Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 40 41 42 43 44 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#477   2008. 04. 28. hétfő 11:30
Roberto1979 Roberto1979
Én még nem voltam ilyen nővel.Érdekes lehet.Csak nemjó gondolom alvás előtt az ágyban sexelni,ha ott akar aludni az ember.Láttam már videót,de a személyes tapasztalatnál nincs jobb.
#476   2008. 04. 28. hétfő 09:51
MrEnigma MrEnigma
Sose sajnáld.
Jó dolog. Volt olyan barátnőm aki Niagarát ömlesztett, de azért van hátulütője is. :S Korábban mondtam hogy ha valahol belemegyünk egy kis quickie szexbe, és ő is elszáll akkor elcsöppen de durván. Na akkor meg kéne a váltás alsó, meg egy törcsi. :S És otthon szobában meg előre kell készülni torolkozővel. Volt hoyg 4-6 rét hajtott törcsi is átázott és az ágy is kapott a jóból. De utána ebben aludni már nem olyan izgi. :S Érdekes, jó, látványos, garantáltan tudod hoyg barántődnek mikor volt az orgazmusa csúcsa, sőt ha egy nagy hosszú elnyújtött orgazmust idézel elő látod hol vannak azok a kis csúcsok amire rá lehet erőszakolni (ha nagyon akarom de igazándiból nem áll szándékomban), hogy az egy nagy orgazmussá összefonódó többszörös orgazmus külön külön csúcsai. De ez neki már többletet nem jelent, hanem nekem fejben jelent egy pluszt. Szóval jó dolog, érdekes dolog, izgató de ha egy lány nem képes rá, vagy nem látványosan az se baj, van más jele is ha épp elszállt a kedves. smile
(Ez egy válasz csaba31bp üzenetére (2008. 04. 27. vasárnap 22:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 27. vasárnap 22:27
Sajnos én még nem voltam ilyen nővel,de nagyon szeretném kipróbálni.Amugy egy kolléganőm állitja,hogy ő ilyen,de sajnos ő becserkészhetetlen,annyira szerelmes.
#475   2008. 04. 27. vasárnap 22:27
csaba31bp csaba31bp
Sajnos én még nem voltam ilyen nővel,de nagyon szeretném kipróbálni.Amugy egy kolléganőm állitja,hogy ő ilyen,de sajnos ő becserkészhetetlen,annyira szerelmes.
#474   2008. 04. 27. vasárnap 21:34
MmePrune MmePrune VIP Admin
topic címét kiegészítettem...az alábbi két topicot fagyasztottam, olvasni lehet azokat, írni bele már nem
1.női ejakuláció
2. és a női magömlés?
#473   2008. 04. 25. péntek 21:18
X Törölt felhasználó (240263)
hááát én egyszer voltam ilyen nővel...baszki 9szer élvezett el és komolyan mintha egy liter vizet öntöttem volna ki a lepedőre smile
amúgy imádtam smile )
#472   2008. 04. 21. hétfő 21:48
MrEnigma MrEnigma
bazz, inkább idézd elő az aktuális csajodnál.
Ha nincs akkor sorry, majd ha lesz pótlod. smile
Amatőrben nehéz rögzíteni hacsak nem 3-as a buli. Az meg egyenlőre amennyire látom akad itt is de nem abból bővelkedünk. :S
(Ez egy válasz szocsy üzenetére (2008. 04. 21. hétfő 19:44), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 04. 21. hétfő 19:44
Szeretnék látni végre egy amatőr filmet erről, mert eddig csak "boltit" láttam, amiről tudjuk, hogy az esetek többségében erősen megrendezettek. Ha vkinek tényleg összejött közületek csajok, tegye fe!
#471   2008. 04. 21. hétfő 19:44
szocsy szocsy
Szeretnék látni végre egy amatőr filmet erről, mert eddig csak "boltit" láttam, amiről tudjuk, hogy az esetek többségében erősen megrendezettek. Ha vkinek tényleg összejött közületek csajok, tegye fe!
#470   2008. 04. 12. szombat 11:52
berrys1 berrys1
tetszett, nagyon jó
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:52), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 30. vasárnap 21:52
zsozs70 fórumozónk küldte át nekem ezt a videót..kérésére feltöltöttem, és most belinkelem
klikk ide
#469   2008. 04. 12. szombat 10:28
MrEnigma MrEnigma
Rég jártam itt.
És jó látni, hogy vannak még emberek akik (feltételezem) nem csak a haveri sörözés közben tágítják szexuális kultúrájukat, hanem utána járnak dolgokank.
Tisztelet Pádre! worship

