Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1217   2024. 01. 04. csütörtök 10:58
Csini1058 Csini1058
Jó buli lehetett, irigylésre méltó!
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 12. 18. hétfő 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 18. hétfő 11:43
Volt hétvégén egy pasis hármasunk, rengeteget spricceltem, tiszta nedves volt az egész ágy. Biztos volt 8 orgazmusom. crazya
#1216   2024. 01. 04. csütörtök 10:35
Manna Ventura Manna Ventura
Nekem is úgy történt, hogy egyszer csak feltört.
(Ez egy válasz kivancsiskodok üzenetére (2024. 01. 01. hétfő 20:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 01. hétfő 20:07
Olyan nőtől volt szerencsém egyszer ezt megtapasztalni aki maga sem tudta hogy ilyet tud. Igaz hogy nem is hétköznapi helyzetbe volt. Többször is ment neki egymás után!
#1215   2024. 01. 01. hétfő 20:07
kivancsiskodok kivancsiskodok
Olyan nőtől volt szerencsém egyszer ezt megtapasztalni aki maga sem tudta hogy ilyet tud. Igaz hogy nem is hétköznapi helyzetbe volt. Többször is ment neki egymás után!
#1214   2024. 01. 01. hétfő 15:07
yamaha yamaha
Boldog Új évet !Ritka de nagy adomány !!!
(Ez egy válasz Katta2018 üzenetére (2024. 01. 01. hétfő 14:16), amit ide kattintva olvashatsz)
2024. 01. 01. hétfő 14:16
Én csak spriccelve tudok elélvezni. Ezt előre szoktam közölni,a meglepetés elkerülése végett.
#1213   2024. 01. 01. hétfő 14:33
Dirty Barbie Dirty Barbie
Hát nekünk is fel kellett törölni a padlót... crazya
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 12. 22. péntek 13:17), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 22. péntek 13:17
Tegnap. Gejzír tört fel.
#1212   2024. 01. 01. hétfő 14:16
Katta2018 Katta2018
Én csak spriccelve tudok elélvezni. Ezt előre szoktam közölni,a meglepetés elkerülése végett.
#1211   2023. 12. 22. péntek 13:17
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Tegnap. Gejzír tört fel.
#1210   2023. 12. 19. kedd 04:48
Porthos61 Porthos61
Tisztelt Admin. Na azt a választ nem kaptam meg, sem 20-án sem máskor.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 12. 15. péntek 08:50), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2023. 12. 15. péntek 08:50
Tisztelt Felhasználó! Október 19-én érkezett legutóbb e-mailje az ügyfélszolgálatra, melyre október 20-án válaszoltak a kollégák. Amennyiben ezt követően írt másik levelet is, vagy a választ nem kapta meg, kérjük privát üzenetben jelezze, ne a témát offoljuk ezzel.
Az adminnal kapcsolatban kérnénk további információkat (felhasználói neve, kifogásolt eset dátuma), hogy utánanézhessünk
#1209   2023. 12. 18. hétfő 19:36
Bonaparte Bonaparte
100% hogy elègedettek voltak finom irigykedem is mert szívesen rèszt vennèk èn is egy ilyen buliba
#1208   2023. 12. 18. hétfő 16:25
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Remélem értékelik. vigyor3
(Ez egy válasz Bonaparte üzenetére (2023. 12. 18. hétfő 16:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 18. hétfő 16:14
Szerencsés hölgy vagy! A pasik is nagy mázlisták worship
#1207   2023. 12. 18. hétfő 16:14
Bonaparte Bonaparte
Szerencsés hölgy vagy! A pasik is nagy mázlisták worship
(Ez egy válasz Manna Ventura üzenetére (2023. 12. 18. hétfő 11:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 18. hétfő 11:43
Volt hétvégén egy pasis hármasunk, rengeteget spricceltem, tiszta nedves volt az egész ágy. Biztos volt 8 orgazmusom. crazya
#1206   2023. 12. 18. hétfő 11:43
Manna Ventura Manna Ventura VIP
Volt hétvégén egy pasis hármasunk, rengeteget spricceltem, tiszta nedves volt az egész ágy. Biztos volt 8 orgazmusom. crazya
#1205   2023. 12. 15. péntek 11:40
Fox Mulderék Fox Mulderék
Elfogadom, köszönöm a válasz. Nem az összes Adminra vonatkozott a kritika, van aki nagyon kedves és segítőkész.
Nem lehet egyforma minden ember, a kedvünk-türelmünk sem ugyanolyan mindíg, de aki nem tudja indulatok nélkül ezt csinálni, az hagyja abba, mert a legjobb felhasználókat riasztjátok el. A többi semmirevaló meg úgyis pár hét után lelép, mert otthon lebukik, szerinte kamu az egész stb. Fair play... worship
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 12. 14. csütörtök 21:38), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2023. 12. 14. csütörtök 21:38
Az amatőr feltöltések akkor frissülnek, amikor a felhasználók új tartalmat töltenek fel. Erre a szerkesztőségnek semmi ráhatása nincsen. A képfeltöltések száma valóban ritkult a korábbi évekhez képest, azonban a videó feltöltések száma nőtt.

