Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 38 39 40 41 42 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#517   2009. 03. 19. csütörtök 15:24
T-A-M T-A-M VIP
Liana0-nak előrehozom, hogy ne kelljen keresgélnie. smile
#516   2008. 11. 29. szombat 11:44
MrEnigma MrEnigma
Hááát, hogy nagy dolog vagy sem?
Dőreség lenne úgy értelmezni, hogy lemaradnak valamiről, mert nem igaz. Érdekes inkább. És attól mert egy lány nem spricceli tele az ágyneműt attól még lehet hogy olyan eget rengető orgazmussorozatot élt át, hogy győzzön lábra állni utána. vigyor
Ezen kell munkálkodni, mert ez a lényeg. wink
(Ez egy válasz Deakistvan üzenetére (2008. 11. 23. vasárnap 17:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 23. vasárnap 17:56
Uraim. Nagy dolgokrol maradtok le ha nincs ilyenben reszetek, de ha belegondoltok a mai rohano vilagba es foleg hogy a nok is inkabb kariert epitnek mintsem hogy hazas eletet eljenek, akkor nincs mit csodalkozni hogy nem mindenkinel fordul elo, foleg ha egy no a csaladi beke erdekeben bujik az agyba ferjevel, mert faradt vagy streszes stb.Enszerintem mindenkinel elofodulhat ha a kulso tenyezoket ki tudjuk zarni es egy jol osszeszokot parkapcsolatban elunk.
#515   2008. 11. 23. vasárnap 17:56
Deakistvan Deakistvan
Uraim. Nagy dolgokrol maradtok le ha nincs ilyenben reszetek, de ha belegondoltok a mai rohano vilagba es foleg hogy a nok is inkabb kariert epitnek mintsem hogy hazas eletet eljenek, akkor nincs mit csodalkozni hogy nem mindenkinel fordul elo, foleg ha egy no a csaladi beke erdekeben bujik az agyba ferjevel, mert faradt vagy streszes stb.Enszerintem mindenkinel elofodulhat ha a kulso tenyezoket ki tudjuk zarni es egy jol osszeszokot parkapcsolatban elunk.
#514   2008. 11. 21. péntek 09:58
jeno987 jeno987
Nem szeretnék senkit megbántani, de nekem az a véleményem, hogy mindez alkati kérdés!
Van akinél ez természetes, van akinél semmilyen módon nem lehet kiváltani!
Életkoromnál fogva (54) az a tapasztalatom, hogy vannak olyan nők, akik izgatás nélkül is alkalmasak a "befogadásra" és vannak olyanok, akiket hosszadalmas "előjátékkal" sem lehet megfelelő "állapotba" hozni!
Szerencsére, minden "partner" más!
Azért vagyunk, hogy e szép hangszert, meg tudjuk szólaltatni!
Türelem és kitartás!!!!!!!!!!!!!!
#513   2008. 11. 20. csütörtök 21:33
X Törölt felhasználó (227122)
sziasztok én csak annyit tudok hozzá füzni hogy sok sok türelem kell hozzá és akkor sikerül persze nem egyből ezt is meg kell tanulni
#512   2008. 11. 20. csütörtök 20:57
Tyfoon Tyfoon
hát nem tudom olvastam isróla meg vidót is néztem de még sajnos nem volt alkalmam ilyesmit átélni nővel! De remélem hamarosan meglesz az élmény...
Addíg is gyakorlok..
#511   2008. 11. 20. csütörtök 19:05
MrEnigma MrEnigma
Bevált recept nincs, de a G-ponttal érdemes próbálkozni. Esetleg párod ha mélyebbeket sóhajt. Na nem erőlködve, nem hiperventillálva, csak hosszabban mélyebbeket.
És ne kérdezd mi összefüggés van a kettő közt, mert fogalmam sincs, de működik! wink
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 11. 17. hétfő 01:17), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (379787)
2008. 11. 17. hétfő 01:17
Én is azt tapasztaltam, amit batka.mano ír a hsz-ében, vagyis, hogy a páromnál sincs bevált recept, teljesen véletlenszerűen jön az efajta orgazmus. Előfordul, hogy csak egyszer vagy egyszer sem, máskor pedig többször is egy aktus során. Ez csodálatos érzést ad nekem, nagyon felpörget, egyedülálló érzés. Nem tudom, hogy minden nő képes-e erre, de ha valaki úgy gondolja, az ő párja éppen nem, ne adja fel, mert szerintem többszörösen visszatérülhet a befektetett erőfeszítése. Szóval hajrá. smile
#510   2008. 11. 17. hétfő 01:17
X Törölt felhasználó (379787)
Én is azt tapasztaltam, amit batka.mano ír a hsz-ében, vagyis, hogy a páromnál sincs bevált recept, teljesen véletlenszerűen jön az efajta orgazmus. Előfordul, hogy csak egyszer vagy egyszer sem, máskor pedig többször is egy aktus során. Ez csodálatos érzést ad nekem, nagyon felpörget, egyedülálló érzés. Nem tudom, hogy minden nő képes-e erre, de ha valaki úgy gondolja, az ő párja éppen nem, ne adja fel, mert szerintem többszörösen visszatérülhet a befektetett erőfeszítése. Szóval hajrá. smile
#509   2008. 11. 09. vasárnap 09:51
batka.mano batka.mano
Sziasztok! Nálunk ez úgy működik, hogy ritkán és teljesen véletlenszerűen fordul elő. A párom viszont orgazmus előtt érzi hogy spricelni fog. Érdekes az is, hogy ha egy orgazmus elérésekor spriccelt akkor azon az estén szinte minden orgazmusnál spriccel. Mindegy, hogy szeretkezünk, símogatja magát, vibrátorozik vagy éppen nyalom, ha spriccel akkor spriccel. Csináltunk videót "magyar Amatőrök 1591". Sok negatív visszajelzésre számítottunk, hogy így meg úgy kamu, de nem jöttek bántó kommentek. (ez jó esett) Viszont sokan úgy írtak, hogy milyen jó az ilyen "pisiszex"!! Ez nem az volt! Én hiszek a spriccelős élvezésben, többször előfordult már velünk. A videón a sokadik orgazmust örökítettem meg, hogy megosszam másokkal is.
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 11. 08. szombat 16:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 08. szombat 16:51
Hát ha neked a barátnőiddel nem ment akkor nem tudom miért is okítod itt a közönséget.
Nekem ment.
Nem is egyel.
És a kornak ehhez semmi köze.
Gondolom a szokásos klisére gondolsz, hogy az idősebb nőt elhanyagolj a férje és remegő puncival ugrik minden faszra.
Hát barátom el vagy te tájolva... :S
Olvass utána a témának mert amit írsz az baromság. ejnye1

