki mikéne hogy jólegyen az én örömömön kívül.
#115   2007. 08. 20. hétfő 18:30
marsmanó marsmanó
Én minden barátnőmet rátudtam venni az anális sexre.Volt ahol több enerrgiába került és sok sok meghitt eggyüttlétbe, de aztán mindannyian belejöttek smile Később mind hálás volt nekem mert még nőiesebbnek érezték magukat és teljesebbnek érezték a sexuális kultúrájukat.
#114   2007. 08. 20. hétfő 07:05
X Törölt felhasználó (86984)
Te ...!
Itt sokan alig várják, hogy megkapják, neke felajánlják, és nem akarod?
Közben minden meg fog oldódni.
Ha nem megy, akkor meg sokan vagyunk, akik szívesen besegítenek.
(Ez egy válasz Antika... üzenetére (2007. 08. 20. hétfő 02:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 08. 20. hétfő 02:51
sziaaztok smile a barátnőm szeretné kipróbálni de én tartok kicsit tőle..engem zavar ez a tisztálkodós része.ilyen pumpával ki lehet ugy tisztitnai,hogy utána ne érezzem,ami ki is jön onnan? smile ) tartok ettől...már kérte a popsinyalást is,de inkább az elülső tájék ami izgat smile remélem,h aki már prbóálta rá tudna venni,ha már a kicsimnek nem sikerült..tapasztalatlanok vagyunk:(
köszi!!!
#113   2007. 08. 20. hétfő 02:51
Antika... Antika...
sziaaztok smile a barátnőm szeretné kipróbálni de én tartok kicsit tőle..engem zavar ez a tisztálkodós része.ilyen pumpával ki lehet ugy tisztitnai,hogy utána ne érezzem,ami ki is jön onnan? smile ) tartok ettől...már kérte a popsinyalást is,de inkább az elülső tájék ami izgat smile remélem,h aki már prbóálta rá tudna venni,ha már a kicsimnek nem sikerült..tapasztalatlanok vagyunk:(
köszi!!!
#112   2007. 08. 17. péntek 15:04
yorka yorka
Négy éve vagyok együtt a párommal, aki már a feleségem is, és körülbelül egy éve kezdtem el forszírozni az anális témát. Egészen eddig teljesen elzárkozott a szex eme formájától, maximum csak simogatni hagyta a popsija környékét. Tegnap viszont legnagyobb meglepetésemre hagyta, hogy bedugjam az egyik ujjamat, miközben a péniszem a puncijában járt ki-be. Hatalmas élvezés lett a vége mindkettőnk részéről! Teljesen fel vagyok dobva, és úgy érzem ez még csak az első lépés volt. Már kinéztem az ajándékát a legközelebbi szülinapjára...

Szóval ne keseredjen el senki, akinek nem engedi a párja; a kitartó próbálkozás, a bizalom és a szeretet meghozzák a sikert!
#111   2007. 07. 30. hétfő 15:48
Krok486 Krok486
igen, a fokozatosság meg az ellazulás. A legfontosabb, hogy előtte töltsetek együtt néhány nyugodt órát - forró fürdő, vacsora szolidan, stb. Aztán próbálkozni, majd beszámolni... smile
#110   2007. 07. 30. hétfő 14:54
sanyisanyi74 sanyisanyi74 VIP
Szegény kutya csak sajnálni tudom,Miért nem próbálod egy férfival?vagy valami segédeszközel?
#109   2007. 07. 29. vasárnap 16:49
gorbesrac gorbesrac VIP
Szia! Előre is bocsi, ha nem mondok újat. smile Segédeszköz? Anális síkosító, óvszer, néhány ujj.
Lehet óvszer nélkül is, de ha a párod az ujjára/ujjaira óvszert húz akkor biztos nem sérül meg bent semmi a körmeitől. Na szóval. Először is Neked teljesen el kellene lazulnod és arra gondolni, hogy ez valami nagyon jó dolog és be akarod fogadni. A szóban forgó nyíláshoz nyomjon a párod a síkosítóból majd egy óvszert a kisujjára húzva próbáljon nagyon lassan behatolni. De nem tövig, csak 1 ujjpercet dugjon be. Aztán ki és be , persze mindezt finoman, gyengéden és lassan.
Amikor a popsid már nem áll ellent, akkor jöhet a következő ujjperc. Aztán pedig természetesen mehet tövig a kisujj. Utána jöhet egy vastagabb ujj. Pl. a gyűrűs, na persze gyűrű nélkül. Majd a középső. Persze ezek is mind szépen lassan ujjpercenkét bejáratva. Majd a hüvelykujj. Utána a gyűrűs és a középső egyzerre. Gyűrűs, középső, mutató...
A terepet megfelelően elő kell készíteni. Ehhez pedig idő kell. No meg attól is függ a dolog, hogy milyen szűk a popsid ill. a párod szerszáma milyen vastag.

Remélem segítettem valamit. Legalább megpróbáltam. smile Aztán majd tessék beszámolni! smile
#108   2007. 07. 27. péntek 16:02
X Törölt felhasználó (60564)
Akkor nem ami, hanem aki, amíg ezt nem tanulod meg, elég nehéz dolgod lesz. nyes
(Ez egy válasz Feco2526 üzenetére (2007. 07. 27. péntek 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 27. péntek 10:46
Nem gumicsajra! Igazi,hus vér nöre gondoltam.Aki szereti a szexet.Popot is.
#107   2007. 07. 27. péntek 14:11
oooooooo oooooooo
Azt ki kell érdemelni!Ezzel nyitni öregem,olyan vagy mint elefánt a porcelánboltban! shakehead shakehead shakehead
(Ez egy válasz Feco2526 üzenetére (2007. 07. 27. péntek 10:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 27. péntek 10:46
Nem gumicsajra! Igazi,hus vér nöre gondoltam.Aki szereti a szexet.Popot is.
#106   2007. 07. 27. péntek 10:46
Feco2526 Feco2526
Nem gumicsajra! Igazi,hus vér nöre gondoltam.Aki szereti a szexet.Popot is.
#105   2007. 07. 25. szerda 11:41
X Törölt felhasználó (47519) VIP
Na erre tuti jönnek az olyan csajok "amik" szeretik az ilyet! Bravó!
(Ez egy válasz Feco2526 üzenetére (2007. 07. 25. szerda 10:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 07. 25. szerda 10:07
Olyan csajszit keresek ami szereti ha a popsiját dugják.e-mail cimem a nick+ freemail.hu
#104   2007. 07. 25. szerda 10:07
Feco2526 Feco2526
Olyan csajszit keresek ami szereti ha a popsiját dugják.e-mail cimem a nick+ freemail.hu
 
... 55 56 57 58 59 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: béta8417 béta8417
Nyitás ideje: 2005. 07. 28. csütörtök
Üzenetek: 1243db
Utolsó üzenet: 2022. 12. 25. vasárnap
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!