Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1256   2024. 02. 19. hétfő 21:34
Sensual78 Sensual78
Kávé?! Na meg jobban izgat a téma!!!! Irigyellek.
Nagyon jó lenne ha nálunk is összejönne. De eddig még nem sikerült.
(Ez egy válasz Felhőék üzenetére (2024. 02. 19. hétfő 13:57), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 19. hétfő 13:57
Na igen ez örök vita téma marad. De feleségem rendszeresen átéli a spriccelős orgazmust. Kétlem hogy a záró izmaival lenne probléma. Másabb mint a pisi, szaga és színre is, az íze pedig furán kicsit kávés kicsit,
#1255   2024. 02. 19. hétfő 14:15
ogrexx ogrexx
Nekem is volt már benne részem. Pasiként izgató ha egy Nő spriccelve élvez és ebben a látványban részesít minket pasikat. Imádom mikor mindenhova jut belőle. Engem nagyon izgat!
#1254   2024. 02. 19. hétfő 13:57
Felhőék Felhőék
Na igen ez örök vita téma marad. De feleségem rendszeresen átéli a spriccelős orgazmust. Kétlem hogy a záró izmaival lenne probléma. Másabb mint a pisi, szaga és színre is, az íze pedig furán kicsit kávés kicsit,
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2024. 02. 19. hétfő 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 19. hétfő 12:23
Azért minden spriccelős videónál jönnek az okos hozzászólások, hogy ez is csak pisi, meg hogy mekkora kamu. Ezek biztos soha az életben nem találkoztak még spriccelős puncival.
Most is van egy.
#1253   2024. 02. 19. hétfő 13:32
stikli67 stikli67
Igazad van!
Nem volt ilyen tapasztalatunk, és szkeptikusak vagyunk ( főleg úgy , hogy az orvostudomány sem tudja igazolni).
Így konkrét bizonyíték híján csak a hit maradna, akár a vallás terén...
Szidhatsz is a véleményünk miatt, da úgy nem leszünk meggyőzve.
circling
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2024. 02. 19. hétfő 12:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 02. 19. hétfő 12:23
Azért minden spriccelős videónál jönnek az okos hozzászólások, hogy ez is csak pisi, meg hogy mekkora kamu. Ezek biztos soha az életben nem találkoztak még spriccelős puncival.
Most is van egy.
#1252   2024. 02. 19. hétfő 12:52
fakopancs fakopancs
Egyszer részem volt ilyenben. Hátulról dugtam a hölgyet, egyszercsak elkezdett remegni és hirtelen spriccelt is, miközben dugtam. Csodálatos érzés volt hogy dugás közben spriccel.
#1251   2024. 02. 19. hétfő 12:43
Nyaligátor10 Nyaligátor10
Imádom és imádnám finom
(Ez egy válasz Katta2018 üzenetére (2024. 01. 01. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 01. hétfő 14:16
Én csak spriccelve tudok elélvezni. Ezt előre szoktam közölni,a meglepetés elkerülése végett.
#1250   2024. 02. 19. hétfő 12:23
Manna Ventura Manna Ventura
Azért minden spriccelős videónál jönnek az okos hozzászólások, hogy ez is csak pisi, meg hogy mekkora kamu. Ezek biztos soha az életben nem találkoztak még spriccelős puncival.
Most is van egy.
#1249   2024. 02. 05. hétfő 00:40
scary8106 scary8106
Dupla puncitól vagy egy jó kezimunkàtól bármikor
#1248   2024. 02. 04. vasárnap 23:33
Hazispanci Hazispanci
Helló. Nekem a volt párom ilyen volt, olyanokat tudott élvezni... Te jó ég
#1247   2024. 02. 01. csütörtök 17:49
winetu winetu
olyannyira veszélyes hogy gumilepedö nélkül nem is csinálom, mert aznap nem alszom abban az ágyban utána ..-ha nem probáltad, ki akkor honnan tudod hogy nem jó vagy veszélyes ?????
(Ez egy válasz job4meViktorLima üzenetére (2024. 01. 30. kedd 20:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 20:18
Hát nem tudom , talán a bemutatkozó szövegeddel jobban sikerült megfogni a lényeget..
Remélem senki sem akarja kipróbálni pont úgy, ahogy leírtad.. nekem veszélyesnek tűnik..
#1246   2024. 01. 30. kedd 20:45
bangtobes bangtobes
Az én feleségem azóta sprucel folyamatosan, amióta egyik barátom tunk beszált 3 és jól meg basztuk..
#1245   2024. 01. 30. kedd 20:18
job4meViktorLima job4meViktorLima
Hát nem tudom , talán a bemutatkozó szövegeddel jobban sikerült megfogni a lényeget..