Állítok neked hogy minden előzetes verbális izgatás nélkül kb. 5 perc se kell és a leányzó elspriccel a kezeim közt, ha már működik nála ez a dolog. Mert akármilyen ügyes is vagy, ha még sosem élt át ilyet elsőre nehéz a dolog.

Ebből következően meg vagy nem voltál eleget együtt barátnőiddel hogy mindnél kitapasztald merre hány méter és hogyan kéne, vagy lódítasz itt nagyokat az idős nőkkel. nyes
Ezt tartom valószínűbbnek.
És mielőtt megkérdőjelezel engem, olvass vissza úgy 200-300 hozzászólásnyira.

nyes
#508   2008. 11. 08. szombat 16:51
MrEnigma MrEnigma
Hát ha neked a barátnőiddel nem ment akkor nem tudom miért is okítod itt a közönséget.
Nekem ment.
Nem is egyel.
És a kornak ehhez semmi köze.
Gondolom a szokásos klisére gondolsz, hogy az idősebb nőt elhanyagolj a férje és remegő puncival ugrik minden faszra.
Hát barátom el vagy te tájolva... :S
Olvass utána a témának mert amit írsz az baromság. ejnye1

Állítok neked hogy minden előzetes verbális izgatás nélkül kb. 5 perc se kell és a leányzó elspriccel a kezeim közt, ha már működik nála ez a dolog. Mert akármilyen ügyes is vagy, ha még sosem élt át ilyet elsőre nehéz a dolog.

