Fiatalok - érettek partnerkeresője
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Saját korosztályodban nincs komolyság? Saját korosztályod befásult? Itt a helyed!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Társkeresőnkben mindenki megtalálja, akit keres! Menj te is oda, és töltsd ki az adatlapod!

A továbbiakban a fórumtémákat erre a célra nem tartjuk hatékonynak!


!!! Figyelem !!! Európai uniós és magyar jogrend szerint törvénybe ütköző társkeresések észrevételtől, bejelentés kézhezvételétől számíthatóan a legrövidebb időn belül eltávolításra kerülnek, kiemelve: Animál és Családi. Joghatósági ellenőrzés esetén a tiltott témában kereső felhasználók feljelentésre, illetve büntetőjogi következményre számíthatnak (joghatósági ellenőrzés: rendőrség néha szúrópróbaszerűen nézegeti a fórumokat)
!!! Figyelem !!! Ne oszd meg email címed és telefonszámod adatvédelmi okok miatt (nem hitelesíthető, hogy a tied, s így törlésre kerül a bejegyzésed).


Használd üzenő rendszerünk, társkeresőnk szolgáltatásait!
Kattints a felhasználó nevére, hogy felvehesd vele a kapcsolatot.

Az eddigi hozzászólások

... 792 793 794 795 796 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#94   2006. 09. 22. péntek 04:41
X Törölt felhasználó (38036)
Miskolc környékén kéresek alkalmi kapcsolatra érett hölgyeket.
#93   2006. 09. 21. csütörtök 08:43
X Törölt felhasználó (58765)
EGERBEN VALAKI?
#92   2006. 09. 18. hétfő 20:26
samanka25 samanka25 VIP
sziasztok!mindenkinek szép estét van itt valaki????
#91   2006. 09. 18. hétfő 19:39
nonoka27 nonoka27
Mosonmagyarovár és környékéről keresek 35-40 közötti hölgyeket.Én 26 éves vagyok.Címem:nonoka27@freemail.hu
#90   2006. 09. 18. hétfő 19:24
Cyber20 Cyber20
hi
#89   2006. 09. 18. hétfő 13:33
X Törölt felhasználó (58765)
Egerben keresek nálam korosabb hölgyel. Én 30 vagyok. címem arpad.eger@citromail.hu
#88   2006. 07. 06. csütörtök 12:27
Satyak Satyak
Ezzel magadra céloztál?
#87   2006. 07. 06. csütörtök 12:25
Satyak Satyak
Ezzel magadra céloztál?
#86   2006. 07. 01. szombat 23:26
X Törölt felhasználó (32210)
Sziasztok

Én egy 21 éves Bp-i srác vagyok szeretném kipróbálni a sexet egy tőlem jóval otthonosabban mozgó Érett nagy betűs NŐVEL.:D
Puszi Patrik
#85   2006. 06. 22. csütörtök 17:55
kanosvok kanosvok
Hello !
Hölgyek a Fiuk sorozat 2215 , 2177 ,2279 , sorozat az enyém ha bejövök nektek irjatok ! msn cimem : kanosvagyok@vipmail.hu
Várlak ! Ne légy szégyenlös Irj !
#84   2006. 01. 14. szombat 07:51
X Törölt felhasználó (368273)
Szia! Biztos boldog leszel, csak több lelkesedést vigyél a dologba!:-)
Persze, hogy barátok maradunk, ha happybaby is megengedi, oks?
Emilre majd válaszolok, csak nem vagyok annyira felületes, hogy összecsapjam 2 mondatban a választ. Ha több időm lesz, válaszolok, de csak a melóhelyemen van net.
Igaz, akartam venni laptopot részletre, de öcsém szerint érzékem van ahhoz, hogy beválogassak a hulladékok közé:-)
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 01. 10. kedd 02:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (57133)
2006. 01. 10. kedd 02:18
Ne haragudj,hogy bele szolok,de talán azért van az,hogy a fiatalabb fiuk az idősebb nők társaságát keresik,mert a fiatal lányok manapság azt nézik,hogy mekkora a tárcája a pasinak.Sosem az érzelmeket figyelik...(tisztelet a kivételnek)