Remélem senki sem akarja kipróbálni pont úgy, ahogy leírtad.. nekem veszélyesnek tűnik..
(Ez egy válasz winetu üzenetére (2024. 01. 26. péntek 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 26. péntek 19:20
valaki kérdezte hogyan lehet kihozni a spriccelést ?
az én technikám az , hogy melléfekszel a hölgynek, kezed a nyaka alatt van . a lábaddal közrefogod a feléd eső lábát ekkor a hölgy combja a te @-nál van (az enyém még külön élvezi ha a combjának nyomom, a @-ot)
a lenti keze a hölgynek nyúljon át a hónod alatt .
a szabad kezedet ráteszed a szemérem dombra és finoman becsúsztatod a középső ujjadat a lukba. de nem 90 fokban , hanem horgot képzel az ujjaddal . Amennyiben elég hosszú az ujjad, nyúlj be vele teljesen végig, a méhszáj tövéig , ilyenkor méhszáj töled messzebb van , (a méhszáj a körmöd felöl van ) eközben a tenyered felső része (párna )legyen rajta a csiklón, de vigyázz ne nyomd meg erősen ,
haladó fokozat , gyűrűs ujj mehet a fenékbe .
a G pont a csont felett illetve után van, de ha benyúlsz elég mélyen, a tövéig,
akkor ott van még egy még érzékenyebb pont !!!!!
eközben lehet csókolózni, vagy bimbót csókolgatni , ,nyakat izgatni .
szárazon tilos behatolni, mindenképp izgasd fel előtte , legyen kellően síkos .
Ha jól csinálod, és a hölgy is kellően reagál rád, akkor nem csak spricc, hanem remegés is a jutalmad .
ha lehet ne keverd össze az ujjakat , mert bizony az ánusz is kellően ellazulhat, és termelhet síkosító folyadékot
illetve megjelenhet a barnamaci is .
mellékszál, hogy ha egyszerre izgatod az ánusszal, akkor eljuthatsz oda, hogy akár a @ is kaphat az ánuszból.
ehhez a hölgynek teljesen át kell engednie magát neked, és maximálisan bízni benned .
ettöl lehetnek eltérő technikák is , nekünk ez vált be .
#1244   2024. 01. 30. kedd 13:59
Kispistaúr Kispistaúr
Köszönöm a választ smile
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2024. 01. 30. kedd 07:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 30. kedd 07:30
Igen, kicsit olyan, mintha bepisilnék.
#1243   2024. 01. 30. kedd 07:30
Manna Ventura Manna Ventura
Igen, kicsit olyan, mintha bepisilnék.
(Ez egy válasz Kispistaúr üzenetére (2024. 01. 27. szombat 14:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 27. szombat 14:04
Tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy mit érzel olyankor? Mintha bepisilnél.. olyan érzés?
Voltam már egy olyan lánnyal, akit ujjaztam és egyszercsak leugrott az ujjamról, eldőlt az ágyon, görcsösen rángatózva élvezett akkorát, hogy belepirult és folytak a könnyei. Azt mondta pisilhetnék érzete volt mikor leszállt. Szerintem pont a spricc előtt ugorhatott le. Egyszer szex közben is összecsuklott mikor hátulról csináltam neki, úgy kaptam el akkorát élvezett
#1242   2024. 01. 27. szombat 14:04
Kispistaúr Kispistaúr
Tisztelettel szeretném megkérdezni, hogy mit érzel olyankor? Mintha bepisilnél.. olyan érzés?
Voltam már egy olyan lánnyal, akit ujjaztam és egyszercsak leugrott az ujjamról, eldőlt az ágyon, görcsösen rángatózva élvezett akkorát, hogy belepirult és folytak a könnyei. Azt mondta pisilhetnék érzete volt mikor leszállt. Szerintem pont a spricc előtt ugorhatott le. Egyszer szex közben is összecsuklott mikor hátulról csináltam neki, úgy kaptam el akkorát élvezett
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2024. 01. 04. csütörtök 10:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 04. csütörtök 10:35
Nekem is úgy történt, hogy egyszer csak feltört.