És ezzel egy kis "FEL" is a totyiknak. smile
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 31. hétfő 19:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 31. hétfő 19:58
Aki azt állitja hogy NEM IGAZ a nőknél a g-pont izgatásával elért öröm pont a húgycsőbeürülve spircolhat.Az nem más vélemény hanem tudatlanság a témával kapcsolatban!!!!!!!!
Nem bántó csak nagyképű kötekedő volt a stilus amit enigma nem dijjazott.
Amugy meg nekem miért nem ajánlod fel az orált,pedig készülök a tavaszi GG bulira crazya
#468   2008. 03. 31. hétfő 20:33
MmePrune MmePrune VIP Admin
takarítottam...dühöngésre, vitára, kérdésekre használjátok a megfelelő topicokat
#467   2008. 03. 31. hétfő 19:58
Bandur Bandur
Aki azt állitja hogy NEM IGAZ a nőknél a g-pont izgatásával elért öröm pont a húgycsőbeürülve spircolhat.Az nem más vélemény hanem tudatlanság a témával kapcsolatban!!!!!!!!
Nem bántó csak nagyképű kötekedő volt a stilus amit enigma nem dijjazott.
Amugy meg nekem miért nem ajánlod fel az orált,pedig készülök a tavaszi GG bulira crazya
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 31. hétfő 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 31. hétfő 18:54
más a véleménye...nem túl tapintatosan adta közre, de igazából nem sértő, tehát maradhat...viszont, ha innentől kezdve nekiálltok vehemensen vitatkozni, akkor muszáj leszek tiltani mindenkit

nyugi bébi smile inkább leszoplak a swingeres bulin
wink
#466   2008. 03. 31. hétfő 19:57
MrEnigma MrEnigma
OFF: Akkor ezt vehetem jelentkezésnek a bulira? nyes Mert te még nem szerepelsz a vendéglistán. smile Azonnal továbbítom teltcicának. wink Na jó inkább jelentkezz te magad, de ha jössz én a szavadon foglak. nyes

De attól még irritálhat a hozzászólása nem?
Mindegy nem erőltetem tovább. Legalábbis itt nem.
(Ez egy válasz MmePrune üzenetére (2008. 03. 31. hétfő 18:54), amit ide kattintva olvashatsz)
MmePrune VIP Admin
2008. 03. 31. hétfő 18:54
más a véleménye...nem túl tapintatosan adta közre, de igazából nem sértő, tehát maradhat...viszont, ha innentől kezdve nekiálltok vehemensen vitatkozni, akkor muszáj leszek tiltani mindenkit

nyugi bébi smile inkább leszoplak a swingeres bulin
wink
#465   2008. 03. 31. hétfő 18:54
MmePrune MmePrune VIP Admin
más a véleménye...nem túl tapintatosan adta közre, de igazából nem sértő, tehát maradhat...viszont, ha innentől kezdve nekiálltok vehemensen vitatkozni, akkor muszáj leszek tiltani mindenkit

nyugi bébi smile inkább leszoplak a swingeres bulin
wink
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 03. 31. hétfő 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 31. hétfő 11:03
Hogy mondod???
FASZ?
Nem nekem címezted kisapám de magamra veszem mert én is állítottam ilyet. Azt hiszem már bizonyítotam, hogy a biológiához némileg tán konyítok, de látom sok hülye még mindig megkérdőjelezi.
Ezekután egy élő tapasztalatot IS csak így "valamelyik fasz"-al elintézel, nem beszélve több más beszámolóról ahol elég egyértelmű hogy nem vizeletről van szó. A vizelet majd minden esetben ammóniatartalmú, savas büdös, és egyébkéntis eléggé felismerhető még a leghígabb, de elég ritkán van méz, akác, illata. Talán az lehet hogy más nem? És akkor talán igazam van nem?
És nem tudom hol nevezett Téged vagy bármelyik olvasni, és neten keresni nem tudó embert egy ilyen "valamelyik fasz" konkrétan fasznak?
Vegyél vissza kiscsávó mert az ilyen idióta hülyékből van nagyon elegem a fórumon. Más oldalakat ír, próbálja bizonyítani, ha nem is meggyőzni, de legalább a kételyt felébreszteni benned (bennetek) ebből következően az esetleges érdeklődést, hogy TALÁN mégis lehet igazunk.
Te erre jösz, "valamelyik fasz"-ozol, aztán egy mondattal leszarod az egészet.
Ha nem hiszed hogy létezhet, ebből kifolyólag nem érdekel, és főleg magadtól nem jársz utána akkor:
1. Te minket itt nem érdekelsz
2. Minek jössz ide, ha nem is érdekel?
3. Egyáltalán minek szólsz hozzá egy mondatban? - Ez ugyanis már kimeríti a topic flame-lése fogalmát (gy.k. ok nélküli feszültségkeltés), a netikett elutasítja (csak sok ilyen netbetyár azt sem tudja mi az mert az ADSL bekötésének első percében egy szexlapon landol, és végképp nem értem a jelen pillanatban meg nem tisztlet adminisztrátoraink MI AZ ISTEN HARAGJÁÉRT NEM LÉPNEK SEMMIT??? Talán NEM EZÉRT vannak???

