Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

... 35 36 37 38 39 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#202   2011. 11. 23. szerda 08:56
X Törölt felhasználó (817938)
Hajnalban hazafelé összefutottam Veled.Ismernjük egymást. A főnököm lánya van. Egyszer már valahogy összejött valami, amit én azóta se tudok elfelejteni, de Te úgy teszel, mintha meg se történt volna. Én meg hát remélve, hogy diszkrécióm látva, esetleg még egyszer az életbe. Gondolom jobb híján, vagy csak szórakozásból, de megint adsz magadból valamit. De ez a szó, így itt olyan sivár. még hogy valamit. Mindent. A csodát. Magadat. Ha csak egy percre is.
Szóval kicsit beszélgettünk, otthon minden rendben, hogy vagytok, te barátod, én feleségem,mész úszni, hideg van,jól nézel ki stb.
Azután, hát akkor szia, szia. És én balgán, bátortalanul, de reménykedve mondtam nem adsz egy puszit?. Az olyan jól esne És már el is képzeltem, ahogy puszi közben megfogod a fejem, két tenyeredbe veszed, rátapadsz a számra, és bedugod a nyelvecskédet. Mélyen Szinte a torkomig.. És mintha nyalogatnál, mozgatod bennem, simogatsz vele körbe, körbe, anélkül, hogy visszahúznád. Azután, visszahúzod, és rászívódsz a számra, hogy nem tudok ellenállni, kidugom a nyelvem én nyalom puhán szinte csak érintve, épphogy csak cirógatva a nyelvemmel a szád szélét, kőrbe-körbe, és amikor, kinyílik, mint egy rózsa, kivillannak hófehér fogacskáid, mint valami igazgyöngysor csillan fel piros duzzadt, nyálamtól síkos ajkaid közül, és lágyan belekapsz, Visszarántom a nyelvem, de Te továbbharapdálsz. Fogod két tenyérrel a fejem, kicsit oldalt fordítod a arcod, és ráhajolva, harapdálod a szám. apró kis tűszúrások, bizsergető cirógató édes puszik , minden pillanata maga a gyönyör, azután érzem, hogy keményebben fogsz, már szinte fájón szorítasz olyan közel hajolsz rám, ahogyan csak bírsz, és belevágod a fogaid a számba. Kiserked a vér, felszisszenek, de nem mozdulok. Hátrahajolsz, nézed a kibuggyanó vércseppeket, ujjaddal letörlöd, és véres ujjad a szádba veszed. Szopogatod, közben mélyen a szemembe nézel. Finom-mondod. Ne haragudj, Krivánom. Szeretem , ha szenvedsz. Este visszaadhatod. Akárhol. Most menj, hiszen csak elbúcsúztunk. Te kértél egy puszit.Megfordulsz, és sietve elindulsz.
Nézek utánad, felizgulva, meredező szemmel és ugyanolyan farokkal. Nézem ahogy ringva távolodsz. Nem tudom levenni a szemem Rólad. Képzeletben már meztelen látlak, látom a márványszobor szép hátad, lányosan karcsú csípőd, és a kívánatos, ellenállhatatlanul remegő feneked.
Szédülten megtámaszkodok a falba. Egy puszit kértem .Te így puszilsz. Milyen amikor csókolsz?
De amikor felém hajoltál felébredtem.
- Körülnéztem hol vagyok, ki vagyok. Lassan nyílt rá tudatom a valóságra.
És akkor valami keserű, maró szomorú érzés hatott át. Hogy még ennyi se. Soha.
Jó lenne legalább tovább álmodni. Hogy este felhívlak, és azt kérded mit szeretnél? Rendben. Vetkőzz.
És kapcsold be a géped. Tegnap csináltam neked egy kis videót. Elküldtem Azt nézd közbe, amíg beszélek.hozzád.
És én romokba,
.
"Fáradt lelkem égbe
Testem földbe vágy+
És ez ráadásul a " Reményhez" szól.
Képzelhetitek akkor, milyen a reménytelenség.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 23. szerda 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 23. szerda 06:43
Fikció
2.rész (utálom.. hogy darabolni kell) wow3

