Ma délután sétaltam a dunaparton egy elhagyatottab helyen a város szélén amikor észre vettem egy 40 kőrűli hőlgyet a vizparton, bokor tővében űlt rgy kővőn.Én a háta mőgőtt mentem egy tőltés tetején ő nem látott engem.Tovább mentem és akkor jőtt az őtlet,hogy megkéne rantani a kukacot,és ahogy eszembe jutott már éreztem hogy dagad.Lementem a vizpartra elkezdtem visszafelé menni megaltam a bokor másik oldalán,néztam egy darabig a vizet,ugy csináltam mintha nem látnám őt.Levetkőztem és áltam a vizparton.A kukac kőkemenyen ágaskodott,elkezdtem huzogatni kőzbe a szemem sarkábol láttam ahogy engem néz.Egyszer csak hallok egy női hangot,ahogy a
ku
hivja.A part félé fordultam és fent a tamfalon egy 20 kőrűli csaj jőtt felém,felé fordultam és ugy huzogattam a kukacot.Amikor észrevett zavartan elkapta a fejét és rám se nézett csak ment tovább.Én végig felé fordulva vertem a gyikotés mikor a bokor takarásába kerűlt én megkerűltem a bokrot és ott áltam a nénivel szenben ránéztem és lattam ahogy nézi mit csinálok abban a pillanatban akkorat lőttem hogy talán életemben nem ment ilyen messzire.
alf
ty alf
aj alf
at
Erdő szélen? és elötte nem kell sok fát széthordani,hogy legyen kényelmes fekvőhely?hihihi...
De merre? Hol van jó,klassz hely? Tippeket,sztorikat,konkrétumokatsenki nem ír?
De merre? Hol van jó,klassz hely? Tippeket,sztorikat,konkrétumokatsenki nem ír?
Mi a nejemmel autóval rendszeresen elmegyünk az erdőszélre és a kocsiban csináljuk egymás mellett ,de van hogy kiszállunk és a fűben gugolva,fekve,négykézláb élvezzük ezt a jó dolgot,mint pl. tegnap is .Izgalmas ,hogy jöhet bárki, mikor az ember teljesen meztelen,mondjuk tegnap egy lovas ,egy motoros ,meg egy autó ment el mellettünk.Úgyhogy nemcsak a szimpla dugás élvezetes a kocsiban,hanem az önkielégítés is.Főleg ,ha tudod ,hogy láthatnak is. És a gyönyör hangjait nem kell visszafogni!Szuper.
Hová jársz szaunázni nimfolanyka? Mert ahol én szaunáztam eddig ott sajna nem masztizott senki lánya vagy rosszkor jártam a szaunában?( Héviz,H Termál...,Gyula,Harkány...az eddigiek a pl. kedvéért)
Nimfolányka kérlek írd meg hova jársz én imádom nézni a lányokat m.. közben egyébként is de valahogy soha nincs rá modom kérlek segíts.köszönöm
Sysike tudom nagy kérés igy ismeretlenül de szívesen mennék veled szaunázni.Kérlek írd meg mikor és hova jársz szívesen megismernélek vagy ha gondolod csak ismeretlenül is .elnézést de nagyon izgató a story.
az általánosítás rossz megközelítés!
abban igazad van, hogy egyes megnyilvánulások és vélemények betegesek, de szólás és szexuális szabadság van!
illik elfogadni mások véleményét is, és nem általánosítva lebetegezni, és undorítónak kikiáltani mindenkit!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 27. csütörtök 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 27. csütörtök 00:21
abban igazad van, hogy egyes megnyilvánulások és vélemények betegesek, de szólás és szexuális szabadság van!
illik elfogadni mások véleményét is, és nem általánosítva lebetegezni, és undorítónak kikiáltani mindenkit!
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 27. csütörtök 00:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (25577)
betegek vagytok, undorító...
Lehet h te ezt tartod betegesnek hogy egy sort írtam, de én meg azt hogy beteg emberek a 4 es 6 os villamoson, -ezeknek az állapotoknak amit itt korábban írtak- a felülélvezetére fiatal lányokra verik a farkukat akik utána hetekig sírnak. Megnézném te okostojás ha a kislányod így megy haza akkor mi lenne a véleményed... Bármit írsz erre, nem fogok reagálni, gondoltam azért benézek ide hátha vannak hozzám hasonló emberek akik értik egy szóból is mit miért ír az ember.... nem oktalanul...
betegek vagytok, undorító...