Ebből következően meg vagy nem voltál eleget együtt barátnőiddel hogy mindnél kitapasztald merre hány méter és hogyan kéne, vagy lódítasz itt nagyokat az idős nőkkel. nyes
Ezt tartom valószínűbbnek.
És mielőtt megkérdőjelezel engem, olvass vissza úgy 200-300 hozzászólásnyira.

nyes
(Ez egy válasz Zolee-ka üzenetére (2008. 11. 03. hétfő 17:48), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 11. 03. hétfő 17:48
Sziasztok, láttam a forumon ezt a témát és nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá. Én 2,5 évig bármixerkedtem németben swingerklubbokban és bizony rendesen beleavatkoztam az ott történtekbe, és saját tapasztalatból mondom a legszebb ami egy nőtől várható, hogy spriccel mikor élvez. Sajnos ez nekem mindig csak idegen nőkkel sikerült a sajáttal soha!!! A legfontossabb, hogy nem a nyelvednek meg az ujjaidnak kell fürgének és jónak lenni, hanem mikor még a sex el sem kezdődött, hosszan szavakkal kell totál felizgatni egy nőt, annyira hogy mikor a bugyihoz érsz az csicsogjon. A szenvedélyt, a gátlástalanságot, szavakba öntve, kicsit símogatva kiidegelni, aztán amikor oda kerül a sor, akkor NAGYON OVATOSAN vigyázni arra, hogy mikor a csúcson van és még 1%hiányzik az orgazmushoz tartani és húzni amég lehet, ekkorra a puncija teljesen összehuzodik és majdnem jön de nem hagyni de ott tartani azon a csúcson, és hirtelen egy nagy nyalással vagy egy nagy nyomással a g ponton hirtelen átesik és spriccel mint ha pisilne!!! Én sajna a barátnőimmel soha nem tudtam de az idősebb hölgyekkel akik titokban akarnak kielégülni mert a férj a sört meg a focit nézi ott van nagy esély!!!!
#507   2008. 11. 07. péntek 16:53
club club
Sziasztok!
Nekem a jelenlegi párommal az utolsó két alkalommal volt ilyen, először azt mondta most hagyjam abba gyorsan, de akkor már jött valami, egyikőnk sem tudta mi ez, úgy hogy hanyagoltuk a pózt amiben ez az érzés volt. Következő alkalommal, mindent megtettem a dologért, hagytam "szenvedni" és többször is átélte a gyönyört. De nem beszéltünk róla hogy mi lehet ez, majd most megbeszéljük. Nagyon jó volt látni ahogy élvezzi, és érezni is ahogy a farkam elönti a forró nedű.
#506   2008. 11. 07. péntek 13:13
joker30 joker30
Sziasztok.Az én barátnöm rendszeresen spricelve élvez.Ujjal szoktam izgatni a g pontot és akkor jo nagyot spriccel.Nagyon szereti.
#505   2008. 11. 03. hétfő 17:48
Zolee-ka Zolee-ka
Sziasztok, láttam a forumon ezt a témát és nem bírtam ki, hogy ne szóljak hozzá. Én 2,5 évig bármixerkedtem németben swingerklubbokban és bizony rendesen beleavatkoztam az ott történtekbe, és saját tapasztalatból mondom a legszebb ami egy nőtől várható, hogy spriccel mikor élvez. Sajnos ez nekem mindig csak idegen nőkkel sikerült a sajáttal soha!!! A legfontossabb, hogy nem a nyelvednek meg az ujjaidnak kell fürgének és jónak lenni, hanem mikor még a sex el sem kezdődött, hosszan szavakkal kell totál felizgatni egy nőt, annyira hogy mikor a bugyihoz érsz az csicsogjon. A szenvedélyt, a gátlástalanságot, szavakba öntve, kicsit símogatva kiidegelni, aztán amikor oda kerül a sor, akkor NAGYON OVATOSAN vigyázni arra, hogy mikor a csúcson van és még 1%hiányzik az orgazmushoz tartani és húzni amég lehet, ekkorra a puncija teljesen összehuzodik és majdnem jön de nem hagyni de ott tartani azon a csúcson, és hirtelen egy nagy nyalással vagy egy nagy nyomással a g ponton hirtelen átesik és spriccel mint ha pisilne!!! Én sajna a barátnőimmel soha nem tudtam de az idősebb hölgyekkel akik titokban akarnak kielégülni mert a férj a sört meg a focit nézi ott van nagy esély!!!!
#504   2008. 11. 02. vasárnap 16:34
MrEnigma MrEnigma
Bocsi, ennél többet már hadd ne én vadásszak össze.
Nem google a nevem.
Olvasd el a magyar cikkeket, és keress bennük keresőszavakat, és azok segítségével keress tovább.

