Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 36 37 38 39 40 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#557   2010. 01. 29. péntek 14:29
zolka74 zolka74
dako.szerintem én nem fikáztam a te partnered,szerintem Te se tedd... szánalmas,ha ilyenekkel vagdalkozol.. egyébként,ha elölröl kezded olvasni a topicot,talán Te is rájössz a dolgok nyitjára.. hasznos dolgokat irnak a hozzászólók.. ha nem jönnél rá mégsem, írj nyugodtan a privátra,és megosztom Veled..-a titkot... smile
#556   2010. 01. 29. péntek 13:31
X Törölt felhasználó (69371)
ha neked az nő mf1

inkább oszd meg mindenkivel, hogy mi a titkod! ha meg nem kell nő, akkor rosszul fogalmaztad meg az írásod! alien2
(Ez egy válasz zolka74 üzenetére (2010. 01. 29. péntek 13:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 29. péntek 13:27
jajj dako... ne stresszelj már... nem kell nekem nő.. ha megnézed az adatlapom,láthatod hogy van... Tudod,volt egy vietnami barátnőm,és Ö tanított meg arra ,hogy lehet egy nőnek így örömet okozni..igazad van,a nötöl is függ.. de nekem talán 2 partnerem volt akivel nem sikerült..-pedig volt egypár... de had ne magyarázkodjak neked...
#555   2010. 01. 29. péntek 13:27
zolka74 zolka74
jajj dako... ne stresszelj már... nem kell nekem nő.. ha megnézed az adatlapom,láthatod hogy van... Tudod,volt egy vietnami barátnőm,és Ö tanított meg arra ,hogy lehet egy nőnek így örömet okozni..igazad van,a nötöl is függ.. de nekem talán 2 partnerem volt akivel nem sikerült..-pedig volt egypár... de had ne magyarázkodjak neked...
(Ez egy válasz X üzenetére (2010. 01. 29. péntek 12:54), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (69371)
2010. 01. 29. péntek 12:54
egy kicsit nagy arcú vagy! azt hiszed te kellesz, ahhoz, hogy egy nő spricceljen? tudod ez a nőtől is függ, és ezt nem tudni elég gyerekes a kommented. inkább valld be így akarsz nőt szerezni mf2
#554   2010. 01. 29. péntek 12:54
X Törölt felhasználó (69371)
egy kicsit nagy arcú vagy! azt hiszed te kellesz, ahhoz, hogy egy nő spricceljen? tudod ez a nőtől is függ, és ezt nem tudni elég gyerekes a kommented. inkább valld be így akarsz nőt szerezni mf2
(Ez egy válasz zolka74 üzenetére (2010. 01. 29. péntek 10:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2010. 01. 29. péntek 10:20
Na ha van itt olyan leányzó,aki élvezés közben még nem spriccelt,de szeretne az nyugodtan zaklasson.. smile akár priviben is...
#553   2010. 01. 29. péntek 10:20
zolka74 zolka74
Na ha van itt olyan leányzó,aki élvezés közben még nem spriccelt,de szeretne az nyugodtan zaklasson.. smile akár priviben is...
#552   2010. 01. 24. vasárnap 14:56
X Törölt felhasználó (69371)
tegnap este sikerült végre. igaz nem volt sok, mert én sem bírtam tovább. nekikezdtünk a dolognak, majd a végére kutyapózban bekeményítettem, nagyokat löktem rajta, párom közben a kezével a csiklóját izgatta, majd elélvezett. mivel én még ekkor nem voltam abban a fázísban, így kihúztam, majd visszaraktam remegő testébe, pumpáltam 3-at, majd kirántottam, vissza pumpa megint, majd kirántás. 3-4 kirántást csináltam, és ezekben a pillanatokban spiccelt a nedü a párom puncijából. mivel ez nagyon felizgatott én sem bírtam tovább, pedig még akartam, hogy neki még jobb legyen. majd legközelebb. azt hitte bepisilt, de elmondása szerint mégsem olyan érzés volt, azt mondja se jó, se rossz nem volt, hanem furcsa érzés, de látszott rajta, hogy élvezi. próbáltam ma is, de nem jött össze a spricc.
#551   2009. 11. 20. péntek 18:39
MrEnigma MrEnigma
Azért mert feltehetőleg a két vibri együttes alkalmazása jelentősebben stimulál int a pasik.
De a normál válaszhoz írd már le, hogy pasival hogy csinálod (általában, póz stb) és a 2 vibri alkalmazásáról is írhatnál pár sort amikor elcsurransz tőle. Akkor talán tudunk tippet adni pasival eddig miért nem volt még ilyen.
