Szex hármasban tapasztalatai (NEM TÁRSKERESŐ)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Eszmecsere a harmadikat kereső párok tapasztalatairól

Az eddigi hozzászólások

... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#882   2015. 10. 19. hétfő 22:34
tanacstalan.vagyok tanacstalan.vagyok
Sziasztok!

16.-án lett egy éves a kapcsolatunk a párommal. Előttem csak három pasival volt. Nem szerette az orális szexet adni, nem tudták rávenni az anális szexre, azt se engedte meg hogy nyalják a popsiját, nem engedte a fotózást és videózást, nem csinálta extrém helyen, csak alap helyekre élveztek, mint például a has, a popsi, a szeméremdomb (az arcára, a szájára, a szájába, nem engedte). Aztán megismert engem. Először kis tapasztalatlanul, idegenkedve csinálta az orális szexet, de elég hamar rákapott és nagyon megimádta. Imádja az ízét, ahogy lüktet közben a szájában meg minden, a kezdeti szárnypróbálgatásokhoz képest ég és föld amit már mára tud. Imádom ahogy csinálja. Amiket felsoroltam fentébb (anális szex, popsinyalás, fotózás, videózás, arcra, szájra, szájba élvezés), én ezeket szeretem, szóval tudattam előre hogy ilyenekre nyitott vagyok. Nem erőltettem sose semmit, mindig ő hozakodott fel vele ha valamit ki akart próbálni. Ezeket mindet teljesítettük is, mindegyik pozitív volt számára, rendesen igényeli is őket. Mindent megkapok kivétel egy dolgot. Azzal lenne teljes vele az életem ha biszexuális lenne. Csókolózott már lánnyal korábban míg meg nem ismert engem, de azt mondta nem jött be neki. Meg hogy ő nem nyalna puncit mert az undi. Meg amúgy se látna szívesen engem más nővel. Nem akarnám egyből a hármast, hanem ezt is szép fokozatosan. Először legyen lánnyal (az se fontos hogy ott legyek akkor), utána úgy hármasba hogy én nem nyúlok a másik nőhöz, végül meg igen. Nem nagyon hozom fel neki ezt a témát, mert félek. Amikor a legutóbb egy filmet néztünk és a filmbe leszbikus jelenet volt, hümmögtem egyet csak poénból, de ő meg megsértődött. Meg mondta hogy ezt ne hozzam fel neki ezt a témát. Szerintetek van esély rá hogy egyszer mégis belemegy? Hogyan kéne rávennem? Mit kellene csináljak? Érdekelne mindkét oldalról. Olyan nők szemszögéből, akik szintén nem voltak nyitottak a témára, később mégis belementek, és a mai napig csinálják, és olyan férfiak, akik rávették a párjukat erre, hogy hogyan sikerült ez nekik. Válaszotokat előre is köszönöm.

Egy kis infó: Én, 28 éves vagyok, a párom 26.

Üdv!
#881   2015. 10. 19. hétfő 17:28
PersonaNonGrata PersonaNonGrata
Köszönöm! smile
#880   2015. 10. 18. vasárnap 09:38
papi71 papi71
Magamból indulok ki. Mindenképpen találkoznék és a szemébe néznék végig. "Te nem vállalsz, hitegetsz, mellébeszélsz, ígérgetsz, stb... Nekem ennél többre van szükségem. Szia!" Kb. ennyi. nem bonyolítanám túl. Sok sikert!
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 17. szombat 09:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 17. szombat 09:54
Igen kibírná, csak kérdés, hogy én kibírnám-e - mármint az egész szitut "egy más" - "egymás" örömére...
Még annyiban segítsetek, aztán nem lelkizek tovább smile Mivel nem akarom a hármast, maholnap elkerülhetetlenné válik a szakítás, ha nem is ezzel az indokkal. De hogy mondjam meg én, hogy "vége"? Személyesen, amikor épp találkoznánk?! Telefonon? Vagy a neten?! Ti értékelitek azt, ha a Nő részletesen megindokolja, vagy elég egy egyszerű "nem", hadd agyaljon a férfi tovább? Már ha agyal. smile A poén az egészben az, hogy ha éreztem volna, hogy szeret, talán kipróbáltam volna a hőn áhított hármast. vigyor1
#879   2015. 10. 17. szombat 09:54
PersonaNonGrata PersonaNonGrata
Igen kibírná, csak kérdés, hogy én kibírnám-e - mármint az egész szitut "egy más" - "egymás" örömére...