Láttam.. hogy kíván ..éreztem.. hogy Tomi is imádja a szük puncikámat nagyokat sóhajtott miközben jó mélyen hatol belém.. és ütemesen mozogni kezdet.. halk sóhajom.. felkorbácsolta teljesen.. Andris gyengéden fogta a fejem és teljesen belenyomta kemény farkát a számban .. A picit hangosabb nyögésem jobban felizgatta a fiúkat... Andris lefeküdt.. Bele ültettem az ölébe. Fel le mozogtam a farkán körkörösen mozgattam a csípőmet.. míg lovagoltam.. melleimet kényeztette és csókolgatta . Közben Tomi elém állt s a farkát a számba helyezte... és erőteljesen megkefélte.. Ekkor Andris leemelt farkáról és popsimat ültette rá a farkára! Akartam .. hogy szétkeféljenek.. hogy fájon.. ,,"nekem .. neked.. "lásd mennyire élvezem s baromira nincs rád szükségem.. elég nekem egy az az két fasz.. nem kell nekem érzelem se semmi csak szex.. " és vadul öleltem csókoltam a két férfit..Tomi vette a jeleket az arcomon... rám mosolygott s már nyomta is a puncikámban kemény farkát..Egyszerre járt bennem a két "férfi"ami fantasztikus érzés volt. Hosszú ideig kefélték a két lukacskám ilyen olyan pózban és variációban.. egészen addig amíg egyszer csak azt kérdezte Andris hova szeretném.... nem volt kérdés ... hogy ott ahol van..nem vagyok híve a látványos arcra élvezős akárminek... a két férfi pármásodperces késéssel.... sóhajok és nyögés kíséretében élveztek el bennem... Andris mikor magához eszmélt a kielégülés után.. akkor fogta fel.. hogy én nem élveztem el..
Nem is engedtem.. hogy erre kisérletet tegyenek... így akartam és kész!! Hm.. még egy ici -picit dumcsiztunk letusolás után s mindegyik ment a maga dolgára... az egyik(titkos) kamerába néztem és azt mondtam.. Látod kedvesm.. nem megy ez nekem.. a lelkem kell ahhoz hogy elévezek.. jó lenne ha felfognád... !!!!!!!!
#201   2011. 11. 23. szerda 07:45
X Törölt felhasználó (51908)
Vadócka bárhol is olvaslak te egy kész élmény vagy!!!Csoda csajszi....pompás!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 23. szerda 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 23. szerda 06:43
Fikció
2.rész (utálom.. hogy darabolni kell) wow3

Láttam.. hogy kíván ..éreztem.. hogy Tomi is imádja a szük puncikámat nagyokat sóhajtott miközben jó mélyen hatol belém.. és ütemesen mozogni kezdet.. halk sóhajom.. felkorbácsolta teljesen.. Andris gyengéden fogta a fejem és teljesen belenyomta kemény farkát a számban .. A picit hangosabb nyögésem jobban felizgatta a fiúkat... Andris lefeküdt.. Bele ültettem az ölébe. Fel le mozogtam a farkán körkörösen mozgattam a csípőmet.. míg lovagoltam.. melleimet kényeztette és csókolgatta . Közben Tomi elém állt s a farkát a számba helyezte... és erőteljesen megkefélte.. Ekkor Andris leemelt farkáról és popsimat ültette rá a farkára! Akartam .. hogy szétkeféljenek.. hogy fájon.. ,,"nekem .. neked.. "lásd mennyire élvezem s baromira nincs rád szükségem.. elég nekem egy az az két fasz.. nem kell nekem érzelem se semmi csak szex.. " és vadul öleltem csókoltam a két férfit..Tomi vette a jeleket az arcomon... rám mosolygott s már nyomta is a puncikámban kemény farkát..Egyszerre járt bennem a két "férfi"ami fantasztikus érzés volt. Hosszú ideig kefélték a két lukacskám ilyen olyan pózban és variációban.. egészen addig amíg egyszer csak azt kérdezte Andris hova szeretném.... nem volt kérdés ... hogy ott ahol van..nem vagyok híve a látványos arcra élvezős akárminek... a két férfi pármásodperces késéssel.... sóhajok és nyögés kíséretében élveztek el bennem... Andris mikor magához eszmélt a kielégülés után.. akkor fogta fel.. hogy én nem élveztem el..
Nem is engedtem.. hogy erre kisérletet tegyenek... így akartam és kész!! Hm.. még egy ici -picit dumcsiztunk letusolás után s mindegyik ment a maga dolgára... az egyik(titkos) kamerába néztem és azt mondtam.. Látod kedvesm.. nem megy ez nekem.. a lelkem kell ahhoz hogy elévezek.. jó lenne ha felfognád... !!!!!!!!
#200   2011. 11. 23. szerda 06:43
X Törölt felhasználó (805295)
Fikció
2.rész (utálom.. hogy darabolni kell) wow3

