Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"....Nem tudom mi a fenéből veszik a pasik hogy a nők odavannak a nagy farokért. Sok nő kipróbált nagyobb méretet, rájött hogy azért az nem annyira jó. Az okosabb nők meg tudják hogy mennyi fér be, mennyi a felesleg. Más kérdés hogy egyes pózokba egy-egy centi jól jön. De nem ettől függ a jó szex!...."
"....Jó lenne ha rájönnétek nem mérni kell, hanem használni azt ami van, rájönni hogy m hogy jó egy nőnek és nem azt hinni hogy ez ennyire sarokpont az életben..."
"...Egy átlagos méretű pénisz nagy örömet tud okozni. Ez pont.. Csak férfi legyen a végén... "
"...szerintem nincs az a nagy fasz aminél nem lehet nagyobb,de nincs olyan kicsi sem ami nem lehet elég ez mind technika függő..."
"... lányoknak ennek elégnek kell lennie persze az adott lánytól és a póztól is függ ,hogy mikkor ,mi és hogyan jó..."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 221 222 223 224 225 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#128   2005. 01. 09. vasárnap 20:51
macido macido
Feleség: - Képzeld, az éjszaka azt álmodtam, hogy fütyi-kiállításon voltam.
- Volt ott 40 cm-es 50 000Ft-ért, a 30 centis 30 000-ért.
- Férj: Olyat is láttál, mint az enyém?
Feleség: - Igen, azokat tucatonként árulták 5 Ft-ért.
Másnap.
Férj: - Képzeld, én meg azt álmodtam, hogy punci-kiállításon voltam.
- Voltak olyan helyes kicsik 10 000 Ft-ért.
Feleség: - És olyat láttál, mint az enyém?
Férj: - Igen, abban rendezték a kiállítást.
#127   2005. 01. 09. vasárnap 10:36
macido macido
Tom baráTom!

Nagyon egyetértek veled. A megjelenés és a szöveg nagyon meghatározó.
wave wave
#126   2005. 01. 09. vasárnap 10:22
macido macido
Pammy Drága!

Az egész mondandómnak ez volt a lényege, csak úgy látom, hogy nem írtam le egyértelműen. Válaszolva kérdésedre, mind a kettőnkkel volt szexuális kapcsolata. wave wave
#125   2005. 01. 08. szombat 22:26
X Törölt felhasználó (7767)
Hát egy puncihajszállal az átlag fölé számítható, de én már hallottam olyat az egyik barátnőmtől, hogy az ő férje fallosza hosszúságban két maroknyi és egy falás. Azóta is azon mulatok magamban, hogy a maroknyi aránylag könnyen lemérhető, de a többit falása válogatja. Azért megsaccoltuk, olyan 27 - 28 centis lehet a "drága".
#124   2005. 01. 08. szombat 18:26
Shongi Shongi
Érdekes téma, csak annyit szeretnék hozzátenni, hogy egy ember(férfi) szervezete 25 éves koráig folyamatosan fejlődik, növekedik, és ebbe a nemiszervének a mérete is beletartozik, persze nem olyan ütemben mint a serdülőkorban.
#123   2005. 01. 08. szombat 12:45
macido macido
Szia Pammy!

Hááát nem tom. Én legalább is nem a barátairól ítélek meg valakit, hanem arról, hogy velem szemben milyen (korrekt, megbízható, lehet-e rá számítani stb.). A szexuális teljesítményről pedig mindig csak a partner tud megfelelően nyilatkozni nem, pedig az, aki pont élménybeszámolót tart róla.

Párkapcsolatban is lehet az ember nagyon sokszor magányos.
Pussssz!