Még annyiban segítsetek, aztán nem lelkizek tovább smile Mivel nem akarom a hármast, maholnap elkerülhetetlenné válik a szakítás, ha nem is ezzel az indokkal. De hogy mondjam meg én, hogy "vége"? Személyesen, amikor épp találkoznánk?! Telefonon? Vagy a neten?! Ti értékelitek azt, ha a Nő részletesen megindokolja, vagy elég egy egyszerű "nem", hadd agyaljon a férfi tovább? Már ha agyal. smile A poén az egészben az, hogy ha éreztem volna, hogy szeret, talán kipróbáltam volna a hőn áhított hármast. vigyor1
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2015. 10. 17. szombat 06:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 17. szombat 06:48
Jó szövege van. smile
Szerinted kibírná, hogy ott ül és nézi, hogy két nő szeretkezik? Még én sem bírnám ki, pedig én sokkal önzetlenebb vagyok. nyes
#878   2015. 10. 17. szombat 06:54
plasticman64 plasticman64
Lehet normális férfit találni a neten, hiszen mi is ott jöttünk össze.
Erőltetni nem szabad, jön az magától!
Tapasztalatom szerint sokat kell "beszélgetni" a kiszemelt illetővel. Figyelni, mennyire őszinte. A netes társkeresés sikere szerintem a teljes őszinteség mindkét részről és a minden témára kiterjedő kommunikácó. Csakis ilyenkor nem csalódik egyik fél sem.
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 17. szombat 06:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 17. szombat 06:35
Igazad van, egy életünk van... és tudom, mit kéne tennem, és már közel a Cél smile Csak olyan nehéz megmondani, hogy akkor ennyi volt drágám, nem akarlak Téged, hiszen Te nem akarsz engem. Pedig tudom, hogy meg sem fogja érinteni a dolog... Ez az "ismerkedj normális férfival, aki megbecsül" is elég nehezen kivitelezhető, tessék mondani, hol találok ilyet....? A párkereső oldalak másról sem szólnak, mint a szexről.Vicces, hogy pont ezen az oldalon írom ezeket. smile Talán jobb, ha lemondok a pasikról, és akkor nincs probléma sem, pedig nem vagyok rossz nő, sőt wink De inkább maradok egy elejthetetlen préda, aki nem sérül... Köszönöm még egyszer, amiket írtatok!
#877   2015. 10. 17. szombat 06:48
plasticman64 plasticman64
Jó szövege van. smile
Szerinted kibírná, hogy ott ül és nézi, hogy két nő szeretkezik? Még én sem bírnám ki, pedig én sokkal önzetlenebb vagyok. nyes
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 21:22
Javasoltam, de nem tetszett neki, bár én is csak provokáltam őt.
Mentségére elmondanám, hogy ő azt szeretné, ha nekem lenne jó, ezáltal neki is....ha akarnám, ő passziv maradna... így azért más. Ezzel együtt ez nekem nem fog menni. Ez az egész. Úgy vélem, ami lehetőség ebben a kapcsolatban volt, azt mind kihasználtam. Na meg ő is wink Asszem most 3 napig sírok, aztán papi71 tanácsát megfogadva "rendet rakok magam körül" smile
#876   2015. 10. 17. szombat 06:46
öcsyke öcsyke
Lesz ebből valami, de ahhoz ki kell üríteni a táskát amit cipelsz, hogy pakolhass bele smile
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 17. szombat 06:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 17. szombat 06:35
Igazad van, egy életünk van... és tudom, mit kéne tennem, és már közel a Cél smile Csak olyan nehéz megmondani, hogy akkor ennyi volt drágám, nem akarlak Téged, hiszen Te nem akarsz engem. Pedig tudom, hogy meg sem fogja érinteni a dolog... Ez az "ismerkedj normális férfival, aki megbecsül" is elég nehezen kivitelezhető, tessék mondani, hol találok ilyet....? A párkereső oldalak másról sem szólnak, mint a szexről.Vicces, hogy pont ezen az oldalon írom ezeket. smile Talán jobb, ha lemondok a pasikról, és akkor nincs probléma sem, pedig nem vagyok rossz nő, sőt wink De inkább maradok egy elejthetetlen préda, aki nem sérül... Köszönöm még egyszer, amiket írtatok!
