Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#762   2015. 02. 03. kedd 04:04
X Törölt felhasználó (878508)
Ezt pont tegnap beszéltük egy másik topikban. Ez egy barom !!! Teljesen leépíti az egész GG-t. Mindenütt ott van de valószinü hogy pinát akkor látott mikor az anyját felrugta a bika!
#761   2015. 02. 02. hétfő 18:04
greatom greatom
vigyor5
Ej, de jó, hogy nem én írtam :
Száz szónak is egy vége!Szerény véleményem szerint a hármas szex csak azon emberek között tud működni hosszútávon,akik minden téren/emocionális-intellektuális/ jóval az átlag fölött állnak.Akik relatíve alulfejlettek,azoknál szinte biztos az érzelmi trauma,aminek válás lehet a hozadéka.

Az a ménkű nagy szerencse, hogy ide csakis ilyen EQ/IQ+++ és mégilyenebb emberek járnak fórumozni . (Meg persze 22/6-os péniszűek és így minden lényeges adott a minőségi szexhez !)
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 08. 20. szerda 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2014. 08. 20. szerda 13:27
Szia!Szerintem aki hűséges ergo érzelmi alapon választ egy személyt és tart ki mellette,az alapvetően emocionálisan fejlett.Egy ilyen személynél ösztönös a hála érzete.Két személy között is állandóan harmonikus kell hogy legyen a kapcsolat,másképp nem működik!Egy harmadik személy bevonásával érzelmi téren még bonyolultabbá válik a helyzet.Ha nincs meg a folytonos pozitív érzelmi viszonyulása egymáshoz a három személynek,akkor nagyon könnyedén áttud billenni az a képzeletbeli mérleg,és szétszakadhat a párkapcsolat,mert elvész a bizalom.Többen már leírták,hogy az érzelmi fejlettség mellett az értelmi magas fok is szükségszerű.A párod azért féltékeny szerintem,mert a féltékenység szótövének/fél/ eszmei tartalma munkálkodik benne.Ösztönszerűen fél,tart attól,hogy a másik nő olyan érzelmi benyomást tud rád gyakorolni,hogy egy idő után inkább az ő irányába kezdesz el orientálódni,ami a párod számára maga lenne a lelki katasztrófa,hiszen így fennáll a lehetősége annak hogy elveszíthet.Akár végleg is!A féltékenység mindig a birtoklásról szól,hiszen így az ember betudja magát biztosítani a párja elvesztésének veszélyétől.Az embernek meg kell tanulnia saját magát nem szeretni ideig-óráig,mert akkor lesz képes a számára oly sok örömöt okozó párját mással is megosztani.Sokan írták,hogy "ez csak szex".Szerintem ez önámítás.Ha alapfokon/rokonszenv/is,de kell hogy legyen érzelmi kapcsolat a szexelni akarók között.A párját mással megosztó,és a pár másik tagjával "reszelni" akaró között meg pláne.A külvilágból érkezettnek is fejlettnek kell lennie minden téren,így zsigerből fogja tudni,hogy ő maga,és a szexuális tudása egy "ajándék" egy pár valamelyik tagja számára,és emiatt nem fog visszaélni a helyzetével.Száz szónak is egy vége!Szerény véleményem szerint a hármas szex csak azon emberek között tud működni hosszútávon,akik minden téren/emocionális-intellektuális/ jóval az átlag fölött állnak.Akik relatíve alulfejlettek,azoknál szinte biztos az érzelmi trauma,aminek válás lehet a hozadéka.
#760   2015. 02. 02. hétfő 17:41
marcell2 marcell2
Sziasztok! Él még a fórum! Lenne egy kérdésem!
