Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#722   2013. 11. 17. vasárnap 09:16
X Törölt felhasználó (399550)
Valójában szex közbeni játszadozáskor jött az ötlet smile Bevetettünk egy vibrátort és ilyenkor B egyre többször játszott vele a szájával, miközben kényeztettem és mindkettőnket izgatott. Aztán egyszer kitaláltuk, hogy biztos szexi lenne, ha a vibrátort lecserélnénk egy másik pasira, annak legalább van keze meg szája is, minden téren duplázhatjuk B élvezetét, legyen szó akár simogatásról, akár csókról. smile Kb 2-3 éve, ennél pontosabban behatárolni nem tudom smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 06. szerda 18:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (899759)
2013. 11. 06. szerda 18:36
Kézcsók a Hölgynek,üdvözlet az Úrnak!Szeretném megkérdezni,hogy hogyan jött az ihlett?Kinek a féjéből pattant ki az idea,s miért?A másik fél hogyan fogadta,és meddig tartott elfogadni,hogy a másiknak ilyen speciális vágya van?Mikor kezdte el a másik fél élvezni a mókát?Érdekes jelenség ez. wink Szép napot!
#721   2013. 11. 13. szerda 18:32
bambara69 bambara69
És még jobb 4-esben... smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 03. vasárnap 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (399550)
2013. 11. 03. vasárnap 09:45
Mi eddig haromszor csinaltuk a ket pasi egy lany felallast (ugy alakult, hogy mindig masik partnerrel)

Az osszes alkalom maga volt a nagybetus ELVEZET mindannyiunk reszere, az analon kivul nem ismertunk hatarokat, belefert barmi. A kapcsolatunk nem latta karat, sot, meg erositette is, hogy ilyen dolgokat meg tudunk es meg is adunk egymasnak.

Bocsi az ekezetek hianya miatt, mobilrol irunk smile
#720   2013. 11. 06. szerda 18:36
X Törölt felhasználó (899759)
Kézcsók a Hölgynek,üdvözlet az Úrnak!Szeretném megkérdezni,hogy hogyan jött az ihlett?Kinek a féjéből pattant ki az idea,s miért?A másik fél hogyan fogadta,és meddig tartott elfogadni,hogy a másiknak ilyen speciális vágya van?Mikor kezdte el a másik fél élvezni a mókát?Érdekes jelenség ez. wink Szép napot!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 03. vasárnap 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (399550)
2013. 11. 03. vasárnap 09:45
Mi eddig haromszor csinaltuk a ket pasi egy lany felallast (ugy alakult, hogy mindig masik partnerrel)

Az osszes alkalom maga volt a nagybetus ELVEZET mindannyiunk reszere, az analon kivul nem ismertunk hatarokat, belefert barmi. A kapcsolatunk nem latta karat, sot, meg erositette is, hogy ilyen dolgokat meg tudunk es meg is adunk egymasnak.

Bocsi az ekezetek hianya miatt, mobilrol irunk smile
#719   2013. 11. 03. vasárnap 16:17
X Törölt felhasználó (125544)
Sziasztok.
Végre egy pár aki öszintén elmomdja milyen finom lehet hármasba!
Sok kellemes élményt kívánol még nektek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 11. 03. vasárnap 09:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (399550)
2013. 11. 03. vasárnap 09:45
Mi eddig haromszor csinaltuk a ket pasi egy lany felallast (ugy alakult, hogy mindig masik partnerrel)

Az osszes alkalom maga volt a nagybetus ELVEZET mindannyiunk reszere, az analon kivul nem ismertunk hatarokat, belefert barmi. A kapcsolatunk nem latta karat, sot, meg erositette is, hogy ilyen dolgokat meg tudunk es meg is adunk egymasnak.

Bocsi az ekezetek hianya miatt, mobilrol irunk smile
#718   2013. 11. 03. vasárnap 10:07
X Törölt felhasználó (44613)
Sziasztok!
Volt mar parszor szerencsem nekem is harmashoz! (2ff1l felallasban) Volt olyan par ahol a ferfi tag csak nezte, ahogy a parjaval kenyeztetjuk egymast es volt olyan is ahol mind a ketten reszt vettek a "jatekban". Nekem igazan bejott mind a ketto! Teljesen mas egy ilyen talalkanak a hangulata... En csak ajanlani tudom! smile
#717   2013. 11. 03. vasárnap 09:45
X Törölt felhasználó (399550)
Mi eddig haromszor csinaltuk a ket pasi egy lany felallast (ugy alakult, hogy mindig masik partnerrel)

Az osszes alkalom maga volt a nagybetus ELVEZET mindannyiunk reszere, az analon kivul nem ismertunk hatarokat, belefert barmi. A kapcsolatunk nem latta karat, sot, meg erositette is, hogy ilyen dolgokat meg tudunk es meg is adunk egymasnak.

