Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

"....Nem tudom mi a fenéből veszik a pasik hogy a nők odavannak a nagy farokért. Sok nő kipróbált nagyobb méretet, rájött hogy azért az nem annyira jó. Az okosabb nők meg tudják hogy mennyi fér be, mennyi a felesleg. Más kérdés hogy egyes pózokba egy-egy centi jól jön. De nem ettől függ a jó szex!...."
"....Jó lenne ha rájönnétek nem mérni kell, hanem használni azt ami van, rájönni hogy m hogy jó egy nőnek és nem azt hinni hogy ez ennyire sarokpont az életben..."
"...Egy átlagos méretű pénisz nagy örömet tud okozni. Ez pont.. Csak férfi legyen a végén... "
"...szerintem nincs az a nagy fasz aminél nem lehet nagyobb,de nincs olyan kicsi sem ami nem lehet elég ez mind technika függő..."
"... lányoknak ennek elégnek kell lennie persze az adott lánytól és a póztól is függ ,hogy mikkor ,mi és hogyan jó..."

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 43 44 45 46 47 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#3688   2013. 07. 11. csütörtök 10:07
Jade_ Jade_
Nem értem mit szóljátok meg, ha neki ez a jó hát keresgéljen.
Tudományosan meg lehet állapítani a hüvely befogadóképességét, tapasztalatból tudja minden nő, hogy a nagy méretű farok néha jó, de hosszú távlatokban sok. Nőtársaim vágyakozzanak csak a nagy farok után, de talán ők vagy nem próbálták, vagy a hüvelyük elvesztette rugalmasságát, mert egy átlagos 14-15 cm farokra is rá lehet szorítani.
Nagyot mondani bárki tud, de tény hogy az ember fantáziáját be tudja indítani ha nagy farkat lát. Viszont mindennapi használatra sokkal jobb egy "átlagos". smile
#3687   2013. 07. 10. szerda 17:48
X Törölt felhasználó (881136)
Kedves Télanyó!
Mindannyian mások vagyunk...kinek ez kinek az jön be,nekem speciel ez a fajta "igénytelen"sex tetszik...Hidd el én is sajnálom magamat a pasim miatt,számomra már nyilvánvaló hogy benne van a hiba,mivel az exe is csak 2-3 havonta volt hajlandó lefeküdni vele,nagy könyörgések után.Lassan mi is eljutunk erre a szintre sniffles
(Ez egy válasz Télanyó üzenetére (2013. 07. 10. szerda 17:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 07. 10. szerda 17:21
Kedves Lénácska, egyszóval legyen húsz centi, lökjön néhányat, majd jöhet a megelégedett hortyogás..., egyrészt, hajszál pontos definícióját prezentáltad számunkra, hogy miben rejlik az igénytelen szex lényege, másrészt miért is gondolom azt, hogy nagyobb az étvágyad, mint a gyomrod. buck
A pasid meg sajnos sokáig bírja...???, hajaj, mindjárt sajnálni kezdelek! wink Bár persze hülyeség, mert őt kéne...! confused
Én valahogy soha nem azt néztem, hogy mekkora cicije van valakinek, hanem azt, aki hordja.
Ne vedd bántásnak, de elég furcsák az írásaid.
#3686   2013. 07. 10. szerda 17:21
Télanyó Télanyó
Kedves Lénácska, egyszóval legyen húsz centi, lökjön néhányat, majd jöhet a megelégedett hortyogás..., egyrészt, hajszál pontos definícióját prezentáltad számunkra, hogy miben rejlik az igénytelen szex lényege, másrészt miért is gondolom azt, hogy nagyobb az étvágyad, mint a gyomrod. buck
A pasid meg sajnos sokáig bírja...???, hajaj, mindjárt sajnálni kezdelek! wink Bár persze hülyeség, mert őt kéne...! confused
Én valahogy soha nem azt néztem, hogy mekkora cicije van valakinek, hanem azt, aki hordja.
Ne vedd bántásnak, de elég furcsák az írásaid.
#3685   2013. 07. 10. szerda 16:01