#759   2014. 08. 20. szerda 13:27
X Törölt felhasználó (899759)
Szia!Szerintem aki hűséges ergo érzelmi alapon választ egy személyt és tart ki mellette,az alapvetően emocionálisan fejlett.Egy ilyen személynél ösztönös a hála érzete.Két személy között is állandóan harmonikus kell hogy legyen a kapcsolat,másképp nem működik!Egy harmadik személy bevonásával érzelmi téren még bonyolultabbá válik a helyzet.Ha nincs meg a folytonos pozitív érzelmi viszonyulása egymáshoz a három személynek,akkor nagyon könnyedén áttud billenni az a képzeletbeli mérleg,és szétszakadhat a párkapcsolat,mert elvész a bizalom.Többen már leírták,hogy az érzelmi fejlettség mellett az értelmi magas fok is szükségszerű.A párod azért féltékeny szerintem,mert a féltékenység szótövének/fél/ eszmei tartalma munkálkodik benne.Ösztönszerűen fél,tart attól,hogy a másik nő olyan érzelmi benyomást tud rád gyakorolni,hogy egy idő után inkább az ő irányába kezdesz el orientálódni,ami a párod számára maga lenne a lelki katasztrófa,hiszen így fennáll a lehetősége annak hogy elveszíthet.Akár végleg is!A féltékenység mindig a birtoklásról szól,hiszen így az ember betudja magát biztosítani a párja elvesztésének veszélyétől.Az embernek meg kell tanulnia saját magát nem szeretni ideig-óráig,mert akkor lesz képes a számára oly sok örömöt okozó párját mással is megosztani.Sokan írták,hogy "ez csak szex".Szerintem ez önámítás.Ha alapfokon/rokonszenv/is,de kell hogy legyen érzelmi kapcsolat a szexelni akarók között.A párját mással megosztó,és a pár másik tagjával "reszelni" akaró között meg pláne.A külvilágból érkezettnek is fejlettnek kell lennie minden téren,így zsigerből fogja tudni,hogy ő maga,és a szexuális tudása egy "ajándék" egy pár valamelyik tagja számára,és emiatt nem fog visszaélni a helyzetével.Száz szónak is egy vége!Szerény véleményem szerint a hármas szex csak azon emberek között tud működni hosszútávon,akik minden téren/emocionális-intellektuális/ jóval az átlag fölött állnak.Akik relatíve alulfejlettek,azoknál szinte biztos az érzelmi trauma,aminek válás lehet a hozadéka.
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2014. 08. 20. szerda 07:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 20. szerda 07:58
Egy szikrányi kétség sem lehet bennetek a másik hűsége iránt. Így a harmadik fél is tudja a helyét, és szerepét a történetetekben. Mi még nem találtunk olyan lányt, akire a párom rábízott volna. Egyszerűen féltékeny tipus. Bár nagyon szeretné nekem megadni az élményt, hogy ketten kényeztessenek, nem áll készen rá. Csak hálábol nem mehet, ezt önzetlenül élheti meg az ember. Bár kedvemre való lenne, én mondom ki várjunk míg készen áll az élmény befogadására, hogy egy másik nővel osztozik rajtam.
#758   2014. 08. 20. szerda 07:58
öcsyke öcsyke
Egy szikrányi kétség sem lehet bennetek a másik hűsége iránt. Így a harmadik fél is tudja a helyét, és szerepét a történetetekben. Mi még nem találtunk olyan lányt, akire a párom rábízott volna. Egyszerűen féltékeny tipus. Bár nagyon szeretné nekem megadni az élményt, hogy ketten kényeztessenek, nem áll készen rá. Csak hálábol nem mehet, ezt önzetlenül élheti meg az ember. Bár kedvemre való lenne, én mondom ki várjunk míg készen áll az élmény befogadására, hogy egy másik nővel osztozik rajtam.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 08. 12. kedd 10:32), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2014. 08. 12. kedd 10:32
Szervusz!Köszönöm,hogy válaszoltál a feltett kárdésemre!Lehet,hogy szebtimentálisnak tűnök,de ha apárommal valaha is kiszélesítenénk a szerelmi-szexuális viszonyunk határait,akkor csak úgy menne a dolog szerintem,hogy mindenki folyamatosan pozitív érzelmi módon viszonyulna a másikhoz.Ebbe beletartozik a hála is.Pl:Tegyük fel,hogy egyedülálló vagyok.Egy rokonszenves pár a bizalmába fogad,és emiatt a hölgy örömére hármas "szeánszokat" tartanánk.Párhuzamban mély hálára kötelezettnek érezném magam a hölgy és az úriember irányába egyaránt.A feleség/barátnő felé azért,mert akarva/akaratlanul de gyönyörrel ajándékozna meg,míg a férj/barát felé azért,mert lehetővé teszi mindezt.Ebből adódóan meg sem próbálnám elszakítani a hölgyet a párjától,illetve ha ő akarná azt,akkor a férj/barát iránti tizsteletből visszautasítanám azt.Ilyen vagyok.
