Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 35 36 37 38 39 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#262   2011. 12. 07. szerda 11:28
parbaniek parbaniek
Mintha Ki szeretnétek sajátítani magatoknak valakit,valakiket!
Ez biztos negatív viselkedés'
Tökös akármilyen gyerek!
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871)
2011. 12. 05. hétfő 13:56
A tapasztalatok dettó ugyanilyenek. Két év keresgélés után elbukni látszik a harc. Volt pár nagyon kellemes emlékünk...észbontóan vad esték hármasban. Talán ezek tudják kicsit feledtetni a sok keserű tapasztalatot.Komoly hosszútávú kapcsolatot nekünk sem sikerült kialakítani. Egyetlen "komolyabban" vissza-visszatérő ember van de az meg rendre becsajozik smile
#261   2011. 12. 07. szerda 09:07
szexiparbp szexiparbp
Sziasztok!

Akkor mi is hozzászólunk, pláne, hogy többen is írtátok, kicsit eltért a beszélgetés a címtől.
Nekünk több kellemes tapasztalatunk is van (sajnos mi is átéltünk nem egy kamus vagy nem kedves megkeresést).
Több párral is találkoztunk ill. szóló pasikkal. Az egyik legjobb találka így zajlott:
Megkeresett minket egy srác, a reglap fotója alapján bejött elsőre (szerintünk ostobaság nem feltenni fotót, senki sem fog olyannal találkozni, akiről nem tudja, tetszik -e). Leveleztünk magánban is, sajnos majdnem elfogyott a lendület, mert pont megjött a Mikulás nálunk, ezért csúszott a találkozó. Lakhelyünkhöz közel beszéltük meg telefonon egy időpontot. McD-ba beültünk, egy kávé közben általános dolgokról beszélgettünk kb. 10 percet, majd elhívtuk magunkhoz. Megbeszéltük, hogy nincs titkos telefonos fotó, csak gumiban lehet bármit és hogy a lány tagunk mondja meg, mit lehet, mit nem. Kézmosás után Kinga kérdezte, felvegyen -e valami szexi cuccot, de inkább nekiestünk. Felváltva voltunk a szájban, punciban. Kb. 1,5 óra után jelezte, elfáradt, most már elmehetnénk, megkapta amire vágyott. Ráélveztünk a cicikre és irány a zuhany. A srác nem akart maradni tovább, totál jól kezelte a dolgot a maga részéről. Mi örültünk neki, mert nem szeretjük "kidobni" a vendégünket.
Összefoglaló:
-a srác tudta mit szeretne
-megbeszéltük részünkről mi mehet
-nem szarakodtunk, hisz nem "udvarlót" kerestünk, hanem szexpartnert
-a srác is láthatóan élvezte a dolgot (nem kókadozott)
-hamar elindult tőlünk.
Szerintünk ilyen a jó pasi, akit harmadiknak vár egy pár. Köszönjük neki (nevét leírhatjuk?)!
Sok sikert mindenkinek!
#260   2011. 12. 06. kedd 11:31
opaz51 opaz51
nekem mint pasinak könnyebb a helyzet wink hiszen egy parhoz csapodva, a élmény maximumát akarom, és mindent megteszek, h megint én legyek a 3. wink de volt egy esetem innen, ami elhalt, mert én csak a sex miatt volta velük. de amikor udvarolni is kellett volna, ramjott a para, és vege. azóta is tartjuk a kapcsolatot, de csak formalisan sajna, sex szóba sem jöhet;(
#259   2011. 12. 06. kedd 00:51
X Törölt felhasználó (94779)
Nekem többségében a távolság miatt nem jöttek össze idáig a hármasaim.Persze nem tudom hogy ha képcserére került volna a sor akkor hogyan alakult volna, mindenesetre akikkel idáig nem jutottam el, azokkal a távolság volt a leglényegesebb ami miatt nem is alakult tovább az ismerkedés.
