Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#682   2013. 03. 21. csütörtök 14:12
X Törölt felhasználó (732009)
Mi nem unjuk egymást és a szexuális életünk is teljesen rendbenvan.Sõt nagyon erõs a kapcsolatunk,csak mindketten úgy gondoltuk hogy szeretnénk kipróbálni egy kicsit másként is a szexet.Nagyon fontosnak tartom megemlíteni hogy mindketten akartuk és nemcsak a másik miatt,és nemcsak ennek élünk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 21. csütörtök 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 21. csütörtök 12:43
Szerintem ez csak is az alapoktól függ,miért is kezdeményezünk egy ilyen kapcsolatot,vágyunk egy különlegesebb érzésre,élményre ,vagy már annyira unjuk a régit,de szakítani még sem szeretnénk, a dolog mindkét esetben ugyan az ,de az érzés más" És hogy hosszútávon mi a végeredmény? erre jó lenne választ kapni" ki égés, válás,érzelmek nélküli partnerkapcsolat ,vagy egy igen kiegyensúlyozott ,az alapoktól elrugaszkodott párkapcsolat modernebb felfogásban"""?
#681   2013. 03. 21. csütörtök 13:28
X Törölt felhasználó (857830)
Én azért nem írnám le ilyen gyorsan és véglegesen a hagyományos (fn) párkapcsolatokat sem.
Azt, hogy miért is gondolom így, egy, az élet másik területéről vett példán keresztül magyaráznám...(ha nem érthető, vagy nem jó az analógia, akkor kifejtem)
Pár éve halt meg egy gyerekkori barátom és osztálytársam. Autóbalesetet szenvedett. Nem először, de utoljára. Amióta ismertem mindig a motorok és autók körül nyüzsgött, szinte semmi más nem érdekelte. az első motorjától az utolsó autójáig nagyon sokat (kb 18-20 jármű) összetört. Legtöbbször a saját hibájából. Viszont szinte minden alkalommal megvolt a frappáns és általa hihető magyarázat, hogy gyenge volt az autó, nem gyorsult eléggé így nem tudott megelőzni egy kocsisort, vagy keskenyek voltak a gumik és ezért kisodródott, vagy nem volt elég jó a fék...Kétszer-háromszor ültem mellette és nekem az jött le, hogy pocsék volt a vezetéstechnikája és egyáltalán nem volt képes kiaknázni az autók képességeit és a maximális sebességen kívül nem tudott élni az adott autók nyújtotta lehetőségekkel. Aztán a suzukik, golfok meg passatok után vett egy közel 300 lóerős bmw-t. Egy év sem telt el és eltemették.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 21. csütörtök 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 21. csütörtök 12:43
Szerintem ez csak is az alapoktól függ,miért is kezdeményezünk egy ilyen kapcsolatot,vágyunk egy különlegesebb érzésre,élményre ,vagy már annyira unjuk a régit,de szakítani még sem szeretnénk, a dolog mindkét esetben ugyan az ,de az érzés más" És hogy hosszútávon mi a végeredmény? erre jó lenne választ kapni" ki égés, válás,érzelmek nélküli partnerkapcsolat ,vagy egy igen kiegyensúlyozott ,az alapoktól elrugaszkodott párkapcsolat modernebb felfogásban"""?
#680   2013. 03. 21. csütörtök 12:58
X Törölt felhasználó (105041)
Szerintem : "egy igen kiegyensúlyozott ,az alapoktól elrugaszkodott párkapcsolat modernebb felfogásban "
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 21. csütörtök 12:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 21. csütörtök 12:43
Szerintem ez csak is az alapoktól függ,miért is kezdeményezünk egy ilyen kapcsolatot,vágyunk egy különlegesebb érzésre,élményre ,vagy már annyira unjuk a régit,de szakítani még sem szeretnénk, a dolog mindkét esetben ugyan az ,de az érzés más" És hogy hosszútávon mi a végeredmény? erre jó lenne választ kapni" ki égés, válás,érzelmek nélküli partnerkapcsolat ,vagy egy igen kiegyensúlyozott ,az alapoktól elrugaszkodott párkapcsolat modernebb felfogásban"""?
#679   2013. 03. 21. csütörtök 12:43
X Törölt felhasználó (878343)
Szerintem ez csak is az alapoktól függ,miért is kezdeményezünk egy ilyen kapcsolatot,vágyunk egy különlegesebb érzésre,élményre ,vagy már annyira unjuk a régit,de szakítani még sem szeretnénk, a dolog mindkét esetben ugyan az ,de az érzés más" És hogy hosszútávon mi a végeredmény? erre jó lenne választ kapni" ki égés, válás,érzelmek nélküli partnerkapcsolat ,vagy egy igen kiegyensúlyozott ,az alapoktól elrugaszkodott párkapcsolat modernebb felfogásban"""?
#678   2013. 03. 21. csütörtök 11:51
X Törölt felhasználó (105041)
Aki szendvicsbe viszi az Asszonyát, rossz ember nem lehet !!! Irigylésre méltó gondolkodásmód.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 21. csütörtök 10:30), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (732009)
2013. 03. 21. csütörtök 10:30
Érdekes a téma gondoltam leírom a saját tapasztalatomat.