#875   2015. 10. 17. szombat 06:35
PersonaNonGrata PersonaNonGrata
Igazad van, egy életünk van... és tudom, mit kéne tennem, és már közel a Cél smile Csak olyan nehéz megmondani, hogy akkor ennyi volt drágám, nem akarlak Téged, hiszen Te nem akarsz engem. Pedig tudom, hogy meg sem fogja érinteni a dolog... Ez az "ismerkedj normális férfival, aki megbecsül" is elég nehezen kivitelezhető, tessék mondani, hol találok ilyet....? A párkereső oldalak másról sem szólnak, mint a szexről.Vicces, hogy pont ezen az oldalon írom ezeket. smile Talán jobb, ha lemondok a pasikról, és akkor nincs probléma sem, pedig nem vagyok rossz nő, sőt wink De inkább maradok egy elejthetetlen préda, aki nem sérül... Köszönöm még egyszer, amiket írtatok!
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 10. 17. szombat 01:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1080922)
2015. 10. 17. szombat 01:18
Mindenkinek egy élete van, ne pazarold ilyen emberekre. Inkább szeress olyan embert aki viszont szeret. Tudom,hogy az élet nem mindig ezt hozza ,de semmi komoly dolog nem áll annak az útjába,(se gyerek,sem más ) ,hogy szakíts vele és ismerkedj egy normális férfivel ,aki megbecsül.
#874   2015. 10. 17. szombat 01:18
X Törölt felhasználó (1080922)
Mindenkinek egy élete van, ne pazarold ilyen emberekre. Inkább szeress olyan embert aki viszont szeret. Tudom,hogy az élet nem mindig ezt hozza ,de semmi komoly dolog nem áll annak az útjába,(se gyerek,sem más ) ,hogy szakíts vele és ismerkedj egy normális férfivel ,aki megbecsül.
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 21:22
Javasoltam, de nem tetszett neki, bár én is csak provokáltam őt.
Mentségére elmondanám, hogy ő azt szeretné, ha nekem lenne jó, ezáltal neki is....ha akarnám, ő passziv maradna... így azért más. Ezzel együtt ez nekem nem fog menni. Ez az egész. Úgy vélem, ami lehetőség ebben a kapcsolatban volt, azt mind kihasználtam. Na meg ő is wink Asszem most 3 napig sírok, aztán papi71 tanácsát megfogadva "rendet rakok magam körül" smile
#873   2015. 10. 16. péntek 23:51
Wolf Gabi Wolf Gabi
Dako,te mit szólsz hozzá.....?
#872   2015. 10. 16. péntek 21:22
PersonaNonGrata PersonaNonGrata
Javasoltam, de nem tetszett neki, bár én is csak provokáltam őt.
Mentségére elmondanám, hogy ő azt szeretné, ha nekem lenne jó, ezáltal neki is....ha akarnám, ő passziv maradna... így azért más. Ezzel együtt ez nekem nem fog menni. Ez az egész. Úgy vélem, ami lehetőség ebben a kapcsolatban volt, azt mind kihasználtam. Na meg ő is wink Asszem most 3 napig sírok, aztán papi71 tanácsát megfogadva "rendet rakok magam körül" smile
(Ez egy válasz plasticman64 üzenetére (2015. 10. 16. péntek 18:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 18:55
Ha viccesen akarnék hozzászólni, akkor azt mondanám, hogy javasold neki a másik hármas verziót!
Ahoz, hogy a hármas, vagy többes szex maradandó és jó élmény legyen, nem ilyen kapcsolatnak kell lennie. Az egész alapja szerintem az önzetlenség, hogy a páromnak örömet okozzak. Nem arról kell szólnia, hogy nekem legyen jó! Vannak ismerőseim, akik kipróbálták a többest. Csak azoknak sikerült, akik már évek óta teljes érzelmi harmóniában élnek. A futó, vagy csak pár hónapos kapcsolatban élőknél nem járt sikerrel a próbálkozás.