Félig on félig off, indulatos, de akkoris kikívánkozott!!!
#464   2008. 03. 31. hétfő 12:27
Bandur Bandur
Tökéletesen egyetértek veled smile
És sajnos tényleg lesznek ilyen sötét egyének a fórumon folyamatosan, mf2
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2008. 03. 31. hétfő 11:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 31. hétfő 11:03
Hogy mondod???
FASZ?
Nem nekem címezted kisapám de magamra veszem mert én is állítottam ilyet. Azt hiszem már bizonyítotam, hogy a biológiához némileg tán konyítok, de látom sok hülye még mindig megkérdőjelezi.
Ezekután egy élő tapasztalatot IS csak így "valamelyik fasz"-al elintézel, nem beszélve több más beszámolóról ahol elég egyértelmű hogy nem vizeletről van szó. A vizelet majd minden esetben ammóniatartalmú, savas büdös, és egyébkéntis eléggé felismerhető még a leghígabb, de elég ritkán van méz, akác, illata. Talán az lehet hogy más nem? És akkor talán igazam van nem?
És nem tudom hol nevezett Téged vagy bármelyik olvasni, és neten keresni nem tudó embert egy ilyen "valamelyik fasz" konkrétan fasznak?
Vegyél vissza kiscsávó mert az ilyen idióta hülyékből van nagyon elegem a fórumon. Más oldalakat ír, próbálja bizonyítani, ha nem is meggyőzni, de legalább a kételyt felébreszteni benned (bennetek) ebből következően az esetleges érdeklődést, hogy TALÁN mégis lehet igazunk.
Te erre jösz, "valamelyik fasz"-ozol, aztán egy mondattal leszarod az egészet.
Ha nem hiszed hogy létezhet, ebből kifolyólag nem érdekel, és főleg magadtól nem jársz utána akkor:
1. Te minket itt nem érdekelsz
2. Minek jössz ide, ha nem is érdekel?
3. Egyáltalán minek szólsz hozzá egy mondatban? - Ez ugyanis már kimeríti a topic flame-lése fogalmát (gy.k. ok nélküli feszültségkeltés), a netikett elutasítja (csak sok ilyen netbetyár azt sem tudja mi az mert az ADSL bekötésének első percében egy szexlapon landol, és végképp nem értem a jelen pillanatban meg nem tisztlet adminisztrátoraink MI AZ ISTEN HARAGJÁÉRT NEM LÉPNEK SEMMIT??? Talán NEM EZÉRT vannak???