Mi hosszas keresés után itt a gg-n találtunk férfi partnert harmadiknak.Néhány levél és telefon után következett a személyes találka.Én ( férfi ) előtte egész éjjel nem aludtam olyan izgatott voltam,nem úgy mint a párom.
Másnap tali szerencsére mindkettőnknek szimpi volt a fiú és mi is neki.Így elkezdődött az amiért találkoztunk.Persze előtte még megkérdezte mi az amit szeretnénk és mi az ami nálunk tabu.Miután ezen is túlvoltunk elkezdtük a páromat kényeztetni.Nekem remegett kezem lábam mivel még soha sem voltunk ilyen hejzetben,és nem tudtam mit vált ki belőlem amikor a szemem előtt dugják a nejem.Végül is nagyon jót szeretkeztünk egymás után töbször is és hála az égnek belőlem semmi rosszat nem váltottki hogy előttem más szeretkezik a nejemmel ,inkább izgatott a dolog hogy egy idegen férfival látom,és olyan dolgokat próbálunk ki amit eddig még soha.Természetesen még jónéhányszor találkoztunk utánna volt hogy hozta a barátját is magával,persze előtte egyeztettünk hogy nekünk is megfelel e.
Remélem senkit sem untattam a nem túl nagy sztorival.
#677   2013. 03. 21. csütörtök 10:30
X Törölt felhasználó (732009)
Érdekes a téma gondoltam leírom a saját tapasztalatomat.

Mi hosszas keresés után itt a gg-n találtunk férfi partnert harmadiknak.Néhány levél és telefon után következett a személyes találka.Én ( férfi ) előtte egész éjjel nem aludtam olyan izgatott voltam,nem úgy mint a párom.
Másnap tali szerencsére mindkettőnknek szimpi volt a fiú és mi is neki.Így elkezdődött az amiért találkoztunk.Persze előtte még megkérdezte mi az amit szeretnénk és mi az ami nálunk tabu.Miután ezen is túlvoltunk elkezdtük a páromat kényeztetni.Nekem remegett kezem lábam mivel még soha sem voltunk ilyen hejzetben,és nem tudtam mit vált ki belőlem amikor a szemem előtt dugják a nejem.Végül is nagyon jót szeretkeztünk egymás után töbször is és hála az égnek belőlem semmi rosszat nem váltottki hogy előttem más szeretkezik a nejemmel ,inkább izgatott a dolog hogy egy idegen férfival látom,és olyan dolgokat próbálunk ki amit eddig még soha.Természetesen még jónéhányszor találkoztunk utánna volt hogy hozta a barátját is magával,persze előtte egyeztettünk hogy nekünk is megfelel e.
Remélem senkit sem untattam a nem túl nagy sztorival.
#676   2013. 03. 20. szerda 18:53
X Törölt felhasználó (816802)
Az a fúrcsa ebben az egészben, hogy ha nem lenne ez a "kín"
nem élveznénk! Hiába dugnának előtted egy számodra jelentéktelen
nőt, pont EZ hiányozna! Ettől "jó"!! A tudat, hogy mással is
élvezi, egyszerre fáj, és izgat...de igen mással is élvezi, és
ÉLVEZTE is..!! Nem egyszer! smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 15:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (764681)
2013. 03. 19. kedd 15:45
De hogy ez mennyire így van ... Megtapasztaltuk már mi is ezt a kéjes kínt.
#675   2013. 03. 20. szerda 10:08
X Törölt felhasználó (762450)
Kedves Vagyrajaro!