#871   2015. 10. 16. péntek 18:55
plasticman64 plasticman64
Ha viccesen akarnék hozzászólni, akkor azt mondanám, hogy javasold neki a másik hármas verziót!
Ahoz, hogy a hármas, vagy többes szex maradandó és jó élmény legyen, nem ilyen kapcsolatnak kell lennie. Az egész alapja szerintem az önzetlenség, hogy a páromnak örömet okozzak. Nem arról kell szólnia, hogy nekem legyen jó! Vannak ismerőseim, akik kipróbálták a többest. Csak azoknak sikerült, akik már évek óta teljes érzelmi harmóniában élnek. A futó, vagy csak pár hónapos kapcsolatban élőknél nem járt sikerrel a próbálkozás.
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 06:26
Segítsetek! smile Nő vagyok, van egy kapcsolatom, amiben a párom nem független. Évek óta tart a dolog, nagyon kevés együttléttel. Részemről érzelmileg mindenképpen fennáll egyfajta érzelmi kötődés. Az ő részéről gondolom nem, hiszen alig látom. Igazából azt sem tudom, miért "tart" engem. Szexnek kevés, semmihez sok. Felmerült a hármas téma, 1f+2 nő, ő szeretné, nem én... hiszen kettesben is alig vagyunk. Én még soha nem próbáltam, nincs rá igényem, bár ki tudja. Amitől a legjobban tartok, hogy a harmadikkal kialakul köztük egy kapcsolat, olyan amihez asszisztáltam akaratom-vágyaim ellenére. Mert amiről nem tudok az nincs, de hogy én kínáljam a lehetőséget, az azért más.Általában arról írnak a hozzászólók, hogy tartós, stabil kapcsolat elbírja ezt, sőt... Csakhogy a miénk minden csak nem stabil. Ő egyébként azt mondja, nem létezik, hogy számára valaki egyik napról a másikra fontosabb lenne mint én, de mint tudjuk ez nem ilyen egyszerű... Úgy gondolom, a félelmeim nem alaptalanok. Vagy nem ezen fog múlni? Szerintetek?...
#870   2015. 10. 16. péntek 18:25
PersonaNonGrata PersonaNonGrata
Az az igazság, hogy meg vagyok lepve! Azt hittem, itt majd lesz egy csomó "szexőrült" aki igyekszik rábeszélni a hármas szex lehetőségében szunnyadó szépségek felfedezésére... erre mit találok ittten?! wink Érző, empatikus hozzászólásokat! Komolyan mondom, meghatódtam és nem feltétlenül azért, mert "engem könnyű boldoggá tenni", hanem egyszerűen jólesett a sok hozzászólás, amiben most a férfiak nem "hazabeszéltek" Köszönöm Nektek! És ami még meglepett: senki nem kérdezte a koromat, senki nem kérdezte, hogy nézek ki, milyen a külsőm ! Nektek elég volt annyit írnom, hogy "Nő vagyok". Aki a szívemet birtokolja, annak ez eddig nem tűnt fel... smile
#869   2015. 10. 16. péntek 17:11
X Törölt felhasználó (1080922)
Elnézést ha nyers leszek : Szerintem totál hülyének néz téged és még-hülyébbnek ha belemész ...
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 06:26
Segítsetek! smile Nő vagyok, van egy kapcsolatom, amiben a párom nem független. Évek óta tart a dolog, nagyon kevés együttléttel. Részemről érzelmileg mindenképpen fennáll egyfajta érzelmi kötődés. Az ő részéről gondolom nem, hiszen alig látom. Igazából azt sem tudom, miért "tart" engem. Szexnek kevés, semmihez sok. Felmerült a hármas téma, 1f+2 nő, ő szeretné, nem én... hiszen kettesben is alig vagyunk. Én még soha nem próbáltam, nincs rá igényem, bár ki tudja. Amitől a legjobban tartok, hogy a harmadikkal kialakul köztük egy kapcsolat, olyan amihez asszisztáltam akaratom-vágyaim ellenére. Mert amiről nem tudok az nincs, de hogy én kínáljam a lehetőséget, az azért más.Általában arról írnak a hozzászólók, hogy tartós, stabil kapcsolat elbírja ezt, sőt... Csakhogy a miénk minden csak nem stabil. Ő egyébként azt mondja, nem létezik, hogy számára valaki egyik napról a másikra fontosabb lenne mint én, de mint tudjuk ez nem ilyen egyszerű... Úgy gondolom, a félelmeim nem alaptalanok. Vagy nem ezen fog múlni? Szerintetek?...