Bocsi az ekezetek hianya miatt, mobilrol irunk smile
#716   2013. 11. 02. szombat 23:42
X Törölt felhasználó (426950)
Én háromszor voltam eddig 3asban 3 külön párral, közülük 2-t itt GG chat-en ismertem meg. Baromi jó volt mind! Mindenki élvezte. Az első pár, akikkel voltam, látszott rajtuk, hogy nem ez az első nekik. Fiatalok voltak, huszonévesek (mint én), volt ott minden. A csajszi sem volt szégyenlős, 2en voltunk a sráccal egyszerre a puncijában smile Utoljára már vagy 2 éve voltam párral, jó volna ismét átélni!
#715   2013. 11. 02. szombat 22:28
bobspongya bobspongya
Mi már átéltük párszor a hármas (2f1l) szex élményét, mindenkinek ajánlani tudom.
#714   2013. 11. 01. péntek 23:27
X Törölt felhasználó (899151)
Mi most kezdtük a keresgélést, nagyon szeretném kipróbálni, hogy a férjem mellett egy lány is kényeztetne és én is őt! A gondolat már régóta érett, most talán sikerül megvalósítani!
#713   2013. 10. 30. szerda 15:14
shámán shámán
nem semmi várom a folytatást !!hogy sikerult? smile
(Ez egy válasz alive üzenetére (2013. 10. 21. hétfő 17:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 10. 21. hétfő 17:28
Mivel jómagam is lelkes olvasója vagyok ezen topiknak, gondoltam megosztom egyik kalandomat a téma felpezsdítésére.
Pár éve történt, hogy négyesben az akkori párommal, egy haverommal és egy ismerős lánnyal lementünk nyaralni a Balcsira.
Egyik nap úgy alakult, hogy a haverom, a csajszika és én maradtunk a vízben, a párom inkább kint napozott. Elkezdtünk előbb csak labdázni, majd ökörködni, a szokásos balatoni hülyéskedés a vízben. Egymást nyomtuk a víz alá, a csajszit dobáltuk ezerrel. A játékunk egyre fesztelenebbé vált, és már simán taperolások is történtek közben. Meg is jegyezte a haverom, hogy ennyi erővel akár mást is csinálhatnánk, nagy mosollyal az arcán. Erre a csaj:"Hát csináljunk!...". Ez azért eléggé meglepett mindkettőnket, de hát legyen meg a sors akarata, nem visszakoztunk nyes
Egy kicsit mélyebb vízbe mentünk, ami kb vállig ért, és megbeszéltük, hogy ha már mindketten széttaperoltuk a popsiját, miegyéb, és ő is oda-oda nyúlt nekünk, akkor ne rejtsük ezt el egy bugyuta játék mögé. Ekkorra már jókora izgalom lett úrrá rajtam, s mint kiderült, mindhármunkon, s az immár közös kis barátnőnk benyúlt a gatyánkba. Esetembem ott már jókora örömöt talált smile Nem volt túlzottan félénk, verni kezdte mindkettőnk farkát. Ő állt középen, mi pedig a két kezénél álltunk. Nagyon tetszett neki a dolog, s hogy igazából talán bárki sejtheti mit is művelünk. Mi sem voltunk restek, felváltva, néha egyszerre újjaztuk, simogattuk odalenn. Baromi izgató volt amiket mondott, hogy mennyire tetszik neki, hogy két ilyen kemény faszt foghat, és nem is kellett neki sok, elélvezett ott a vízben. Vagy csak úgy tett, ki tudja nyes
Utána a lelkesedése picit már alábbhagyott, de becsületesen kiverte mindkettőnknek. Én részemről egy kegyetlen nagyot spricceltem bele a pici kezébe.
Ezután megnyugodva szépen visszamentünk labdázni, és az örömünk fehér nyomait levakarni a csajszi popsijáról.
Ezután megbeszéltük, hogy folytatni kéne, mert igencsak rákívánt arra, hogy két farkat ízlelhessen meg...
De ez már egy következő leírás tartalma lesz smile
#712   2013. 10. 30. szerda 06:30
monilaci monilaci VIP
tegnap este volt hármas nagyon jól sikerült
#711   2013. 10. 21. hétfő 17:28
alive alive
Mivel jómagam is lelkes olvasója vagyok ezen topiknak, gondoltam megosztom egyik kalandomat a téma felpezsdítésére.