Köszönöm, hogy leírtad élményedet, még ha az részben negatív is volt. De élmény és mint ilyen, abszolút hozzá tartozik az élethez. Gondolom tanultál/tanultatok belőle és a jövőben máshogy mentek neki egy ilyen találkozónak.
Megnyugtatlak, velem is fordult már elő hasonló. De ott a párom segítsége megoldotta az átmeneti lankadásomat és azonnal jóra fordult a helyzet. Ezért tanácsolom, máskor a feleséged ne csak magával törődjön, ilyen helyzetekben meg főleg, hanem Veled is! E nélkül ugyanis pont fordítva sülhet el egy többes gabalyodás, s akár még válás is kisülhet belőle...

Javaslom még: NE figyelj oda mindig! Ha érzed pl az elején a fokozott izgalmat (magamból indulok ki, de ha nem így van és más miatt nem "álltál fel", megértem), akkor próbálj valami másra gondolni. Én volt már, hogy egy vígjátékra, vagy sport meccsre gondoltam, s máris lenyugodott az ezerrel verő szívem. A farkam pedig működött tovább. crazya

Egy szó, mint száz: ne értsd félre se te, se más: én nem a lankadó farkú ffiakról írtam, hanem azokról, akiknek előtte bécsi kapu nagyságú a szájuk, majd pedig semmit sem produkálnak. Ennek tetézésére pedig csak párjukat hívják "szopjál drágám, ameddig fel nem állok". Na, az ilyentől a szőr is feláll a hátamon...
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 19. kedd 15:03
Kedves Angel19 ' Le írom a saját megtapasztalásom a témával kapcsolatban",több évtizedes házassággal a hátunk mögött vágtunk bele , változatosság gyanánt" egy négyes kapcsolatba, jelzem a szexuális életünk eddig is kiegyensúlyozott és napi rendszerességgel, kiválóan működött,férfiasságom problémájának még csak jelét sem tapasztaltam soha, de ez az este máshogy alakult ,mint én arról sokszor fantáziáltam" látván, ahogy a párommal szeretkeznek, olyan szinten lesokkolt, hogy egy egész éjszakás randin ,szinte alkalmatlanná váltam a szexre, egy részt merevedési problémával, másrészt tehetetlen szinte külső megfigyelőként voltam csak jelen.A jelenet egyrészt volt rendkívül izgató,másrészt mardosóan fájó" Párommal másnap egy egész napos ,több menetes maratoni szeretkezésre váltottunk,némileg szexuális bizonyítástól vezérelve,órási izgalommal fűtve az előző napi emlékképeitől lerészegülve. A kéj mámora és a belülről mardosó fájdalom ,pár nap elteltével,még mindig dolgozik,nagy rejtélyként ,hogy vajon merre billen a mérleg nyelve,melyik érzés kerekedik felül ,kergetve az élvezetek gyönyöreit,némi rutinnal felvértezve, vagy a mardosó kínnal férfisságom megaláztatását elhordozva, vissza táncolunk a hétköznapokba" Talán evvel a pár sorral ,némi betekintést nyújtva, megpróbáltam felvázolni a dolgok árnyoldalait is" Szenvedésekbe ágyazott gyönyör? ki tudja"
#674   2013. 03. 20. szerda 10:02
X Törölt felhasználó (762450)
Természetesen nem. A nyomulás részünkről ott kezdődik, amikor valaki a saját akaratát akarja ránk erőltetni és és érződik: a mi kívánalmaink másodlagosak. Ez a tipikus "csak dugjunk már" felállás, amiből köszi, de mi sosem fogunk kérni. + olvass vissza, az itteni párok milyen véleménnyel vannak a harmadik srác bevonásáról. Szinte 90%-ban ugyan azokat a pontokat hozzák fel, mint mi.

