Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

... 37 38 39 40 41 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#162   2011. 10. 21. péntek 23:36
lovelingam lovelingam
még, még, még!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 08. csütörtök 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (731322)
2011. 09. 08. csütörtök 19:07
folyt.....Leheveredtünk az ágyba kőralakban hogy mindenki lása a másikat.Töltőtűnk még egy kis bort amimelett megbeszéltük az eddigi eseményeket.Élveztük a helyzetet és egyikünk sem akarta abbahagyni.A pohár hamar kiürült a miután nyalakodni kezdtünk.A lányok hamar kiszálltak és 69-es pózt vetek fel.Nyalták,elől hátul ujjazták egymás miközben kéjes sóhajok hagyták el ajkukat.Szép látvány meg élvezetes volt nézni ahogyan kényeztetik egymást.Közben mik gyengéd mozdulatokkal vertük magunknak.Egymás emelet feküdtünk a barátommal,amikor félénk mozdulata kivette szerszámomat a kezemből és verni kezdte.Kisé meglepődve,de nem ellenkeztem mert én is kiszeretem volna próbálni.Felbátorodva megmarkoltam kicsivel nagyobb szerszámát,ami jó érzés volt és verni kezdtük egymás farkát.A lányok észre veték és kéjes sóhajok közt biztattak.Csodás érzés volt!Barátnőnk kiszállt párom öleléséből,ráfeküdt férjére és általam keményre vert farkára csusszant.Pár mozdulat után,kissé megemelte popóját vigyázva hogy ki ne csúszón a szerszám belőle és ziháló hangon utasított hogy dugjam hátulról,mindegy melyik lyukba.Feleségem által kinyal,kissé kitágított barnás szeglyuka kínálkozót felém,vértől duzzad nagyajkai körbefonták barátom szerszámát amelynek az oldalán folyt le a puncinedv.Finoman kezdtem csonkolgatni,nyalni a sege lyukát,tágítottam egy,két ujjal talán volt az hárommis.Nehezen tudtam figyelni mert feleségem szopta farkamat,keményítette.Türelmetlenül várta barátnőnk hogy kilegyen tömve,kissé határozottan szolt hogy dugjam be.Párom jól megnyálazta a szerszámom végét,széthúzta barinőnk popódombjait és egy óvatos mozdulattal tövig nyomtam.Nagy sikoly és sóhajjal,megkönnyebbülve elkezdte mozgatni záróizmait és felváltva basztuk gyorsabb mozdulatokkal.Párom barátunk szájára ülve,széthúzva tartotta hogy minél mélyebbre behatoljak.Nagyokat nyögve,néha fojtott sikolya élvezett.Mozogni sem tudót annyira magunk közé sztoriztuk.Párom is kezdte elveszíteni erejét,szemei fel akadtak,görcsbe rándult alteste és nagy sikolya élvezet és ledobta magát barátom szájáról.Remegve feküdt,levegő után kapkodott.Éreztem barátom farkát a gáton keresztül,ahogy elkezd gyorsabban lüktetni,nagy hörgéssel teljesen tövig benyomva élvezett.Barátnőnk nyögdécselve közéledet a csúcs felé velem együtt.Pár keményebb lökéssel a gerincemből elindult egy csodálatos érzés amit az izgalom váltott ki,csípőjét megszorítva magamra húztam és gejzírként kirobbant a farkamból az ondó.Teli pakolva mindkét nyílását sikítani kezdet az élvezettől és hogy ne ébressze fel a szomszédokat amire a feleségem szájába nyomta nagy kerek melleit.Rángatózó testével,ősze rándult záróizmai magába tartotta a farkunkat.Éreztem ahogy barátom farka lankadni kezd és lassan ki csúszik,záróizma lassan engedte el magát.Nagy cuppogással kihúztam én is.Csak dőlt ki mind a két helyről az ondó,amíg a fürdőig elsietett kifolyt belőle maid az egész,közben hangosan távozót a beszoruló levegő is.
#161   2011. 10. 17. hétfő 13:41
simit simit
tetszik
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 16. vasárnap 19:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817343)
2011. 10. 16. vasárnap 19:40
Egyik kedvenc kalandunk története:
Pár évvel ezelőtt nyáron hétvégén férjem kitalálta, menjünk el vásárolni egy bevásárló központba. Vidéki nagyváros. Mondta, szexin öltözzek, csinálunk hazafele pár képet. Izgatott a dolog smile Farmer mini, fehér póló, bugyi nélkül. Vásároltunk, jöttünk ki, pakolás, közben telefonált, egyszer csak ott termett mellettünk egy szimpatikus srác. Mint kiderült, kedvesem már neten ismerkedett a sráccal, ő intézte, hogy így találkozzunk, mert
tudja, hogy imádom a spontán dolgokat, ez pedig az volt a javából. Beszélgettünk, párom felhúzta a szoknyámat, megmutatta a csupasz puncim és megkérdezte a srácot:
- Meg akarod baszni?
-Szeretném, válaszolta, és mint ahogy ők ezt már megbeszélték, indultunk is a sráchoz.
Nagyon izgatott lettem, de közben kiderült, hogy nem a lakására megyünk, hanem a hétvégi házukba smile
Megálltunk, szomszédok jobbra, szomszédok balra (üdülőövezet!) mindenki köszön, én meg szexi ruhában 2 sráccal megyek be a házikóba. Kíváncsi lettem volna, mit gondolnak.
Másfél órát voltunk bent, sokszor nem bírtam visszafogni magamat, sikítottam, nyögtem, de nem érdekelt.
Mikor végeztünk smile ugyanúgy séta, köszönés mindenkinek smile
Sokan furcsán néztek, de ezen már nem csodálkoztunk, csak nevettünk smile
Nagyon kellemes délutáni program volt nyes
#160   2011. 10. 16. vasárnap 19:40
X Törölt felhasználó (817343)
Egyik kedvenc kalandunk története:
Pár évvel ezelőtt nyáron hétvégén férjem kitalálta, menjünk el vásárolni egy bevásárló központba. Vidéki nagyváros. Mondta, szexin öltözzek, csinálunk hazafele pár képet. Izgatott a dolog smile Farmer mini, fehér póló, bugyi nélkül. Vásároltunk, jöttünk ki, pakolás, közben telefonált, egyszer csak ott termett mellettünk egy szimpatikus srác. Mint kiderült, kedvesem már neten ismerkedett a sráccal, ő intézte, hogy így találkozzunk, mert
tudja, hogy imádom a spontán dolgokat, ez pedig az volt a javából. Beszélgettünk, párom felhúzta a szoknyámat, megmutatta a csupasz puncim és megkérdezte a srácot:
- Meg akarod baszni?
-Szeretném, válaszolta, és mint ahogy ők ezt már megbeszélték, indultunk is a sráchoz.