#550   2009. 11. 19. csütörtök 16:13
gorbesrac gorbesrac VIP
Feszélyeznek a pasik? Vagy esetleg nem elég kemények?
#549   2009. 11. 18. szerda 07:24
X Törölt felhasználó (463383)
Próbáld a kettőt vegyesen alkalmazni!
#548   2009. 11. 15. vasárnap 08:32
Andrea és Endre Andrea és Endre
Valóbban nehéz dolog, mert olyan érzés, mintha pisilni kellene. Nálunk is sokáig tartott, mire a kedvesem képes volt teljesen ellazulni és elengedni magát. Anélkül viszont soha nem fog menni. De a kád valóbban fura ebben az estben. Tény, hogy az exem (és most már a jelenlegi kedvesem is) képes volt rá, de azért itt nem több literről van szó. Mi egy lakk lepedőt szereztünk be, mert így nem kell törülközővel vagy egyéb nedvszívó anyagokkal bíbelődni. Továbbá nem fenyegeti a matracot az elázás veszélye és nyugodtan folytathatjuk tovább, amit elkezdtünk. vigyor2
#547   2009. 11. 14. szombat 02:13
MrEnigma MrEnigma
Azért a kád enyhe barokkos túlzás nem?
Tényleg, könyörgöm mondj már egy tippet lányoknak, hogy hogyan vagy miért érdemes ledönteni azt a gátat hogy "Jajj bepisilek, visszatartom, mert tök ciki!" miközben ez nem is az lenne és aki épp adja neki a jót az élvezné is?
Egyszerűen én már mindent megpróbáltam egy leányzóval, de visszatartja és nyugtat, hogy így is jó neki, pedig csak egy picikét kéne ellazulnia és máris mehet a mennyekbe. És elsőre nem fog litereket kispriccelni. De ő még mindig tart tőle és jó neki így is. :S Én meg a falnak megyek.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2009. 11. 03. kedd 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 03. kedd 21:18
Ez így van! Mert nálunk is kevés volt, végül az lett az átmeneti megoldás, hogy mivel párom korházban dolgozik szerzett egy gumilepedőt és ezt tettük még alánk hogy ne ázzon át a lepedő és a türcsi. De változó ez is mert van amikor kevesebb és van amikor egy kád sem lenne elég smile
#546   2009. 11. 04. szerda 23:32
kandurmarci kandurmarci VIP
Kád? Mekkora kád? Azért ez túlzás, nem? Mindenesetre fantasztikus vagy. Már egy kicsike kis lucsoktól is mennybe megyek.
#545   2009. 11. 04. szerda 18:36
X Törölt felhasználó (39273)
Igazad van, tényleg változó a mennyiség. Van úgy, hogy eláztatjuk a fürdőszobát smile
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2009. 11. 03. kedd 21:18), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 03. kedd 21:18
Ez így van! Mert nálunk is kevés volt, végül az lett az átmeneti megoldás, hogy mivel párom korházban dolgozik szerzett egy gumilepedőt és ezt tettük még alánk hogy ne ázzon át a lepedő és a türcsi. De változó ez is mert van amikor kevesebb és van amikor egy kád sem lenne elég smile
#544   2009. 11. 03. kedd 21:18
Cattie Cattie VIP
Ez így van! Mert nálunk is kevés volt, végül az lett az átmeneti megoldás, hogy mivel párom korházban dolgozik szerzett egy gumilepedőt és ezt tettük még alánk hogy ne ázzon át a lepedő és a türcsi. De változó ez is mert van amikor kevesebb és van amikor egy kád sem lenne elég smile
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2009. 11. 03. kedd 19:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 11. 03. kedd 19:07
Na itt van neked:
#16
#30
#33
#110
#111
hozzászólásaim.
Nem nem abból áll ez a pár poszt hogy én mondom meg a tuti. Na jó abból is. De találsz egy pár linket ami elvezet olyan oldalakra ahol foglalkoznak a témával, amit nem én írtam, sőt független tőlem és ahonnan én is informálódtam.
Na közben visszanéztem ezeknek a linkeknek a fele már halott, de egyik másik kiindulópontnak jó.
Kulcsszavak. Női ejakuláció/magömlés, Skene-mirigy, G-pont, ugyanezek angol megfelelője, és Carol Queen.