Fülig Jimmy Fülig Jimmy
Ez milyen hülye kérdés... nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 10. szerda 15:16), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (105041)
2013. 07. 10. szerda 15:16
Oké, de akkor neked mekkora a hüvelyed ?
#3684   2013. 07. 10. szerda 15:51
X Törölt felhasználó (881136)
Nem vagyok egy ijedős tipus wink KÉNE BIZONY wow1
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 10. szerda 15:34), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (857830)
2013. 07. 10. szerda 15:34
Lénácska... hogy képben légy, ez kis rátartással bő 20-22hosszú (effektíve) és kényelmes 5 cm átmérőjű:
Kell ez neked?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#3683   2013. 07. 10. szerda 15:34
X Törölt felhasználó (857830)
Lénácska... hogy képben légy, ez kis rátartással bő 20-22hosszú (effektíve) és kényelmes 5 cm átmérőjű:
Kell ez neked?
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 10. szerda 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 07. 10. szerda 10:44
Sziasztok!
Már megint fújni fogtok rám dehát ezvan crazya
Szerintem igenis fontos a méret,én a hosszú+vastag kivitelre bukom..illetve buknék de sajnos nagyon kevés pasinak van olyan,ami nekem tetszik,más meg lehazudja a csillagokat is az égről,hogy neki 20 centi,közben a 14 alig üti.....igazságtalan dolog ez.Pasiknál is valakinek a kis cici jön be,valakinek a nagy...én is szeretek válogatni csak mire oda jut az ember,csak nem mondom senkinek hogy bazz egy röhejes húzd fel a gatyádat...Pasimnak átlagos 15 cm körüli,és sajnos sokáig birja a sexet,,, rolleyes Inkább lenne vagy 20 centi,meg jó vastag,és hamar elsülne,...igy nagyon fail a dolog!!!!
#3682   2013. 07. 10. szerda 15:16
X Törölt felhasználó (105041)
Oké, de akkor neked mekkora a hüvelyed ?
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 10. szerda 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 07. 10. szerda 10:44
Sziasztok!
Már megint fújni fogtok rám dehát ezvan crazya
Szerintem igenis fontos a méret,én a hosszú+vastag kivitelre bukom..illetve buknék de sajnos nagyon kevés pasinak van olyan,ami nekem tetszik,más meg lehazudja a csillagokat is az égről,hogy neki 20 centi,közben a 14 alig üti.....igazságtalan dolog ez.Pasiknál is valakinek a kis cici jön be,valakinek a nagy...én is szeretek válogatni csak mire oda jut az ember,csak nem mondom senkinek hogy bazz egy röhejes húzd fel a gatyádat...Pasimnak átlagos 15 cm körüli,és sajnos sokáig birja a sexet,,, rolleyes Inkább lenne vagy 20 centi,meg jó vastag,és hamar elsülne,...igy nagyon fail a dolog!!!!
#3681   2013. 07. 10. szerda 13:16
duplagabi duplagabi
nekem 28/8!!!kétszerre nyes
#3680   2013. 07. 10. szerda 12:45
vanek vanek
Játék lányoknak: fogjatok egy 30cm-es vonalzót, és anélkül, hogy nézegetnéd, csavard be papírba. Majd fogd meg ott, ahol úgy gondolod, ekkora lehet egy kellemes méretű szerszám a számodra. Majd vedd le a papírt, meg fogsz lepődni! smile
#3679   2013. 07. 10. szerda 11:41
X Törölt felhasználó (857830)
Nem reprezentatív minta...
#3678   2013. 07. 10. szerda 11:16
CandurBandi CandurBandi
Sziasztok!
Nekem 18cm , amelyik lánynak megfelel annak jó, akinek nem annak kicsi . Ez hölgy függő smile
#3677   2013. 07. 10. szerda 10:54
X Törölt felhasználó (857830)
...Inkább lenne vagy 20 centi,meg jó vastag,és hamar elsülne...

