Lányok spriccelős élvezése -női magömlés
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 42 43 44 45 46 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#437   2008. 03. 17. hétfő 13:39
Rosemary Rosemary
Köszike! Hát nagyon erős volt, kegyetlenül remegtem, a páromnak nagyon tetszett. Nagyon vadul újjazott, és addig addig, hogy megindult a patak. nyes
#436   2008. 03. 17. hétfő 02:09
kandurmarci kandurmarci
Mindigis a nők uralták a világot, bevalljuk vagy sem. Te pedig a képek szerint olyan nő vagy, akinél a punci a központ, a puncid köré összpontosulsz te magad is. A puncid nagyon fontos számodra, uralkodik a lényeden s ezt támasztják alá a hsz-eid is. S ez csodálatos, neked is és a párodnak is. A férfinak is, aki elvész és beteljesül a puncid élvezetében. Boldog lehetsz, hogy olyan puncid van, amely maga az élvezet forrása. Ez süt át a képeken. Kár, hogy nem látom közben az arcod, mert úgy lenne teljes a kép. Nem látom, de elképzelem. Gyönyörű.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 16. vasárnap 14:55), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 16. vasárnap 14:55
Nem pisi. Illetve kutatók szerint annak egy változata lehet. Ez női ejakuláció, mármint amit a képen látsz. Ez nem függ (legálábbis nálam nem) az orgazmustól, inkább egy pont eltalálása a hüvely belső falán. Lehet ,hogy ez a g pont. Ugyhogy pl. Csikló orgazmuskor nem szokott előfordulni.
Köszi amit a puncimról írtál, hogy-hogy uralni tudná a világot? smile
#435   2008. 03. 16. vasárnap 22:15
ferri13 ferri13
Gratulálok!És ki volt a szerencsés?! smile
(Ez egy válasz Rosemary üzenetére (2008. 03. 16. vasárnap 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 16. vasárnap 22:11
Helló mindenkinek! Tegnap éjjel átéltem életem első spriccelős orgazmusát, azt hittem, hogy megőrülök, annyira erős volt. smile
#434   2008. 03. 16. vasárnap 22:14
Cattie Cattie VIP
Gratulálok!
és milyen volt? Párodnak tetszett? Te hogyan érted el?
(Ez egy válasz Rosemary üzenetére (2008. 03. 16. vasárnap 22:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 16. vasárnap 22:11
Helló mindenkinek! Tegnap éjjel átéltem életem első spriccelős orgazmusát, azt hittem, hogy megőrülök, annyira erős volt. smile
#433   2008. 03. 16. vasárnap 22:11
Rosemary Rosemary
Helló mindenkinek! Tegnap éjjel átéltem életem első spriccelős orgazmusát, azt hittem, hogy megőrülök, annyira erős volt. smile
#432   2008. 03. 16. vasárnap 19:03
X Törölt felhasználó (22196)
Hát ez egy tényleg egy jól sikerült kép smile
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 15. szombat 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 15. szombat 17:11
Sziasztok!
Videónk még sajn nincs , de igyekszünk.
Viszont erre a képünkre gondoltunk itt a mufftárban:
Cattie GG.mufftár
#431   2008. 03. 16. vasárnap 18:31
eisensvanz eisensvanz
Hát valóban csodálatosan gyönyörű a puncid!Királynői!Nagyon várom a videot.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 15. szombat 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 15. szombat 17:11
Sziasztok!
Videónk még sajn nincs , de igyekszünk.
Viszont erre a képünkre gondoltunk itt a mufftárban:
Cattie GG.mufftár
#430   2008. 03. 16. vasárnap 18:30
vakany111 vakany111
Sziasztok