MrEnigma , nagyon igazad van
szia még csak annyit én is imádok nudizni meztelenkedni picit én is exibicionista vagyok,tálán együtt is csinálhatnánk
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 02. 01. péntek 04:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 01. péntek 04:04
Törölt felhasználó (23775)
szia... hol szoktál nudizni? nyáron elnéznék arrafelé, lehet a barátnőmmel... jó lenne ha vernék rá
meg téged is megnéznénk
meg téged is megnéznénk
szia Androme én szívesen mennék veled szaunázni kérlek írj.
Hmmm...
Mondasz valamit. Megaztán a koli tényleg egy más világ.
De félreértés ne essék, nem kötözködés, vagy szidalmazás vagy bármiféle hasonló erkölcshajáhászás nem akart lenni csak kérdés.
Mondasz valamit. Megaztán a koli tényleg egy más világ.
De félreértés ne essék, nem kötözködés, vagy szidalmazás vagy bármiféle hasonló erkölcshajáhászás nem akart lenni csak kérdés.
Igazad van,de ez a busz hátsó ülésétől kezdve a szaunában,a nudista strandon sem higiénikus ahogy a többi hozzászóló csinálta,itt legalább lefolyik a vízzel.Egyébként a koleszban mindenki itt csinálta,eleinte zavart de később már föl sem tűnt.
Más meg utána ott zuhanyzik?
Azért az exhibicionizmusnak és a higiéniának is megvan a maga határa nem???
Nem kötözködöm félre ne érts csak ez már nekem gáz. És gondoltam megkérdem a fenti kérdésről TE mit gondolsz.
Szívesen használnál e olyan zuhanyzót ahol az előbb a szemed láttára verte bele egy másik faszi? (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 10. hétfő 22:46
Azért az exhibicionizmusnak és a higiéniának is megvan a maga határa nem???
Nem kötözködöm félre ne érts csak ez már nekem gáz. És gondoltam megkérdem a fenti kérdésről TE mit gondolsz.
Szívesen használnál e olyan zuhanyzót ahol az előbb a szemed láttára verte bele egy másik faszi? (Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 10. hétfő 22:46), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (217424)
Nekem zuhanyzáskor mindig föláll a farkam,és gyakran ki is verem.A strand zuhanyzójában is szoktam ahol többen is vannak és látják is.Eleinte befelé fordultam most már viszont egyáltalán nem takargatom.
Nekem zuhanyzáskor mindig föláll a farkam,és gyakran ki is verem.A strand zuhanyzójában is szoktam ahol többen is vannak és látják is.Eleinte befelé fordultam most már viszont egyáltalán nem takargatom.
holnap megyek szaunázni.Alig várom,hogy ott legyek.Remélem lessz egy pár csaj akinek megmutathatom a kukacot.
A dunán a csonakbol tavcsővel kiszemelem a parton lévő nőt nőket, kikőtők ,általában főlőtte ugy ,hogy ő ne lássa hogy meztelen vagyok.Eluszok előtte kőzben a kukcot huzogatom ,kb mikor 1 őtven méterrel lejeb vagyok kijővők a vizből de csak akkor ha már rendessen megkeményedett.Elkezdek visszafelé sétalni s figyelem a tekintetét ahogy nézi a kőkeményen felalló farkam .Volt már olyan ,hogy nem birtam ki mig visszaérek a csonakig és ot előtte kivertem hatalmassat szoktam lőni
Akkor mostantól kerülni fogom az éjszakai buszok hátsó ülését... Inkább a sofőr ölébe ülök, csak ne menjek hátra...
(Ez egy válasz tom75 üzenetére (2008. 02. 09. szombat 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 02. 09. szombat 15:14
(Ez egy válasz tom75 üzenetére (2008. 02. 09. szombat 15:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Éjszakai buszon a legkirályabb,hátul.Ott mindig van vevő rá.Na meg erdős részeken nyáron.
Éjszakai buszon a legkirályabb,hátul.Ott mindig van vevő rá.Na meg erdős részeken nyáron.















Tomka00





sexy_par
Natalli Diangelo