#757   2014. 08. 12. kedd 10:32
X Törölt felhasználó (899759)
Szervusz!Köszönöm,hogy válaszoltál a feltett kárdésemre!Lehet,hogy szebtimentálisnak tűnök,de ha apárommal valaha is kiszélesítenénk a szerelmi-szexuális viszonyunk határait,akkor csak úgy menne a dolog szerintem,hogy mindenki folyamatosan pozitív érzelmi módon viszonyulna a másikhoz.Ebbe beletartozik a hála is.Pl:Tegyük fel,hogy egyedülálló vagyok.Egy rokonszenves pár a bizalmába fogad,és emiatt a hölgy örömére hármas "szeánszokat" tartanánk.Párhuzamban mély hálára kötelezettnek érezném magam a hölgy és az úriember irányába egyaránt.A feleség/barátnő felé azért,mert akarva/akaratlanul de gyönyörrel ajándékozna meg,míg a férj/barát felé azért,mert lehetővé teszi mindezt.Ebből adódóan meg sem próbálnám elszakítani a hölgyet a párjától,illetve ha ő akarná azt,akkor a férj/barát iránti tizsteletből visszautasítanám azt.Ilyen vagyok.
(Ez egy válasz öcsyke üzenetére (2014. 07. 30. szerda 04:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 30. szerda 04:45
Nekem, nekünk működik a dolog. Amikor szeretjük egymást annyira, hogy önzetlenül tudunk örömet okozni a másiknak a legjobb barátunk által. Azt az élményt egyedül nem tudod megadni neki. Viszont kell hozzá egy igazi jóbarát aki a feleségednek is az. Érzelmi háromszög legjobb barátnál lehet, hiszen neki is nem hétköznapi élményben lehet része amit a feleséged által tőled kap. Nekem a párom öröme a fontos, érzelmileg hidegen hagyna ha nem a barátom lenne a harmadik.
#756   2014. 08. 12. kedd 10:23
X Törölt felhasználó (899759)
Szia!Tehát a párodnak nem kell érzelmileg pozitívan viszonyulnia a harmadik személyhez?
(Ez egy válasz hazasparos2013 üzenetére (2014. 07. 27. vasárnap 11:53), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 07. 27. vasárnap 11:53
SZia! nem kell hozza erzelmi haromszog , szamomra ez alkalomfuggo ha megvan a megfelelo szimpatia ,de megjegyzem ez sajat velemeny
#755   2014. 07. 30. szerda 04:45
öcsyke öcsyke
Nekem, nekünk működik a dolog. Amikor szeretjük egymást annyira, hogy önzetlenül tudunk örömet okozni a másiknak a legjobb barátunk által. Azt az élményt egyedül nem tudod megadni neki. Viszont kell hozzá egy igazi jóbarát aki a feleségednek is az. Érzelmi háromszög legjobb barátnál lehet, hiszen neki is nem hétköznapi élményben lehet része amit a feleséged által tőled kap. Nekem a párom öröme a fontos, érzelmileg hidegen hagyna ha nem a barátom lenne a harmadik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 16. szerda 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2014. 07. 16. szerda 19:07
Sziasztok!Lehet,hogy hatalmas nagy butaságot kérdezek,de a hármas szexhez egyfajta érzelmi háromszög szükségeltetik???Konkrétan nem biszex alapúra gondoltam,bár az is lehet a két azonos nemű egyén között,hanem plátóira.Szeretheti valaki annyira a legjobb barátját,hogy természetesnek veszi azt a gondolatot,hogy akár külön,akár együtt szexeljen az ő feleségével/barátnőjével?
#754   2014. 07. 27. vasárnap 11:53
hazasparos2013 hazasparos2013
SZia! nem kell hozza erzelmi haromszog , szamomra ez alkalomfuggo ha megvan a megfelelo szimpatia ,de megjegyzem ez sajat velemeny
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 16. szerda 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2014. 07. 16. szerda 19:07
Sziasztok!Lehet,hogy hatalmas nagy butaságot kérdezek,de a hármas szexhez egyfajta érzelmi háromszög szükségeltetik???Konkrétan nem biszex alapúra gondoltam,bár az is lehet a két azonos nemű egyén között,hanem plátóira.Szeretheti valaki annyira a legjobb barátját,hogy természetesnek veszi azt a gondolatot,hogy akár külön,akár együtt szexeljen az ő feleségével/barátnőjével?