Ezek után az idősebb nőket keresik.Külőnben nekem is az idősebb korosztály jőn be...de Most megtaláltam azt akivel talán boldogok lehetünk....ha hagynak..
Azért remélem mi még barátok maradunk.....
#83   2006. 01. 10. kedd 20:08
X Törölt felhasználó (38040)
#82   2006. 01. 10. kedd 07:46
Moncy Moncy
Pedig ez így igaz a gg-re is...
Sőt még jól elküldenek a kis tinik melegebb éghajlatra ha válaszra sem méltatod őket.. Holott némelyik (ha korán kezdtem volna...) akár a gyerekem is lehetne...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 01. 08. vasárnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 01. 08. vasárnap 19:54
Kedves Fiúk!

Nem a hírdetésetekre jelentkezem, csak el szeretnék mondani valamit ezzel a témával kapcsolatosan.
Az az észrevételem, hogy a 30-as nők iránt eléggé érdeklődnek a 18-húszonéves férfiak. ez nem is lenne önmagában baj, csak az a probléma, hogy engem eléggé idegesít az az erőszakos stílus, amit megengednek maguknak egyesek /félreértés ne essék, nem a GG-ről beszélek, itt nem szoktam ismerkedni/. Amikor elmondom, leírom, hogy csak nálam idősebbekkel szeretnék megismerkedni, akkor azt nem értik meg. Sem elsőre, sem sokadszorra. Persze, amikor már kihoznak a sodromból és bunkó találok lenni, akkor még ők vannak megsértődve.n Akkor hogy is van ez?!
Szerintem mindenkinek tiszteletben kell tartania azt, hogy kinek mely korosztály jön be és slussz!
Köszi.
#81   2006. 01. 10. kedd 07:44
Moncy Moncy
eljen wink
Tökéletes a meglátásod...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 01. 09. hétfő 14:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (38040)
2006. 01. 09. hétfő 14:57
Amúgy meg, ha valaki azt hiszi, hogy idősebb nőt könnyű felvenni, majd jól beszopja a nagy kékeres faszt:DD Egy kicsivel jobban tudja mi kell neki, és nem fog megelégedni 10 percnyi löködéssel. Lehet, hogy a 16 éves kis picsáknak elég annyi és azt hiszi, hogy ettől olyan nagy nő, de egy igazi nőnek ennél több kell, Szval szerintem csak az akarjon itt ismerkedni, aki teljesíteni is tud. Én meg csak hozzászóltam a témához.
#80   2006. 01. 10. kedd 02:18
X Törölt felhasználó (57133)
Ne haragudj,hogy bele szolok,de talán azért van az,hogy a fiatalabb fiuk az idősebb nők társaságát keresik,mert a fiatal lányok manapság azt nézik,hogy mekkora a tárcája a pasinak.Sosem az érzelmeket figyelik...(tisztelet a kivételnek)

Ezek után az idősebb nőket keresik.Külőnben nekem is az idősebb korosztály jőn be...de Most megtaláltam azt akivel talán boldogok lehetünk....ha hagynak..
Azért remélem mi még barátok maradunk.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 01. 08. vasárnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 01. 08. vasárnap 19:54
Kedves Fiúk!