Sajnos Győr mindentől és mindenkitől messze van mert ugye a határhoz közeli város, így hát Budapesttől is és az ország keleti részétől is távol van...nyilván nagyon sok párnak kevés az ideje, és az életritmusba még egy utazást is ilyenkor beilleszteni már nem biztos hogy belefér, nem beszélve arról hogy akkor még ráadásul nem is biztos hogy jól alakul az első találka...szóval nagy a kockázat nyilván mindenkinek, de szerintem érdemes próbálkozni.Én is rengeteg párnak írtam már itt a GG-n, ha kitartó az ember és szerencséje is van, ha kedves és jól megfogalmazott levelet ír amiben nincsenek helyesírási hibák roskadásig, és látszik hogy komolyan is gondolja a dolgot, akkor előbb-utóbb összejöhet a dolog...nagyon sok szerintem is itt a kamus, nagyon nagy kitartás és türelem kell hozzá hogy sikerrel járjon az ember.
#258   2011. 12. 05. hétfő 21:30
X Törölt felhasználó (46871)
Egyetértek. Ha nem áll stabil lábakon egy kapcsolat akkor az a pár bele se fogjon egy ilyen történetbe.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 05. hétfő 21:18
Mikor felregiztem ide... egyből betalált egy kedves pár.. volt szimpátia... beszéltünk..kameráztunk.. ismerkedtünk... megbeszéltük a találkozót... ahogy közeledett a tali napja a csaj a végén már csak azt engedte(volna) hogy csak őt kényeztessem.. teljesen kiakadtam minek néz s mi az hogy dirigál stb... Már bocsi de a párok azért csalódnak annyit mert sok esetben azt sem tudják mit akarnak!!! Na és elfelejtik azt a tényt.. hogy másnap tükörbe kell nézniük. és a kudarcokért nem a harmadik felet kell okolni(bár azt a legkönnyebb)a szexuális vágy édes kevés.. mentálisan és érzelmileg is tudni kell.. kezelni a dolgot... Ha a csaj féltékeny a kedvesére.. akkor nem hiszem.. hogy jó helyen keresgél mikor egy harmadikat is az ágyban akar cipelni...
#257   2011. 12. 05. hétfő 21:29
X Törölt felhasználó (46871)
Nincsenek nemzetközi statisztikai adataim, de az adott szó -már bocs a kifejezésért- lexarása magasról az igazi hungarikum.Ez általában is igaz nem csak erre.
Én csak egy pár oldaláról tudok nyilatkozni. Valószínű lehet, hogy hasonló arányban keresnek kamu párok harmadikat.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 21:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (826564)
2011. 12. 05. hétfő 21:16
"a bátor tökös magyar " " főleg a magyarok"
Már megbocsáss, de van valami nemzetközi összehasonlásod is, hogy ezt már másodszor tartod fontosnak kihangsúlyozni.
Harmadiknak lenni nem bátorság, hanem hajlam és vágy kérdése.
Vágy, a másik kettőre Ez az a kivétel, ahol nem kettőn áll a vásár. .
De semmiképp nem mondanám, hogy ezek a magyar házaspárok meg milyen tehetetlenek. Még egyet alig találnak.
Mert ez se lenne igaz. A jó hármas ritka véletlenek szerencsés találkozása. Hab a tornán és nemzett köszi.
#256   2011. 12. 05. hétfő 21:28
Norbdorkia Norbdorkia
Maximálisan egyetértek. Érett kapcsolat nélkül felesleges gondolkodni is ilyesmin...