Nagyon izgatott lettem, de közben kiderült, hogy nem a lakására megyünk, hanem a hétvégi házukba smile
Megálltunk, szomszédok jobbra, szomszédok balra (üdülőövezet!) mindenki köszön, én meg szexi ruhában 2 sráccal megyek be a házikóba. Kíváncsi lettem volna, mit gondolnak.
Másfél órát voltunk bent, sokszor nem bírtam visszafogni magamat, sikítottam, nyögtem, de nem érdekelt.
Mikor végeztünk smile ugyanúgy séta, köszönés mindenkinek smile
Sokan furcsán néztek, de ezen már nem csodálkoztunk, csak nevettünk smile
Nagyon kellemes délutáni program volt nyes
#159   2011. 09. 20. kedd 14:08
X Törölt felhasználó (165067)
Na erről a papirképes dologról nekem is volt egy storym, le is irtam az estet a fotózás után- c. topikba. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 18. vasárnap 21:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2011. 09. 18. vasárnap 21:07
Erre nem is tudtam mit feleljek. Kérdeztem, igy ebben a nyári lenge ruhában ? Nem, olyasmifélét gondolt, mint amit készített képet. Azt modja erre a csajom neki, kitalálhattad volna előbb is, nem kéne öltözni, vetkőzni. Kérdezem a lényeget, ne felejtsük, ennek kb 20 éve, hogy lesz ebből papírkép ? Neki nagyon jó haverja egy előhívóban dolgozik, megigéri nem lesz gond. Jó legyen mondom, csináljátok. Kimentem az erkélyre levegőzni, meleg volt mint az állat. Kiszólt a gyerek jöjjek, mert elkezdené, szerintem nem merte nélkülem csinálni. Beszóltam, csináljátok, megyek mindjárt. Érdekes volt, beláttam a függönyön keresztül. Hallottam ahogy bátortalanul kéri a csajom, a melltartót levennéd ismét ? Kis idő múlva, mikor már beértem, hallom, hogy szeretne pár képet bugyi nélkül is. Kattintgatott a srác, de ilyen szoft beállitások voltak. A srác ideges lett, ismét, kiment bagózni. A csajom meztelenül feküdt egy idegen ágyon, mondom neki, ha visszajön a srác, nyisd már szét a lábad jobban. Visszajött a gyerek, a csajom azt monja, azt a pár képet, ami még marad, az ő elképzelései szerint kéri. Jó, miondja a gyerek. Szétnyitotta a lábait, a gyerek kész lett, nekem is tetszett a dolog. Kérek egy közelit, mondja a párom. A srác odahajolt, kattintott, majd közeli melles képek kért a csajom, végül pedig egy segges bepucsítóst. A film elfogyott, rafinált volt az ürge a 20 kockájával, kiderült hogy egy 36-os filmje volt, ebből csak 2-3 volt elkattintva, mint utóbb kiderült. A párom felöltözött, elköszöntünk. Jó pár nap múlva mehettünk a képekért, akkor az egy nagy szó volt, 32 darab lett végül is. Azért se kellett fizetni, nem tudom hogy oldotta meg, azóta is meg vannak a képek. Búcsúzáskor mondja a fickó, elmesélte egy barátjának, egy ugyanilyen portréfestőnek, hogy mi történt vele. Azt üzente az a idegen, ő is szeretne egy ilyenben részt venni. Mondom persze, azt elhiszem. Mivel másnap hazajöttünk, ebből semmi se lett. Az alkotás is megvan emléknek, a képek is, ma már mosolyognánk a minőségén.
Nem egy nagy és izgalmas dugós sztori, de igaz, még hogyha réges régen is volt. Kiváncsi lennék, ha mennék oda egy hasonló portréfestőhöz, mi lenne a reagálás.
Hát ennyi.
#158   2011. 09. 18. vasárnap 22:17
X Törölt felhasználó (104575)
Pedig semmi különösebb nem történt. Azonkívül hogy egy egy vadidegen pasi több órán keresztül nézegette a csajomat, nem egy nagy sztori. Azt persze csak sejtettem, mit gondolhat magában. De megdugnám, stb. De akkor még nem ezeket az időket éltük, mint napjainkban. Csak azt sajnálom, hogy akkor még nem volt kamerám, hogy ezt (is) rögzítsem.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 18. vasárnap 21:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (731322)
2011. 09. 18. vasárnap 21:44
nagyon jo kis tőrténet. eljen
#157   2011. 09. 18. vasárnap 21:44
X Törölt felhasználó (731322)
nagyon jo kis tőrténet. eljen
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 09. 18. vasárnap 21:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (104575)
2011. 09. 18. vasárnap 21:07
Erre nem is tudtam mit feleljek. Kérdeztem, igy ebben a nyári lenge ruhában ? Nem, olyasmifélét gondolt, mint amit készített képet. Azt modja erre a csajom neki, kitalálhattad volna előbb is, nem kéne öltözni, vetkőzni. Kérdezem a lényeget, ne felejtsük, ennek kb 20 éve, hogy lesz ebből papírkép ? Neki nagyon jó haverja egy előhívóban dolgozik, megigéri nem lesz gond. Jó legyen mondom, csináljátok. Kimentem az erkélyre levegőzni, meleg volt mint az állat. Kiszólt a gyerek jöjjek, mert elkezdené, szerintem nem merte nélkülem csinálni. Beszóltam, csináljátok, megyek mindjárt. Érdekes volt, beláttam a függönyön keresztül. Hallottam ahogy bátortalanul kéri a csajom, a melltartót levennéd ismét ? Kis idő múlva, mikor már beértem, hallom, hogy szeretne pár képet bugyi nélkül is. Kattintgatott a srác, de ilyen szoft beállitások voltak. A srác ideges lett, ismét, kiment bagózni. A csajom meztelenül feküdt egy idegen ágyon, mondom neki, ha visszajön a srác, nyisd már szét a lábad jobban. Visszajött a gyerek, a csajom azt monja, azt a pár képet, ami még marad, az ő elképzelései szerint kéri. Jó, miondja a gyerek. Szétnyitotta a lábait, a gyerek kész lett, nekem is tetszett a dolog. Kérek egy közelit, mondja a párom. A srác odahajolt, kattintott, majd közeli melles képek kért a csajom, végül pedig egy segges bepucsítóst. A film elfogyott, rafinált volt az ürge a 20 kockájával, kiderült hogy egy 36-os filmje volt, ebből csak 2-3 volt elkattintva, mint utóbb kiderült. A párom felöltözött, elköszöntünk. Jó pár nap múlva mehettünk a képekért, akkor az egy nagy szó volt, 32 darab lett végül is. Azért se kellett fizetni, nem tudom hogy oldotta meg, azóta is meg vannak a képek. Búcsúzáskor mondja a fickó, elmesélte egy barátjának, egy ugyanilyen portréfestőnek, hogy mi történt vele. Azt üzente az a idegen, ő is szeretne egy ilyenben részt venni. Mondom persze, azt elhiszem. Mivel másnap hazajöttünk, ebből semmi se lett. Az alkotás is megvan emléknek, a képek is, ma már mosolyognánk a minőségén.