Láttam.. hogy kíván ..éreztem.. hogy Tomi is imádja a szük puncikámat nagyokat sóhajtott miközben jó mélyen hatol belém.. és ütemesen mozogni kezdet.. halk sóhajom.. felkorbácsolta teljesen.. Andris gyengéden fogta a fejem és teljesen belenyomta kemény farkát a számban .. A picit hangosabb nyögésem jobban felizgatta a fiúkat... Andris lefeküdt.. Bele ültettem az ölébe. Fel le mozogtam a farkán körkörösen mozgattam a csípőmet.. míg lovagoltam.. melleimet kényeztette és csókolgatta . Közben Tomi elém állt s a farkát a számba helyezte... és erőteljesen megkefélte.. Ekkor Andris leemelt farkáról és popsimat ültette rá a farkára! Akartam .. hogy szétkeféljenek.. hogy fájon.. ,,"nekem .. neked.. "lásd mennyire élvezem s baromira nincs rád szükségem.. elég nekem egy az az két fasz.. nem kell nekem érzelem se semmi csak szex.. " és vadul öleltem csókoltam a két férfit..Tomi vette a jeleket az arcomon... rám mosolygott s már nyomta is a puncikámban kemény farkát..Egyszerre járt bennem a két "férfi"ami fantasztikus érzés volt. Hosszú ideig kefélték a két lukacskám ilyen olyan pózban és variációban.. egészen addig amíg egyszer csak azt kérdezte Andris hova szeretném.... nem volt kérdés ... hogy ott ahol van..nem vagyok híve a látványos arcra élvezős akárminek... a két férfi pármásodperces késéssel.... sóhajok és nyögés kíséretében élveztek el bennem... Andris mikor magához eszmélt a kielégülés után.. akkor fogta fel.. hogy én nem élveztem el..
Nem is engedtem.. hogy erre kisérletet tegyenek... így akartam és kész!! Hm.. még egy ici -picit dumcsiztunk letusolás után s mindegyik ment a maga dolgára... az egyik(titkos) kamerába néztem és azt mondtam.. Látod kedvesm.. nem megy ez nekem.. a lelkem kell ahhoz hogy elévezek.. jó lenne ha felfognád... !!!!!!!!
#199   2011. 11. 23. szerda 06:41
X Törölt felhasználó (805295)
Fikció (ha mégsem lenne az.... letagadom) mf2 mf1