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (805295)
2011. 12. 05. hétfő 21:18
Mikor felregiztem ide... egyből betalált egy kedves pár.. volt szimpátia... beszéltünk..kameráztunk.. ismerkedtünk... megbeszéltük a találkozót... ahogy közeledett a tali napja a csaj a végén már csak azt engedte(volna) hogy csak őt kényeztessem.. teljesen kiakadtam minek néz s mi az hogy dirigál stb... Már bocsi de a párok azért csalódnak annyit mert sok esetben azt sem tudják mit akarnak!!! Na és elfelejtik azt a tényt.. hogy másnap tükörbe kell nézniük. és a kudarcokért nem a harmadik felet kell okolni(bár azt a legkönnyebb)a szexuális vágy édes kevés.. mentálisan és érzelmileg is tudni kell.. kezelni a dolgot... Ha a csaj féltékeny a kedvesére.. akkor nem hiszem.. hogy jó helyen keresgél mikor egy harmadikat is az ágyban akar cipelni...
#255   2011. 12. 05. hétfő 21:18
X Törölt felhasználó (805295)
Mikor felregiztem ide... egyből betalált egy kedves pár.. volt szimpátia... beszéltünk..kameráztunk.. ismerkedtünk... megbeszéltük a találkozót... ahogy közeledett a tali napja a csaj a végén már csak azt engedte(volna) hogy csak őt kényeztessem.. teljesen kiakadtam minek néz s mi az hogy dirigál stb... Már bocsi de a párok azért csalódnak annyit mert sok esetben azt sem tudják mit akarnak!!! Na és elfelejtik azt a tényt.. hogy másnap tükörbe kell nézniük. és a kudarcokért nem a harmadik felet kell okolni(bár azt a legkönnyebb)a szexuális vágy édes kevés.. mentálisan és érzelmileg is tudni kell.. kezelni a dolgot... Ha a csaj féltékeny a kedvesére.. akkor nem hiszem.. hogy jó helyen keresgél mikor egy harmadikat is az ágyban akar cipelni...
#254   2011. 12. 05. hétfő 21:16
X Törölt felhasználó (826564)
"a bátor tökös magyar " " főleg a magyarok"
Már megbocsáss, de van valami nemzetközi összehasonlásod is, hogy ezt már másodszor tartod fontosnak kihangsúlyozni.
Harmadiknak lenni nem bátorság, hanem hajlam és vágy kérdése.
Vágy, a másik kettőre Ez az a kivétel, ahol nem kettőn áll a vásár. .
De semmiképp nem mondanám, hogy ezek a magyar házaspárok meg milyen tehetetlenek. Még egyet alig találnak.
Mert ez se lenne igaz. A jó hármas ritka véletlenek szerencsés találkozása. Hab a tornán és nemzett köszi.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 20:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871)
2011. 12. 05. hétfő 20:48
Lehet, hogy én vagyok hülye gyerek de a sztorim egy tapasztalat. Negatív tapasztalat .
Akár át is nevezhetnénk kesergőnek a topik címét. Ha valaki csak felületesen végigolvassa a hozzászólásokat az itt kommentelő párok nagy részének negatívak a tapasztalatai. Igen jó lenne ha megfordulna ez a trend. Ezzel csak az a baj, hogy a mentalitás nehezen változik. Főleg a magyaroké.
#253   2011. 12. 05. hétfő 21:01
Zsuzsa Zsuzsa
Én jot nem tudok,rosszat meg minek?:/)))
#252   2011. 12. 05. hétfő 20:48
X Törölt felhasználó (46871)
Lehet, hogy én vagyok hülye gyerek de a sztorim egy tapasztalat. Negatív tapasztalat .
Akár át is nevezhetnénk kesergőnek a topik címét. Ha valaki csak felületesen végigolvassa a hozzászólásokat az itt kommentelő párok nagy részének negatívak a tapasztalatai. Igen jó lenne ha megfordulna ez a trend. Ezzel csak az a baj, hogy a mentalitás nehezen változik. Főleg a magyaroké.
#251   2011. 12. 05. hétfő 20:23
X Törölt felhasználó (826564)
Nem akarok okoskodni - úgy is megkapom!!! ,de a " Szex hármasban tapasztalatai " fogalmilag befejezett múlt.
Nem az előkészület ( jó lenne szex hármasban ), és nem a reménybeli jövő ( talán egyszer lesz szex hármasban) Kimondottan az élménybeszámolók terepe. Jó és rossz tapasztalatoké. Kár, hogy a jók többsége vágy, a rosszaké valóság.