Nem egy nagy és izgalmas dugós sztori, de igaz, még hogyha réges régen is volt. Kiváncsi lennék, ha mennék oda egy hasonló portréfestőhöz, mi lenne a reagálás.
Hát ennyi.
#156   2011. 09. 18. vasárnap 21:07
X Törölt felhasználó (104575)
Erre nem is tudtam mit feleljek. Kérdeztem, igy ebben a nyári lenge ruhában ? Nem, olyasmifélét gondolt, mint amit készített képet. Azt modja erre a csajom neki, kitalálhattad volna előbb is, nem kéne öltözni, vetkőzni. Kérdezem a lényeget, ne felejtsük, ennek kb 20 éve, hogy lesz ebből papírkép ? Neki nagyon jó haverja egy előhívóban dolgozik, megigéri nem lesz gond. Jó legyen mondom, csináljátok. Kimentem az erkélyre levegőzni, meleg volt mint az állat. Kiszólt a gyerek jöjjek, mert elkezdené, szerintem nem merte nélkülem csinálni. Beszóltam, csináljátok, megyek mindjárt. Érdekes volt, beláttam a függönyön keresztül. Hallottam ahogy bátortalanul kéri a csajom, a melltartót levennéd ismét ? Kis idő múlva, mikor már beértem, hallom, hogy szeretne pár képet bugyi nélkül is. Kattintgatott a srác, de ilyen szoft beállitások voltak. A srác ideges lett, ismét, kiment bagózni. A csajom meztelenül feküdt egy idegen ágyon, mondom neki, ha visszajön a srác, nyisd már szét a lábad jobban. Visszajött a gyerek, a csajom azt monja, azt a pár képet, ami még marad, az ő elképzelései szerint kéri. Jó, miondja a gyerek. Szétnyitotta a lábait, a gyerek kész lett, nekem is tetszett a dolog. Kérek egy közelit, mondja a párom. A srác odahajolt, kattintott, majd közeli melles képek kért a csajom, végül pedig egy segges bepucsítóst. A film elfogyott, rafinált volt az ürge a 20 kockájával, kiderült hogy egy 36-os filmje volt, ebből csak 2-3 volt elkattintva, mint utóbb kiderült. A párom felöltözött, elköszöntünk. Jó pár nap múlva mehettünk a képekért, akkor az egy nagy szó volt, 32 darab lett végül is. Azért se kellett fizetni, nem tudom hogy oldotta meg, azóta is meg vannak a képek. Búcsúzáskor mondja a fickó, elmesélte egy barátjának, egy ugyanilyen portréfestőnek, hogy mi történt vele. Azt üzente az a idegen, ő is szeretne egy ilyenben részt venni. Mondom persze, azt elhiszem. Mivel másnap hazajöttünk, ebből semmi se lett. Az alkotás is megvan emléknek, a képek is, ma már mosolyognánk a minőségén.
Nem egy nagy és izgalmas dugós sztori, de igaz, még hogyha réges régen is volt. Kiváncsi lennék, ha mennék oda egy hasonló portréfestőhöz, mi lenne a reagálás.
Hát ennyi.
#155   2011. 09. 18. vasárnap 18:51
X Törölt felhasználó (104575)
Sziasztok. A következő pár sorban leírnék egy történetet. Nem olyan szaftos, nincs benne dugás, régi is, de igaz. Egy kicsit talán kapcsolódhat a 6680- as hozzászólásomhoz, az "Izgat, ha megdugják" topikban. Nyaraltunk a Balatonon. Esténként ugye a szokásos séta, a parton, az üzletsoron, ez Siófokon volt. Akkor még elég sok portré készítő dolgozott, a szokásos módon, kis szék üresen, szemben a művész úr, mellette meg referencia képek. Volt a mesterek közt nő is, de inkább pasik, ezekből idősebb, fiatalabb. Kérdezem a páromtól, (hagy ne emlékezzek pontosan szó szerint) nem akarsz egy portrét? Nem, nincs kedve itt ülni mindenki előtt egy órát, miközben bámulják. Jó, mondom, melyik faszi a legnormálisabb, kinézetre ? Miért kérdezed ? Csak mutass rá, válaszoltam. Rábökött egy kb 30 éves srácra, annak volt a legkevésbé ilyen művész, hobó kinézete.Levetkőznél előtte valamennyire ha arra kerülne a sor, kérdeztem a csajomtól. Itt, te megőrültél, mondja, meg mit akarok tulajdonképpen. Mondom neki, csináltatnék egy félaktképet, ha egyáltalán elvállalja. Azt mondja a csajom, úgyse lesz ebből semmi. Bizd rám, csak ne szólj bele. Odaléptem a fiúhoz. Mondom neki, kéne késziteni a páromról egy képet. Rendben, üljön le, fél óra alatt meg is van. Erre kibököm neki, mit is akarok. Meglepődött, nyelt egyet, de azt mondja rendben. Kérdezem tőle, hány ilyen melója volt, nem hazudott,azt mondja, csak a főiskolán rajzolt aktot, itt még senki ajánlott ilyet. De mondom, mi itt nyaralunk, nincs helyünk ilyenre. Az nem gond, nyáron albérletben van itt, egyébként pesti, oda mehetünk. Másnapra beszéltük meg a dolgot. Odafelé arra mentünk a portrésok felé, nem volt ott az ürge, mondom is a páromnak, bakker a fickó már minket vár, azaz inkább téged. Már elő volt készitve minden. Azt mondja a srác a páromnak, hogy ő egy kicsit zavarban van, de ha nem gondoltuk meg magunkat, akkor neki is állna a munkának, de arra gondolt, mi lenne ha teljes aktot készitene, beszéljük meg, ő sziv egy cigit az erkélyen. Kérdően nézek a csajomra, félaktról volt szó, mi legyen ? Elkezdett a párom vetkőzni, a fickó pont bejött az erkélyről, látni kellet volna az arcát, meg se bírt szólalni. Jó, akkor leveszem a bugyimat is, legyen teljes a kép, mondja csajom. Azt mondja az ürge, ő is ezt szerette volna, csak nem merte mondani. Majd két órán keresztül készült a mű, a srác elég sokszor közelebb lépett a páromhoz, nézegette leginkább a cickókat, meg a puncit, de nem nyúlt hozzá. Akkor még nem volt borotválva a párom. A végére elég jó bemelegedtünk, elvihorásztunk, a végén megkérdeztem, mennyit fizetek ? Természetesen semmit, volt a válasz, örülök, hogy így alakult a dolog. A párom kezdett felöltözni, azt mondja a srác, szeretne kérdezni valamit. Van egy fényképezőgépe, film is van benne, kb 20 kocka, lefényképezheti e a párom?
