Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 43 44 45 46 47 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#102   2010. 04. 30. péntek 16:51
pár8476 pár8476
Isten hozott a partnerkeresés virtuális világában smile smile smile
Kitarás!! smile
(Ez egy válasz Michellelany üzenetére (2010. 04. 30. péntek 13:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 30. péntek 13:06
Ma kaptunk kb 3 e-mailt ami nem piskota !!! Szívesen beszurnánk, csak nem akarjuk elvenni annak a kedvét ,aki tényleg normális és normálisan jelentkezik !

Nem semmi, az,hogy írásjeleket nem használnak ,alap dolog, de hogy hömályökör 10-ből 9 az tuti ! (nem a helyesíráési hibákat nézem,de egyszerűen olvashatatlan,hogy mit is szeretne az illető mert se vége se elejese értelme. Azon felűl a másik brigád az aki 10 ével túlépte a korhatárt, törpe és 40 kg . És jelentkezett a max 30 évesre sprotos kb 90 kg és olyan 180 cm-re !!! Gratula. Nem 1-2 centi eltérés van és ezek nem pontosan belőtt értékek ,hanem kb ,, és pont azért írjhuk ,hogy aki nem ilyen az ne jelentkezzen,mert nem olyan srácot szeretnénk. Ezentúl az is oda lesz írva ,hogy 50 IQ felett ! (bár felesleges annak aki alatta van ) .

Hozzá teszem NORMÁLIS levelet is kaptunk, arra NORMÁLISAN is válaszoltunk !
#101   2010. 04. 30. péntek 13:06
Michellelany Michellelany
Ma kaptunk kb 3 e-mailt ami nem piskota !!! Szívesen beszurnánk, csak nem akarjuk elvenni annak a kedvét ,aki tényleg normális és normálisan jelentkezik !

Nem semmi, az,hogy írásjeleket nem használnak ,alap dolog, de hogy hömályökör 10-ből 9 az tuti ! (nem a helyesíráési hibákat nézem,de egyszerűen olvashatatlan,hogy mit is szeretne az illető mert se vége se elejese értelme. Azon felűl a másik brigád az aki 10 ével túlépte a korhatárt, törpe és 40 kg . És jelentkezett a max 30 évesre sprotos kb 90 kg és olyan 180 cm-re !!! Gratula. Nem 1-2 centi eltérés van és ezek nem pontosan belőtt értékek ,hanem kb ,, és pont azért írjhuk ,hogy aki nem ilyen az ne jelentkezzen,mert nem olyan srácot szeretnénk. Ezentúl az is oda lesz írva ,hogy 50 IQ felett ! (bár felesleges annak aki alatta van ) .