Mint említettem, mi még nem kerestünk harmadiknak srácot, csak lányt. Az pedig egyszer összejött. finom Nagy élmény volt, mindenki jól érezte magát, aztán a lány hezitálásán megbukott a dolog. Harmadjára, hogy megint az utolsó pillanatba mondta le, többé nem kerestük ilyennel. Lehet, ha eljárnánk bulizni és ott a párom rámászik egy-egy részeg lányra, összejönne, akár azonnal. De köszi, ebből megint nem kérünk. wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 18. hétfő 18:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (78185)
2013. 03. 18. hétfő 18:57
Mitől lesz egy pasi nyomulós? Attól, hogy ismerkedni akar?
#673   2013. 03. 19. kedd 22:28
X Törölt felhasználó (849001)
hidd el ha majd párnap múlva átlátod hogy ezzel csak több vagy hogy a párodnak örömet okozol, hogy egy élete van és ezt az élményt is megkaphatja, elmúlik a rossz érzés, ha gondolod keress vissza, én is átmentem ezen, és nagyon sokan írtak olyan dolgokat amitől sokkal jobban éreztem magam
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 16:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 19. kedd 16:44
Természetesen élvezte ,rá is az újdonság erejével hatott a dolog és a folytatásban is mind a ketten benne vagyunk"csupán csak én harcolok a bennem rejlő kudarc megélésével és az új furcsa érzésekkel
és persze hajt a bizonyítás vágy is"
#672   2013. 03. 19. kedd 16:44
X Törölt felhasználó (878343)
Természetesen élvezte ,rá is az újdonság erejével hatott a dolog és a folytatásban is mind a ketten benne vagyunk"csupán csak én harcolok a bennem rejlő kudarc megélésével és az új furcsa érzésekkel
és persze hajt a bizonyítás vágy is"
#671   2013. 03. 19. kedd 16:32
X Törölt felhasználó (864532)
Már megbocsáss, de valóban érdekelne gondolom másokat is mi a párod véleménye erről a görbe éjszakáról? Vajon ő is hasonló kép vélekedik mint te? Esetleg ő élvezte csak miattad nincs folytatás?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 16:08), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 19. kedd 16:08
Közös döntéssel, hosszú egyeztetést és keresgélést követőn ,de az alap ötlet ,csakugyan tőlem származott"
#670   2013. 03. 19. kedd 16:08
X Törölt felhasználó (878343)
Közös döntéssel, hosszú egyeztetést és keresgélést követőn ,de az alap ötlet ,csakugyan tőlem származott"
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 15:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (864532)
2013. 03. 19. kedd 15:54
Azért kíváncsi lennék a párod véleményére is. Érdekelne az ő véleménye is, mert szerintem az alap ötlet a tiedé volt.
#669   2013. 03. 19. kedd 15:54
X Törölt felhasználó (864532)
Azért kíváncsi lennék a párod véleményére is. Érdekelne az ő véleménye is, mert szerintem az alap ötlet a tiedé volt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 19. kedd 15:03
Kedves Angel19 ' Le írom a saját megtapasztalásom a témával kapcsolatban",több évtizedes házassággal a hátunk mögött vágtunk bele , változatosság gyanánt" egy négyes kapcsolatba, jelzem a szexuális életünk eddig is kiegyensúlyozott és napi rendszerességgel, kiválóan működött,férfiasságom problémájának még csak jelét sem tapasztaltam soha, de ez az este máshogy alakult ,mint én arról sokszor fantáziáltam" látván, ahogy a párommal szeretkeznek, olyan szinten lesokkolt, hogy egy egész éjszakás randin ,szinte alkalmatlanná váltam a szexre, egy részt merevedési problémával, másrészt tehetetlen szinte külső megfigyelőként voltam csak jelen.A jelenet egyrészt volt rendkívül izgató,másrészt mardosóan fájó" Párommal másnap egy egész napos ,több menetes maratoni szeretkezésre váltottunk,némileg szexuális bizonyítástól vezérelve,órási izgalommal fűtve az előző napi emlékképeitől lerészegülve. A kéj mámora és a belülről mardosó fájdalom ,pár nap elteltével,még mindig dolgozik,nagy rejtélyként ,hogy vajon merre billen a mérleg nyelve,melyik érzés kerekedik felül ,kergetve az élvezetek gyönyöreit,némi rutinnal felvértezve, vagy a mardosó kínnal férfisságom megaláztatását elhordozva, vissza táncolunk a hétköznapokba" Talán evvel a pár sorral ,némi betekintést nyújtva, megpróbáltam felvázolni a dolgok árnyoldalait is" Szenvedésekbe ágyazott gyönyör? ki tudja"