Folytatás még ma este.
#154   2011. 09. 08. csütörtök 19:07
X Törölt felhasználó (731322)
folyt.....Leheveredtünk az ágyba kőralakban hogy mindenki lása a másikat.Töltőtűnk még egy kis bort amimelett megbeszéltük az eddigi eseményeket.Élveztük a helyzetet és egyikünk sem akarta abbahagyni.A pohár hamar kiürült a miután nyalakodni kezdtünk.A lányok hamar kiszálltak és 69-es pózt vetek fel.Nyalták,elől hátul ujjazták egymás miközben kéjes sóhajok hagyták el ajkukat.Szép látvány meg élvezetes volt nézni ahogyan kényeztetik egymást.Közben mik gyengéd mozdulatokkal vertük magunknak.Egymás emelet feküdtünk a barátommal,amikor félénk mozdulata kivette szerszámomat a kezemből és verni kezdte.Kisé meglepődve,de nem ellenkeztem mert én is kiszeretem volna próbálni.Felbátorodva megmarkoltam kicsivel nagyobb szerszámát,ami jó érzés volt és verni kezdtük egymás farkát.A lányok észre veték és kéjes sóhajok közt biztattak.Csodás érzés volt!Barátnőnk kiszállt párom öleléséből,ráfeküdt férjére és általam keményre vert farkára csusszant.Pár mozdulat után,kissé megemelte popóját vigyázva hogy ki ne csúszón a szerszám belőle és ziháló hangon utasított hogy dugjam hátulról,mindegy melyik lyukba.Feleségem által kinyal,kissé kitágított barnás szeglyuka kínálkozót felém,vértől duzzad nagyajkai körbefonták barátom szerszámát amelynek az oldalán folyt le a puncinedv.Finoman kezdtem csonkolgatni,nyalni a sege lyukát,tágítottam egy,két ujjal talán volt az hárommis.Nehezen tudtam figyelni mert feleségem szopta farkamat,keményítette.Türelmetlenül várta barátnőnk hogy kilegyen tömve,kissé határozottan szolt hogy dugjam be.Párom jól megnyálazta a szerszámom végét,széthúzta barinőnk popódombjait és egy óvatos mozdulattal tövig nyomtam.Nagy sikoly és sóhajjal,megkönnyebbülve elkezdte mozgatni záróizmait és felváltva basztuk gyorsabb mozdulatokkal.Párom barátunk szájára ülve,széthúzva tartotta hogy minél mélyebbre behatoljak.Nagyokat nyögve,néha fojtott sikolya élvezett.Mozogni sem tudót annyira magunk közé sztoriztuk.Párom is kezdte elveszíteni erejét,szemei fel akadtak,görcsbe rándult alteste és nagy sikolya élvezet és ledobta magát barátom szájáról.Remegve feküdt,levegő után kapkodott.Éreztem barátom farkát a gáton keresztül,ahogy elkezd gyorsabban lüktetni,nagy hörgéssel teljesen tövig benyomva élvezett.Barátnőnk nyögdécselve közéledet a csúcs felé velem együtt.Pár keményebb lökéssel a gerincemből elindult egy csodálatos érzés amit az izgalom váltott ki,csípőjét megszorítva magamra húztam és gejzírként kirobbant a farkamból az ondó.Teli pakolva mindkét nyílását sikítani kezdet az élvezettől és hogy ne ébressze fel a szomszédokat amire a feleségem szájába nyomta nagy kerek melleit.Rángatózó testével,ősze rándult záróizmai magába tartotta a farkunkat.Éreztem ahogy barátom farka lankadni kezd és lassan ki csúszik,záróizma lassan engedte el magát.Nagy cuppogással kihúztam én is.Csak dőlt ki mind a két helyről az ondó,amíg a fürdőig elsietett kifolyt belőle maid az egész,közben hangosan távozót a beszoruló levegő is.
#153   2011. 09. 08. csütörtök 04:09
X Törölt felhasználó (731322)
Sziasztok.Tudni kell rólunk hogy mindketten a második házasságunkat fogyasztjuk. feleségemet nem nevezhetem konzervatívnak,mivel nyitott mindenre csak a párkapcsolatra nem.Előző házasságomban volt alkalmam átélni és élvezni eme kapcsolat gyönyörét és élvezettét amiről beszélgetünk is.De a párom tartózkodott a dologtól.Az idén jó barátunkkal és kedves feleségével utaztunk le a görög tengerpartra.Ottlétünk első vacsoráján kicsit többet fogyasztottunk és a lányokban elindult a fantázia.Mink férfiak nagyon élveztük a helyzetet. Elváltunk és ki ki a maga bungalójában elmenetük aludni.Mezítelenül kiültünk a teraszra hogy kettesben elfogyasszunk még egy kis bort.A holdfény megvilágította párom kívánatos domborzatait amire keménykedni kezdet a farkam.Felém hajolt,megcsókolt,ívót egy korty bort,elém térdjelt és befalta meredő farkamat.Akciónkat a szomszédol áradó kéjes hangos hangok zavarták meg ami a barátún bungalójából eredett.Nyitott ablaknál fényáradatban szeretkeztek amit a párom figyelemmel kezdet nézni kissé kihajolva a korláton.Popóját kezdtem simogatni,tenyerembe vettem punciját ami márt folyt.Nyalnikeztem a sege lyukától a csikloig amit nagy sóhajok kísértek és egy kérés,hogy dugjam be valamelyik lyukba.Felváltva dugtam amikor hirtelen ősze-rándult,nagy sóhajjal halk sikolya elszállt.Zihált kapkodót a levegő után,meg a szomszédból áradó kéjes hangok is csendesedtek.Észrevette hogy parlagon maradtam,az ágyba toloncolt és a puncitolnedves farkamat szopni kezdte.Utolsó csépjét is kiszívta.Melémfeküdt,még mindég nedves punciját combomhoz nyomta.Reá kérdezett hogy szimpatikusak az ismerősünk,meg nem lenne gond ha kiszeretné próbálni a gruppent.Hát kérdése meglepett,de őrültem is a változásnak.Másnap megkérdeztem hogy komolyan gondolta e.És igen.Két napig puhatolóztunk míg harmadik nap vacsoránál felvettük a témát nekik.Áthívtuk hoznák még egy pohár borra ahol párom elmesélte a teraszos esettet.Kezdett nagyon felszabadult leni a hangulat amikor a barátunk felesége lesmárolta a páromat.elkezdték simogatni és vetkőztetni egymást.Párom felfektette partnernőjét hanyatt az asztalra,szétfeszítette combjait.Gyengéden csókolni kezdte borotvált punciját miközben felkínálta nekünk nedves punciját.Mélyen belenyaltam a segébe,nem sokat időzve átadtam a helyet barátomnak aki folytatta és nem rossz eredménnyel,mert párom nagyot sóhajtott meg tolta a fenekét felé.A feleség jobban hangoskodott,remeget egész teste.markolászni kezdtem melleit,Megfogtam bokáját,segítve páromnak és ágaskodo faszamat a barátnő szájához illesztetem amit kéjesem beszippantott nem engedve hogy a kezével hozzáérjen.Páromat oly hevesen nyalta a barátom hogy alig kapót levegőt meg a lábai is kezdtek össze rogyni.Márt éreztem hogy kispriccellek amikor a barátnő megkért hogy ne szájába.nem szereti.Márt húztam is kifelé egyenest a párom szájába.nagy hörgés,sikoly az élvezettől.Bementünk a hálóba mert lábunk márt nem bírta.