Hozzá teszem NORMÁLIS levelet is kaptunk, arra NORMÁLISAN is válaszoltunk !
#100   2010. 04. 29. csütörtök 21:52
skorpio77 skorpio77
Üdv mindenkinek . nekem sem sok tapasztalatom e téren de gondolom nem gond ha megosztom vigyor3 veletek..nekem eddig egy párral volt kapcsolatom /én egy hetero pasi vagyok../ véletlen folytán kerültem ebbe a hármas fel állásba nem is gondoltam volna soha hogy ilyenbe bele megyek.. de így utólag nem bánom.. buck nagyon jól működik a hármas de szerintem nem olyan egyszerű megfelelő partnert találni senkinek sem mert.. a szimpátián kívül más tényező is nagyon befolyásolhatja a dolgot ...szerintem a távolság is nagyon közre játszik a dolgokban ezt azért gondolom mert azzal a párral akivel kapcsolatban vagyok nem messzire lakunk egymástól és sokszor az egyszerűnek tűnő hétköznapi teendő dolgok miatt is nehéz összehozni egy jó kis kikapcsolódást .régebben voltam reggelve egy párkereső oldalon de nagyon nehéz pasinak találni megfelelő partnert pedig próbáltam úgy is hogy a meglévő hármashoz kerestem hölgyet..de volt arra is példa hogy csak valaki megnézte az adatlapom / pár/ rögtön privire hívott és még aznap este talizni akartak velem ..vagy a másik véglet mikor ugye sokadik beszélgetés után se akarta semmi konkrétat ..ebből csak azt akartam kihozni hogy ez a hármas dolog olyan mint egy párkapcsolat bizalom és kitartás kell hozzáés akkor valami jó is kisülhet a dologbol... vigyor3
..
#99   2010. 04. 28. szerda 20:03
X Törölt felhasználó (747782) VIP
Hát, nőt találni szerintem nehezebb ügy, lehet mert kevesebben vannak ennyire perverzek vigyor3 , akik bevállalják ezt. Sokan igen fénykép gyüjtögetők, de ami még roszabb pasi-női hirdetéssel gonosz3 , egyébként kiszürhető a csalódás-meglepetés ha a sorozatokból válogat az ember és akkor nem lepi meg egy 10cm szemérem ajak merges2
De tegyük hozzá, ha össze jön a dolog akkor csodás lehet
#98   2010. 04. 27. kedd 23:01
X Törölt felhasználó (62862)
Szerinte a férfinek nőt találni se könnyű.Sokan inkább csak kíváncsiak.
Hogy én már hány helyre elküldte, a képeimet...lassan a fél ország ismer.
Személyes találkozóig nem igazán jutunk.Vagy egyszerűen eltűnik,vagy az jön ,hogy már találtunk szöveg.
(Ez egy válasz ZsoKa üzenetére (2010. 04. 27. kedd 04:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 27. kedd 04:18
Hm.Elolvasgattam miket írtatok és bevallom elbizonytalanodtam!
Mi ebben a műfajban zöldfülűek vagyonunk,Kedvesem mindig férfival én mindig egy nővel eddig.
De,tudom nagyon izgatja milyen lenne ha másik nő is van velünk az ágyban!
Az itt olvashatóak alapján azonban úgy tűnik ez macerásabb mint nőnek férfit,férfinak nőt találni. nyes
No,ha eljön az ideje majd kiderül!
Egy azonban biztos.Egyetértek,számomra is mérvadó a mindent megelőző ismerkedés...sok lejön a másikról az üzenetekből,helyesírásából,fogalmazásából,mi természetesen nem adhat teljes képet de az alapokat megteremtheti.
Aztán jöhet a "lássuk a medvét" című már-már előjáték és felkerülhet az i-re a pont jó esetben!
Meglátjuk. vigyor5
#97   2010. 04. 27. kedd 04:18
ZsoKa ZsoKa VIP
Hm.Elolvasgattam miket írtatok és bevallom elbizonytalanodtam!
Mi ebben a műfajban zöldfülűek vagyonunk,Kedvesem mindig férfival én mindig egy nővel eddig.
De,tudom nagyon izgatja milyen lenne ha másik nő is van velünk az ágyban!
Az itt olvashatóak alapján azonban úgy tűnik ez macerásabb mint nőnek férfit,férfinak nőt találni. nyes
No,ha eljön az ideje majd kiderül!
Egy azonban biztos.Egyetértek,számomra is mérvadó a mindent megelőző ismerkedés...sok lejön a másikról az üzenetekből,helyesírásából,fogalmazásából,mi természetesen nem adhat teljes képet de az alapokat megteremtheti.
Aztán jöhet a "lássuk a medvét" című már-már előjáték és felkerülhet az i-re a pont jó esetben!
Meglátjuk. vigyor5
#96   2010. 04. 26. hétfő 22:49
X Törölt felhasználó (747782) VIP
Sziasztok!
Megosztanék néhány gondolatot az előző hsz-hez.
Én úgy gondolom, hogyha valaki itt reggel a gg-n hogy partnert keres, akkor tényleg nem kávézgató partnert keres, hanem sexet akar.
De annyira ne legyen már bunkó hogy „H-baszunk”, nekem spec. elmegy a maradék kedvem is az ilyenektől. Tisztelet a kivételnek, mert vannak szép számban.
Azért előtte tényleg illik kicsit beszélgetni, megismerni a másikat, hogy ő mit szeretne, mit vár el.
És igen legyen válogatós az ember, NEM azt mondom, hogy az ideált a tökéletest keressük, (CSAK SEX) de azért van az embernek egy bizonyos szintje, ami alá nem megy, de sokaknak itt csak az a lényeg, hogy fasz legyen meg pina.
Hiába lenne szimpatikus a külseje, ha egy tirpák. Ugyan ez vissza.
(Bár ez megint hülyeség, mert valaki pont ezt keresi).
Ez itt azért húzós, mert a 3 félnek kell megfelelnie egymásnak, nem 2-nek így kisebb az esély.
Ha már feltételek szabunk-nak akkor illik nagyjából a keretek közt mozogni, különben hanyagolni a dolgot.(30-körüli az nem = 50 év,stb.)
Ha valaki 3-ast akar, NEM faszt vagy pinát akar, hanem 1 sex társat, hogy kielégítsék közösen vállalt vágyaikat.