#868   2015. 10. 16. péntek 16:14
cinca cinca
Ez tökéletes worship
(Ez egy válasz papi71 üzenetére (2015. 10. 16. péntek 09:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 09:03
Szia! Ha igaz amit/ahogy írsz, szerintem Te magad is tudod a választ, csak félsz saját Magadnak beismerni/megadni a választ. Mond ki: ennek a "kapcsolatnak" SEMMI ÉRTELME! Különösebben nem szorul magyarázatra. A pasi nem vállal fel Téged, nem kötődik Hozzád a leírtak alapján. Néha-néha találkoztok? Nem független és közös programotok sincs? Csak keveset vagytok együtt? Amikor együtt vagytok az egyik legfontosabb, hogy hármasra használjon? Ráadásul 2 nő egy ffi.? Nem értelek! Úgy érzem könnyű préda, egyfajta áldozat típus. Téged könnyű boldoggá tenni, ha jól érzem. (Véleményem szerint csak az ostoba igénytelen embereket lehet könnyen boldoggá tenni. Te ilyennek tartod Magad?) Ha kevés is elég, minden kapcsolatod ilyen lesz, meglátásom szerint. A férfiak szeretik a prédát, de nem a könnyen kaphatót. (Legalább is én biztosan nem.) Először Magaddal kell tisztában lenned! Nem vagy tisztában önmagaddal. Ha így lenne, most nem süketelnék itt Neked! Nincs önbizalmad, alulértékeled Magad, szeretethiányban élsz. Ne mutasd magad ilyen kiszolgáltatottnak! Állj a sarkadra. Nem ismerem az okot, de pár kérdésből eljutnánk az alapvető, megoldandó feladatokhoz. Rakj rendet Magad körül, legyél pozitív, ha vadászni mész ne a slampos farmerodat vedd fel, de ne is legyél "ribanc". A külsőddel és a személyiségeddel egyszerre sugározz. Ezt úgy éred el, ha van önbizalmad és először is szeresd önmagad. Sugározd azt, hogy 100%-os vagy úgy, hogy közben ne legyél nagyképű és ne legyél Te a központ. Úgy hódíts, hogy az a világ legtermészetesebbnek tűnjön és ne görcsölj. Ha ez menni fog, az ilyen pöcsöket hátra fogod sorolni az életedbe a .... valahová a szúnyogok mögé. Ahová való! Szebb jövőt! Sok sikert és egy normális partnert kívánok Neked!
#867   2015. 10. 16. péntek 14:43
X Törölt felhasználó (1138462)
Szerintem valami pótlék vagy az életében, és valószínű amit otthon nem kap azt mással bepótolja.Erre vagy te. Ha nincs benned egyfajta önsorsrontó hajlam, lépj tovább. Nekem elhiheted nincs pótolhatatlan férfi. Hidd el tudom. Sok sikert!
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 06:26
Segítsetek! smile Nő vagyok, van egy kapcsolatom, amiben a párom nem független. Évek óta tart a dolog, nagyon kevés együttléttel. Részemről érzelmileg mindenképpen fennáll egyfajta érzelmi kötődés. Az ő részéről gondolom nem, hiszen alig látom. Igazából azt sem tudom, miért "tart" engem. Szexnek kevés, semmihez sok. Felmerült a hármas téma, 1f+2 nő, ő szeretné, nem én... hiszen kettesben is alig vagyunk. Én még soha nem próbáltam, nincs rá igényem, bár ki tudja. Amitől a legjobban tartok, hogy a harmadikkal kialakul köztük egy kapcsolat, olyan amihez asszisztáltam akaratom-vágyaim ellenére. Mert amiről nem tudok az nincs, de hogy én kínáljam a lehetőséget, az azért más.Általában arról írnak a hozzászólók, hogy tartós, stabil kapcsolat elbírja ezt, sőt... Csakhogy a miénk minden csak nem stabil. Ő egyébként azt mondja, nem létezik, hogy számára valaki egyik napról a másikra fontosabb lenne mint én, de mint tudjuk ez nem ilyen egyszerű... Úgy gondolom, a félelmeim nem alaptalanok. Vagy nem ezen fog múlni? Szerintetek?...