#152   2011. 09. 07. szerda 20:23
X Törölt felhasználó (817343)
Szia!
Mi meg olvastuk, hogy itt vagy száz ember megdugta a feleségét, szerintünk mind kamu, az első az talán igazi, de a többi a TE szavaiddal élve: Valóban izgató történet csak más-más szerző saját műve....
smile
(Ez egy válasz ildiandras üzenetére (2011. 09. 05. hétfő 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 05. hétfő 11:29
Valóban izgató történet csak kb a harmadik verzió amit itt a fórumokon lehet olvasni, más-más szerző saját műveként... smile
#151   2011. 09. 06. kedd 14:39
bella83 bella83
Egy ilyen estében én is benne lennék eljen bár a párom szerintem nem menne bele a párcserébe...
(Ez egy válasz husband35 üzenetére (2009. 11. 26. csütörtök 23:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 26. csütörtök 23:07
Nálam a következő történt.Mindig esténként elmegyek mozogni,fő az egészség.Jövök haza és nálunk vannak a barátok.Szoktak jönni akár váratlanul felugrani így nem lepődtem meg.Mondtam gyorsan letusolok mert megizzadtam.Mire kijövök párom szexi fehérneműben.-combfix miegymás.Jövök be a szobába a barátok szintén nekivetkőzve.Egyébként szemrevaló a barátom felesége és nem vagyok neki közömbös illetve barátom is tudtomra adta,hogy bizony nem kéne neki sok biztatás annak érdekében,hogy páromra vesse magát.A szokatlan az volt,hogy négyest én akartam de eddig feleségem nem ment bele.Most viszont beruházott egy szextársasba és áthívta a "kiszemelt" párt.A szitu egyértelmű volt.Párom ajánlotta,hogy párcserében játszuk a társast.Tehát ha kihúzol egy kártyát,azon szexfeladat van különböző erősségű.Simogatás,csók,petting,,orális kényeztetés és szex.A lényeg,nem szabad elélvezni mert akkor a másik pár nyer.Mondanom sem kell mekkora örömet éreztem.Egyszerre éltem át barátom feleségének forró punjának szorítását és láthattam mint feleségem örömmel szopja a másik farkat.A csúcs az volt mikor "meglovagolta" barátom farkát.Röviden ennyi.... wave
#150   2011. 09. 06. kedd 11:03
X Törölt felhasználó (165067)
smile ))))))))))))))
(Ez egy válasz ildiandras üzenetére (2011. 09. 05. hétfő 11:29), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 09. 05. hétfő 11:29
Valóban izgató történet csak kb a harmadik verzió amit itt a fórumokon lehet olvasni, más-más szerző saját műveként... smile
#149   2011. 09. 05. hétfő 11:29
ildiandras ildiandras
Valóban izgató történet csak kb a harmadik verzió amit itt a fórumokon lehet olvasni, más-más szerző saját műveként... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817343)
2011. 08. 28. vasárnap 15:05
Sziasztok!
Pár szóban rólam: 30 as éveiben járó, családos , szeximádó háziasszony vagyok, aki imádja a férje minden kívánságát teljesíteni smile Szoktunk csinálni, úgynevezett RIBANC NAPOT, amikor minden kívánságomat teljesíti vagy én teljesítem az övét, ami 99%-ban gruppenbe végződik smile

Így történt meg velem ez a kis kaland is:

Elmentünk kettesben nyaralni, egyik szép napon férjem feldobta az ötletet, hogy vegyem fel a legkúrvásabb ruhámat és induljunk el fényképezgetni. Így is tettem, fehér ruha , alatta semmi, fehér kockás harisnya, fehér magassarkú szandál. Elindultunk autóval, majd a főút mellett egy parkolót találtunk, kis földút leágazással, ami bokrokkal, fákkal volt eltakarva. Kicsit süppedős volt az út, ezért férjem kirakott és az autóval beljebb állt meg, kb 100 méterre a főúttól. Megvártam, addig már fel voltam pörögve, mert végig ujjazott, izgatott, mesélte, hogy hogyan fog megdugni az út szélén smile Így is volt, nem volt nagy forgalom, tudtunk szép képeket csinálni, tudtunk nagyot szexelni is, közben végig a kúrva szerepet kellett játszanom, mintha ő egy kuncsaft lenne, én pedig egy útszéli lotyó. Nagyon élveztem, mert szeretek színészkedni és bele tudom magamat képzelni smile Mondta, hogy ha megáll valaki, akkor szeretné nézni, ahogy megdugnak. Nem állt meg senki, elment kb 1 óra, mondta, visszamegy az autóért, várjam meg. Így is tettem. Kb 2 percre volt az autónk gyalog. Elindult, ott álltam,ziláltan, nedvesen smile mikor hirtelen megállt mellettem egy autó és egy jóképű srác megkérdezte, mit mennyiért vállalok?! Hirtelen végigborzongott a hátam, ismeretlen izgalom lett rajtam úrrá, mondtam egy hirtelen összeget, mire a srác már nyitotta is az ajtót, hogy szálljak be. Beszálltam és indultunk is be a földúton, a párommal szembe, akivel pár másodperc múlva már találkoztunk is!! Elmentünk egymás mellett, én mosolyogtam, rajta láttam a kíváncsiságot és azt is ,hogy félrehúzódik. Beálltunk egy kis tisztásra és már vette is elő a farkát. Az autóban volt orál, majd kiszálltunk és a motorháztetőn keményen hátulról megdugott. Visszanéztem, és megláttam hogy a férjem egy bokor mögött van és fényképez bennünket. Végeztünk, a srác elment, én pedig mondtam, hogy visszasétálok. Pár perc múlva a párom jött oda, elmeséltem neki, amire kíváncsi volt és még egy hatalmasat keféltünk. Azóta csak a kis házi kúrvájának hív smile
#148   2011. 08. 28. vasárnap 20:49
X Törölt felhasználó (96377) VIP
Nagyon izgató történet..