"Szerintem a férfiak itt a gg-n sokszor olyannak is írnak aki nem is tetszik nekik ,csak úgy vannak vele,hátha összejön egy ingyen numera" #76 2010. 04. 12. hétfő 17:10 Ott a pont
#95   2010. 04. 21. szerda 11:36
X Törölt felhasználó (46871)
egyesek olyan parasztok, hogy bicskával eszik a vattacukrot....
#94   2010. 04. 21. szerda 11:16
csül csül
én lefogom te dugod majd fordítva ! pasik ide a nőtöket
#93   2010. 04. 17. szombat 18:30
X Törölt felhasználó (462239)
No igen, természetesen a viszontagságokról is érdemes szót ejteni. Nagyon nehéz valóban jó, megfelelő partnert, partnereket találni. Egy ideig gyűjtögettem én is a gyöngyszemeket, ám egy idő után az ember már azt sem tudta eldönteni, hogy sírjon, vagy inkább nevessen a számtalan "furcsaságon" smile
Ha azonban túljut az ember a keresgélés gyötrelmein, akkor kellemes élményekben lesz része. Csak odáig el kell jutni. A sikeres végkifejleteket de sokkal-sokkal jobb olvasgatni, mint a gyötrelmeket!

Ja, és természetesen még a szimpátia kialakulása után is érheti az embert kellemetlen meglepetés.
Mi jártunk úgy, hogy összeakadtunk egy kellemes párral, indult a masszírozás, majd kölcsönösen is jöttek a simik, puszik, és ekkor ütött be a meglepetés, számomra. Az egyébként nagyon szép testű hölgynek olyan csúnya puncija volt, hogy kirázott tőle a hideg. Fura, pingponglabdányi csomóba összetekeredett a két kisajka, amik kisimítva 8-10 centi hosszan kinyúltak a combokon... Biztos van, akinek az extrém méretű „szalag” típusú kisajkak bejönnek, de nekem nem. Természetesen udvarias voltam, neki egy szót sem ejtettem erről, nem akartam megbántani, csak feleségemnek súgtam oda, hogy nem lesz leszbi játék. Tisztességgel kielégítettem, csak nem szájjal, de aztán hamar elköszöntünk tőlük.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 16. péntek 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (46871)
2010. 04. 16. péntek 10:03
Igazad van. Bár a topikot leginkább a viszontagságok miatt nyitottam. Nekünk volt két pasival kellemes élményünk és nem egy-két alkalommal. Mondhatni rendszeresen smile Először a klasszikus levélváltás/képcsere után néhány alkalommal MSN-nen beszélgettünk 3asban. A következő esemény a találkozás és megismerés. Az ismerkedés és a kölcsönös bizalom után nyugodtan mondhatom fergeteges estéink voltak. Egy két pohár nemes bor megalapozta a hangulatot és utána izgalmas, gátlástalan és vad szex......(hogy ne mondjátok, hogy itt csak siránkozás van smile
#92   2010. 04. 17. szombat 09:28
X Törölt felhasználó (62862)
lehet mert 20 cm-es farok kell?
#91   2010. 04. 16. péntek 10:03
X Törölt felhasználó (46871)
Igazad van. Bár a topikot leginkább a viszontagságok miatt nyitottam. Nekünk volt két pasival kellemes élményünk és nem egy-két alkalommal. Mondhatni rendszeresen smile Először a klasszikus levélváltás/képcsere után néhány alkalommal MSN-nen beszélgettünk 3asban. A következő esemény a találkozás és megismerés. Az ismerkedés és a kölcsönös bizalom után nyugodtan mondhatom fergeteges estéink voltak. Egy két pohár nemes bor megalapozta a hangulatot és utána izgalmas, gátlástalan és vad szex......(hogy ne mondjátok, hogy itt csak siránkozás van smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 14. szerda 20:28), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 04. 14. szerda 20:28
Az teljesen természetes, hogy ha tetszik valakinek a hirdetése, vagy feltöltött fotója, akkor teszel egy próbát az ismerkedéssel. Főleg akkor, ha beleesel abba a kategóriába, akit keresnek.