#753   2014. 07. 27. vasárnap 00:56
X Törölt felhasználó (125544) VIP
Szerintem az eggyik legcsodálatosabb élmény lehet, ha meg van a kölcsönös szimpátia, és az öszhang!
Nekem csak kellemes élményem van a hármassal kapcsolatban!
#752   2014. 07. 26. szombat 16:35
párosék párosék
Sziasztok.Szerintünk ha a szimpátia és a megértés meg van a résztvevök közt akkor nincs semmi probléma a kapcsolatba de it csak olyanok léteznek inkáb akkik csak a farkukat verik és unalmukban ismerkedés szempontjábol össze vissza irosgatnak de bevállalni magukat már nem merik.
#751   2014. 07. 16. szerda 19:53
Kanellos Kanellos
szerintem ebbe a halott Topicba olvass bele a Miért-re próbáltunk meg választ találni Többes szex pszichológiája, és szexuálpszichológia közérthetően
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 07. 16. szerda 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2014. 07. 16. szerda 19:07
Sziasztok!Lehet,hogy hatalmas nagy butaságot kérdezek,de a hármas szexhez egyfajta érzelmi háromszög szükségeltetik???Konkrétan nem biszex alapúra gondoltam,bár az is lehet a két azonos nemű egyén között,hanem plátóira.Szeretheti valaki annyira a legjobb barátját,hogy természetesnek veszi azt a gondolatot,hogy akár külön,akár együtt szexeljen az ő feleségével/barátnőjével?
#750   2014. 07. 16. szerda 19:07
X Törölt felhasználó (899759)
Sziasztok!Lehet,hogy hatalmas nagy butaságot kérdezek,de a hármas szexhez egyfajta érzelmi háromszög szükségeltetik???Konkrétan nem biszex alapúra gondoltam,bár az is lehet a két azonos nemű egyén között,hanem plátóira.Szeretheti valaki annyira a legjobb barátját,hogy természetesnek veszi azt a gondolatot,hogy akár külön,akár együtt szexeljen az ő feleségével/barátnőjével?
#749   2014. 02. 11. kedd 21:13
X Törölt felhasználó (834373)
Igaz, és csak annyi volt a célja, hogy az is olvashassa, aki esetleg elmulasztotta a másik topicban. Nem is értem mire ez a nagy harc. Mi bajotok van? Szexeljetek basszus, túl sok az energiátok.
#748   2014. 02. 10. hétfő 15:57
X Törölt felhasználó (851550)
Részemről is! A lelke rajta.....!
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 12:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 02. 10. hétfő 12:52
Egyébként milyen érdekes, hogy a "páros" nick-ek hogy megjelentek ravasz1
Most néztem meg valóban a történetes topic-ban ott van. Rendben van, hogy ide is beleillik a sztori, de ennyi erővel, még számos más helyre is. Én lehet sötét vagyok, és nem akarok többet OFF-olni az ügyben, de reklám célzatnál szokták az emberek teleszemetelni a topic-okat. Ezért gondoltam és írtam azt amit. Elég régóta itt vagyok már, hogy átlássam a dolgokat. Nincs jogom meghazudtolni senkit, de arra van, hogy véleményt írjak. Vannak akiknek ez nem tetszik, nekem a kamu, átvágós sztorik nem. Nyílván aki ilyenben utazik, az a hozzám hasonló hitetlenkedő embereket szeretné kint látni a fórumról, sokakkal megtették. Én sajnálom, hogy itt csak a csalásra, ámításra van szükség. Én azért vagyok itt, hogy akinek tudok, annak tanácsot adhassak, és olvashassam a valós történeteket megéléseket. Nyílván kevesebb a dícsérő szó tőlem, úgy gondolom az az elismerés, ha egy történetbe nem kötnek bele, mert nincs mibe. Csak azért hajbókolni nem fogok, hogy arányt javítsak a kommenteim tekintetében. Szerencsére nem mindenki vak, de sajnos kevesebben vannak.
Nyílván nyalifaliék több reakcióra számítottak, van akiket ez izgat, mint írtam, ezért próbálkoztak más topic-ban. Most pedig már csak remélem, hogy a történet valóban igaz, kár volna ha nem. Mindenkinek a lelkiismeretére van bízva.
Részemről a téma lezárva.