Pár éve történt, hogy négyesben az akkori párommal, egy haverommal és egy ismerős lánnyal lementünk nyaralni a Balcsira.
Egyik nap úgy alakult, hogy a haverom, a csajszika és én maradtunk a vízben, a párom inkább kint napozott. Elkezdtünk előbb csak labdázni, majd ökörködni, a szokásos balatoni hülyéskedés a vízben. Egymást nyomtuk a víz alá, a csajszit dobáltuk ezerrel. A játékunk egyre fesztelenebbé vált, és már simán taperolások is történtek közben. Meg is jegyezte a haverom, hogy ennyi erővel akár mást is csinálhatnánk, nagy mosollyal az arcán. Erre a csaj:"Hát csináljunk!...". Ez azért eléggé meglepett mindkettőnket, de hát legyen meg a sors akarata, nem visszakoztunk nyes
Egy kicsit mélyebb vízbe mentünk, ami kb vállig ért, és megbeszéltük, hogy ha már mindketten széttaperoltuk a popsiját, miegyéb, és ő is oda-oda nyúlt nekünk, akkor ne rejtsük ezt el egy bugyuta játék mögé. Ekkorra már jókora izgalom lett úrrá rajtam, s mint kiderült, mindhármunkon, s az immár közös kis barátnőnk benyúlt a gatyánkba. Esetembem ott már jókora örömöt talált smile Nem volt túlzottan félénk, verni kezdte mindkettőnk farkát. Ő állt középen, mi pedig a két kezénél álltunk. Nagyon tetszett neki a dolog, s hogy igazából talán bárki sejtheti mit is művelünk. Mi sem voltunk restek, felváltva, néha egyszerre újjaztuk, simogattuk odalenn. Baromi izgató volt amiket mondott, hogy mennyire tetszik neki, hogy két ilyen kemény faszt foghat, és nem is kellett neki sok, elélvezett ott a vízben. Vagy csak úgy tett, ki tudja nyes
Utána a lelkesedése picit már alábbhagyott, de becsületesen kiverte mindkettőnknek. Én részemről egy kegyetlen nagyot spricceltem bele a pici kezébe.
Ezután megnyugodva szépen visszamentünk labdázni, és az örömünk fehér nyomait levakarni a csajszi popsijáról.
Ezután megbeszéltük, hogy folytatni kéne, mert igencsak rákívánt arra, hogy két farkat ízlelhessen meg...
De ez már egy következő leírás tartalma lesz smile
#710   2013. 10. 21. hétfő 08:02
zsolesz002 zsolesz002
Szerintünk teljesen más a felállás ha az előkészités hosszadalmasabb az az kitud alakulni egy baráti viszony ami nem csak a szex ért van.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 17. csütörtök 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2013. 10. 17. csütörtök 11:08
Az elsőre tudok egyszerűbben válaszolni. Mi az, amihez 2 pasi kell, nos: szendvics; nyalás és dugás egyszerre; cumi és dugás egyszerre.
A látszat ellenére nem vagyunk az a bevállalós páros. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy 5 év alatt hány pasival találkoztunk és 2 ujjamon azt, hogy hánnyal volt olyasmi, ami már sexnek nevezhető.
Mi viselt meg? Vannak dolgok, amiket az ember másképp ítél meg a sex hevületében és másképp orgazmus után. Ilyenbe sajnos belefutottunk mi is. Túlléptük a határainkat és ennek aztán böjtje lett. Lehet erről persze a párunkkal sex közben beszélni, de megvalósítani csak azt szabad, amire közvetlenül a sex után is rá mered mondani, hogy: igen, ezt tegyük meg.
#709   2013. 10. 20. vasárnap 23:13
Nyúlmedve Nyúlmedve
Én hozzáírnám, hogy "normális esetben a nőről szól".
Miért is?
Mert ha a két férfi nem önző módon csak használni akarja nőt mint egy szexbábut, hanem adni is akar, ha mind több kényeztetéshez, élvezethez akarja juttatni a nőt, ha az a természetes, hogy odafigyelnek partnerükre, ha a tenyerükön hordozzák, akkor tényleg a nőről szól elsősorban a hármas.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 10. 18. péntek 11:25
...A harmas szex, 2 ffi 1 no csakis a norol szol....