ON. MINDENKINEK:
Igazi "SZEX HÁRMASBAN TAPASZTALATAI" ami a topik címe, rajtunk kívül nem sokan írtak élményt, tapasztalást.
Senkinek nincs publikus élménye? Vagy mindenki csak szájkaratés? Vagy az élmények és tapasztalatok kimerülnek a partnerkeresés viszontagságainak kibeszélésében?
#90   2010. 04. 14. szerda 22:19
bali36 bali36
Az első eset nekünk is 1 swinger klubba történt meg:
Előtte már megbeszéltük, ha lesz rá alkalom akkor kipróbáljuk. A klubban eleinte úgy nézet ki nem lesz belőle semmi. Kettesben felmentünk az egyik helységbe játszani , kezdtünk egyre jobban bemelegedni mikor észre vettük , hogy egy srác néz bennünket. Oda hívtuk hogy szálljon be. Majd ketten elkezdtük kézzel, szájjal izgatni a páromat. Csókolgattuk és simogattuk melleit, testét és punciját, ő közben nagyokat élvezet. Már a látvány is nagyon izgató volt.. A párom is egyik kezével engem a másikkal a srácot izgatta , ami szintén nem volt hiába való. A végén már alig várta a srác is és a párom is hogy magáévá tegye, meg persze én is. A szex egy hatalmas élmény volt mindhármunk részére mindenki nagyon élvezte.
Szerintem ami a legfontosabb , hogy az élmény a lehető legjobb legyen mind három fél részére mert csak akkor működik.
Máskor volt olyanban is részünk, hogy a harmadik fél elfeledkezett arról, hogy nem csak róla szól a szex, a páromnak meg ez miatt elvette a kedvét az egésztől.
#89   2010. 04. 14. szerda 20:28
X Törölt felhasználó (462239)
Az teljesen természetes, hogy ha tetszik valakinek a hirdetése, vagy feltöltött fotója, akkor teszel egy próbát az ismerkedéssel. Főleg akkor, ha beleesel abba a kategóriába, akit keresnek.

ON. MINDENKINEK:
Igazi "SZEX HÁRMASBAN TAPASZTALATAI" ami a topik címe, rajtunk kívül nem sokan írtak élményt, tapasztalást.
Senkinek nincs publikus élménye? Vagy mindenki csak szájkaratés? Vagy az élmények és tapasztalatok kimerülnek a partnerkeresés viszontagságainak kibeszélésében?
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 22:02), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (745787)
2010. 04. 12. hétfő 22:02
Nézd ezzel egyet tudok érteni, különösen az utolsó bekezdéssel.

Amit közvetlenül nekem írtál arra csak azt válaszolhatom, hogy én mindig teszek kísérletet az ismerkedésre. Természetesen ha az irományokból egy mélységes műveletlenség bukik ki, hát én is megpróbálom intelligensen leállítani a kommunikációt. A kinézettel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy nekem a személyes találkozás a minden, hiszen lehet ő a világ legszebb és képről legkívánatosabb nője és a fiú is hozzá való, ha pl. az illata nem olyan, amire bukom. És itt most egyáltalán nem az ápoltságról van szó, mert az természetesen az alfa. Ezek a dolgok persze vice versa működnek.

Fényképet pedig azért nem adok blindre, hogy ne tudjanak vele visszaélni. Valahogy én úgy érzem a személyes találkozó természetesebb és kevésbé teszi az embert kiszolgáltatottá, de ez lehet egyéni butaság. Persze egy szolid arcos fénykép a bizalom kialakulása után azért is szükséges, hogy egyáltalán megtaláljuk egymást személyesen.
A gyakorlat az, hogy a lányok különösen egy bizonyos korig sokkal nehezebben adnak fényképet, sőt van hogy a nevüket sem hajlandóak sokáig elárulni, hogy ne nézhess utánuk az IWIWven, miközben a levelezés, vagy az MSN már egész jól halad, sőt keresik a társaságod. Ez a számomra az érthető megszokott kategóriába tartozik. Én egyébként kép alapján csak egészen szélsőséges esetben leszek elutasító. Nem mindenki egyformán fotogén...
#88   2010. 04. 13. kedd 11:02
andrew87 andrew87
Igaz nem vagyok annyira jártas a témában mint a több válaszoló, de hátha én is hozzá tudok tenni egy kicsit. Nem történt az utolsó alkalommal valami olyasmi ami eddig nem? Valami kis plusz, pl érzékibb csókolózás a másik sráccal és hasonlók. Olyan kis apróság ami neked lehet fel sem tűnt. Teljesen más szituáció, csak értsd mire gondolok. Az exemmel párszor összejöttünk egy estére. Tudtam h az új srác elmondása szerint jóval nagyobb mérettel rendelkezik, valamint (utólag kiderülve az újdonság varázsa) mennyivel jobb vele a szex. Ezzel nem is volt gond. Tehát nem érintett lelkileg rosszul, igazából el tudtam fogadni. De egyszer volt egy olyan megjegyzése h a jóval nagyobb méretet be tudja kapni majdnem tövig, az enyém valószínű teljesen beférne a szájába (korábban próbálkoztunk, vagyis inkább ő a mélytorokkal, de nem sok eredménnyel), erre mikor szopás közben felvetettem, hogy mi lenne ha megmutatná mennyire is tudja leengedni a torkába azt a választ kaptam, h nekem azt nem csinálja meg csak a srácnak. Ez viszont nagyon rosszul érintett.

Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy lehet volt valami olyan reakciód ami rosszul érintette lelkileg (hangos nyögések, csók bármi), még akkor is ha tudja h őt szereted, de a szex jobb egy idegennel.
Mindenképpen próbáld meg megbeszélni vele, mert csak úgy lesz tiszta.
(Ez egy válasz pinkyke21 üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 12. hétfő 18:58
Sajnos nem. Azért írom hogy sajnos mert akkor legalább tudnám az okát.
#87   2010. 04. 13. kedd 10:03
szex123 szex123
Szerintem is az a baj, hogy neked jobb a szex a másikkal. Ezzel a kijelentéssel sárba tiportad az önbizalmát. Még akkor is, ha tényleg így volt, sokkal jobb lett volna, ha pl ezt mondod: "sokkal jobb a szex hármasban". Hatalmas a különbség.
Fordítva próbáltátok, mármint női beszállóval? Gondolj bele, ha utána azzal állna eléd, hogy sokkal jobb volt a szex a többi nővel. Bár lehet te nem így reagálnál, de a férfiakat érzékenyen érinti az ilyesmi smile

Ha most nem akar beszélni róla, akkor hagyd egy ideig, ne is hozd fel a témát, és koncentrálj arra, hogy kifejezd hogy nagyon jó vele kettesben, még mindig nagyon kívánod, és hogy ki tud elégíteni (maximálisan?). Esetleg felvethetnéd neki, hogy próbáljátok ki hármasban női beszállóval, de semmiképp sem azért, hogy cserébe újra más pasit is bevegyetek, hanem azért, hogy neki is jó legyen, ő is megtapasztalja milyen "mindig új nővel dugni".

Ha kellően érezteted vele, hogy jó a szexben, és hogy fontosabb neked ő mint a többi pasi, fontosabb neked az ő boldogsága, mint a hármas, akkor megoldódnak a problémák.

(Szereintem!)
(Ez egy válasz pinkyke21 üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 12. hétfő 18:58
Sajnos nem. Azért írom hogy sajnos mert akkor legalább tudnám az okát.
#86   2010. 04. 12. hétfő 22:02
X Törölt felhasználó (745787)
Nézd ezzel egyet tudok érteni, különösen az utolsó bekezdéssel.

Amit közvetlenül nekem írtál arra csak azt válaszolhatom, hogy én mindig teszek kísérletet az ismerkedésre. Természetesen ha az irományokból egy mélységes műveletlenség bukik ki, hát én is megpróbálom intelligensen leállítani a kommunikációt. A kinézettel kapcsolatban azt tudom mondani, hogy nekem a személyes találkozás a minden, hiszen lehet ő a világ legszebb és képről legkívánatosabb nője és a fiú is hozzá való, ha pl. az illata nem olyan, amire bukom. És itt most egyáltalán nem az ápoltságról van szó, mert az természetesen az alfa. Ezek a dolgok persze vice versa működnek.