#747   2014. 02. 10. hétfő 12:52
X Törölt felhasználó (69371)
Egyébként milyen érdekes, hogy a "páros" nick-ek hogy megjelentek ravasz1
Most néztem meg valóban a történetes topic-ban ott van. Rendben van, hogy ide is beleillik a sztori, de ennyi erővel, még számos más helyre is. Én lehet sötét vagyok, és nem akarok többet OFF-olni az ügyben, de reklám célzatnál szokták az emberek teleszemetelni a topic-okat. Ezért gondoltam és írtam azt amit. Elég régóta itt vagyok már, hogy átlássam a dolgokat. Nincs jogom meghazudtolni senkit, de arra van, hogy véleményt írjak. Vannak akiknek ez nem tetszik, nekem a kamu, átvágós sztorik nem. Nyílván aki ilyenben utazik, az a hozzám hasonló hitetlenkedő embereket szeretné kint látni a fórumról, sokakkal megtették. Én sajnálom, hogy itt csak a csalásra, ámításra van szükség. Én azért vagyok itt, hogy akinek tudok, annak tanácsot adhassak, és olvashassam a valós történeteket megéléseket. Nyílván kevesebb a dícsérő szó tőlem, úgy gondolom az az elismerés, ha egy történetbe nem kötnek bele, mert nincs mibe. Csak azért hajbókolni nem fogok, hogy arányt javítsak a kommenteim tekintetében. Szerencsére nem mindenki vak, de sajnos kevesebben vannak.
Nyílván nyalifaliék több reakcióra számítottak, van akiket ez izgat, mint írtam, ezért próbálkoztak más topic-ban. Most pedig már csak remélem, hogy a történet valóban igaz, kár volna ha nem. Mindenkinek a lelkiismeretére van bízva.
Részemről a téma lezárva.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 12:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (851550)
2014. 02. 10. hétfő 12:27
Egyet értek veled dako84! A nyalifali történetét én is már itt(?) olvastam.E miatt nekem is hiteltelen! Szerintem a kezdő páros volt ebben az esetben modortalan ,durva fogalmazású.
#746   2014. 02. 10. hétfő 12:27
X Törölt felhasználó (851550)
Egyet értek veled dako84! A nyalifali történetét én is már itt(?) olvastam.E miatt nekem is hiteltelen! Szerintem a kezdő páros volt ebben az esetben modortalan ,durva fogalmazású.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 12:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 02. 10. hétfő 12:13
Képzeld nekem is tetszett a történet. Ha az admin mozgat vagy ilyesmi, akkor miért nem írja oda? Ha moderálásnál oda tudja írni, akkor ide is oda kellett volna. Egyébként, mintha a történetes topic-ban olvastam volna.
Úgy gondolom, amíg normálisan kifejtem a véleményem, legyen az negatív vagy pozitív, addig a te hangvételed elég sötét és nem az én tiltásommal kellene foglalkoznod. Negatív, kritizálok? Sajnos nehezen viselem mikor az embert meg akarják vezetni? Sajnálom, hogy itt túl sok a vak, farkát verő szerencsétlen, aki jobban járna, ha inkább nem hinne el mindent. De itt ez számít úgy látszik. Amíg olyan pároknak magát kiadó férfiak vannak, akik kitalálnak történeteket, hogy nekik farok verő férfiak irogassanak ajánlatokat, addig nem kell csodálkozni semmin. Itt most nem nyalifali párékra gondolok. Tudod mindig az ordibál a legjobban, aki érintett a dologban. alien2 Nem elég, hogy országos szinten vezetnek minket, de az emberek egymást is. Bocs, de ebben én nem leszek partner. Ha valami nem tetszik, kamu szagú, le fogom írni, ha majd pocskondiázok, meg úgy írok mint te az előbb nekem, akkor majd tilthatnak.
#745   2014. 02. 10. hétfő 12:24
szabolcsipar67 szabolcsipar67
worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2014. 02. 10. hétfő 11:57
ennyire sötét és ostoba nem lehetsz, ez már fáj, a negatívságodon felül hogy mindég 99%ban csak fikázol itt, kötözködésből állsz, fájna ha valami nem tetszik akkor magadban tartanád?, szerinted ki kíváncsi a sorozatos fikázásodra, azt az egyet nem értem az adminok hogy a p_csába nem basztak még ki innen, mert minden topicban odaböffentesz valami okosat, pedig a kutya sem kérdezett,
Ha megnézed az épp mostani fikázásod alanyát, csak fentebb lett hozva dátumilag, amire csak egy admin képes, gondolom mert annyira jóra sikerült (nekem nagyon de nagyon tetszett) hogy hátha picit megmozdítja ezt a topicot.