Ezt meg kellene magyaráznod.
#708   2013. 10. 18. péntek 16:20
X Törölt felhasználó (295546)
szerintem úgy értette, hogy több helyen tudja egy időben kapni az élvezetet.. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 11:25), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 10. 18. péntek 11:25
...A harmas szex, 2 ffi 1 no csakis a norol szol....

Ezt meg kellene magyaráznod.
#707   2013. 10. 18. péntek 11:25
X Törölt felhasználó (857830)
...A harmas szex, 2 ffi 1 no csakis a norol szol....

Ezt meg kellene magyaráznod.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 18. péntek 09:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (853039)
2013. 10. 18. péntek 09:57
Hozzaszolasodhoz teljes egyetertes es tisztelet!!!!
Teljes mertekben igazad van, es jo latni vannak jo emberek mint te, az en hozzaszolasom is detto uaz mint a tied!
A harmas szex, 2 ffi 1 no csakis a norol szol.
#706   2013. 10. 18. péntek 10:19
X Törölt felhasználó (884178)
Na ezt "tankönyvbe". Zseniálisan jó! Rövid, tömör és abszolúte a lényeg.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 17. csütörtök 11:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2013. 10. 17. csütörtök 11:08
Az elsőre tudok egyszerűbben válaszolni. Mi az, amihez 2 pasi kell, nos: szendvics; nyalás és dugás egyszerre; cumi és dugás egyszerre.
A látszat ellenére nem vagyunk az a bevállalós páros. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy 5 év alatt hány pasival találkoztunk és 2 ujjamon azt, hogy hánnyal volt olyasmi, ami már sexnek nevezhető.
Mi viselt meg? Vannak dolgok, amiket az ember másképp ítél meg a sex hevületében és másképp orgazmus után. Ilyenbe sajnos belefutottunk mi is. Túlléptük a határainkat és ennek aztán böjtje lett. Lehet erről persze a párunkkal sex közben beszélni, de megvalósítani csak azt szabad, amire közvetlenül a sex után is rá mered mondani, hogy: igen, ezt tegyük meg.
#705   2013. 10. 18. péntek 09:57
X Törölt felhasználó (853039)
Hozzaszolasodhoz teljes egyetertes es tisztelet!!!!
Teljes mertekben igazad van, es jo latni vannak jo emberek mint te, az en hozzaszolasom is detto uaz mint a tied!
A harmas szex, 2 ffi 1 no csakis a norol szol.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 16. szerda 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (896683)
2013. 10. 16. szerda 17:56
Mindenki véleményét tiszteletben tartom, de lehet, hogy rosszul fogalmaztam.
7 évig volt egy kapcsolatom ahol működött a hármas szex.
Utána egyéb most van egy kapcsolatom 10 éve.
Nos ha úgy kezded szívem nekem volt egy kapcsolatom ahol ezt és ezt csináltuk és most azt szeretném hogy veled is beszéljük meg , szerinted.
Egy biztos a nők kicsit másképp gondolkoznak.
Szóval adott egy pár x éve együtt vannak a szex kezd ellaposodni, csak úgy felhozod nem függ működni.
Ha már oké minden akkor rendben megbeszélitek, ki hogy gondolja, mit szeretne.
De odáig el is kell jutni.
Ha egy nő konzervatív családanya típus annak nem olyan könnyű megértenie miért akar a férfi tőle ilyet.
Nos szerintem itt kell a szeretet , hogy érezze kapcsolatuk erős és túl él egy ilyen "kapcsolatot".
Ebben szexben neki elkel lazulnia hogy élvezze, nyilván felmerül benne mit szól majd a férje ha látja hogy élvezi hogy dugják bocs.
Hidd el egy férfiban is az első 5 percben kavarognak az érzelmek, hát ezek a nehezek és ezért kell, hogy a nő érezze hogy róla szóljon, hogy nem kihasználni szeretném, hanem azt látni hogy nagyon élvezi teste minden porcikája mert az nekem is jó és a kapcsolatunkat ez nem veszélyezteti.
Ha idáig eljutottatok akkor , de csak akkor.
Akkor lehet megbeszélni hogyan képzeltétek el.
Javaslom szex közben lehet szerelmesen erről beszélgetni, hogy a kedvesed is el képzelje hogy van ott valaki.
Ha feldolgoztátok akkor jöhet.
Nagyon fontos sokszor hiba a férfiak jó nagy fa.. férfival szeretnék.
Először felejtsétek el. A nő azzal szeretné aki most tetszik, akit előtted nem kaphatott meg azt a férfi típust keresi majd.
Fel tudja a társ dolgozni ?