2007 óta sajnos rengeteget változott a felhasználók viselkedése. (De nem csak ezen az oldalon) És sajnos a negatív irányba. Ha valaki a napi felgyülemlett feszültségét szeretné itt levezetni agresszív kommentelés formájában, az inkább nézzen más platform után. A tematikus topikok azt a célt szolgálják, hogy az adott témát kedvelők megoszthassák egymással élményeiket, tapasztalataikat. Véleményünk szerint senki nem kíváncsi több oldalas vitákra, amit két-három felhasználó folytat.
#1204   2023. 12. 15. péntek 08:50
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Tisztelt Felhasználó! Október 19-én érkezett legutóbb e-mailje az ügyfélszolgálatra, melyre október 20-án válaszoltak a kollégák. Amennyiben ezt követően írt másik levelet is, vagy a választ nem kapta meg, kérjük privát üzenetben jelezze, ne a témát offoljuk ezzel.
Az adminnal kapcsolatban kérnénk további információkat (felhasználói neve, kifogásolt eset dátuma), hogy utánanézhessünk
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2023. 12. 15. péntek 04:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 15. péntek 04:45
Tisztelt. Supervisor!
Nem szoktam valótlan dolgokat állítani, bármit is állít az ügyfélszolgálat. Az utolsó tiltásomat teljesen indokolatlannak tartottam és ezt meg is írtam az ügyfélszolgálatnak. Még válaszra sem méltattak. Ennek több hete már. És igen,ha több felhasználó is reklamálja egy bizonyos Admin önbíráskodását, azt illik komolyan venni.
#1203   2023. 12. 15. péntek 04:45
Porthos61 Porthos61
Tisztelt. Supervisor!
Nem szoktam valótlan dolgokat állítani, bármit is állít az ügyfélszolgálat. Az utolsó tiltásomat teljesen indokolatlannak tartottam és ezt meg is írtam az ügyfélszolgálatnak. Még válaszra sem méltattak. Ennek több hete már. És igen,ha több felhasználó is reklamálja egy bizonyos Admin önbíráskodását, azt illik komolyan venni.
(Ez egy válasz GG Supervisor üzenetére (2023. 12. 14. csütörtök 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
GG Supervisor VIP Admin
2023. 12. 14. csütörtök 21:26
Kérjük ne állíts valótlant. Utánaérdeklődtem, az Ügyfélszolgálat minden hozzájuk beérkezett leveledre válaszolt.
#1202   2023. 12. 15. péntek 03:42
IZH2715 IZH2715
Meg lehet találni a teljes biológiai folyamat tudományos léírását a neten, és a könyvtárban. Képekkel, orvosi kifejezésekkel vannak tudományos cikkek, orvosi kutatások már 200 évvel ezelőttről is. De egyesek még most is misztikus dolognak, meg nemlétező kitalációnak tartják. Gondolom szerintük a gyereket a gólya hozza, és a maszturbálás rákot okoz.
Nem akarok senkinek a lelkébe gázolni, de talán az internetet nem csak az idióta celebek követésére kellene használni.
#1201   2023. 12. 14. csütörtök 23:15
MILF-shooter MILF-shooter
Igen, gyakorlatilag a többség ezt mondja, tehát nyilván van valami valóságalapja, amit érdemes lehet megvizsgálni (miből tevődik össze). Ettől függetlenül az alaptézis még mindig az, amit te is részben említesz.
Gondoljunk csak bele - a férfiaknak van kifejezetten erre a célra létrejött szerve, ami jól feltérképezett, nem mikroszkopikus méretű, vizsgálható, "tapintható", létező valami, ami bizonyos mennyiségű folyadékot termel (értsd ondóhólyag, prosztata). Milliliterekben mérhető.