Nem a hírdetésetekre jelentkezem, csak el szeretnék mondani valamit ezzel a témával kapcsolatosan.
Az az észrevételem, hogy a 30-as nők iránt eléggé érdeklődnek a 18-húszonéves férfiak. ez nem is lenne önmagában baj, csak az a probléma, hogy engem eléggé idegesít az az erőszakos stílus, amit megengednek maguknak egyesek /félreértés ne essék, nem a GG-ről beszélek, itt nem szoktam ismerkedni/. Amikor elmondom, leírom, hogy csak nálam idősebbekkel szeretnék megismerkedni, akkor azt nem értik meg. Sem elsőre, sem sokadszorra. Persze, amikor már kihoznak a sodromból és bunkó találok lenni, akkor még ők vannak megsértődve.n Akkor hogy is van ez?!
Szerintem mindenkinek tiszteletben kell tartania azt, hogy kinek mely korosztály jön be és slussz!
Köszi.
#79   2006. 01. 09. hétfő 14:57
X Törölt felhasználó (38040)
Amúgy meg, ha valaki azt hiszi, hogy idősebb nőt könnyű felvenni, majd jól beszopja a nagy kékeres faszt:DD Egy kicsivel jobban tudja mi kell neki, és nem fog megelégedni 10 percnyi löködéssel. Lehet, hogy a 16 éves kis picsáknak elég annyi és azt hiszi, hogy ettől olyan nagy nő, de egy igazi nőnek ennél több kell, Szval szerintem csak az akarjon itt ismerkedni, aki teljesíteni is tud. Én meg csak hozzászóltam a témához.
#78   2006. 01. 09. hétfő 14:55
X Törölt felhasználó (38040)
Nő írt már ide?:D
#77   2006. 01. 08. vasárnap 20:06
felpa felpa
Eperpelyhecske!
Te hŕny čves vagy? és milyen korů pasit keresel,
hŕtha tudok segiteni.
udv.
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 01. 08. vasárnap 19:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368273)
2006. 01. 08. vasárnap 19:54
Kedves Fiúk!

Nem a hírdetésetekre jelentkezem, csak el szeretnék mondani valamit ezzel a témával kapcsolatosan.
Az az észrevételem, hogy a 30-as nők iránt eléggé érdeklődnek a 18-húszonéves férfiak. ez nem is lenne önmagában baj, csak az a probléma, hogy engem eléggé idegesít az az erőszakos stílus, amit megengednek maguknak egyesek /félreértés ne essék, nem a GG-ről beszélek, itt nem szoktam ismerkedni/. Amikor elmondom, leírom, hogy csak nálam idősebbekkel szeretnék megismerkedni, akkor azt nem értik meg. Sem elsőre, sem sokadszorra. Persze, amikor már kihoznak a sodromból és bunkó találok lenni, akkor még ők vannak megsértődve.n Akkor hogy is van ez?!
Szerintem mindenkinek tiszteletben kell tartania azt, hogy kinek mely korosztály jön be és slussz!
Köszi.
#76   2006. 01. 08. vasárnap 19:54
X Törölt felhasználó (368273)
Kedves Fiúk!

Nem a hírdetésetekre jelentkezem, csak el szeretnék mondani valamit ezzel a témával kapcsolatosan.
Az az észrevételem, hogy a 30-as nők iránt eléggé érdeklődnek a 18-húszonéves férfiak. ez nem is lenne önmagában baj, csak az a probléma, hogy engem eléggé idegesít az az erőszakos stílus, amit megengednek maguknak egyesek /félreértés ne essék, nem a GG-ről beszélek, itt nem szoktam ismerkedni/. Amikor elmondom, leírom, hogy csak nálam idősebbekkel szeretnék megismerkedni, akkor azt nem értik meg. Sem elsőre, sem sokadszorra. Persze, amikor már kihoznak a sodromból és bunkó találok lenni, akkor még ők vannak megsértődve.n Akkor hogy is van ez?!
Szerintem mindenkinek tiszteletben kell tartania azt, hogy kinek mely korosztály jön be és slussz!
Köszi.
#75   2006. 01. 08. vasárnap 13:01
sm.szolga sm.szolga
sziaszok!
Szeretnék végre találni egy szado csajszit, aki imádja, ha megalázhat egy pasit.
Elsősorban a PISISZEX és a S/M érdekelne
 
... 792 793 794 795 796 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: laci0099 laci0099
Nyitás ideje: 2005. 08. 02. kedd
Üzenetek: 15954db
Utolsó üzenet: ma 10:50
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!