Akkor ha megérted , hogy ő kell ehhez, ellenben te vagy a legjobb társ, férj, apa és fordítva anya.
Nagyon sok férfi van akit nem szeretnék hogy ő legyen az tehát ezt nagyon nehéz kiválasztani, szerintem.
Gondoljatok arra mennyi bunkó van az utakon.
Ki szeretné, hogy az legyen az aki leszorít rád dudál, esetleg nem enged át a zebrán a családoddal.
Persze ezek egy egyszerű férfi gondolatai, de jó megosztani, aztán ki-ki mit szűr le az a szíve joga.
Nekem akkor is a nő áll a középpontban legyen az a feleségem vagy másé, engemet erre tanítottak tisztelem őket. Az hogy benne van megosztás vágya az egy plusz szeretet, mely most jött elő, hogy kapcsolatunk az utóbbi időben nagyon sokat erősödött.
#704   2013. 10. 18. péntek 05:03
keresnék keresnék
irigylésre méltóak vagytok
(Ez egy válasz kapucsino üzenetére (2013. 09. 18. szerda 15:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 09. 18. szerda 15:05
Mi,Én nem bántuk meg,hogy belevágtunk voltak rosszabb,jobb és NAGYON JÓ pasik smile Az utóbbiakért nagyon hálás vagyok sok mindent tanultunk.
Nálunk nem lett semmi gond a párkapcsolatunkkal nagyon jól működik.
Ha nem próbáljátok ki nem tudod milyen jó a két pasis felállás.Fontos, h mindent megbeszéljetek előtte és utána őszintén.
#703   2013. 10. 17. csütörtök 22:48
Chipelek Chipelek
Nagyon jól meg fogalmaztad amihez gratulálunk .
Ez lehetne a többes bibliája smile
Ezek a tények tanácsok szinte minden szituációra igazak, tapasztalat a legjobb tanitómester. worship
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 10. 16. szerda 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (896683)
2013. 10. 16. szerda 17:56
Mindenki véleményét tiszteletben tartom, de lehet, hogy rosszul fogalmaztam.
7 évig volt egy kapcsolatom ahol működött a hármas szex.
Utána egyéb most van egy kapcsolatom 10 éve.
Nos ha úgy kezded szívem nekem volt egy kapcsolatom ahol ezt és ezt csináltuk és most azt szeretném hogy veled is beszéljük meg , szerinted.
Egy biztos a nők kicsit másképp gondolkoznak.
Szóval adott egy pár x éve együtt vannak a szex kezd ellaposodni, csak úgy felhozod nem függ működni.
Ha már oké minden akkor rendben megbeszélitek, ki hogy gondolja, mit szeretne.
De odáig el is kell jutni.
Ha egy nő konzervatív családanya típus annak nem olyan könnyű megértenie miért akar a férfi tőle ilyet.
Nos szerintem itt kell a szeretet , hogy érezze kapcsolatuk erős és túl él egy ilyen "kapcsolatot".
Ebben szexben neki elkel lazulnia hogy élvezze, nyilván felmerül benne mit szól majd a férje ha látja hogy élvezi hogy dugják bocs.
Hidd el egy férfiban is az első 5 percben kavarognak az érzelmek, hát ezek a nehezek és ezért kell, hogy a nő érezze hogy róla szóljon, hogy nem kihasználni szeretném, hanem azt látni hogy nagyon élvezi teste minden porcikája mert az nekem is jó és a kapcsolatunkat ez nem veszélyezteti.
Ha idáig eljutottatok akkor , de csak akkor.
Akkor lehet megbeszélni hogyan képzeltétek el.
Javaslom szex közben lehet szerelmesen erről beszélgetni, hogy a kedvesed is el képzelje hogy van ott valaki.
Ha feldolgoztátok akkor jöhet.
Nagyon fontos sokszor hiba a férfiak jó nagy fa.. férfival szeretnék.
Először felejtsétek el. A nő azzal szeretné aki most tetszik, akit előtted nem kaphatott meg azt a férfi típust keresi majd.
Fel tudja a társ dolgozni ?
Akkor ha megérted , hogy ő kell ehhez, ellenben te vagy a legjobb társ, férj, apa és fordítva anya.
Nagyon sok férfi van akit nem szeretnék hogy ő legyen az tehát ezt nagyon nehéz kiválasztani, szerintem.
Gondoljatok arra mennyi bunkó van az utakon.
Ki szeretné, hogy az legyen az aki leszorít rád dudál, esetleg nem enged át a zebrán a családoddal.
Persze ezek egy egyszerű férfi gondolatai, de jó megosztani, aztán ki-ki mit szűr le az a szíve joga.
Nekem akkor is a nő áll a középpontban legyen az a feleségem vagy másé, engemet erre tanítottak tisztelem őket. Az hogy benne van megosztás vágya az egy plusz szeretet, mely most jött elő, hogy kapcsolatunk az utóbbi időben nagyon sokat erősödött.
 
... 12 13 14 15 16 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!