Eddig akár mikor mentem be , soha senki nem volt ott, pedig volt hogy többször visszamentem rövid időn belül üldögéltem is bent, papírt is kidobták a lyukból de sajnos senki nem jött
(Ez egy válasz BigBox75 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 04:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Tényleg van lyuk m5 tesco? Valaki csekkolja már én messzebb vagyok. Köszi.
Sziasztok Kecskemét környékén esetleg?
Ez engem is érdekelne. Vagy Fejér megyében valahol.
(Ez egy válasz Offer üzenetére (2026. 06. 23. kedd 14:53), amit ide kattintva olvashatsz)
Dunakeszin van valami hely?
M5 Tesco működik mèg?
Sziasztok ! Székesfehérváron van lyuk valahol ?
Engem is érdekelne
(Ez egy válasz Matteo637 üzenetére (2026. 06. 13. szombat 16:13), amit ide kattintva olvashatsz)
Hali
Valaii tudja Törökbálinton mi a helyzet?
Valaii tudja Törökbálinton mi a helyzet?
bocs, és persze, vannak - mesélik - helyek, talán nemcsak pornófilmekben...de tényleg, a siker akárcsak legkisebb reményével kecsegtetően, előfordulhat, hogy ott vagy a Ligetnél, és jön valaki (bárki) aki csakúgy leszop!? volt már, történt már veled ilyen? ....írom ezt úgy, hogy velem, 1x tényleg megtörtént, hogy az Árpád-híd metró állomás, szembe peronján állt egy elég jó nő, míg vártuk a szerelvényt ( nem több mint 2 perc ugye) szemeztünk, hát tényleg alig volt idő udvarolni
esdekelve intettem neki, jöjjön fel....és feljött, és a József A. színház egy beugrójában leszopott.....a nevét se tudtam meg....délelőtt volt, sajnos már vagy 20 éve...
(Ez egy válasz BigBox75 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 04:14), amit ide kattintva olvashatsz)
esdekelve intettem neki, jöjjön fel....és feljött, és a József A. színház egy beugrójában leszopott.....a nevét se tudtam meg....délelőtt volt, sajnos már vagy 20 éve...
(Ez egy válasz BigBox75 üzenetére (2026. 06. 22. hétfő 04:14), amit ide kattintva olvashatsz)
Ligetnél van élet vagy felesleges ott szopókra várni?
Valaki le tudja írni hogy budapesten hol vannak gloryk?
Ez engem is erdekel, köszönöm ha megírjátok!
(Ez egy válasz Knorbertt üzenetére (2026. 06. 19. péntek 20:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 19. péntek 20:32
Sziasztok.Valaki meg tudna mondani hogy a Békási glory merre van?
Köszi
Köszi
Kocsiban van
(Ez egy válasz Pongyola üzenetére (2026. 06. 10. szerda 00:27), amit ide kattintva olvashatsz)
Sziasztok.Valaki meg tudna mondani hogy a Békási glory merre van?
Köszi
Köszi
Hol van békásiban glory?
Igen elég sok hölgy űzi és szereti, pl Glory caféban rendszeresen. És a Hegedűsben is van jó pár alkalommal hölgy
(Ez egy válasz goldendmo üzenetére (2026. 06. 12. péntek 06:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2026. 06. 12. péntek 06:43
Sziasztok!
Kis közösségünkhöz intéznék kérdést.
Van olyan hölgy aki ezt a fajta játékot csinálta,próbalta,élvezi?
Ha igen hogy? Hol?
Mert hát főleg meleg,bi fiúk játéka,és gyakran ferfi-wc k ben van.
Kis közösségünkhöz intéznék kérdést.
Van olyan hölgy aki ezt a fajta játékot csinálta,próbalta,élvezi?
Ha igen hogy? Hol?
Mert hát főleg meleg,bi fiúk játéka,és gyakran ferfi-wc k ben van.
Debrecen tud valaki ilyen helyet?Hétfőn érdekelne.
























csabasz