Már hónapok óta bekameráztam neki a szobám... nézi mikor mit csinálok.. kivel mikor hogyan és hol szerelmeskedem.. Mivel "nős" ezért csak így itt és telefonon tartjuk a kapcsolatot.. egyetlen nap sem telik el úgy.. hogy ne gondolna rám.. ír.. hív és néz.. (nézi a mindennapjaim)a Mindene vagyok (sajnos csak így s nem élőben) Maradt nekem a játék.. hisz tudom hogy néz... elterveztem az őrületbe kergetem... azzal töltöttem a szabadidőmet.. hogy legyen mit néznie.. meztelenül jógázok és szobabiciklizek.. barátnőmmel kényeztetjük egymást ..szerettem és szerettek.. akartam.. hogy fájon neki.. ő nem érint nem érzi ajkam ízét nem tud a testem melegéhez érni csak lát és néz de nem érint(het) Bár ő mindig azt mondja.. szerezz magadnak fiatal szeretőt totál mindegy.. hogy melyik (nő/férfi)csak lássam.. hogy boldog vagy...
Hát tessék.. ahogy kérted.... Felhívtam az egyik kedves barátom... ő éppen nem ért rá(m) .. mivel a legjobb barátját vigasztalja (dobta a csaja...)mondtam jöhetnek ide(is) mivel én is "padlón "vagyok.. majd hármasban nyafizunk a sivár (privát )életünk gondjairól.. benne volt az ötletben..
Már Kb.három órája borozgatununk (édes hármasban)nagyokat nevettünk és csacsogtunk .. egyszer csak arra lettem figyelmes Tomi "véletlenül "megérintette a karom.. cirógatni kezdte.. nem húztam el.. hagytam smile mitagadás jól is esett a markáns férfi erős keze a karomon..
Nagyon össze volt zavarodva.. és már nem is tudta mit akar .. én igen.. picit bátorítottam (tudom.. dög vagyok) Nos.. szép lassan de annál biztosabban lecirógatuk egymásról a ruhát... Két férfi nagyon gyengéden simogatta és csókolta meztelen testem... lehunytam a szemem és élveztem... ott a szőnyegen elfektettek.. és élveztem a nyelvük s kezük érintését... Élveztem mindenegyes pillanatot .. persze az én ajkam s kezem is serényen járt felváltva vettem a számba kemény farkúkat. élveztem ahogy sóhajtoznak.. cirógattam s gyengéden karmoltam a mellkasúkat... néha egy egy puszikát vagy csókocskát lehetem ajkukra.... Tomi teljesen nedvesre nyalta a puncikámat... akkor feltérdetem s hagytam hogy hátulról belém hatoljon... András a számhoz emelte a farkát s nagyon gyengéden csusztatta teljesen be a számba... szopogatni kezdtem merevedő farkát.. ami vágycseppektől volt édes...
#198   2011. 11. 22. kedd 20:47
X Törölt felhasználó (814586)
Élt egyszer egy gyönyörű nő Párizsban. Egy édes, ravasz, csalfa cafka. Mindenkit az ujja köré csavart. Időset, fiatalt, kamaszt és vént. butát, okosat, erőset, gyengét, bátort, gyávát. Hiú, öntelt, büszke és gazdag férfiak buktak el , mert képtelenek voltak ellenállni , frivolságának, szellemének, bujaságának, hangja csengésének, teste csábításának. Egzisztenciájuktól, családjuktól megfosztva vagyonukból kiforgatva, személyiségükből kivetkőzve, akaratukat vesztve hevertek lábai előtt.
Pedig csak egy csinos pofika, pajzán mosollyal a szája szélén. Ártatlan tekintet, izgató test, szelíd kihívás egy vad orgiára. Akire kivetette a hálóját nem menekülhetett. Ellenállhatatlan és ellentmondást nem tűrő volt. Akit kinézett magának, elveszett. Igaz a megsemmisülés felé a gyönyörök útján vezette el áldozatait..
És most újjáéledt és itt van közöttünk.
Férfiak-asszonyok- férjek-feleségek- szeretők-szerelmek., mind akik itt vagytok.
Kapaszkodjatok össze, fogjátok erősen egymás kezét, mert ilyen veszély még nem fenyegette kapcsolatotokat
Régóta itt van, de ma felfedte a nevét is. Csak egy betűt húzott odébb. Nem NANA, hanem ANNA.
Vigyázat, magasfeszültség, életveszély.
Ne olvasd, ne keresd, ne nézd-.
Én már elbuktam.
„Karjában tart az éj,
Menekülni nincs esély!” / Sing-Sing /
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 22. kedd 06:11
fikció

2.rész

a nyelve jó mélyen belém hatolt megemelte a csípőm tenyereit a fenekem alá csusztatta... és mohón nyalt.. addig amíg a szájában nem érezte a lüktető testem nedveit.. igen .. elélveztem... rám nézett.. megsimogatott s azt mondta.. Szeretlek Anna... és megcsókolt a kezeim nem vette ki a bilincsből.. (a kis dög) .. na szóval ráült a mellkasomra.. melleim beolajozta s közé zárta kemény farkát hol vadabbul.. hogy gyengédebben kefélte... Mikor majdnem elélvezett akkor helyezte a számba.. ki és be csusztette néha csak úgy.. hogy éppen megtudtam nyalni a makkját(a kis dög) máskor jó mélyen lenyomta.. aztán ütemesen mozgott éreeztem milyen kemény... kívántam.. akartam.. hogy a számba élvezzen és le is akartam nyelni a spermát... s meg is történt.... .. rám nézett ... megcsókolt bilincs lekerült a kezemről a karjaiban zárt... csókolt és csókolt... és kért .. mondd hogy szeretsz.. én nem tudtam kinyögni.. (sajnos) megdermedt.. szónélkül letusolt...felöltözött és elment... az az hagytam elmenni.. nem állítottam meg.... pardon1
#197   2011. 11. 22. kedd 10:03
X Törölt felhasználó (817938)
De a kulcs lehet, hogy nála maradt
Na nem ami a zárba való
Úgyhogy vigyázz.
Bármikor bemehet.
Ismeri a kódot..
És kinyílik. Rózsaszínűn, nedvesen, illatosan
.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 22. kedd 06:11
fikció