Félig on félig off, indulatos, de akkoris kikívánkozott!!!
#463   2008. 03. 31. hétfő 11:03
MrEnigma MrEnigma
Hogy mondod???
FASZ?
Nem nekem címezted kisapám de magamra veszem mert én is állítottam ilyet. Azt hiszem már bizonyítotam, hogy a biológiához némileg tán konyítok, de látom sok hülye még mindig megkérdőjelezi.
Ezekután egy élő tapasztalatot IS csak így "valamelyik fasz"-al elintézel, nem beszélve több más beszámolóról ahol elég egyértelmű hogy nem vizeletről van szó. A vizelet majd minden esetben ammóniatartalmú, savas büdös, és egyébkéntis eléggé felismerhető még a leghígabb, de elég ritkán van méz, akác, illata. Talán az lehet hogy más nem? És akkor talán igazam van nem?
És nem tudom hol nevezett Téged vagy bármelyik olvasni, és neten keresni nem tudó embert egy ilyen "valamelyik fasz" konkrétan fasznak?
Vegyél vissza kiscsávó mert az ilyen idióta hülyékből van nagyon elegem a fórumon. Más oldalakat ír, próbálja bizonyítani, ha nem is meggyőzni, de legalább a kételyt felébreszteni benned (bennetek) ebből következően az esetleges érdeklődést, hogy TALÁN mégis lehet igazunk.
Te erre jösz, "valamelyik fasz"-ozol, aztán egy mondattal leszarod az egészet.
Ha nem hiszed hogy létezhet, ebből kifolyólag nem érdekel, és főleg magadtól nem jársz utána akkor:
1. Te minket itt nem érdekelsz
2. Minek jössz ide, ha nem is érdekel?
3. Egyáltalán minek szólsz hozzá egy mondatban? - Ez ugyanis már kimeríti a topic flame-lése fogalmát (gy.k. ok nélküli feszültségkeltés), a netikett elutasítja (csak sok ilyen netbetyár azt sem tudja mi az mert az ADSL bekötésének első percében egy szexlapon landol, és végképp nem értem a jelen pillanatban meg nem tisztlet adminisztrátoraink MI AZ ISTEN HARAGJÁÉRT NEM LÉPNEK SEMMIT??? Talán NEM EZÉRT vannak???

Félig on félig off, indulatos, de akkoris kikívánkozott!!!
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:22), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 30. vasárnap 21:22
Igazad van ne görcsölj itt már írt valamelyik fasz 2 decit is azt pedig még kipisilni is néhéz lenne erről ennyit.
#462   2008. 03. 31. hétfő 10:07
Bandur Bandur
Mosolyogj nyugodtan a saját butaságodon, smile
Ja és a csajok azt mondanak rólam amit akarnak,tudod amit irok az saját tapasztalat.Azt hogy amit meg olvasol nem tudod értelmezni mert bedegeneráltan ragaszkodsz egy tévhithez.
Ha valamikor találkozol egy nőgyógyászal kérdezt meg
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:45), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 30. vasárnap 21:45
Ell is olvastam meg megmosolyogtam de nem a hugycsőbe ürül hanem a hügycsőből de legyen neked igazad hagy lőjjön akár 2 méterre is.Ebben az a szép,hogy te fiú létedre kürvára tudod,hogy a nők mit éreznek.Ja és okoska ne higyj ell mindent amit a csajok mondanak rólad!
#461   2008. 03. 30. vasárnap 21:52
MmePrune MmePrune VIP Admin
zsozs70 fórumozónk küldte át nekem ezt a videót..kérésére feltöltöttem, és most belinkelem
klikk ide
#460   2008. 03. 30. vasárnap 21:45
zorn zorn
Ell is olvastam meg megmosolyogtam de nem a hugycsőbe ürül hanem a hügycsőből de legyen neked igazad hagy lőjjön akár 2 méterre is.Ebben az a szép,hogy te fiú létedre kürvára tudod,hogy a nők mit éreznek.Ja és okoska ne higyj ell mindent amit a csajok mondanak rólad!
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:36), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 30. vasárnap 21:36
Fölösleges vitázni ha arra se veszed a fáradságot hogy előted lévőt elolvasd,igy meg megmaradsz a sötét tudatban e témában. szomoru1
#459   2008. 03. 30. vasárnap 21:36
Bandur Bandur
Fölösleges vitázni ha arra se veszed a fáradságot hogy előted lévőt elolvasd,igy meg megmaradsz a sötét tudatban e témában. szomoru1
(Ez egy válasz zorn üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 30. vasárnap 21:31
Úgy legyen de a hüvelyből akkor sem spriccel.A bugyi átázik rendesen de semmi szökőkút.A szökőkút az vizelet de nem vitázom tovább.
#458   2008. 03. 30. vasárnap 21:31
zorn zorn
Úgy legyen de a hüvelyből akkor sem spriccel.A bugyi átázik rendesen de semmi szökőkút.A szökőkút az vizelet de nem vitázom tovább.
(Ez egy válasz Bandur üzenetére (2008. 03. 30. vasárnap 21:26), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 30. vasárnap 21:26
A kétt deci az valóban sok.de a többi igaz.
 
... 40 41 42 43 44 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!