Szóval ez a dolog engem is érdekel és TALÁLTAM VMIT
A neten találtam egy videot ahol egy srác egy masszástechnikát mutat be aminek a vége mindig 1-2 perces remegős spriccelős elélvezés.Nagyon tutti
HA van rá igény megpróbálom feltölteeni..
#429   2008. 03. 16. vasárnap 14:55
Cattie Cattie VIP
Nem pisi. Illetve kutatók szerint annak egy változata lehet. Ez női ejakuláció, mármint amit a képen látsz. Ez nem függ (legálábbis nálam nem) az orgazmustól, inkább egy pont eltalálása a hüvely belső falán. Lehet ,hogy ez a g pont. Ugyhogy pl. Csikló orgazmuskor nem szokott előfordulni.
Köszi amit a puncimról írtál, hogy-hogy uralni tudná a világot? smile
(Ez egy válasz kandurmarci üzenetére (2008. 03. 16. vasárnap 05:54), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 16. vasárnap 05:54
Megnéztem, gyönyörű. És a hsz-ek szerint ez aranyeső lenne? Mármint pisi? Megnéztem most az összes sorozatodat. Olyan puncid van, hogy az uralni lenne képes az egész világot. Ez valódi spriccelős élvezet lehet. Mondd, ilyenkor valóban orgazmusod van? Mert mintha azt írtad volna, hogy nem föltétlen.
#428   2008. 03. 16. vasárnap 05:54
kandurmarci kandurmarci
Megnéztem, gyönyörű. És a hsz-ek szerint ez aranyeső lenne? Mármint pisi? Megnéztem most az összes sorozatodat. Olyan puncid van, hogy az uralni lenne képes az egész világot. Ez valódi spriccelős élvezet lehet. Mondd, ilyenkor valóban orgazmusod van? Mert mintha azt írtad volna, hogy nem föltétlen.
(Ez egy válasz Cattie üzenetére (2008. 03. 15. szombat 17:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2008. 03. 15. szombat 17:11
Sziasztok!
Videónk még sajn nincs , de igyekszünk.
Viszont erre a képünkre gondoltunk itt a mufftárban:
Cattie GG.mufftár
#427   2008. 03. 15. szombat 17:11
Cattie Cattie VIP
Sziasztok!
Videónk még sajn nincs , de igyekszünk.
Viszont erre a képünkre gondoltunk itt a mufftárban:
Cattie GG.mufftár
#426   2008. 03. 14. péntek 21:22
X Törölt felhasználó (215621)
gyerekek ez csodálatos.A párom egyszer élvezett ilyen modon. Azota nem tudunk rá jonni mit csináltunk olyan jol.Cattienak igaza van, az nem pisi volt.Cattie ha van valami titka, oszd meg velem l.sz.
#425   2008. 03. 14. péntek 21:16
sanyisanyi74 sanyisanyi74
Két típusú orgazmus létezik, a csiklói (klitorális) és a hüvelyi (vaginális). De, nemcsak az izgatás helye különböző, hanem az átélt élmény is, általában az utóbbi ad az egész testre ható érzést. Ugyanakkor egy amerikai tudós pár műszeres vizsgálatokkal kimutatta, hogy akár csiklón keresztül, akár a hüvelyben jut el a nő az orgazmusig, fiziológiailag a kettő ugyanaz. Fiúk, lányok, orgazmusból egyfajta létezik, tehát, vagy van, vagy nincs!

Ezek a dolgok többé-kevésbé már ismertek minden ember számára. Alig lehet hallani viszont a „magömléses orgazmusról”, ami az un. G-folttal kapcsolatos.
Mi is ez?

nők magömléses orgazmusaEgy német származású nőgyógyász állapította meg, hogy a női szervezetben található a prosztatához hasonló mirigy, ami a szexuális izgatásra megduzzad. Benyúlva a hüvelybe a hasfal felőli oldalon ki is tapintható, színe is más lesz, innen ered a „folt” elnevezés. A G-folt izgatására a nők először gyakran csak vizelési ingert éreznek, majd ez csap át gyönyör érzésébe, a mirigy megduzzad, és ebben az esetben az orgazmust a mirigy által kilövellt váladék is kíséri, ami nem a hüvelybe, hanem a húgycsőbe ürül.

A G-folt és a „női magömlés” tényét ma már nem vitatják, de azt még nem tudni bizonyosan, hogy minden nőnél előfordul-e. Úgy tűnik, hogy a nőknek csak töredéke tud beszámolni ilyen élményről, bár elvileg minden nőnél megtalálható ez a mirigy.

Mi lehet ennek az oka? A hagyományos szeretkezés, ahol a férfi van felül, a gyors aktusok nem adnak elég ingerlést. Vannak olyan nők, akik, bár átélnek magömléses orgazmust, erről nem tudnak, mivel a váladék kis mennyisége miatt észre sem veszik azt, illetve összekeverik a hüvelyváladékkal, vagy esetleg azt hiszik, egy kicsit „becsurgott”.