#866   2015. 10. 16. péntek 09:03
papi71 papi71
Szia! Ha igaz amit/ahogy írsz, szerintem Te magad is tudod a választ, csak félsz saját Magadnak beismerni/megadni a választ. Mond ki: ennek a "kapcsolatnak" SEMMI ÉRTELME! Különösebben nem szorul magyarázatra. A pasi nem vállal fel Téged, nem kötődik Hozzád a leírtak alapján. Néha-néha találkoztok? Nem független és közös programotok sincs? Csak keveset vagytok együtt? Amikor együtt vagytok az egyik legfontosabb, hogy hármasra használjon? Ráadásul 2 nő egy ffi.? Nem értelek! Úgy érzem könnyű préda, egyfajta áldozat típus. Téged könnyű boldoggá tenni, ha jól érzem. (Véleményem szerint csak az ostoba igénytelen embereket lehet könnyen boldoggá tenni. Te ilyennek tartod Magad?) Ha kevés is elég, minden kapcsolatod ilyen lesz, meglátásom szerint. A férfiak szeretik a prédát, de nem a könnyen kaphatót. (Legalább is én biztosan nem.) Először Magaddal kell tisztában lenned! Nem vagy tisztában önmagaddal. Ha így lenne, most nem süketelnék itt Neked! Nincs önbizalmad, alulértékeled Magad, szeretethiányban élsz. Ne mutasd magad ilyen kiszolgáltatottnak! Állj a sarkadra. Nem ismerem az okot, de pár kérdésből eljutnánk az alapvető, megoldandó feladatokhoz. Rakj rendet Magad körül, legyél pozitív, ha vadászni mész ne a slampos farmerodat vedd fel, de ne is legyél "ribanc". A külsőddel és a személyiségeddel egyszerre sugározz. Ezt úgy éred el, ha van önbizalmad és először is szeresd önmagad. Sugározd azt, hogy 100%-os vagy úgy, hogy közben ne legyél nagyképű és ne legyél Te a központ. Úgy hódíts, hogy az a világ legtermészetesebbnek tűnjön és ne görcsölj. Ha ez menni fog, az ilyen pöcsöket hátra fogod sorolni az életedbe a .... valahová a szúnyogok mögé. Ahová való! Szebb jövőt! Sok sikert és egy normális partnert kívánok Neked!
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 06:26
Segítsetek! smile Nő vagyok, van egy kapcsolatom, amiben a párom nem független. Évek óta tart a dolog, nagyon kevés együttléttel. Részemről érzelmileg mindenképpen fennáll egyfajta érzelmi kötődés. Az ő részéről gondolom nem, hiszen alig látom. Igazából azt sem tudom, miért "tart" engem. Szexnek kevés, semmihez sok. Felmerült a hármas téma, 1f+2 nő, ő szeretné, nem én... hiszen kettesben is alig vagyunk. Én még soha nem próbáltam, nincs rá igényem, bár ki tudja. Amitől a legjobban tartok, hogy a harmadikkal kialakul köztük egy kapcsolat, olyan amihez asszisztáltam akaratom-vágyaim ellenére. Mert amiről nem tudok az nincs, de hogy én kínáljam a lehetőséget, az azért más.Általában arról írnak a hozzászólók, hogy tartós, stabil kapcsolat elbírja ezt, sőt... Csakhogy a miénk minden csak nem stabil. Ő egyébként azt mondja, nem létezik, hogy számára valaki egyik napról a másikra fontosabb lenne mint én, de mint tudjuk ez nem ilyen egyszerű... Úgy gondolom, a félelmeim nem alaptalanok. Vagy nem ezen fog múlni? Szerintetek?...
#865   2015. 10. 16. péntek 08:12
jani21 jani21
Szia!

Csak akkor menj bele ebbe, ha izgat és vágysz is rá kicsit. Ha nem akkor mond el neki, hogy nem akarod és hogy veled legyen többet. Légy őszinte!