Na, most abban mi lenne a jó? Azért a húsz centinek (van neked valahol egy műanyag vonalzód???) főleg, ha vastag, nem pucsít csak úgy csitt-csatt oda az ember lánya. Mire rendesen alkalmazkodsz hozzá, (elöl hosszú, hátul vastag... )addigra már ki is adta a mérgét. Aztán ott állsz (térdelsz) ásítozva az ég felé.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 10. szerda 10:44), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (881136)
2013. 07. 10. szerda 10:44
Sziasztok!
Már megint fújni fogtok rám dehát ezvan crazya
Szerintem igenis fontos a méret,én a hosszú+vastag kivitelre bukom..illetve buknék de sajnos nagyon kevés pasinak van olyan,ami nekem tetszik,más meg lehazudja a csillagokat is az égről,hogy neki 20 centi,közben a 14 alig üti.....igazságtalan dolog ez.Pasiknál is valakinek a kis cici jön be,valakinek a nagy...én is szeretek válogatni csak mire oda jut az ember,csak nem mondom senkinek hogy bazz egy röhejes húzd fel a gatyádat...Pasimnak átlagos 15 cm körüli,és sajnos sokáig birja a sexet,,, rolleyes Inkább lenne vagy 20 centi,meg jó vastag,és hamar elsülne,...igy nagyon fail a dolog!!!!
#3676   2013. 07. 10. szerda 10:44
X Törölt felhasználó (881136)
Sziasztok!
Már megint fújni fogtok rám dehát ezvan crazya
Szerintem igenis fontos a méret,én a hosszú+vastag kivitelre bukom..illetve buknék de sajnos nagyon kevés pasinak van olyan,ami nekem tetszik,más meg lehazudja a csillagokat is az égről,hogy neki 20 centi,közben a 14 alig üti.....igazságtalan dolog ez.Pasiknál is valakinek a kis cici jön be,valakinek a nagy...én is szeretek válogatni csak mire oda jut az ember,csak nem mondom senkinek hogy bazz egy röhejes húzd fel a gatyádat...Pasimnak átlagos 15 cm körüli,és sajnos sokáig birja a sexet,,, rolleyes Inkább lenne vagy 20 centi,meg jó vastag,és hamar elsülne,...igy nagyon fail a dolog!!!!
#3675   2013. 07. 09. kedd 17:16
X Törölt felhasználó (857830)
Viszont, ha az a mozgást leíró vektor és a péniszt leíró vektor egyező állású és azonos irányítottságú, akkor a nagyobb pénisz hamarabb éri el az arra vágyakozót (A kisebb pénisz esetén még lehetőség a nagyobb sebességű megközelítés) Ergo a nagyobb pénisz gazdaságosabb! (Jobb)
(Ez egy válasz Demona üzenetére (2013. 07. 09. kedd 16:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Demona VIP Admin
2013. 07. 09. kedd 16:29
ÓÓÓÓÓ édes Ratyu ha 1km 1óra alatt akkor várhatom én, hogy ideérj azzal a jeti-jányt is elpirító szép nagy szerszámmal wow1 eplus2
Na és persze hogy nő ha állandóan húzogatod nyes
#3674   2013. 07. 09. kedd 16:29
Demona Demona VIP Admin
ÓÓÓÓÓ édes Ratyu ha 1km 1óra alatt akkor várhatom én, hogy ideérj azzal a jeti-jányt is elpirító szép nagy szerszámmal wow1 eplus2
Na és persze hogy nő ha állandóan húzogatod nyes
#3673   2013. 07. 09. kedd 15:49
bi_david bi_david
nekem is csak 13 cm, fiuknak ok, de lányoknak kicsi.
#3672   2013. 07. 09. kedd 14:59
Nyúlmedve Nyúlmedve
"egészen biztos,mert itt senki nem hazudik"
Ebben biztos vagy? vigyor1
#3671   2013. 07. 09. kedd 14:04
kotlar kotlar
Az enyém csak 13!!! cm, soha nem volt bajd vele!!!
#3670   2013. 07. 08. hétfő 13:10
X Törölt felhasználó (857830)
Sajnálom, hogy ennyire érzékenyen érintett. Nem kötözködés volt a cél, csak tudod, mint az Old Spice reklámban...
Felesleges mindenféle komplexust kiépíteni a sok szerencsétlen, önbizalomhiányos srácban. Pont egy olyan adottság kapcsán, ami -bármit is állítson a legendagyártó netjáró-, nem elsődlegesen fontos a jó szexhez. Az átlagos méret (ami a licitlázban égők által hirdetettől némiképp elmarad) is éppen olyan élvezetes lehet, ha megfelelő módon használják és a nagy durung is bőven kevés önmagában.
Nyilván nem reprezentatív a minta, de volt szerencsém tényleg impozáns darabhoz, csak éppen a potencia, a kitartás és a technika hibádzott. Az öt percig tartó vehemens löködés még csak az út kezdete és akkor már inkább egy átlagos, de harcedzett, ha választani lehet, mert az az út végére is el fog juttatni. Ez az én véleményem. A nagy fasz (vagy annak sejtetése...) olyan mint a diploma. A kutyát nem érdekli.
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 08. hétfő 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817613)
2013. 07. 08. hétfő 12:29
már vártam kötözködésedet,de ezen hozzászóláson kívül,másra ne számíts,hisz épp azt keresed ,hogy kibe-hogyan tudj belekötni! violent
#3669   2013. 07. 08. hétfő 12:36
X Törölt felhasználó (886233)
mert szegény biztos egy elnyomott emberke, akit állandóan piszkál, és ki rekeszt a társadalom... itt pedig arc, és név nélkül, ki meri adni magából azt, amit beletiportak...

/.... ez Rád is igaz, hiszen te is arc, név nélkül adott ki azt, hogy másról mi a véleményed. Kerüljétek ezt a jövőben, pls! Neki az a véleménye, neked meg...hol is van? - ravenna/
(Ez egy válasz X üzenetére (2013. 07. 08. hétfő 12:29), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (817613)
2013. 07. 08. hétfő 12:29
már vártam kötözködésedet,de ezen hozzászóláson kívül,másra ne számíts,hisz épp azt keresed ,hogy kibe-hogyan tudj belekötni! violent
 
... 43 44 45 46 47 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: rilu rilu
Nyitás ideje: 2004. 09. 13. hétfő
Üzenetek: 4568db
Utolsó üzenet: 2024. 02. 27. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds 13 Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!