A „magömléses” orgazmus a másik két orgazmushoz képest sokkal intenzívebb, áthatóbb élményt nyújt. Ezek után sokakban felmerül a kérdés, hogyan lehetne ezt átélni. Az már biztos, hogy a rutinszerű, szokványos és főleg rövid ideig tartó aktussal nem lehet elérni.

#424   2008. 03. 14. péntek 21:05
sanyisanyi74 sanyisanyi74
Ezen a képen a hölgy húgycsövéből vizelett jön smile
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 14. péntek 20:57), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
2008. 03. 14. péntek 20:57
Nos kedves forumozok beteszek ide egy nagy felbontásu képet nektek éppen egy spricces élvezésröl klikk rá a képre hogy nagyobb legyen és ki ki vonja le a konzekvenciáját hogy honnan is jöhet eme mennyei folyadék ill. váladék.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#423   2008. 03. 14. péntek 21:04
csinibini csinibini
Sziasztok. Ez a kép csodálatos,gyönyörű szép. Én ilyet soha nem tudtam alkotni. Ehhez képest csak kicsi spriccelésekre voltam képes. Szóval jó a kép.
#422   2008. 03. 14. péntek 20:57
X Törölt felhasználó (20803) VIP Admin
Nos kedves forumozok beteszek ide egy nagy felbontásu képet nektek éppen egy spricces élvezésröl klikk rá a képre hogy nagyobb legyen és ki ki vonja le a konzekvenciáját hogy honnan is jöhet eme mennyei folyadék ill. váladék.
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#421   2008. 03. 13. csütörtök 10:16
kandurmarci kandurmarci
Az lesz ez, karikám, mégha nem is spriccel csak folyik.
(Ez egy válasz X üzenetére (2008. 03. 13. csütörtök 09:52), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (53426)
2008. 03. 13. csütörtök 09:52
Látni még csak filmen láttam én is.Volt barátnőm nyalás közben egyszer úgy élvezett el ,hogy valami fanyar sós (de kellemes)váladékot engedett a számba. Ő is meglepődhetett mert odakapott. Lehet hasonló volt mint a spriccelős élvezés? Vagy az ???
#420   2008. 03. 13. csütörtök 09:52
X Törölt felhasználó (53426)
Látni még csak filmen láttam én is.Volt barátnőm nyalás közben egyszer úgy élvezett el ,hogy valami fanyar sós (de kellemes)váladékot engedett a számba. Ő is meglepődhetett mert odakapott. Lehet hasonló volt mint a spriccelős élvezés? Vagy az ???
#419   2008. 03. 11. kedd 09:59
Vajdasagom Vajdasagom
engem is erdekelne a dolog ,de jo lenne az egesz folyamatot felvennetek ,nem csak a spricelest,hogy tanulhassunk toletek
#418   2008. 03. 10. hétfő 20:08
méreteskékeres27 méreteskékeres27
hát egy ilyen videót én is megnéznék!!
 
... 42 43 44 45 46 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: szanka szanka
Nyitás ideje: 2005. 11. 10. csütörtök
Üzenetek: 1297db
Utolsó üzenet: 2024. 04. 09. kedd
 

Hírek

2024. 04. 16. kedd 17:41
Lesbian College Coeds 13 Koleszos csajok akik a fasz helyett most egymás nyelvét, és a mindig megbízható keménységű és állóképességű felcsatolhatóst választják. Nagy nyalakodások, egymás vibrizése, és a felcsatolhatóssal való baszása. Letöltés - Lesbian College Coeds... Tovább
2024. 03. 25. hétfő 18:57
Meglátogatta egy angyal Meglátogatta egy angyal, aki azt mondta, a felnőtt tartalmak gyártása lesz a helyes út neki Nehéz, de jó döntést hozott, elmondása szerint. A 24 éves kanadai Alice Irving a Daily Starnak nyilatkozott arról, hogy egy álma késztette rá, hogy felnőttipari... Tovább
2024. 03. 05. kedd 19:46
Tényleg a méret a lényeg? Hatalmas tabu dőlt meg: ezt a legtöbb férfi rosszul tudja! Az embert, főként a fiatalokat nem hagyja nyugodni az örök kérdés: Tényleg a méret a lényeg? A téma leginkább a párválasztás kapcsán kerül elő és általában az idősebbek véleménye, hogy a... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!