2.rész

a nyelve jó mélyen belém hatolt megemelte a csípőm tenyereit a fenekem alá csusztatta... és mohón nyalt.. addig amíg a szájában nem érezte a lüktető testem nedveit.. igen .. elélveztem... rám nézett.. megsimogatott s azt mondta.. Szeretlek Anna... és megcsókolt a kezeim nem vette ki a bilincsből.. (a kis dög) .. na szóval ráült a mellkasomra.. melleim beolajozta s közé zárta kemény farkát hol vadabbul.. hogy gyengédebben kefélte... Mikor majdnem elélvezett akkor helyezte a számba.. ki és be csusztette néha csak úgy.. hogy éppen megtudtam nyalni a makkját(a kis dög) máskor jó mélyen lenyomta.. aztán ütemesen mozgott éreeztem milyen kemény... kívántam.. akartam.. hogy a számba élvezzen és le is akartam nyelni a spermát... s meg is történt.... .. rám nézett ... megcsókolt bilincs lekerült a kezemről a karjaiban zárt... csókolt és csókolt... és kért .. mondd hogy szeretsz.. én nem tudtam kinyögni.. (sajnos) megdermedt.. szónélkül letusolt...felöltözött és elment... az az hagytam elmenni.. nem állítottam meg.... pardon1
#196   2011. 11. 22. kedd 06:43
X Törölt felhasználó (805846)
Tényleg így gondolom!! Szólj, ha moziba készülsz))
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 22. kedd 06:40
oh bóknak veszem..
#195   2011. 11. 22. kedd 06:40
X Törölt felhasználó (805295)
oh bóknak veszem..
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:33), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 22. kedd 06:33
Nem rossz!!
#194   2011. 11. 22. kedd 06:37
1faszu 1faszu
Nem rossz. Jártam már itt régebben is.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 22. kedd 06:34
És hogy tetszik az oldal?
#193   2011. 11. 22. kedd 06:34
X Törölt felhasználó (805846)
És hogy tetszik az oldal?
(Ez egy válasz 1faszu üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 22. kedd 06:31
Tudod, az ember nézelődik.
#192   2011. 11. 22. kedd 06:33
X Törölt felhasználó (805846)
Nem rossz!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 22. kedd 06:11), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 11. 22. kedd 06:11
fikció

2.rész

a nyelve jó mélyen belém hatolt megemelte a csípőm tenyereit a fenekem alá csusztatta... és mohón nyalt.. addig amíg a szájában nem érezte a lüktető testem nedveit.. igen .. elélveztem... rám nézett.. megsimogatott s azt mondta.. Szeretlek Anna... és megcsókolt a kezeim nem vette ki a bilincsből.. (a kis dög) .. na szóval ráült a mellkasomra.. melleim beolajozta s közé zárta kemény farkát hol vadabbul.. hogy gyengédebben kefélte... Mikor majdnem elélvezett akkor helyezte a számba.. ki és be csusztette néha csak úgy.. hogy éppen megtudtam nyalni a makkját(a kis dög) máskor jó mélyen lenyomta.. aztán ütemesen mozgott éreeztem milyen kemény... kívántam.. akartam.. hogy a számba élvezzen és le is akartam nyelni a spermát... s meg is történt.... .. rám nézett ... megcsókolt bilincs lekerült a kezemről a karjaiban zárt... csókolt és csókolt... és kért .. mondd hogy szeretsz.. én nem tudtam kinyögni.. (sajnos) megdermedt.. szónélkül letusolt...felöltözött és elment... az az hagytam elmenni.. nem állítottam meg.... pardon1
#191   2011. 11. 22. kedd 06:31
1faszu 1faszu
Tudod, az ember nézelődik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 18:20), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 21. hétfő 18:20
Helló! Átjöttél ide?
#190   2011. 11. 22. kedd 06:27
X Törölt felhasználó (805846)
Hát köszönöm szépen))
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (734072)
2011. 11. 21. hétfő 22:27
Nagyon tetszik smile Jó lehet annak a csajnak akinek ilyen nyitott párja van.....
#189   2011. 11. 22. kedd 06:11
X Törölt felhasználó (805295)
fikció