#668   2013. 03. 19. kedd 15:45
X Törölt felhasználó (764681)
De hogy ez mennyire így van ... Megtapasztaltuk már mi is ezt a kéjes kínt.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 19. kedd 15:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (878343)
2013. 03. 19. kedd 15:03
Kedves Angel19 ' Le írom a saját megtapasztalásom a témával kapcsolatban",több évtizedes házassággal a hátunk mögött vágtunk bele , változatosság gyanánt" egy négyes kapcsolatba, jelzem a szexuális életünk eddig is kiegyensúlyozott és napi rendszerességgel, kiválóan működött,férfiasságom problémájának még csak jelét sem tapasztaltam soha, de ez az este máshogy alakult ,mint én arról sokszor fantáziáltam" látván, ahogy a párommal szeretkeznek, olyan szinten lesokkolt, hogy egy egész éjszakás randin ,szinte alkalmatlanná váltam a szexre, egy részt merevedési problémával, másrészt tehetetlen szinte külső megfigyelőként voltam csak jelen.A jelenet egyrészt volt rendkívül izgató,másrészt mardosóan fájó" Párommal másnap egy egész napos ,több menetes maratoni szeretkezésre váltottunk,némileg szexuális bizonyítástól vezérelve,órási izgalommal fűtve az előző napi emlékképeitől lerészegülve. A kéj mámora és a belülről mardosó fájdalom ,pár nap elteltével,még mindig dolgozik,nagy rejtélyként ,hogy vajon merre billen a mérleg nyelve,melyik érzés kerekedik felül ,kergetve az élvezetek gyönyöreit,némi rutinnal felvértezve, vagy a mardosó kínnal férfisságom megaláztatását elhordozva, vissza táncolunk a hétköznapokba" Talán evvel a pár sorral ,némi betekintést nyújtva, megpróbáltam felvázolni a dolgok árnyoldalait is" Szenvedésekbe ágyazott gyönyör? ki tudja"
#667   2013. 03. 19. kedd 15:03
X Törölt felhasználó (878343)
Kedves Angel19 ' Le írom a saját megtapasztalásom a témával kapcsolatban",több évtizedes házassággal a hátunk mögött vágtunk bele , változatosság gyanánt" egy négyes kapcsolatba, jelzem a szexuális életünk eddig is kiegyensúlyozott és napi rendszerességgel, kiválóan működött,férfiasságom problémájának még csak jelét sem tapasztaltam soha, de ez az este máshogy alakult ,mint én arról sokszor fantáziáltam" látván, ahogy a párommal szeretkeznek, olyan szinten lesokkolt, hogy egy egész éjszakás randin ,szinte alkalmatlanná váltam a szexre, egy részt merevedési problémával, másrészt tehetetlen szinte külső megfigyelőként voltam csak jelen.A jelenet egyrészt volt rendkívül izgató,másrészt mardosóan fájó" Párommal másnap egy egész napos ,több menetes maratoni szeretkezésre váltottunk,némileg szexuális bizonyítástól vezérelve,órási izgalommal fűtve az előző napi emlékképeitől lerészegülve. A kéj mámora és a belülről mardosó fájdalom ,pár nap elteltével,még mindig dolgozik,nagy rejtélyként ,hogy vajon merre billen a mérleg nyelve,melyik érzés kerekedik felül ,kergetve az élvezetek gyönyöreit,némi rutinnal felvértezve, vagy a mardosó kínnal férfisságom megaláztatását elhordozva, vissza táncolunk a hétköznapokba" Talán evvel a pár sorral ,némi betekintést nyújtva, megpróbáltam felvázolni a dolgok árnyoldalait is" Szenvedésekbe ágyazott gyönyör? ki tudja"
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 18. hétfő 13:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2013. 03. 18. hétfő 13:02
Végre egy érdekes téma, szívesen hozzászólok, mint a pár ffi tagja.