Fényképet pedig azért nem adok blindre, hogy ne tudjanak vele visszaélni. Valahogy én úgy érzem a személyes találkozó természetesebb és kevésbé teszi az embert kiszolgáltatottá, de ez lehet egyéni butaság. Persze egy szolid arcos fénykép a bizalom kialakulása után azért is szükséges, hogy egyáltalán megtaláljuk egymást személyesen.
A gyakorlat az, hogy a lányok különösen egy bizonyos korig sokkal nehezebben adnak fényképet, sőt van hogy a nevüket sem hajlandóak sokáig elárulni, hogy ne nézhess utánuk az IWIWven, miközben a levelezés, vagy az MSN már egész jól halad, sőt keresik a társaságod. Ez a számomra az érthető megszokott kategóriába tartozik. Én egyébként kép alapján csak egészen szélsőséges esetben leszek elutasító. Nem mindenki egyformán fotogén...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 18:40), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (462239)
2010. 04. 12. hétfő 18:40
Logikus és érthető, amit írsz. Csak egyetérteni tudok.
Az ember igenis legyen igényes, válogatós, had döntse már el ő, kit enged be az ágyába, kit enged közel a feleségéhez, és kit nem.
A sok normális ember mellett rengeteg aberrált, mentálisan labilis fazon veri nap mint nap a farkát a gg-n, próbálkozik be boldognál boldogtalannál. A többségnek tök mindegy, csak luk legyen, amit betömhet válogatás és gondolkodás nélkül. Biztosan vannak olyanok, akiknél sikerrel járnak, és összejön a potya numera, ami vagy jól végződik, vagy nem, de azon nehogy már megsértődjenek, hogy bizonyos szubjektív igényeknek és feltételeknek nem felelnek meg.

Minket párok érdekelnek igazán, de az a meglepő, hogy még így is sok a használhatatlan levél. Egy része kamus, szóló pasi, egy része valóban pár. Némelyik pár döbbenetesen igénytelen, nem csak stílusban, hanem mentalitásban is. Eszükbe sem jut megismerni a másikat, „nem kávézni akarunk” felkiáltással egyből ágyba akarnak bújni azzal, kit el tudnak csalni egy találkozóra, nem érdekli őket, a másik ki fia borja. Némelyik kijelenti, még óvszert sem akar használni. Aztán jön a sértődés, mikor levélben megválaszoljuk, hogy köszönjük a jelentkezéseteket, de nem reátok gondoltunk, további sok sikert kívánunk!
Szerencsére azért van igazgyöngy is a sok hamis közt.
Nálunk a fotó nem egyből feltétel. Inkább írjon valaki oldalakat, melyből meg lehet ismerni valamely szinten, mint hogy küldjön egy álló farkat mutató képet. Ha szimpatikus a levél írója, akkor mi ruhás, arcképes képet kérünk, és azt is adunk. Személyes találkozó, kávézás közben úgyis megláthatjuk, hogyan is néz ki a másik fél.
#85   2010. 04. 12. hétfő 19:55
X Törölt felhasználó (295546)
Szia! Én voltam ilyen helyzetben csak ott én voltam a 3.
Lehet erős lesz a fogalmazás, de ez a tipikus esete, hogy "visszanyal a fagyi"!
Szerintem az hogy a másikkal jobb lesz ez benne van a pakliban ( nem tudom ezen miért lepődnek meg sokan ) , erre fel kell készülni és csak akkor lehet belemenni hármasokba négyesekbe többesekbe ha ezt el tudja viselni a pár .....
Amúgy tuti az a baj hogy már nem először jobban élvezted a szexet a másik sráccal mint vele..... De ha meg nem élvezted volna a szexet a másik sráccal akkor meg az lenne a probléma a dologban ( a te részedről persze )....
(Ez egy válasz pinkyke21 üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 18:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 12. hétfő 18:58
Sajnos nem. Azért írom hogy sajnos mert akkor legalább tudnám az okát.
#84   2010. 04. 12. hétfő 18:58
pinkyke21 pinkyke21
Sajnos nem. Azért írom hogy sajnos mert akkor legalább tudnám az okát.
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 18:45), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (733802)
2010. 04. 12. hétfő 18:45
Ez így elég patt helyzet. Te közben nem éreztél semmit ,hogy ő más közben vagy maga a helyzet más,vagy esetleg a fiú más veled aki beszállt hozzátok ?
#83   2010. 04. 12. hétfő 18:45
X Törölt felhasználó (733802)
Ez így elég patt helyzet. Te közben nem éreztél semmit ,hogy ő más közben vagy maga a helyzet más,vagy esetleg a fiú más veled aki beszállt hozzátok ?
(Ez egy válasz pinkyke21 üzenetére (2010. 04. 12. hétfő 18:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 04. 12. hétfő 18:30
Én sem találgatni akarok csak gondoltam hátha valakivel történt hasonló eset és esetleg tud tanácsot adni. Megbeszélni már próbáltam de a válasz csak annyi hogy nem akarja. Azt mondja nincs oka csak egyszerűen nem akarja többet. Persze ez biztos nem igaz, csak nem akarja elmondani hogy mi az oka. Vagy azért hogy engem ne bántson meg vele vagy azért mert esetleg neki kínos beszélni róla. Találgatni meg nem sok értelme van.
 
... 43 44 45 46 47 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!