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817343)
2011. 08. 28. vasárnap 15:05
Sziasztok!
Pár szóban rólam: 30 as éveiben járó, családos , szeximádó háziasszony vagyok, aki imádja a férje minden kívánságát teljesíteni smile Szoktunk csinálni, úgynevezett RIBANC NAPOT, amikor minden kívánságomat teljesíti vagy én teljesítem az övét, ami 99%-ban gruppenbe végződik smile

Így történt meg velem ez a kis kaland is:

Elmentünk kettesben nyaralni, egyik szép napon férjem feldobta az ötletet, hogy vegyem fel a legkúrvásabb ruhámat és induljunk el fényképezgetni. Így is tettem, fehér ruha , alatta semmi, fehér kockás harisnya, fehér magassarkú szandál. Elindultunk autóval, majd a főút mellett egy parkolót találtunk, kis földút leágazással, ami bokrokkal, fákkal volt eltakarva. Kicsit süppedős volt az út, ezért férjem kirakott és az autóval beljebb állt meg, kb 100 méterre a főúttól. Megvártam, addig már fel voltam pörögve, mert végig ujjazott, izgatott, mesélte, hogy hogyan fog megdugni az út szélén smile Így is volt, nem volt nagy forgalom, tudtunk szép képeket csinálni, tudtunk nagyot szexelni is, közben végig a kúrva szerepet kellett játszanom, mintha ő egy kuncsaft lenne, én pedig egy útszéli lotyó. Nagyon élveztem, mert szeretek színészkedni és bele tudom magamat képzelni smile Mondta, hogy ha megáll valaki, akkor szeretné nézni, ahogy megdugnak. Nem állt meg senki, elment kb 1 óra, mondta, visszamegy az autóért, várjam meg. Így is tettem. Kb 2 percre volt az autónk gyalog. Elindult, ott álltam,ziláltan, nedvesen smile mikor hirtelen megállt mellettem egy autó és egy jóképű srác megkérdezte, mit mennyiért vállalok?! Hirtelen végigborzongott a hátam, ismeretlen izgalom lett rajtam úrrá, mondtam egy hirtelen összeget, mire a srác már nyitotta is az ajtót, hogy szálljak be. Beszálltam és indultunk is be a földúton, a párommal szembe, akivel pár másodperc múlva már találkoztunk is!! Elmentünk egymás mellett, én mosolyogtam, rajta láttam a kíváncsiságot és azt is ,hogy félrehúzódik. Beálltunk egy kis tisztásra és már vette is elő a farkát. Az autóban volt orál, majd kiszálltunk és a motorháztetőn keményen hátulról megdugott. Visszanéztem, és megláttam hogy a férjem egy bokor mögött van és fényképez bennünket. Végeztünk, a srác elment, én pedig mondtam, hogy visszasétálok. Pár perc múlva a párom jött oda, elmeséltem neki, amire kíváncsi volt és még egy hatalmasat keféltünk. Azóta csak a kis házi kúrvájának hív smile
#147   2011. 08. 28. vasárnap 15:16
X Törölt felhasználó (812316) VIP
A történet jó, nagyon tetszett, olvasva izgató, eddig én nem mennék, de azért nem maradtam szárazon...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 08. 28. vasárnap 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817343)
2011. 08. 28. vasárnap 15:05
Sziasztok!
Pár szóban rólam: 30 as éveiben járó, családos , szeximádó háziasszony vagyok, aki imádja a férje minden kívánságát teljesíteni smile Szoktunk csinálni, úgynevezett RIBANC NAPOT, amikor minden kívánságomat teljesíti vagy én teljesítem az övét, ami 99%-ban gruppenbe végződik smile

Így történt meg velem ez a kis kaland is:

Elmentünk kettesben nyaralni, egyik szép napon férjem feldobta az ötletet, hogy vegyem fel a legkúrvásabb ruhámat és induljunk el fényképezgetni. Így is tettem, fehér ruha , alatta semmi, fehér kockás harisnya, fehér magassarkú szandál. Elindultunk autóval, majd a főút mellett egy parkolót találtunk, kis földút leágazással, ami bokrokkal, fákkal volt eltakarva. Kicsit süppedős volt az út, ezért férjem kirakott és az autóval beljebb állt meg, kb 100 méterre a főúttól. Megvártam, addig már fel voltam pörögve, mert végig ujjazott, izgatott, mesélte, hogy hogyan fog megdugni az út szélén smile Így is volt, nem volt nagy forgalom, tudtunk szép képeket csinálni, tudtunk nagyot szexelni is, közben végig a kúrva szerepet kellett játszanom, mintha ő egy kuncsaft lenne, én pedig egy útszéli lotyó. Nagyon élveztem, mert szeretek színészkedni és bele tudom magamat képzelni smile Mondta, hogy ha megáll valaki, akkor szeretné nézni, ahogy megdugnak. Nem állt meg senki, elment kb 1 óra, mondta, visszamegy az autóért, várjam meg. Így is tettem. Kb 2 percre volt az autónk gyalog. Elindult, ott álltam,ziláltan, nedvesen smile mikor hirtelen megállt mellettem egy autó és egy jóképű srác megkérdezte, mit mennyiért vállalok?! Hirtelen végigborzongott a hátam, ismeretlen izgalom lett rajtam úrrá, mondtam egy hirtelen összeget, mire a srác már nyitotta is az ajtót, hogy szálljak be. Beszálltam és indultunk is be a földúton, a párommal szembe, akivel pár másodperc múlva már találkoztunk is!! Elmentünk egymás mellett, én mosolyogtam, rajta láttam a kíváncsiságot és azt is ,hogy félrehúzódik. Beálltunk egy kis tisztásra és már vette is elő a farkát. Az autóban volt orál, majd kiszálltunk és a motorháztetőn keményen hátulról megdugott. Visszanéztem, és megláttam hogy a férjem egy bokor mögött van és fényképez bennünket. Végeztünk, a srác elment, én pedig mondtam, hogy visszasétálok. Pár perc múlva a párom jött oda, elmeséltem neki, amire kíváncsi volt és még egy hatalmasat keféltünk. Azóta csak a kis házi kúrvájának hív smile
#146   2011. 08. 28. vasárnap 15:05
X Törölt felhasználó (817343)
Sziasztok!