Mi több éve élünk együtt és már házaspárként tapasztaljuk, valóban inkább nőket keresnek a párok. Ennek okát mi a következőkben találjuk. 1: nagyon kevés az értelmes férfi, aki nem csak alkalmi numerát lát egy pár női tagjában. Inkább a nyomulós férfiak vannak többségben...2: legtöbb férfinek a szája nagy, s mikor akcióra kerülne sor (eddigi 4es partik során tapasztaltuk csak), nagy részében x órába is telik, mire feláll a farkuk. Avagy elvárják a nőtől, hogy ő dolgozza meg őket, ők csak hátukra fekszenek és várnak. Se egy simogatás, se egy kedves szó.. Semmi. 3: se humor, se kedvesség, ami lazítaná/feldobná a helyzetet. Nem egy stand-up comedy-t várna el párom <--> de a teljes csöndben lévő emberek sem izgatják őt fel, a síri csönd sokszor hat rosszul rá(nk).

Így maradunk a csak pároknál és persze örülnénk a +1 lánynak. Ami meg egy álom marad, ismerve a jelenlegi helyzetet...
#666   2013. 03. 18. hétfő 18:57
X Törölt felhasználó (78185)
Mitől lesz egy pasi nyomulós? Attól, hogy ismerkedni akar?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 18. hétfő 13:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2013. 03. 18. hétfő 13:02
Végre egy érdekes téma, szívesen hozzászólok, mint a pár ffi tagja.

Mi több éve élünk együtt és már házaspárként tapasztaljuk, valóban inkább nőket keresnek a párok. Ennek okát mi a következőkben találjuk. 1: nagyon kevés az értelmes férfi, aki nem csak alkalmi numerát lát egy pár női tagjában. Inkább a nyomulós férfiak vannak többségben...2: legtöbb férfinek a szája nagy, s mikor akcióra kerülne sor (eddigi 4es partik során tapasztaltuk csak), nagy részében x órába is telik, mire feláll a farkuk. Avagy elvárják a nőtől, hogy ő dolgozza meg őket, ők csak hátukra fekszenek és várnak. Se egy simogatás, se egy kedves szó.. Semmi. 3: se humor, se kedvesség, ami lazítaná/feldobná a helyzetet. Nem egy stand-up comedy-t várna el párom <--> de a teljes csöndben lévő emberek sem izgatják őt fel, a síri csönd sokszor hat rosszul rá(nk).