2.rész

a nyelve jó mélyen belém hatolt megemelte a csípőm tenyereit a fenekem alá csusztatta... és mohón nyalt.. addig amíg a szájában nem érezte a lüktető testem nedveit.. igen .. elélveztem... rám nézett.. megsimogatott s azt mondta.. Szeretlek Anna... és megcsókolt a kezeim nem vette ki a bilincsből.. (a kis dög) .. na szóval ráült a mellkasomra.. melleim beolajozta s közé zárta kemény farkát hol vadabbul.. hogy gyengédebben kefélte... Mikor majdnem elélvezett akkor helyezte a számba.. ki és be csusztette néha csak úgy.. hogy éppen megtudtam nyalni a makkját(a kis dög) máskor jó mélyen lenyomta.. aztán ütemesen mozgott éreeztem milyen kemény... kívántam.. akartam.. hogy a számba élvezzen és le is akartam nyelni a spermát... s meg is történt.... .. rám nézett ... megcsókolt bilincs lekerült a kezemről a karjaiban zárt... csókolt és csókolt... és kért .. mondd hogy szeretsz.. én nem tudtam kinyögni.. (sajnos) megdermedt.. szónélkül letusolt...felöltözött és elment... az az hagytam elmenni.. nem állítottam meg.... pardon1
#188   2011. 11. 22. kedd 06:09
X Törölt felhasználó (805295)
(fikció) nyes nyes
1. rész (sajnos.. darabolni kell)