#122   2005. 01. 08. szombat 09:29
macido macido
Így van. Nagyon is igazad van. Anno valamikor x évvel ezelőtt ketten hajtottunk egy nő kegyeiért. Ismertük egy mást a sráccal, sőt valamilyen szinten még barátok is voltunk illetve vagyunk. De mind a ketten akartuk azt a nőt. Lényegre térve a srác egy 22-s kaliberrel rendelkezett. Nem én néztem meg, de olyanok mondták, akik fogadásból lemérték. Én ezzel szemben az átlaghoz tartozok, amit a mai napig nem bánok, sőt. Na de a lényegre térve Én kellettem a nőnek. Hogy miért? Jó kérdés :-))). A srác bele volt betegedve. Ebből kifolyólag legalább is szerintem nem minden a nagy szerszám.
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 01. 07. péntek 18:48), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 01. 07. péntek 18:48
Tökéletesen igazad van, egyik ismerősöm mindig azzal példálózik, hogy az övé kicsi, de mozgéony, fürge ám, mint a csík, és ezt nagyon értékeli a csajszija is, akinek, bár volt dolga már méretesebb fickókkal is, semmi gondot nem okoz ez, sőt - elmndása szerint-, sokkal érdekesebb, édesebb a klitoriális élvezése,tágabb világokat lát be egy pillanat alatt, harmonikusabb a kapcsolatuk, mint bármelyk eddig...
#121   2005. 01. 07. péntek 18:48
X Törölt felhasználó (7767)
Tökéletesen igazad van, egyik ismerősöm mindig azzal példálózik, hogy az övé kicsi, de mozgéony, fürge ám, mint a csík, és ezt nagyon értékeli a csajszija is, akinek, bár volt dolga már méretesebb fickókkal is, semmi gondot nem okoz ez, sőt - elmndása szerint-, sokkal érdekesebb, édesebb a klitoriális élvezése,tágabb világokat lát be egy pillanat alatt, harmonikusabb a kapcsolatuk, mint bármelyk eddig...
(Ez egy válasz macido üzenetére (2005. 01. 07. péntek 18:08), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 01. 07. péntek 18:08
Úgy látom nagy problémában vagy nagyon, foglalkoztat ez a téma.
Tanács:
Ne foglalkozz olyan sokat azzal, hogy kicsi vagy nagy. Ez már nem fog nőni. Kis szerszámmal is lehet csodákat művelni, ha tudod használni. Addig fogsz ezen a dolgon lovagolni, hogy gátlásos leszel és még ez a kicsi se fog felállni.
Másik dolog zsák a foltját megtalálja. Tehát találd meg a hozzád való nőt, akinek ez a méret megfelel.
#120   2005. 01. 07. péntek 18:08
macido macido
Úgy látom nagy problémában vagy nagyon, foglalkoztat ez a téma.
Tanács:
Ne foglalkozz olyan sokat azzal, hogy kicsi vagy nagy. Ez már nem fog nőni. Kis szerszámmal is lehet csodákat művelni, ha tudod használni. Addig fogsz ezen a dolgon lovagolni, hogy gátlásos leszel és még ez a kicsi se fog felállni.
Másik dolog zsák a foltját megtalálja. Tehát találd meg a hozzád való nőt, akinek ez a méret megfelel.
#119   2005. 01. 07. péntek 17:57
calippo1 calippo1
15-16 éves korig
#118   2005. 01. 07. péntek 17:54
calippo1 calippo1
vietnami balzsammal dörzsöld be és meglásd az eredményt
(Ez egy válasz tinisrác16 üzenetére (2005. 03. 08. kedd 17:02), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 03. 08. kedd 17:02
Hy,én 16 vagyok,és 17.5 cm-es a farkam.Szerintetek ilyen korban ez megfelelő méret?
#117   2005. 01. 06. csütörtök 18:03
tinisrác16 tinisrác16
Ennek örülök!! :)
Én azt hittem átlag,vagy,hogy még kicsi is.Csajok,szerinttetek is jo ez a méret ilyen korban,tetszik?
#116   2005. 01. 06. csütörtök 17:26
rilu rilu Admin
Tinisrác16

Hidd el nekem, ez a 17.5cm ilyen korban óriási!!! (feltéve, hogy 48cm magas vagy... nyes nyes nyes )
#115   2005. 01. 06. csütörtök 17:06
tinisrác16 tinisrác16
Hí,nekem (16 évesen) 17.5 cm-es.Ez ilyen korban kicsinek számít,vagy átlagnak??
#114   2005. 01. 06. csütörtök 16:23
rilu rilu
Hát igen kedves baráTOM!