Pár szóban rólam: 30 as éveiben járó, családos , szeximádó háziasszony vagyok, aki imádja a férje minden kívánságát teljesíteni smile Szoktunk csinálni, úgynevezett RIBANC NAPOT, amikor minden kívánságomat teljesíti vagy én teljesítem az övét, ami 99%-ban gruppenbe végződik smile

Így történt meg velem ez a kis kaland is:

Elmentünk kettesben nyaralni, egyik szép napon férjem feldobta az ötletet, hogy vegyem fel a legkúrvásabb ruhámat és induljunk el fényképezgetni. Így is tettem, fehér ruha , alatta semmi, fehér kockás harisnya, fehér magassarkú szandál. Elindultunk autóval, majd a főút mellett egy parkolót találtunk, kis földút leágazással, ami bokrokkal, fákkal volt eltakarva. Kicsit süppedős volt az út, ezért férjem kirakott és az autóval beljebb állt meg, kb 100 méterre a főúttól. Megvártam, addig már fel voltam pörögve, mert végig ujjazott, izgatott, mesélte, hogy hogyan fog megdugni az út szélén smile Így is volt, nem volt nagy forgalom, tudtunk szép képeket csinálni, tudtunk nagyot szexelni is, közben végig a kúrva szerepet kellett játszanom, mintha ő egy kuncsaft lenne, én pedig egy útszéli lotyó. Nagyon élveztem, mert szeretek színészkedni és bele tudom magamat képzelni smile Mondta, hogy ha megáll valaki, akkor szeretné nézni, ahogy megdugnak. Nem állt meg senki, elment kb 1 óra, mondta, visszamegy az autóért, várjam meg. Így is tettem. Kb 2 percre volt az autónk gyalog. Elindult, ott álltam,ziláltan, nedvesen smile mikor hirtelen megállt mellettem egy autó és egy jóképű srác megkérdezte, mit mennyiért vállalok?! Hirtelen végigborzongott a hátam, ismeretlen izgalom lett rajtam úrrá, mondtam egy hirtelen összeget, mire a srác már nyitotta is az ajtót, hogy szálljak be. Beszálltam és indultunk is be a földúton, a párommal szembe, akivel pár másodperc múlva már találkoztunk is!! Elmentünk egymás mellett, én mosolyogtam, rajta láttam a kíváncsiságot és azt is ,hogy félrehúzódik. Beálltunk egy kis tisztásra és már vette is elő a farkát. Az autóban volt orál, majd kiszálltunk és a motorháztetőn keményen hátulról megdugott. Visszanéztem, és megláttam hogy a férjem egy bokor mögött van és fényképez bennünket. Végeztünk, a srác elment, én pedig mondtam, hogy visszasétálok. Pár perc múlva a párom jött oda, elmeséltem neki, amire kíváncsi volt és még egy hatalmasat keféltünk. Azóta csak a kis házi kúrvájának hív smile
#145   2011. 06. 29. szerda 02:09
X Törölt felhasználó (348504)
Aztán Anett elfeküdve széttett lábbal várta Peti keményen álló farkát. Néztem ahogy odatérdel és eltünteti a farkát Anettbe. Ritmikusan kefélte rendesen, a látvánnyal nem tudtam betelni. Én simogattam, nyalogattam a ciciket és csókolóztunk, majd súgtam neki, hogy most egy másik farok kefél, élvezd csak. Majd oldalról kínált farkamat nagy hévvel vette kezelésbe. Egy kicsit eltávolodtam és néztem őket. Anett halkan kéjesen szokott a fülembe nyögdécselni, de most normális hangot adott az élvezettnek. Jó volt hallgatni és nézni ahogy élvez. Közben a lába felkerült Peti nyakába, majd oldalról is egy kicsit, forgatta a pózokat. Én mintha pornóforgatáson lennék. Tetszett is. Peti átakarta adni, de mivel rajta gumi volt, mondtam, hogy csináld csak, nekem élvezett így is. Közben mikor találkozott a tekintetünk bíztattam, hogy gyönyörű vagy és élvezd csak, mely szavak kellettek neki, hogy a nem mutatott gátlását is elfeledje. Oldalra fekve hátulról folytatta Peti a puncija megdolgozását, mely látványa megbabonázott. A csupasz puncijába ki-be mozgó farok és kéjhangok együttese rádöbbentett, hogy akár itt se lennék akkor is élvezné szerintem. De ebbe nem is gondoltam részletesen, csak arra, hogy én is élvezzek. Megfordult kutyapózba, miközben elé feküdtem, hogy folytassa a „kezelésem”. De csak érzéssel, mert látta rajtam, hogy majd elmegyek. Vissza kellett tartani nagyon is magam. A látvány, hogy dugják hátulról keményen, és az egész teste ütődik ahogy Peti magára húzza, majd tolja és Anett meg kéjesen nyög hozzá a farkam előtt és formás feneke enyhén hullámzik a lökések hatására, hát….már itt szerettem volna elélvezni de tartottam magam. Ezután a kedvence a lovaglás jött, Peti az ágy háttámlájának dőlve feküdt és Anett így ülte meg. Peti markolászta közben a fenekét, felváltva gyúrta, csókolta, nyalta a mellét és sok nem kellett Anett 2szer hatalmasat élvezett. Nagyon nagy látvány volt ez így kívülről. Majd megfordult háttal Petinek és visszacsusszant a farkára, aki feküdve már semmit nem csinált csak állt a farka mereven, melyen Anett úgy mozgott fel-le előre-hátra miközben Peti a fenekét fogta, markolászta. Anett előre hajolt miközben Peti a farkán fel-le mozgó puncit, feneket nézte, mint amit nem hisz el, hogy ott van, és sok nem kellett a gumit rendesen teleélvezte. Én már teljesen kész voltam. Anett elterült az ágyon és betettem a szétdugott puncijába a farkam. Nagyon jó volt beletenni, kitágult, lucskos volt. Ráfeküdtem puszilgattam és csak pihentettem a majd szét robbant farkam benne és mondtam, hogy jövök a szádba. Térdepelve még párszor lassan kihúztam majd tövig nyomtam aztán a nyelvére szájába élveztem. Volt bennem is rendesen. Peti gratulált ehhez a befejezéshez. Az egész egy óra nem volt. Peti elment zuhanyozni és addig Anettet kérdezgettem az új élményről. Röviden: nagyon tetszett neki, de elég volt rá nézni. Megbeszéltük, hogy kis pihi, zuhanyzás után megismételjük, de akkor már én is aktívan beszállok nemcsak mozizok….
#144   2011. 06. 29. szerda 02:07
X Törölt felhasználó (348504)
A történet képzelet szüleménye, bármilyen egyezés valósággal csak a véletlen műve.