(Ez egy válasz PersonaNonGrata üzenetére (2015. 10. 16. péntek 06:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 10. 16. péntek 06:26
Segítsetek! smile Nő vagyok, van egy kapcsolatom, amiben a párom nem független. Évek óta tart a dolog, nagyon kevés együttléttel. Részemről érzelmileg mindenképpen fennáll egyfajta érzelmi kötődés. Az ő részéről gondolom nem, hiszen alig látom. Igazából azt sem tudom, miért "tart" engem. Szexnek kevés, semmihez sok. Felmerült a hármas téma, 1f+2 nő, ő szeretné, nem én... hiszen kettesben is alig vagyunk. Én még soha nem próbáltam, nincs rá igényem, bár ki tudja. Amitől a legjobban tartok, hogy a harmadikkal kialakul köztük egy kapcsolat, olyan amihez asszisztáltam akaratom-vágyaim ellenére. Mert amiről nem tudok az nincs, de hogy én kínáljam a lehetőséget, az azért más.Általában arról írnak a hozzászólók, hogy tartós, stabil kapcsolat elbírja ezt, sőt... Csakhogy a miénk minden csak nem stabil. Ő egyébként azt mondja, nem létezik, hogy számára valaki egyik napról a másikra fontosabb lenne mint én, de mint tudjuk ez nem ilyen egyszerű... Úgy gondolom, a félelmeim nem alaptalanok. Vagy nem ezen fog múlni? Szerintetek?...
#864   2015. 10. 16. péntek 06:26
PersonaNonGrata PersonaNonGrata
Segítsetek! smile Nő vagyok, van egy kapcsolatom, amiben a párom nem független. Évek óta tart a dolog, nagyon kevés együttléttel. Részemről érzelmileg mindenképpen fennáll egyfajta érzelmi kötődés. Az ő részéről gondolom nem, hiszen alig látom. Igazából azt sem tudom, miért "tart" engem. Szexnek kevés, semmihez sok. Felmerült a hármas téma, 1f+2 nő, ő szeretné, nem én... hiszen kettesben is alig vagyunk. Én még soha nem próbáltam, nincs rá igényem, bár ki tudja. Amitől a legjobban tartok, hogy a harmadikkal kialakul köztük egy kapcsolat, olyan amihez asszisztáltam akaratom-vágyaim ellenére. Mert amiről nem tudok az nincs, de hogy én kínáljam a lehetőséget, az azért más.Általában arról írnak a hozzászólók, hogy tartós, stabil kapcsolat elbírja ezt, sőt... Csakhogy a miénk minden csak nem stabil. Ő egyébként azt mondja, nem létezik, hogy számára valaki egyik napról a másikra fontosabb lenne mint én, de mint tudjuk ez nem ilyen egyszerű... Úgy gondolom, a félelmeim nem alaptalanok. Vagy nem ezen fog múlni? Szerintetek?...
#863   2015. 10. 14. szerda 16:27
mr75 mr75
Múltkorjában volt egy "vendégünk" és talán ha úgy alakul akkor ezen a hétvégén is lesz.Ennek apropóján egy kicsit elméláztam a dolgokon.Eszembe jutott amikor én hátulról ő meg közben szopta a pasit,vagy amikor engem szopott és és közben lovagolt rajta.Vagy amikor ketten voltunk benne.Hogy mennyire élvezte.És ez adott egy olyan adrenalinlöketet hogy.... fuuu.Nagyon várjuk a hétvégégét.
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 09. 23. szerda 14:42), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (1156462)
2015. 09. 23. szerda 14:42
Na én is parázok ne aggódj Pedig voltam már 3-asban. Igaz nem a párommal, még jóval előtte. De nagyon parázok, hogy miden oké lesz e. A párom azt mondja teljesen felesleges. Adjam önmagamat, és minden menni fog smile

De az adrenalin dolgozik bennem smile

Aztán meglátjuk. Lehet annyira jó lesz, hogy függő leszek smile
 
... 4 5 6 7 8 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitás ideje: 2010. 04. 01. csütörtök
Üzenetek: 982db
Utolsó üzenet: 2021. 11. 18. csütörtök
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!