Az az igazság, hogy pár hónappal ezelőtt nagyon gyorsan, szinte pár nap alatt "megemésztettük" a kérdést... viszont hiányzik...

wave vigyor2 vigyor2 vigyor2 wave
#113   2005. 01. 06. csütörtök 16:21
docec docec
nyes heureka eplus2
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 03. 07. hétfő 17:18), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (7767)
2005. 03. 07. hétfő 17:18
Hogy az arc és a pénisz arányaiból következtethess a kis ügyes méretére/átlagára. Vagy esetleg nem ez a topic témája? wave
#112   2005. 01. 06. csütörtök 16:16
rilu rilu
Ez nagyon jó...

Egy cseppet "tágítsuk" ki a "tudásunkat"...

Engem csak annyi érdekelne, hogy mi az a -3, vagy a -5???

A 14-5 az azt jelenti, hogy 14cm hosszú és 5cm az átmérője? Ha igen, akkor ez hasonlítana inkább egy krumplihoz...

A 22-3 az azt jelenti, hogy 22cm hosszú és 3 cm az átmérője? Ha igen, akkor ez meg inkább hasonlít egy spagettire... Viszont, ha 22cm a hossza és 3cm a sugara, akkor nincs az a nő, aki hosszas tágító előjáték nélkül képes lenne befogadni, szerintem (ugyanez a helyzet áll fenn akkor, amikor 14cm a hossza és 5cm!!! a sugara)...

Tehát egyvalamit szeretnék kérni, -mivel szerény személyem indította ezt a topicot- hogy a matematikai mértékegységekkel legyünk tisztában, és egy hozzászóláson belül ne keverjük öket, vagy, ha igen, akkor jelezzük is azt...

Köszönöm kedves és kitartó figyelmüket...
idiota idiota idiota nyes nyes nyes
#111   2005. 01. 05. szerda 23:03
X Törölt felhasználó (368461)
sziasztok! na én jó rövidre fogom: mindenkinek az hiányzik, ami van és nem jó:-))
#110   2005. 01. 01. szombat 20:49
Atesz Atesz
pétya17. Ha petyhüdt állapotban mérted, akkor teljesen normális. Állva pedig sajnos ki kell mondani, amit valószínűleg te is érzel, ez a méret kicsi. Én nem emlékszem, hogy ennyi idősen mekkora volt, de lehet hormonális problémák miatt is akkora, amekkora ! Ha felkeresel egy orvost, az lehet, hogy tud segíteni a dolgon, csak ne késlekedj a szakember felkeresésével !

Érdeklődj valamilyen urológiai/andrológiai szakrendelésen.

További infókat találsz itt http://www.plasztika.info/urak.html
#109   2004. 12. 08. szerda 14:08
macido macido
Ebből is látszik, hogy nem kell mindent könnyen feladni, és hogy a hüvely mennyire jól tud alkalmazkodni. Nem utolsó sorban hogy kitartás meghozta a gyümölcsét!
Innen is grat. nekik.
(Ez egy válasz bicus üzenetére (2004. 12. 08. szerda 13:59), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 12. 08. szerda 13:59
Ismerek olyan párt, akik hetekig próbálkoztak, hogy összejöjjön az ágyban valami, mert a pasi olyan vastagsági méretekkel rendelkezett...hogy lehetetlennek tűnt a behatolás.....
.....de megtörtént.....és én voltam a tanú az esküvőjükön!:-)))))
 
... 221 222 223 224 225 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 4568db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!