Azért írnak, mert azt szeretnék hogy ez a trend forduljon meg. Ehhez nem kell jó képet vágni.Sem feltölteni. feltenni.
(Ez egy válasz Nanuq üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 19:49), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 05. hétfő 19:49
Nem akarok okoskodni - úgy is megkapom!!! - de a fórum a keresgélés tapasztalatairól szól és nem élménybeszámolókról... Amúgy pedig nem az a jó fórumozó akinek képe van fenn ( mennyi kamu fotó is van fenn..ugye?! ) Én többre tartom azokat akik kérdeznek, válaszolnak, eszmét cserélnek mint akár dicsekednek.
#250   2011. 12. 05. hétfő 19:49
Nanuq Nanuq
Nem akarok okoskodni - úgy is megkapom!!! - de a fórum a keresgélés tapasztalatairól szól és nem élménybeszámolókról... Amúgy pedig nem az a jó fórumozó akinek képe van fenn ( mennyi kamu fotó is van fenn..ugye?! ) Én többre tartom azokat akik kérdeznek, válaszolnak, eszmét cserélnek mint akár dicsekednek.
#249   2011. 12. 05. hétfő 19:18
X Törölt felhasználó (46871)
beszólogatáshoz van bátorság itt smile
(Ez egy válasz monilaci üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 18:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 12. 05. hétfő 18:32
lehet azért nem ossza meg mindenki az élményét mert sokan csak beszólongatnak.és álltalába azok akiknek képük sincs feltöltve
#248   2011. 12. 05. hétfő 18:32
monilaci monilaci VIP
lehet azért nem ossza meg mindenki az élményét mert sokan csak beszólongatnak.és álltalába azok akiknek képük sincs feltöltve
#247   2011. 12. 05. hétfő 17:07
X Törölt felhasználó (744977)
És még a párokra mondják,hogy kamusok smile Lehet hogy kevés pár van aki tényleg komolyan keres,és talán válogatunk is de legalább nem kamuzunk..................
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (827651) VIP
2011. 12. 05. hétfő 11:21
Ja mi még attól készülünk ki mikor egy pasi ránk ír jó lenne hármasba stb... Aztán a találka előtt lelép. Könyörgöm árulja már el valaki mi a fasznak ír ilye ember valakinek????
#246   2011. 12. 05. hétfő 13:57
X Törölt felhasználó (46871)
a másik meg disznót vág smile )))))))))))))
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 13:56), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871)
2011. 12. 05. hétfő 13:56
A tapasztalatok dettó ugyanilyenek. Két év keresgélés után elbukni látszik a harc. Volt pár nagyon kellemes emlékünk...észbontóan vad esték hármasban. Talán ezek tudják kicsit feledtetni a sok keserű tapasztalatot.Komoly hosszútávú kapcsolatot nekünk sem sikerült kialakítani. Egyetlen "komolyabban" vissza-visszatérő ember van de az meg rendre becsajozik smile
#245   2011. 12. 05. hétfő 13:56
X Törölt felhasználó (46871)
A tapasztalatok dettó ugyanilyenek. Két év keresgélés után elbukni látszik a harc. Volt pár nagyon kellemes emlékünk...észbontóan vad esték hármasban. Talán ezek tudják kicsit feledtetni a sok keserű tapasztalatot.Komoly hosszútávú kapcsolatot nekünk sem sikerült kialakítani. Egyetlen "komolyabban" vissza-visszatérő ember van de az meg rendre becsajozik smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 05. hétfő 11:21), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (827651) VIP
2011. 12. 05. hétfő 11:21
Ja mi még attól készülünk ki mikor egy pasi ránk ír jó lenne hármasba stb... Aztán a találka előtt lelép. Könyörgöm árulja már el valaki mi a fasznak ír ilye ember valakinek????