Így maradunk a csak pároknál és persze örülnénk a +1 lánynak. Ami meg egy álom marad, ismerve a jelenlegi helyzetet...
#665   2013. 03. 18. hétfő 18:50
X Törölt felhasználó (78185)
Tud vki tanácsot adni, hogyan lehet solo pasiként párokkal ismerkedni? Pár alkalommal már próbálkoztam mint a kiskutya, de vhogy válaszra sem méltattak. Pedig nem vagyok se bunkó, se ápolatlan se műveletlen. Kinek jött már össze egy ilyen ismerkedés, ami gabalyodássá is fajult?
#664   2013. 03. 18. hétfő 17:57
debrecenipar debrecenipar
Telitalálat volt a hozzászólásod. Minden szavával egyetértünk, mi is hasonlókat tapasztaltunk.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 18. hétfő 13:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (762450)
2013. 03. 18. hétfő 13:02
Végre egy érdekes téma, szívesen hozzászólok, mint a pár ffi tagja.

Mi több éve élünk együtt és már házaspárként tapasztaljuk, valóban inkább nőket keresnek a párok. Ennek okát mi a következőkben találjuk. 1: nagyon kevés az értelmes férfi, aki nem csak alkalmi numerát lát egy pár női tagjában. Inkább a nyomulós férfiak vannak többségben...2: legtöbb férfinek a szája nagy, s mikor akcióra kerülne sor (eddigi 4es partik során tapasztaltuk csak), nagy részében x órába is telik, mire feláll a farkuk. Avagy elvárják a nőtől, hogy ő dolgozza meg őket, ők csak hátukra fekszenek és várnak. Se egy simogatás, se egy kedves szó.. Semmi. 3: se humor, se kedvesség, ami lazítaná/feldobná a helyzetet. Nem egy stand-up comedy-t várna el párom <--> de a teljes csöndben lévő emberek sem izgatják őt fel, a síri csönd sokszor hat rosszul rá(nk).

Így maradunk a csak pároknál és persze örülnénk a +1 lánynak. Ami meg egy álom marad, ismerve a jelenlegi helyzetet...
#663   2013. 03. 18. hétfő 14:24
X Törölt felhasználó (857830)
Komoly kapcsolatban a nők gondolkodása átkapcsol. Ilyenkor tisztes nő, anya, és a társadalmi elvárásoknak megfelelő személy akar lenni.

Ez talán nem akkora baj... akár tekinthetjük egyfajta lemondásnak, áldozatnak, a hűség ajándékának a partner felé. Így fejezi ki elkötelezettségét, az összetartozás iránti vágyát, azt, hogy tényleg komolyan gondolja. Mindez akkor értékelhető, ha felismerjük/elfogadjuk, hogy a párkapcsolatnak csak egyik tényezője a szex. Minél hosszabb távon értékeljük a kapcsolatot annál inkább...
------
Sweateasy, akkor ezt úgy kell érteni, hogy bár szereted a partnered, de nem kötsz mindent az orrára? Amiről nem tud, az nem is fájhat? Igaz?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 03. 17. vasárnap 10:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (388655) VIP
2013. 03. 17. vasárnap 10:26
Komoly kapcsolatban a nők gondolkodása átkapcsol. Ilyenkor tisztes nő, anya, és a társadalmi elvárásoknak megfelelő személy akar lenni. Nem egy olyan tartós kapcsolatom volt, ami előtt, vagy után a partnerem kifordult az általam megismert személyiségéből, és más alkalmi partnereivel teljesen meglepő felállásokben helyeken szexelt. Ezek mind felelősség nélküli, átmeneti kapcsolatok voltak. Aztán mikor megint "biztonságos" kapcsolatban érezte magát vissza kapcsolt a rendes háziasszony módba.
 
... 14 15 16 17 18 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!