Megáll az eszem.. egyedül ülök ebben a kis teremben a moziban ő sehol nincs.. a film vacak... unottan majszolom a maradék pattogatott kukoricát... mikor valaki megérinti a vállam..belecsókol a nyakamban és azt súgja ne nézz hátra... Félelmetes s egyben baromira izgató érzés járta át a testem... elkezdett simogatni.. valamivel a szemem is bekötötte.. de még mindig mögöttem volt... hajam megmarkolta s csak annyit liheget... mond hogy kívánsz.. akarsz engem... nem szóltam semmit... vadul megcsókolt s mostmár erőteljes hangon így szólt.. Mondd... vagy elmegyek... én kértem hogy ne.. de késő... adott egy csókot és elment.. kábán ültem ott egy párpercig.. nem akartam levenni a szememről a kötést.. elrejtette szomorú síró szemem... na mindegy ..összeszedtem magam .. felálltam.. ott hagytam a filmet és hazaindultam..
Sírtam s üvölteni tudtam volna... velem ezt egy pasi -->mit pasi "pasika" megmeri tenni.. ott hagy .. ki ő s mit képzel (ilyen és hasonló gondolatok jártak a fejemben) az egom tombolt... annyira fel voltam háborodva.. hogy észre sem vettem.. már a kapu ajtóban álltam.. persze a kulcsom nem találtam.. .. grhhhh remek nap... na mindegy ..éppen jött valaki.. reménykedtem abban.. hogy a barátnőm otthon van.. s nem kell telon hívni s órákat várni míg hazaér... Külső rács nyitva "jójel." bekopogok .. yeeeeeees.. fordul a kulcs a zárban.. (örülök) nagy hévvel kezdeném a mesét .. hogy jártam... milyen tahó pasi ez is.. csak hülyít hónapok blablabla.. felnézek s ő állt az ajtóban.. nevetett ..a kulcsot lóbálta.. ezt keresed szívem.... hebegek és habogok.. a harag a düh a félelem keveréke a fejembe.. behúzott... és fordult a kulcs a zárban... Rám nézett és azt mondta vetkőzz... én persze nem tettem az egom reagált ..mit képzelsz.. kivel szórakozol. te kis idióta stb .. kocc innen.... ő persze nevetett láttam a szememben a vágyat attól függetlenül mit mondott az ajkam.. oda lépett hozzám.. fülem mögé türte a hajam s megcsókolta a szám szélét... gyengéden szétfeszítette a nyelve az ajkam.. és először finoman majd mohón felfedezte minden egyes zegzúgát... rám nézett s már szónélkül szabadított meg a ruháimtól.. szobámba tessékelt -->ámultam.. volt bor.. halk zene s a bilncs is előkerült a a fiókomból nevetett s így szólt:
- a barátnőd nagyon készséges segített mindenben... .. ja .. azt látom...
Sok puszika borozgatás dumcsi után az ágyon/ágyban kötöttünk ki... nem volt kérdés hogy a bilincs kattani fog a csuklómon.... lassan fedezte fel mindenegyes porcikám... lehelet finoman vándorolt a nyelve a testemen.. élvezte ahogy vonaglik alatta a testem.. nedvesedik a csikló stb stb... Megcsókolt .. kért.. hogy nézzek a szemében.. s mondjam neki.. hogy kívánom. akarom megörülök érte .. örömmel tettem.. mert tényleg így volt széttárta a lábam s nagyon gyengéden nyalt.. égett a testem a vágytól.. sajnos nem tudtam megérinteni a bilincs gusba kötette kezeim ami most ölelt simogatott és karmolta volna ő
#187   2011. 11. 21. hétfő 22:27
X Törölt felhasználó (734072)
Nagyon tetszik smile Jó lehet annak a csajnak akinek ilyen nyitott párja van.....
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 14:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 21. hétfő 14:37
......A másik srác nagy zavarában berohan a szobájába. Lassan oldódik vissza a hangulat, de Te nem tudsz másra gondolni a benned lévő szerszámmal csak az orgazmusra. Tovább mozogsz. Én lassan újra kész vagyok. Ekkor helyett cserélünk és végre én is megérezhetem öled forróságát. A srác kimegy a fürdőbe egy kicsit rendbe rakni magát.
Őrült szenvedéllyel esünk egymásnak, Te a csiklódat kezded simogatni miközben szinte már ugrálsz rajtam. Én csukott szemmel élvezem.
Hallom ahogy Andris vissza ér és sikolyaid elmaradásából arra következtetek, hogy a szádban van. Kinyitom a szemem és irtóra meglepődök. Nem Andris az, hanem a lakótársa! Élvezettel engeded a szádba, nyalod körkörösen őt és engeded vissza amíg csak bírod.
Ekkor jön ki csak András. Mosolyog. Oda jön ő is és a haverjával közre fog téged. Rajtam lovagolva markolod mindkét szerszámot. Heves mozogsz rajtam és élvezed a helyzetet amilyenbe még sose voltál. Tetszik neked, hogy ennyi férfi kíván és akar. Nem bírod tovább és sikítva élvezel el.
Rövid tisztálkodás után bort tölt nekünk András és újra simogatni kezd téged. Mosolyogva nyújtózol el és adod magad át neki. Végig csókolja gyönyörű tested és mikor kelyhedhez ér Te utat engedsz neki. Lábaid szét rakod és várod, hogy tovább izgasson. Lassan kezdi csiklódat izgatni, aztán egyre gyorsabb tempóra vált. Már zihálsz. Ekkor a másik srác is odalép és melleid kezdi simogatni. Oda húzod és megcsókolod. Én ülök és nézem ahogy élvezed a két férfi által okozott kéjt.
Andris feltérdel és óvatosan ajkaid közé nyomul. Lábaidat összekulcsolod a hátán és magadba húzod. Így kezdtek mozogni. A másik srác is feláll, Te megfogod férfiasságát és a szádhoz húzod. Élvezettel nézem ahogy eltűnik szádban. Gyorsul a tempó, Andris sosem látott tempót diktál és egyre jobban zihál, már nem lehet sok hátra. Ettől Te is bevadulsz és egyre mohóbban kényezteted a másik srácot. Egyszerre feszül meg testetek és a két srác is egyszerre lő ki. Andris a hasadra élvez, de a másik srác nem húzza ki szádból magát és Te orgazmusod csúcspontján hagyod, hogy szádba élvezzen.
#186   2011. 11. 21. hétfő 21:00
X Törölt felhasználó (787654)
eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 21. hétfő 18:13
Rajtam ne múljon....szívesen beszállok!!
#185   2011. 11. 21. hétfő 18:20
X Törölt felhasználó (805846)
Helló! Átjöttél ide?
(Ez egy válasz 1faszu üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 18:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 21. hétfő 18:15
Tudsz Te, ha akarsz. XD
#184   2011. 11. 21. hétfő 18:15
1faszu 1faszu
Tudsz Te, ha akarsz. XD
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 18:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805846)
2011. 11. 21. hétfő 18:13
Rajtam ne múljon....szívesen beszállok!!
#183   2011. 11. 21. hétfő 18:13
X Törölt felhasználó (805846)
Rajtam ne múljon....szívesen beszállok!!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 21. hétfő 16:50), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (787654)
2011. 11. 21. hétfő 16:50
Nagyon jó! Ezt a szitut én is élveztem volna.....
 
... 35 36 37 38 39 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: THE SEX GURU THE SEX GURU
Nyitás ideje: 2004. 10. 13. szerda
Üzenetek: 922db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!