Nem furcsa vajon azt feltételzni, hogy a nők esetén van egy mindmáig rejtett/ismeretlen szerv vagy terület, amely a férfiak megömlésénél tízszer/százszor több folyadékot képes eltárolni és kibocsátani, szinte pillanatok alatt?
Mindezt több évezredes orvostudomány és fejlett orvostechnikai eszközök mellett (MR, CT, UH, bármi).

Melyik a racionálisabb állítás, hogy van egy ismeretlen szervünk, ami fizikailag is picit megmagyarázhatatlanul (mennyiségben és időben) folyadékot képes produkálni, ... vagy... egy ténylegesen meglévő és ismert szerv produkálja azt és azon a helyen, amire eleve való (lásd vizeletürítés)?

Csupán kérdezem és nem támadásképp, csupán érdeklődésképp, konstruktívan. worship

Nem értem miért számít az "tiltandó vitának", ha valaki az adott témában elmondja a racionális és akár tudományosan is megtámogatható érveit. Hátha ez a hozzászólás maradhat. confused
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2023. 12. 14. csütörtök 18:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 14. csütörtök 18:37
Témánál maradva. A párom kétszer háromszor produkált nagyobb mennyiségű nedvet, amikor elélvezett. Az állaga valahol a puncinedv és a pisi között volt, de egyértelműen inkább a nedvhez hasonlított. Izgalmas, mindketten meglepődtünk. Ő azt mondja, hogy amikor rendesen be van indulva és kiemelkedően jó az orgazmus, akkor jön magától.
wink
#1200   2023. 12. 14. csütörtök 21:38
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Az amatőr feltöltések akkor frissülnek, amikor a felhasználók új tartalmat töltenek fel. Erre a szerkesztőségnek semmi ráhatása nincsen. A képfeltöltések száma valóban ritkult a korábbi évekhez képest, azonban a videó feltöltések száma nőtt.

2007 óta sajnos rengeteget változott a felhasználók viselkedése. (De nem csak ezen az oldalon) És sajnos a negatív irányba. Ha valaki a napi felgyülemlett feszültségét szeretné itt levezetni agresszív kommentelés formájában, az inkább nézzen más platform után. A tematikus topikok azt a célt szolgálják, hogy az adott témát kedvelők megoszthassák egymással élményeiket, tapasztalataikat. Véleményünk szerint senki nem kíváncsi több oldalas vitákra, amit két-három felhasználó folytat.
(Ez egy válasz Fox Mulderék üzenetére (2023. 12. 14. csütörtök 06:24), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 14. csütörtök 06:24
Érdekes a moderálás... A hokisok mehetnek a párok közé, az értelmesebb, vitainditó hozzászólások törlődnek. A sorozatok nem frissülnek csak 1-2 naponta. Rendben van, hogy a saját kezdetekben van a lehetőség, de az Admin játékvezető, nem játékos. A durva sértegetés, zaklatás stb oké...Ami viszont itt megy kicsit olyan, minta a saját szája íze szerint válogatná a kommenteket 1 db admin. A Facebooknál nincs ilyen "vérengzés" a hozzászólásoknál. 2007 óta vagyok az oldalon.... levele
#1199   2023. 12. 14. csütörtök 21:27
kuros01 kuros01
Én megnézném hogy milyen lehet ha spriccelne a punci.
#1198   2023. 12. 14. csütörtök 21:26
GG Supervisor GG Supervisor VIP Admin
Kérjük ne állíts valótlant. Utánaérdeklődtem, az Ügyfélszolgálat minden hozzájuk beérkezett leveledre válaszolt.
(Ez egy válasz Porthos61 üzenetére (2023. 12. 14. csütörtök 04:33), amit ide kattintva olvashatsz)
2023. 12. 14. csütörtök 04:33
Teljesen felesleges. Van hogy még válaszra sem méltatnak. Az meg hogy veled értsenek egyet, az teljesen kizárt!
 
... 3 4 5 6 7 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!