De ha nagyon nem találsz semmit akkor kérdezz tőlem itt!
Keveset vagyok így nem ígérek gyors választ, de konkretizáld a kérdést, mert az, hogy ami érdekel angolul van, az tág. Nem fogom lefordítani sem az angol cikkeket...

Tehát a kérdéseket szívesen fogadom.
Sőt írj belső üzenetet nekem, azt legalább biztos időben megkapom. smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 20. hétfő 17:43), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (374908)
2008. 10. 20. hétfő 17:43
elolvastam mrenigma 377. hozzászolását de ami érdekel az angol. vmi hasonlo de magyarul? kösz!!
#503   2008. 10. 22. szerda 13:27
X Törölt felhasználó (374908)
hali abrutusz! akk elméletileg megtaláltam mert oylan érzése van mintha pisilnie kell szal eddig megvok. be is van gerjedve meg minden a helyén van lehet h az ido kevés rá amit rászánunk. azért köszönöm a segítséged! ui.:sztem menni fog de kosz h felajánlottad a segítséged nyes
#502   2008. 10. 21. kedd 14:15
abrutusz abrutusz
Szia!
Másképp nem lehet tanácsot adni mint ahogy a leírtakban van.Valamit mégsem csinálsz jól vagy nem a G pontot izgatod ha a barátnőd nem élvez spriccelve.Egyáltalán érez olyasmi ingert mint amikor pisilnie kell????A G pont izgatás kivált egy hasonló ,majdhogynem ugyanazt az ingert de persze a fő érzése az hogy máshonnan és másképpen jön az orgazmusa,teljesen beduzzad ott belül és kitapinthatod 2 ujjal hogy a G pont nagyon duzzadt.Ha kellően izgatod az ujjaiddal ,finoman majd egyre gyorsabban érezni fogja a párod hogy egy más érzés...és remélhetően sikerül.A lényeg hogyha érzi élvezéskor hogy ki akar jönni valami engedje el,ne tartsa vissza.Sok sikert hozzá.(Ha nem boldogulsz szívesen segítek smile .
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 10. 20. hétfő 17:36), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (374908)
2008. 10. 20. hétfő 17:36
hello mindenkinek! nagyon orulok h megatalltam a forumnak ezen részét! szoval nagyon orulnék annak ha leirná vki h hogyan tudom sprccelo orgazmushoz juttatni a barátnom az h ellazul meg a g pont izgatása ezek megvoltak de vhogy mégse jon ossze. vmi saját praktika vagy vkinek megvan a legjobb modszer? nyes koszonom elore is!
#501   2008. 10. 20. hétfő 17:43
X Törölt felhasználó (374908)
elolvastam mrenigma 377. hozzászolását de ami érdekel az angol. vmi hasonlo de magyarul? kösz!!
#500   2008. 10. 20. hétfő 17:36
X Törölt felhasználó (374908)
hello mindenkinek! nagyon orulok h megatalltam a forumnak ezen részét! szoval nagyon orulnék annak ha leirná vki h hogyan tudom sprccelo orgazmushoz juttatni a barátnom az h ellazul meg a g pont izgatása ezek megvoltak de vhogy mégse jon ossze. vmi saját praktika vagy vkinek megvan a legjobb modszer? nyes koszonom elore is!
#499   2008. 10. 07. kedd 15:35
X Törölt felhasználó (44463)
nagy mázlista lehet a pasid hogy ilyenben része lehetett nektek énis lennék ilyen csajjal aki élvez igy
#498   2008. 10. 07. kedd 15:15
boszi76 boszi76
Sziasztok! Én elmesélném a saját esetem. 32 éves koromban volt benne részem először. A szerelmemmel egymást átölelve álltunk és kényeztettük egymást. Teljesenfelhúzott és egy hirtelen mozdulattal becsúsztatta az újját. Talán 2-3 másodperc múlva akkorát élveztem hogy az ő lábán is folyt végig az nedvem. Hatalmas élmény volt mind a ketten meglepődtünk. Azóta i volt már észem benne többszö.
 
... 38 39 40 41 42 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!