De ha rákattintasz a saját nickedre, és ott kikeresed a hsz-aidat, akkor láthatod hogy miről beszélek, és remélem fel is fogd az építő jellegű kritikámat,
Béke legyen veled ha már az ész nincs nyes
#744   2014. 02. 10. hétfő 12:13
X Törölt felhasználó (69371)
Képzeld nekem is tetszett a történet. Ha az admin mozgat vagy ilyesmi, akkor miért nem írja oda? Ha moderálásnál oda tudja írni, akkor ide is oda kellett volna. Egyébként, mintha a történetes topic-ban olvastam volna.
Úgy gondolom, amíg normálisan kifejtem a véleményem, legyen az negatív vagy pozitív, addig a te hangvételed elég sötét és nem az én tiltásommal kellene foglalkoznod. Negatív, kritizálok? Sajnos nehezen viselem mikor az embert meg akarják vezetni? Sajnálom, hogy itt túl sok a vak, farkát verő szerencsétlen, aki jobban járna, ha inkább nem hinne el mindent. De itt ez számít úgy látszik. Amíg olyan pároknak magát kiadó férfiak vannak, akik kitalálnak történeteket, hogy nekik farok verő férfiak irogassanak ajánlatokat, addig nem kell csodálkozni semmin. Itt most nem nyalifali párékra gondolok. Tudod mindig az ordibál a legjobban, aki érintett a dologban. alien2 Nem elég, hogy országos szinten vezetnek minket, de az emberek egymást is. Bocs, de ebben én nem leszek partner. Ha valami nem tetszik, kamu szagú, le fogom írni, ha majd pocskondiázok, meg úgy írok mint te az előbb nekem, akkor majd tilthatnak.
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 11:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (849001)
2014. 02. 10. hétfő 11:57
ennyire sötét és ostoba nem lehetsz, ez már fáj, a negatívságodon felül hogy mindég 99%ban csak fikázol itt, kötözködésből állsz, fájna ha valami nem tetszik akkor magadban tartanád?, szerinted ki kíváncsi a sorozatos fikázásodra, azt az egyet nem értem az adminok hogy a p_csába nem basztak még ki innen, mert minden topicban odaböffentesz valami okosat, pedig a kutya sem kérdezett,
Ha megnézed az épp mostani fikázásod alanyát, csak fentebb lett hozva dátumilag, amire csak egy admin képes, gondolom mert annyira jóra sikerült (nekem nagyon de nagyon tetszett) hogy hátha picit megmozdítja ezt a topicot.
De ha rákattintasz a saját nickedre, és ott kikeresed a hsz-aidat, akkor láthatod hogy miről beszélek, és remélem fel is fogd az építő jellegű kritikámat,
Béke legyen veled ha már az ész nincs nyes
#743   2014. 02. 10. hétfő 11:57
X Törölt felhasználó (849001)
ennyire sötét és ostoba nem lehetsz, ez már fáj, a negatívságodon felül hogy mindég 99%ban csak fikázol itt, kötözködésből állsz, fájna ha valami nem tetszik akkor magadban tartanád?, szerinted ki kíváncsi a sorozatos fikázásodra, azt az egyet nem értem az adminok hogy a p_csába nem basztak még ki innen, mert minden topicban odaböffentesz valami okosat, pedig a kutya sem kérdezett,
Ha megnézed az épp mostani fikázásod alanyát, csak fentebb lett hozva dátumilag, amire csak egy admin képes, gondolom mert annyira jóra sikerült (nekem nagyon de nagyon tetszett) hogy hátha picit megmozdítja ezt a topicot.
De ha rákattintasz a saját nickedre, és ott kikeresed a hsz-aidat, akkor láthatod hogy miről beszélek, és remélem fel is fogd az építő jellegű kritikámat,
Béke legyen veled ha már az ész nincs nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2014. 02. 10. hétfő 11:19), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2014. 02. 10. hétfő 11:19
Ezt már egyszer leírtad valahova. Vagy reklám lett a cél? Akkor elhittem a történetet, most ezzel megingattad bennem ezt a dolgot. Gratulálok! confused
 
... 10 11 12 13 14 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!