#1241   2024. 01. 27. szombat 04:46
lanybsx lanybsx
uuuuuhhhhh ez a leiras igy 1:1 ben orvosi egyetemi tananyag lesz az full biztos
(Ez egy válasz winetu üzenetére (2024. 01. 26. péntek 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 26. péntek 19:20
valaki kérdezte hogyan lehet kihozni a spriccelést ?
az én technikám az , hogy melléfekszel a hölgynek, kezed a nyaka alatt van . a lábaddal közrefogod a feléd eső lábát ekkor a hölgy combja a te @-nál van (az enyém még külön élvezi ha a combjának nyomom, a @-ot)
a lenti keze a hölgynek nyúljon át a hónod alatt .
a szabad kezedet ráteszed a szemérem dombra és finoman becsúsztatod a középső ujjadat a lukba. de nem 90 fokban , hanem horgot képzel az ujjaddal . Amennyiben elég hosszú az ujjad, nyúlj be vele teljesen végig, a méhszáj tövéig , ilyenkor méhszáj töled messzebb van , (a méhszáj a körmöd felöl van ) eközben a tenyered felső része (párna )legyen rajta a csiklón, de vigyázz ne nyomd meg erősen ,
haladó fokozat , gyűrűs ujj mehet a fenékbe .
a G pont a csont felett illetve után van, de ha benyúlsz elég mélyen, a tövéig,
akkor ott van még egy még érzékenyebb pont !!!!!
eközben lehet csókolózni, vagy bimbót csókolgatni , ,nyakat izgatni .
szárazon tilos behatolni, mindenképp izgasd fel előtte , legyen kellően síkos .
Ha jól csinálod, és a hölgy is kellően reagál rád, akkor nem csak spricc, hanem remegés is a jutalmad .
ha lehet ne keverd össze az ujjakat , mert bizony az ánusz is kellően ellazulhat, és termelhet síkosító folyadékot
illetve megjelenhet a barnamaci is .
mellékszál, hogy ha egyszerre izgatod az ánusszal, akkor eljuthatsz oda, hogy akár a @ is kaphat az ánuszból.
ehhez a hölgynek teljesen át kell engednie magát neked, és maximálisan bízni benned .
ettöl lehetnek eltérő technikák is , nekünk ez vált be .
#1240   2024. 01. 27. szombat 00:17
Felhőék Felhőék
Huhh ez ám a leírás… na ettől sok hölgy nem spriccelni fog hanem röhögni… barna maci…jesszusom
(Ez egy válasz winetu üzenetére (2024. 01. 26. péntek 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 26. péntek 19:20
valaki kérdezte hogyan lehet kihozni a spriccelést ?
az én technikám az , hogy melléfekszel a hölgynek, kezed a nyaka alatt van . a lábaddal közrefogod a feléd eső lábát ekkor a hölgy combja a te @-nál van (az enyém még külön élvezi ha a combjának nyomom, a @-ot)
a lenti keze a hölgynek nyúljon át a hónod alatt .
a szabad kezedet ráteszed a szemérem dombra és finoman becsúsztatod a középső ujjadat a lukba. de nem 90 fokban , hanem horgot képzel az ujjaddal . Amennyiben elég hosszú az ujjad, nyúlj be vele teljesen végig, a méhszáj tövéig , ilyenkor méhszáj töled messzebb van , (a méhszáj a körmöd felöl van ) eközben a tenyered felső része (párna )legyen rajta a csiklón, de vigyázz ne nyomd meg erősen ,
haladó fokozat , gyűrűs ujj mehet a fenékbe .
a G pont a csont felett illetve után van, de ha benyúlsz elég mélyen, a tövéig,
akkor ott van még egy még érzékenyebb pont !!!!!
eközben lehet csókolózni, vagy bimbót csókolgatni , ,nyakat izgatni .
szárazon tilos behatolni, mindenképp izgasd fel előtte , legyen kellően síkos .
Ha jól csinálod, és a hölgy is kellően reagál rád, akkor nem csak spricc, hanem remegés is a jutalmad .
ha lehet ne keverd össze az ujjakat , mert bizony az ánusz is kellően ellazulhat, és termelhet síkosító folyadékot
illetve megjelenhet a barnamaci is .
mellékszál, hogy ha egyszerre izgatod az ánusszal, akkor eljuthatsz oda, hogy akár a @ is kaphat az ánuszból.
ehhez a hölgynek teljesen át kell engednie magát neked, és maximálisan bízni benned .
ettöl lehetnek eltérő technikák is , nekünk ez vált be .
#1239   2024. 01. 26. péntek 21:34
Dirty Barbie Dirty Barbie
Ezen már mi is gondolkodtunk, hogy be kellene szerezni párat, de valahogy mindig elfelejtődik. circling
(Ez egy válasz arisa üzenetére (2024. 01. 21. vasárnap 22:52), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 21. vasárnap 22:52
Van pár vízálló lepedőnk, de ez abszolút hangulat és energia kérdése. smile De azért ez a lepedő állandóan fent van smile ) Szeretjük smile )))
#1238   2024. 01. 26. péntek 19:27
parbaniek parbaniek
Bruhhahahhahh! Minden elismerésem a tanításodért! Remélem sokan nem követnek!