A sok sok alattam szóló "szakértőt" meg megkérném, hogy az "Ez pisi" vagy "Csak kamu, vízzel van felfújva" jellegű valóban szakmailag, biológiailag jól megalapozott kikezdhetetlen érvrendszerüket 2-3 szónál bővebben legyenek szívesek kifejteni, némi külsős információforrással is alátámogatva, hogy hitele legyen annak amit írnak.
A hitetlenkedők be-bekiabálásukat meg tartsák meg maguknak, mer fogalmuk sincs a dologról.
Vitázni lehet értelmesen, de ahhoz egy egy odalökött sor nem elég. Lehet kifejteni. Aki erre lusta inkább hallgasson!
#543   2009. 11. 03. kedd 19:16
MrEnigma MrEnigma
Még egy ilyen tartalmas hozzászólás és pofon lesz a vége!
#542   2009. 11. 03. kedd 19:09
MrEnigma MrEnigma
Bár nem nekem szólt a kérdés, de magamra veszem ceccus mellett.
Mi anno használtunk 4 rét hajtott törcsit.
Általában az bőven elég, de ha odateszed magad rendesen és a leányzó is rendesen fel van húzva és nem csak egy gyors numerát csináltok akkor lehet kevés lesz.
#541   2009. 11. 03. kedd 19:07
MrEnigma MrEnigma
Na itt van neked:
#16
#30
#33
#110
#111
hozzászólásaim.
Nem nem abból áll ez a pár poszt hogy én mondom meg a tuti. Na jó abból is. De találsz egy pár linket ami elvezet olyan oldalakra ahol foglalkoznak a témával, amit nem én írtam, sőt független tőlem és ahonnan én is informálódtam.
Na közben visszanéztem ezeknek a linkeknek a fele már halott, de egyik másik kiindulópontnak jó.
Kulcsszavak. Női ejakuláció/magömlés, Skene-mirigy, G-pont, ugyanezek angol megfelelője, és Carol Queen.

A sok sok alattam szóló "szakértőt" meg megkérném, hogy az "Ez pisi" vagy "Csak kamu, vízzel van felfújva" jellegű valóban szakmailag, biológiailag jól megalapozott kikezdhetetlen érvrendszerüket 2-3 szónál bővebben legyenek szívesek kifejteni, némi külsős információforrással is alátámogatva, hogy hitele legyen annak amit írnak.
A hitetlenkedők be-bekiabálásukat meg tartsák meg maguknak, mer fogalmuk sincs a dologról.
Vitázni lehet értelmesen, de ahhoz egy egy odalökött sor nem elég. Lehet kifejteni. Aki erre lusta inkább hallgasson!
#540   2009. 11. 03. kedd 18:52
MrEnigma MrEnigma
Keress rá a hozzászólásaimra ebben a témában és találsz bőven leírást tőlem és linkelve is angolul és magyarul.
Per pill. az elfogadott nézet Grafenberg ponthoz (G-pont) köthető Skene-mirigy heves váladékkiválasztása (mely a húgycsőbe ürül) okozza ezt.
De keress rám hadd ne nekem kelljen már megint előremásolnom magamat.
(Ez egy válasz GUMMIMACI üzenetére (2009. 03. 20. péntek 06:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2009. 03. 20. péntek 06:20
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy egész pontosan mi is spriccel olyankor?
Tleg érdekelne, mivel nem olvastam utána
#539   2009. 10. 30. péntek 10:56
zsomyk zsomyk
Sziasztok!!

Nagyon nagyokat szoktam élvezni, de még soha nem spricceltem. Ez adottság?? Vagy lehet valahogy gyakorolni? Tényleg nagyon érdekel,mert nagyon erotikusnak tartom
#538   2009. 10. 20. kedd 18:04
skala.cope skala.cope
Volt egy ilyen spriccelős szeretőm. Fantasztikus volt a szex! Hatalmasakat tudott élvezni! Életem legjobb együttléteit töltöttem vele. Órákig szeretkeztünk... imádtam nyalni a punciját. Pillanatok alatt benedvesedett és újra meg újra lüktetve spriccelte az édes nedűt. A legszebb az volt, amikor rajtam ülve élvezett! Éreztem ahogy lövell, a farkamon végigcsurog... Isteni! Gyönyörű emlékek ezek!
 
... 36 37 38 39 40 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!