….a hotelszobában folytatva az iszogatást, egy-két poénos célzás után Peti rájött szerintem, hogy itt tényleg lesz „valami”. De csak akkor hitte el igazán talán amikor Anett a fürdőszobába átöltözött szexi ruciba és a szobába belépett „itt lesz a buli?” kérdéssel. Nagyon izgató volt. Fekete tűsarkú, rácsos combfix, fekete tanga, melltartó és azon egy mellényszerű fekete áttetsző felső. Az iszogatás során bókoltunk, hogy milyen izgató, finom, aki nagyon élvezte, mert kacérkodott, mint egy gogo girl, billeget előttünk. Az ágyhoz vezettem és lassan simogatni kezdtem, végigfektettem az ágyon miközben csókolóztunk aztán lejjebb haladva kezdtem puszilgatni, simogatni az egész testét. Petinek szóltam, kényeztesd te is ezt az istennőt, mire elkezdte a másik oldalról. Lekerült a melltartó és a cicijeit kényeztettük meg a nyakát, ő meg a fejünket fogta simogatta, a bimbója keményen meredt. Közben dícsértük, hogy milyen gyönyörű. Nem kapkodtunk csak lassan kezdtem a puncijához közelíteni, kicsit a bugyit félrehúzva megéreztem, hogy beduzzadt és nedves, erről tudtam, hogy nagyon fel van húzva. Izgatja nagyonis a szitu mert egyébként így az elején nem szokott ennyire beduzzadni csak ha igazi izgalomba van. Itt tudtam, hogy nagyon kívánja. Hasra fordult és a fenekét, lábát, hátát simogattuk, puszilgattuk a puncijához hozzá-hozzá érve. Lassan lehúztam a bugyiját és ajkai közé nyaltam egyet majd jeleztem Petinek, hogy a tiéd, aki finoman puszilgatva a combját nyalni kezdte a puncikát már visszafordulva. Anett fülébe súgtam, „tetszik hogy más nyalja a puncidat?”, visszasúgta, hogy igen. Na ettől teljesen kész voltam mert annyira kéjesen mondta ki, hogy legszívesebben akkor ráélveztem volna. Bűvölt a látvány mást látni a combjai között. Csókolóztunk majd megszabadultam a ruhámtól és a szájához raktam a farkam amit lassan kezdett szopni, érzékien nyalogatva. Nagyon szeret ő is adni. Peti elkezdett vetkőzni és ezalatt Anett felült az ágy szélére és ott folytatta a kényeztetésem de már beindulva rendesen. Peti mellém állt és meredező farkát Anett a szájába vette és neki is megadta ugyanúgy a kényeztetést. Felváltva foglalkozott velünk, nem bírtam betelni a látvánnyal. Hihetetlen volt, hogy ez történik. /Ha valaki azt mondta volna jó pár évvel ezelőtt, hogy majd látni fogom egyszer, hogy Anett két farokkal a kezében hol egyiket, hol másikat nyaldossa, bekapja teljes élvezettel, arra várva, hogy megdugják, hát biztos elküldöm a …-ba./ Mondtam, hogy szeretnélek nézni titeket, mire Peti végig feküdt az ágyon majd Anett felé kutyába és úgy 69-eztek. Nem sokáig, mert Anettnek segítettem elfeküdni és kérdeztem, hogy szeretnéd már magadba, melyre szintén jött a kéjes válasz. Petinek mutattam, tessék már vár és az ujjaimat végig húztam a duzzadt, lucskos punciján. Amíg gumit vett fel addig egy pohár ital lement, amit én a cicijéről nyaltam le, ő meg a farkamról. Aztán Anett elfeküdve széttett
#143   2011. 06. 26. vasárnap 09:23
X Törölt felhasználó (805295)
Látlak már... Egy perce szálltál le a vonatról... a táskám a vállamon.. és mint egy őrült, sebes léptekkel török előre az embereken keresztül a jegypénztárak irányába.. nem is figyelek semmi másra, csak a hangodra a fülemben.. Dinnyés-megálló óta beszélünk telefonon.. Alig tudom kinyitni a kocsi ajtaját... De ahogy beültünk újra folytatjuk a csókot... oldalra fordulva, teljesen kicsavart testhelyzetben.. és bár rémesen kényelmetlen.. de eszünk ágában sincs abbahagyni... oda sem figyelünk rá.. Újabb 20 perc telik el így... Még mindig egyetlen szó nélkül. Beindítom a motort.. gurulni kezdünk... a tenyered lassan a jobb combomra csúsztatod.. egy miniszoknya van rajtam s így érzed a bőröm puhaságát... nagyot sóhajtasz s közben egy pillanatra be is hunyod a szemed és csak annyit szisszensz halkan a fogaid között alig hallhatóan: "Istenem..." ... egy pillanatra meg is ijedek, nehogy balesetet okozzon a vágyam, amit kontrollálni már nem nagyon tudok, s látom, hogy Te sem.. A kezed otthagyod a combomon egész magasan a csípőm közelében s így érkezünk meg a ház elé... Percek esnek ki.. és még mindig meg sem szólaltunk... kapkodva nyitom a lépcsőház ajtaját.. a kezed a derekamon, Mögöttem állsz és megcsókolsz a vállamba egyszer.. kétszer... finoman bele harapsz.. A liftbe beszállva még az emelet gombját sem nyomjuk meg.. újra magadhoz szorítasz és a fülke falának támaszkodunk.. a kezem végigcsúsztatom a pofidtól egész a combodig kétszer háromszor s végül te megragadod a csípőm, s egészen közel szorítod a Tiédhez... közben folyamatosan csókollak.. egész kiszáradt már az ajkunk.. Erősem markolsz mindent.. amit a kezed felfedez... az ujjaid néha becsusszannak az apró szoknyácskám alá hátulról és nem tudod leplezni már menyire izgalomba jöttél a tested egyértelmű jelzést ad, melyet én is észreveszek ahogy hozzámsimulsz.. Észre sem vesszük, hogy a lift elindul, valaki elhívott minket... a negyediken állunk meg, egy néni próbált volna beszállni, de amint kinyitja az ajtót, sűrű bocsánatkérések közepette hirtelen vissza is csukja.. Te ekkor jobb kézzel kitapogatod a hatodik emelet gombját és elindulunk.. én ekkor az arcod kezdem csókolgatni.. a szemeid behunyva, az ajkaid résnyire nyitva.. az álladra adok csókokat, s kicsit megharapom.. A két tenyered nyitott ujjakkal két oldalról szemben a bordáimra helyezed és lassan felfelé csúsztatod.. a topom alá...félig fel is húzod, s látod a melleim alsó ívét.. a két tenyerembe pedig érzed a formájukat.. egyszerre forróak, hűvösek, kemények és pihe-puhák... nagyon nagyokat sóhajtasz.. ismerős hangok ezek.. végre kiszállunk a liftből.. és irány a lakás... khm nyes crazya
 
... 37 38 39 40 41 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: THE SEX GURU THE SEX GURU
Nyitás ideje: 2004. 10. 13. szerda
Üzenetek: 922db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!