(Ez egy válasz winetu üzenetére (2024. 01. 26. péntek 19:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 26. péntek 19:20
valaki kérdezte hogyan lehet kihozni a spriccelést ?
az én technikám az , hogy melléfekszel a hölgynek, kezed a nyaka alatt van . a lábaddal közrefogod a feléd eső lábát ekkor a hölgy combja a te @-nál van (az enyém még külön élvezi ha a combjának nyomom, a @-ot)
a lenti keze a hölgynek nyúljon át a hónod alatt .
a szabad kezedet ráteszed a szemérem dombra és finoman becsúsztatod a középső ujjadat a lukba. de nem 90 fokban , hanem horgot képzel az ujjaddal . Amennyiben elég hosszú az ujjad, nyúlj be vele teljesen végig, a méhszáj tövéig , ilyenkor méhszáj töled messzebb van , (a méhszáj a körmöd felöl van ) eközben a tenyered felső része (párna )legyen rajta a csiklón, de vigyázz ne nyomd meg erősen ,
haladó fokozat , gyűrűs ujj mehet a fenékbe .
a G pont a csont felett illetve után van, de ha benyúlsz elég mélyen, a tövéig,
akkor ott van még egy még érzékenyebb pont !!!!!
eközben lehet csókolózni, vagy bimbót csókolgatni , ,nyakat izgatni .
szárazon tilos behatolni, mindenképp izgasd fel előtte , legyen kellően síkos .
Ha jól csinálod, és a hölgy is kellően reagál rád, akkor nem csak spricc, hanem remegés is a jutalmad .
ha lehet ne keverd össze az ujjakat , mert bizony az ánusz is kellően ellazulhat, és termelhet síkosító folyadékot
illetve megjelenhet a barnamaci is .
mellékszál, hogy ha egyszerre izgatod az ánusszal, akkor eljuthatsz oda, hogy akár a @ is kaphat az ánuszból.
ehhez a hölgynek teljesen át kell engednie magát neked, és maximálisan bízni benned .
ettöl lehetnek eltérő technikák is , nekünk ez vált be .
#1237   2024. 01. 26. péntek 19:20
winetu winetu
valaki kérdezte hogyan lehet kihozni a spriccelést ?
az én technikám az , hogy melléfekszel a hölgynek, kezed a nyaka alatt van . a lábaddal közrefogod a feléd eső lábát ekkor a hölgy combja a te @-nál van (az enyém még külön élvezi ha a combjának nyomom, a @-ot)
a lenti keze a hölgynek nyúljon át a hónod alatt .
a szabad kezedet ráteszed a szemérem dombra és finoman becsúsztatod a középső ujjadat a lukba. de nem 90 fokban , hanem horgot képzel az ujjaddal . Amennyiben elég hosszú az ujjad, nyúlj be vele teljesen végig, a méhszáj tövéig , ilyenkor méhszáj töled messzebb van , (a méhszáj a körmöd felöl van ) eközben a tenyered felső része (párna )legyen rajta a csiklón, de vigyázz ne nyomd meg erősen ,
haladó fokozat , gyűrűs ujj mehet a fenékbe .
a G pont a csont felett illetve után van, de ha benyúlsz elég mélyen, a tövéig,
akkor ott van még egy még érzékenyebb pont !!!!!
eközben lehet csókolózni, vagy bimbót csókolgatni , ,nyakat izgatni .
szárazon tilos behatolni, mindenképp izgasd fel előtte , legyen kellően síkos .
Ha jól csinálod, és a hölgy is kellően reagál rád, akkor nem csak spricc, hanem remegés is a jutalmad .
ha lehet ne keverd össze az ujjakat , mert bizony az ánusz is kellően ellazulhat, és termelhet síkosító folyadékot
illetve megjelenhet a barnamaci is .
mellékszál, hogy ha egyszerre izgatod az ánusszal, akkor eljuthatsz oda, hogy akár a @ is kaphat az ánuszból.
ehhez a hölgynek teljesen át kell engednie magát neked, és maximálisan bízni benned .
ettöl lehetnek eltérő technikák is , nekünk ez vált be .
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1296db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 16. szombat
 

Hírek

2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább
2024. 03. 04. hétfő 12:58
Póló alatti titkok: Hogyan változtasd meg a mellény-edet nyárra? A nyár közeledtével, amikor a hőmérő higanyszála és a nappalok hossza egyaránt az egekbe szökik, sokan közülünk kezdünk pánikszerűen a szekrény mélyére rejtett pólók után kutatni. De mi van akkor, ha a póló alatt nem a várt "beach body",... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!