#244   2011. 12. 05. hétfő 11:21
X Törölt felhasználó (827651) VIP
Ja mi még attól készülünk ki mikor egy pasi ránk ír jó lenne hármasba stb... Aztán a találka előtt lelép. Könyörgöm árulja már el valaki mi a fasznak ír ilye ember valakinek????
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 04. vasárnap 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871)
2011. 12. 04. vasárnap 20:16
Felhúzom már ezt az elsüllyedt topikot.
A múlt héten előkerült egy régebbi pasink.Örültünk neki , mert régóta nem szexeltünk már 3asban. Jött a kérdés csütörtök este: péntek este jó-e nektek?
Válaszoltunk: Nekünk jó!
Péntek este fél 8 körül küldtünk egy sms-t, hogy akkor mi lesz?
Válasz: Elfelejtette, hogy hajnal 3-kor indul az ország túlsó felébe és még nagyon sokára ér haza. Vasárnap este jó?
-Oké gyere.
- Vasárnap este negyed 8. Sms: Elfelejtette , pénteken, hogy disznóvágás lesz vasárnap smile )))))(Amúgy is autentikusan vasárnap vágnak disznót az alföldön smile )))))
Szakadtunk a röhögéstől. Új közmondást alkottunk: "Hirtelen jött mint gruppen szex előtt a disznóvágás" smile )))
Pont egy éve egy másik pasi ugyanezzel etetett bennünket:
"Bocs majd holnap ma disznóvágás. Elfelejtettem"
Másnap:"Bocsi elfelejtettem, hogy kettőt vágunk."
Második nap: "Bocsi elfelejtettem, hogy négyet vágtunk" smile ))))))
Írtuk neki, hogy majd akkor küldjön sms-t ha megtelt a hűtőház és nem él egyetlen disznó se smile ))))
Basszus kifogtuk az Alföld összes Alzheimer kóros , amatőr húsfeldolgozóját.
Ismét egy bizonyság a bátor tökös magyar pasikról.......
#243   2011. 12. 05. hétfő 11:19
X Törölt felhasználó (827651) VIP
Hát ez nagyon jó, de sajnos mi is jártunk már így nem egyszer. Sajnos ennek az oldalnak a 60%-a kamus. Amely nagyon elszomorító.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 12. 04. vasárnap 20:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871)
2011. 12. 04. vasárnap 20:16
Felhúzom már ezt az elsüllyedt topikot.
A múlt héten előkerült egy régebbi pasink.Örültünk neki , mert régóta nem szexeltünk már 3asban. Jött a kérdés csütörtök este: péntek este jó-e nektek?
Válaszoltunk: Nekünk jó!
Péntek este fél 8 körül küldtünk egy sms-t, hogy akkor mi lesz?
Válasz: Elfelejtette, hogy hajnal 3-kor indul az ország túlsó felébe és még nagyon sokára ér haza. Vasárnap este jó?
-Oké gyere.
- Vasárnap este negyed 8. Sms: Elfelejtette , pénteken, hogy disznóvágás lesz vasárnap smile )))))(Amúgy is autentikusan vasárnap vágnak disznót az alföldön smile )))))
Szakadtunk a röhögéstől. Új közmondást alkottunk: "Hirtelen jött mint gruppen szex előtt a disznóvágás" smile )))
Pont egy éve egy másik pasi ugyanezzel etetett bennünket:
"Bocs majd holnap ma disznóvágás. Elfelejtettem"
Másnap:"Bocsi elfelejtettem, hogy kettőt vágunk."
Második nap: "Bocsi elfelejtettem, hogy négyet vágtunk" smile ))))))
Írtuk neki, hogy majd akkor küldjön sms-t ha megtelt a hűtőház és nem él egyetlen disznó se smile ))))
Basszus kifogtuk az Alföld összes Alzheimer kóros , amatőr húsfeldolgozóját.
Ismét egy bizonyság a bátor tökös magyar pasikról.......
 
... 35 36 37 38 39 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!